• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@evelp Takže nemáš fotečku:(((...já tam byla taky hodinu páč si strkala ručičky před obličej,takže taky to nebyla žádná sláva...
9. bře 2012 ve 13:47  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak to jsme měli přesně to samé, ležela jsem tam prvně asi 45 minut a po druhé asi půl hodky. půjdeme asi i po třetí, ale mám toho plné kecky.

mám takový kraťounký video, ale nejde to sem dát, mám to jen na FB
9. bře 2012 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim
@miribee Přesně tak, dělá do obvoďák a zapisuje se to do průkazky.
9. bře 2012 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 Ani mi nemluv unavená jsem hned jak přijdu z práce,hupsla bych do postele a spala až do rána a co teprve,když jdu na procházku :confounded: :confounded: tělo si dělá co chce a to jsem na pohyb byla také zvyklá....žádné železo neberu jen těhu vitamíny tak nevím zda bych ho taky neměla baštit...od příštího týdne mi začíná 3trimestr :grinning: :grinning: a mám trochu problém s pojištěním do Paříže nechtějí mě pojistit na to,kdybych náhodou porodila :angry: :angry: ,kdybych letěla o týden dřív tak ještě jo,ale bohužel :frowning2: :frowning2: ,budu doufat,že bude vše ok a už jsem i manžela postrašila,že žádný sexík nebude :wink: !!!
9. bře 2012 ve 14:41  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@miribee jo já marodím,tak tam chodím normálněa eště sem chtěla se zeptat.Ty spíváš v těch kapelách ,nebyla si včera na andělech?
9. bře 2012 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže my jsme dnes byli opět na 3D, konečně se to podařilo, i když jsme malouchvilku museli přemlouvat, aby si dala ručičky jinam než před oblyčejík. Ale je nádherná. Už má naducané tvářičky, váží asi třičtvrtě kila. Máme radost.
9. bře 2012 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@vak To jsem ráda že nejsem jediná, bylo mi divné po včerejším 14 h spánku se hned v poledne cítit unaveně, ještě týden na zpět mi stačilo naspat 6 h v noci a přes den bez kryzovky.

S tou Paříží mi je to líto, kdo jiny by potřeboval pojistit, než ten, co by náhodou moh mít problém, že ? :unamused:
9. bře 2012 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim jeee, to jsem se zasmála, zpívám, ala nebyla - asi nejsme tak - teď nevím ten výraz, protože dobří samozřejmě jsme - asi populární :slight_smile:
10. bře 2012 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky. Som v 7-mesiaci t. a už druhy den ma príšerne bolia kríže / zada. Mate niektora podobný problem? Nepohodlne se mi sedi, leží ... a tak len dufam, že je všetko s miminkom v poriadku.Je tomoje prve tehotenstvo. Dakujem za odpoved.
10. bře 2012 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@cosy tak to je krása. Len tak dalej.-)
10. bře 2012 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
EKG není povinné, je to podle věku a zdraví. Ne každý obvoďák ho má, musí mít nějakou specializaci.
Unavená jsem, ale přičítám to tomu, že od začátku těhotenství jsem přišla o mé oblíbené odpolední šlofíky, protože mi dítě po obědě nespí. Teď jsem míň unavená než zpočátku. Sice jsem dnes usnula u uspávání, ale celý den jsme trajdaly po Praze, tak mě to vyřídilo. A to chci ještě zítra do ZOO, ale nesmí pršet...
Opět se projevila těhotenská nešikovnost, ukazovala jsem Lee krásnou tepanou pumpu na studni a přirazila si palec k tomu zdobení. Pumpa byla vypnutá, nečekaně nekladla žádný odpor v tahu. Já o tu levačku snad do konce těhu přijdu, jestli to tak půjde dál... :confounded:
10. bře 2012 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@iruzbarska cvič kočičí hřbety - je to jeden cvik podle Mojžíšové. V kleče na všech čtyřech s rovnými zády, hlava v prodloužení páteře, pohled mezi ruce, nebýt prověšená v lopatkách. A vyhrbit a narovnat. Uvolní se oblast kříže, která je hodně namáhaná, protože břicho mění těžiště těla. Mělo by to pomoct. Rozhodně to neublíží.

Hlídat držení těla - nechodit s vyšpuleným zadkem jako kachna, ale kdykoliv si vzpomeneš, trochu si podsadit pánev, narovnat se, stáhnout lopatky dolů a k páteři, ramena mírně dozadu. Hlavu nenosit před sebou uvolněnou, ale vytáhnout se vzhůru a zatáhnout bradu k páteři.
A já to tak taky neudržím :sweat_smile:
Dobrou noc a spěte sladce.
10. bře 2012 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervena_vila Ďakujem velmi pekne. Si poklad!!! Taky prajeme sladku dobru noc :slight_smile:
10. bře 2012 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky:wink: ve ctvrtek jsem byla na kontrole a vse v poradku..uz zacinam nabirat:wink: mam 5kg navic!!!:slight_smile: az sem se lekla takle rychle najednou:wink: v tydnu jdu na cukrovku snad to zmaknu pry je to hnusneeee.......a 21.3jdem na 3D tak se konecne zeptam kolik prdolka vazi...snad se nam hezky natoci....
P.s zada me taky zacinaj bolet obcas:-/
tak dobrou a opatrujte se :wink:
10. bře 2012 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Muj pupik uz zacina byt videt:wink:
10. bře 2012 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@cosy Hahaha, to znám, malý se taky schovává :wink: Ale ať, já mu to přeju, ale minule do něho doktor š\´touchal tak, aby mu tu ruku posunul. Tak jsem si říkala: teda doktore, jestli to děláte jen kvůli nám, abychom měli fotečku, tak to jste ho chudáčka trápit nemusel... :-/
11. bře 2012 v 07:01  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera mi bylo příšerně, křeče v lýtkách, ale bolely mě trochu i stehna, zadek, záda, unavená jsem byla - no prostě všechno... Kdybych neměla studené čelo, tak to bylo jak při chřipce... No večer jsem byla trochu teplejší, takže třeba mě nějaká virózka obcházela... Dnes jsem se vzbudila po pár hodinách spánku, snad teď ještě usnu... :unamused: Celkově je mi líp, ale ty nohy docela bolí... Zkoušela jsem na to konopný masážní gel, namíchaný olej na křeče v nohách, doplnit hořčík a vápník, slanou koupel s levandulí - a nic moc efekt :frowning2:
11. bře 2012 v 07:07  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
Fotka ze středy... :wink:
11. bře 2012 v 07:08  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@petraprostejov já mám na to právě to magnezium a pomáhají mi teplejší koupele. a jinak ta rehabilitace a plavání na záda
11. bře 2012 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@karollinka
já jsem byla na cukrovce v pátek a jak mi vzali krev, tak jen sestra říkala tohle si vypijte a než řekla do 10 minut tak jsem to měla v sobě. Vůbec jsem nad tím nepřemýšlela, prostě jsem to do sebe nalila jako bych byla týden bez vody a šlo to. Sice se mi to pak "brkalo" asi první půl hodinu, ale jinak úplná pohodička. :slight_smile: takže žádné stresy...nevím co kdo na tom měl hnusného.
11. bře 2012 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lidi tak snad to zvladnu taky tak dobre:slight_smile:) No treba moje sestra tam byla skoro pul hodiny a trikrat ji to natahovalo tak ze se pry malem pozvracela...ja jsem docela citlivka tak snad to nebude mit prubeh jako u ni...hlavne tam mam jit brzo rano tak snad sebou neseknu :grinning: po ranu stale jeste moje stavy nic moc:slight_smile:) ale tak snad to pujde hladce jako u tebe :wink: diky:slight_smile:
11. bře 2012 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@karollinka mě řekli do 5 minut, tak jsem se činila, dala jsem to asi na 4 loky postupně
11. bře 2012 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evelp no pry mam byt na lacno a pry ani moc nepit ..takze doufam ze budu zizniva a vypiju to rychle :grinning:
11. bře 2012 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@karollinka na lačno jo, ale o pití říkali akorát čistou vodu
11. bře 2012 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@karollinka a zas tak rychle se to nedá, je to fakt hnusná pachuť, tak jak rychle to do sebe naklopíš, tak rychle bys to mohla vyklopit :grinning:
11. bře 2012 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@karollinka ahoj takové břicho jsem měla ve 2 měsíci :grinning:
11. bře 2012 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@karollinka Ty bláho, tak to fakt jenom začíná :slight_smile: Já sice nabrala půl kila, ale břicho mám megózní :slight_smile:
11. bře 2012 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp no praave :grinning: a me staci malo..tak snad se to obejde bez zvraceni :grinning:

@taknevim :grinning: no pry mam male brisko no..ale mala je v poradku to je hlavni....a pry prvorodicky vetsinou maji mensi brucho :wink:
11. bře 2012 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@karollinka tím chceš říct, že až budu čekat druhý, tak ho budu mít ještě větší? :grinning:
11. bře 2012 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@miribee jeee jen pul kila jo? Ja 5behem 1mesice :wink: porad sem nenabirala..porad stejna vaha 55kg a ted na kontrole ve 24tt stoupnu na vahu a 60!! Sem vyvalila oci :grinning: sem nikdy nemela tolik hehe a bude hur:wink:) ale jde mi to jen do prsou a briska i kdyz je mensi:wink: zatim teda:wink:))
11. bře 2012 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek