• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
pěkné chutě tedy máte... já si včera dala pečené kuře, na to jablkový závin a zapila mlíkem a bylo mi fajn :slight_smile:
11. říj 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dost o ježibabách, přesně jak píše @andrejka_86 , klídek a myslet na mimčo... :slight_smile:
11. říj 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kleopatra35 vyměnit nechci, ale když bys tu mojí chtěla, dám ti jí zadarmo :grinning: :grinning: já bych přežila i bez ní
11. říj 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie Néééé, buď výměna nebo nic...dvě tchyně??To by byla moje smrt :grinning: :grinning:
11. říj 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se k vam pridavam, vcera jsem byla na UTZ a jsme 6+5 a bilo i srdicko. Tak jsem trosku klidnejsi. Zadne priznaky tehotenstvi nemam, jen se rano musim hned najist a trochu me boli prsa. Dle posledni MS bych mela byt 7+3, ale dle UTZ to nevychazi. Snazili jsme se (spis to nechali osudu a neresili) od zacatku kvetna.
11. říj 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem taky na PN, mela jsem moc narocne povolani na tehu, porad v aute a jizdy hodne daleko az na Slovensko. A taky uz nevim co bych delala, v TV hruza, navareno, uklizeno.
11. říj 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleopatra35 no ale já mám už dvě :grinning: bych se jedné ráda zbavila, dám ti vybrat :grinning:
11. říj 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, máte už vybraná jména a nějaký preference, holka, kluk? a budete chtít vědět, co to je, nebo o bude překvápko?
11. říj 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie já bych raději chlapečka a na jeho jméně se nemůžeme s manžou shodnout... já bych chtěla Jakuba, manža chce Davida a holčičku Terezku nebo Anitu... :slight_smile:
11. říj 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tedy člověk si odskočí do práce a tady to jede :grinning: Já s tchýní vycházím relativně v poho, ale mouchy to má. Že jsem těhu ví dvě kamarádky, jinak nikdo, ani přítel :sunglasses:
11. říj 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek přítel to neví? a kdy ho překvapíš? :dizzy_face: :dizzy_face:
@andrejka_86 tak tyhle jména se mi líbí všechny
11. říj 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie já doufám, že mimčo bude jen jedno :slight_smile:
11. říj 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie a co ty, jaké máš vybraná jména a co si přeješ? Koukám, že už máš holčičku.. takže páreček nebo dvě princezničky?
11. říj 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak manžel už to ode dneška ví :slight_smile: , dneska jsme dělala další test a už je to regulérní dálnice :wink:
11. říj 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andrejka_86 já bych si víc přála další princeznu a jména mám vybraná Julie a Adam :wink:
@marketa137 a co on na to?
11. říj 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie prý to čekal když už od pátku mě je celodenně špatně a že je rád že jsme si tentokrát ušetřili ty nervy při braní léků na plodnost. Jen teda se ptal jestli nemůže být test falešně pozitivní, tak říkam že může ale tenhle asi těžko :grinning:
11. říj 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marketa137 tys měla nějaký problémy? jaký léky? já je teda brala
takže měl radost, jen se torošku bojí, že jo
11. říj 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@amallie příteli to řeknu na svátek, je Martin :wink: jestli tedy vydržím :sunglasses:
11. říj 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie je koukam že máme stejný TP :grinning: . Na Vikiho jsme čekali 5 let, na Tomíka skoro rok a nikdy jsem neměla ovulaci, takže clostík a utrogestan a vždycky až po 6 cyklech :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ted sjme byla na UTZ v červenci jak vypadá děloha po 2 sekcích a byla tam cysta, snad už praskla a dostala jsem utrogestan jen na úpravu cyklu, krvácela jsme hodně mimo cyklus. takže asi poprvé byla ovulace :grinning: . manžel je spokojený že to ej alespon bez stresu :grinning: . hlavně aby bylo vše ok :wink:
11. říj 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 aha aha, já teďka brala clostil a utroš a ještě pregnyl a zadařilo se :wink:
Tak to moc držím palce, ať je to všechno v pořádku a třeba budem spolu rodit :grinning:
@aronek čoveče, není to až za měsíc??? žijete spolu??
11. říj 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@amallie jasně, že spolu žijeme :wink: Ale kila mi zůstala ještě po malém, takže vypadám těhotná pořád :grinning: A to mám ještě v plánu říct to babičkám až na Vánoce :dizzy_face: možná na Mikuláše :grinning:
11. říj 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie no já 100% pokud teda vše půjde dobře rodim v květnu :wink: . Já ted jen utroš ale otěhotněla jsem poprvé že ani nevim kdy protože právě při clostíku jsme na sobě ovulaci poznala. mam i zakloněnou dělohu a ted jak jsme se nesnažili tak hned po sexu jsem šla do sprchy :grinning:
11. říj 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek :grinning: :grinning: manžel yb to na mě poznal. Dneska pro nás přišel do nemocnice a první co řekl že vypadam strašně že mě musí být pěkně špatně :grinning: a taky by se divil že nemam MS :wink:
11. říj 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek o kila nejde, ale nepozná, že ti je špatně, nebo že třeba nepiješ alkohol, kafe a tak? O rodině nemluvím, těm to my taky řekneme až později a kamarádkám taky :wink:
@marketa137 jakto, že v květnu? nemáš termín v červnu?? jsi psala, že jako já :astonished:
11. říj 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie to jo, ale budu muset rodit max v 38tt takže konec května a třeba Tomík měl být 6.3. a je 3.2. :wink: . ty už jsi byla u doktora nebo zatim taky jen testy :wink: . Docela ěm překvapilo že sjme dneska 35DC a taková tlustice :grinning:
11. říj 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 já jsem 37DC, ale já testovala už 27DC :grinning: takže jsem viděla, jak sílí, u doktora jsem nebyla a zatím se nechystám, až časem
budou porod vyvolávat? nebo proč do 38tt???
11. říj 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@amallie já nepiju ani nekouřím, kafe tak jedno denně a to slabé :wink: Přítel není moc všímavý :wink: To bráchovi se něco nezdálo už tento víkend :dizzy_face:
11. říj 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie no já s těhu nepočítala a o dne dřív než jsme měla jsem vysadila utroš aby včas přišla MS a když po týdnu nic tak sjem testla a už celkem silné// a dneska teda tlustice :grinning: . No kvůli cukrovce a že mam po 2 sekcích takže další císař :wink:

@aronek já bych to asi envydržela, mě to stačilo vydržet od soboty :grinning:
11. říj 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek tak dobrý, to bude překvápko :dizzy_face:

@marketa137 jo tak, takže fakt regulérní překvápko? :dizzy_face: :dizzy_face: paráda
ty jo, už máš za sebou dva CS a půjdeš na třetí? pane jo, to je mazec, to je mi tě líto teda.....je to bezpečný??? já bych se strašně bála asi
11. říj 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marketa137
@amallie jen nevím jestli vydržím :grinning:
11. říj 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek