Mimi, červen 2012

Ahoj, tak konečně se zadařilo a test ukázal // 😃 Kdopak je na tom podobně a přidá se??
evelp
12. bře 2012
@marki1904 já jsem v tom nějak ztratila přehled, měla jsem pocit, že jsi OSVČ....ale tak stejně se dá práce uklízečky považovat za nevhodnou pro těhotnou, ne? nejde o ten pohyb, ale spíš ty chemikálie, se kterýma se člověk kolikrát dostane do styku při takových úklidech a tak....
marki1904
12. bře 2012
@evelp Mno taky mi to přišlo veselé, že jako cvičitelce nabízí tělocvik s mopem, ale budíž :-| Co bych mohla od nich čekat ]-( A to že pujdu rodit a podnikat je už zajmat nemusí, sprostředkovat práci nezvládli a na to že mužu někde uklizet , bych přišla i bez nich :-| Takže mě tam čeká poslední sezení a pak už jen chystat papiry na MD a zakládat živnost... (neoficiálně). Po mateřské oficiálně. :-p
evelp
12. bře 2012
@marki1904 taky budu při rodičáku asi podnikat....plánuju to už léta
taknevim
12. bře 2012
@evelp já si taky přivydělábám celé 3 roky co jsem na mateřskéa chci v tom pokračovat.A v čem chceš podnikat?
evelp
12. bře 2012
@taknevim jednak bych si oficiálně chtěla otevřít nějaké své studio nebo tak nějak ohledně tancování- teď jsem pár let učila pod jednou školou, ale radši bych už na sebe. a taky bych chtěla dělat svatby...to už taky dělám nějaký ten rok, ale ráda bych to rozjela naplno 🙂
marki1904
12. bře 2012
@evelp Teda, no super, a které tance jsi učila? Dělat svatby je asi snem mnohá žen 😉 Mám kamarádku co dělala modelku vlastnímu svatebnímu salonu.. mno užasné, ale myslím že měli nedávno nějaké fin, problémy, a nevím zda od toho nemuseli upustit..
evelp
12. bře 2012
@marki1904 no je pravda, že to dělá každý druhý, ale tady u nás je zatím naštěstí nedostatek lidí, který to dělají naplno 😃

a dělám scénické, jazzové tance a tak
marki1904
12. bře 2012
@evelp Tak to si nemyslím že by to dělal každý druhý, když jsem potřebovala dát 3r. nazpět pár věcí na svatbu do kupy, musela jsem do Ostravy- 45 km :-S
U Nás ve Frenštátě dokonce rok na zpět taky někdo otevřel svatební salon, ale do půl roku zase zmyzel :-| Ani jsem se tam nestihla podívat..
Tak to držím palce, mě někdy příjde že jsou lidi líní začít se věnovat něčemu aktivnímu, takže u nás upadaji i ti cvičitele, jen doufám že krátkodobě. Všichni chodí nanejvíš na populát stroje s L- carnitinem, jinak nic 😞 Ale to muže být tím že jsme malé město, Když jsem děla kurzy v Ostravě, tak to tam teda zrovna dvakrát nevázlo 🙂
dahane
13. bře 2012
Ahoj holky, je tady některá? Dneska jsem maličko špinila. Nevím, jestli je to v 26tt normální a nebo mám plašit?! 😞 Když jsem špinila ve 12tt, tak mě dr poslala hned do nemocnice 😞 Poraďte..
vak
13. bře 2012
@dahane Dobré ránko 🙂 ...zavolej si raději na gyndu,ale vím že kamarádka také špinila nic vážného to nebylo,ale raději si fakt zavolej ať máš klid....
miribee
13. bře 2012
@marki1904 No tak to bych milé paní úřednici poklepala na čelo. Halooo, pani, vidíte to bříško, to asi na uklízení nevypadá ne? 😃 Tohle fakt není normální, já chápu, že jsou ty holky za přepážkou úplně vyřízený z reformy, na kterou je nikdo nepřipravil, ale evidentně pořekadlo, že přes papíry neviděj na lidi, je dosti trefné... 🙂
dahane
13. bře 2012
@vak Tak jsem si na gyndu dojela a mám asi nějaký zánět.. tak snad to bude tím. Dostala jsem nějaký čípky, tak uvidíme.
marki1904
13. bře 2012
@miribee No o fleky se bojí, jelikož si z pocitu bezpečí z jisté a dobře placené práce dali děcka na výšky a pod.. !
Tak mi došlo, že až se doví.., že jsem tom, bude zla stejně, ne - li víc, že jsem jim to neřekla dřív- i když víme že by to na věci nic neměnilo..a vše by bylo při starém. Docela si to dovedu přectavit, manžřel mi říkal at s tím počítám :-|
miribee
13. bře 2012
@marki1904 nic, vůbec se s nima nemaž - do tvýho zdravotního stavu je paní úřednici celkem h..., ale jestli s tím chce argumentovat, tak by na to tedy měla brát ohledy. Jinak bych je neřešila. Jsou to taky jenom lidi 🙂
marki1904
13. bře 2012
@miribee Nic jiného mi nezbyde, ale nemužu říct že bych z toho dalšího sezení byla zrovna v poho, po včerejšku ...
miribee
13. bře 2012
@marki1904 S nadhledem - neboj, třeba si pani nasadí brýle a konečně si toho bříška všimne a všechno bude jinak 😃
marki1904
13. bře 2012
@miribee Mno ale povnosti to není, říct jim že jsem v jiném stavu ,, snad ne ?

Práci jsem aktivně hledala od začátku až do minulého měsíce, objela jsem okolní města + inzerce.
Takže kdyby něco našly, informovala bych akorát budoucího zaměstnavatele o mém jinem stavu ...
marki1904
13. bře 2012
@miribee Zeptala bych se gyndaře, ale tam jdu tež až za dlouho .... ]-(
miribee
13. bře 2012
@marki1904 ty člověče, tak to vlastně nevim, vím, že musíš nahlašovat pracovní omezení, ale nejsem si jistá, jestli se to týká jen změněných pracovních schopností, nebo i těhotenství. Radši se na to fakt zeptej...
marki1904
13. bře 2012
@miribee No vlastně mám ted v rodině šéfovou holek frenštátského pracáku 😃 ,(že mi to nedošlo) co je nyní na MD. Pokud na ni seženu kontakt, zeptám se ji 🙂
marki1904
13. bře 2012
@miribee Mno tak super super, šikula mi pověděla, že to povinnosti není 🙂 🙂 🙂 Uffffffff.......
miribee
13. bře 2012
@marki1904 tak huráá 😃
vak
13. bře 2012
@dahane Tak se drž a odpočívej 🙂 !!!!!
marki1904
13. bře 2012
Šoky, ještě včera jsem měla malé břiško, dnes markantně BALON !
Jsem vyprázdněna až až, a mám jej 2x větší než včera!
Stalo se vám to tak přes NOC ? Jiný tvar, velikost ...vše jinak :-N
Já si jen pamatuji neuhasitelnou žízen.., mno a dnes i manžel valí oči ! :-o
( Přes nohy a pod. mám spíše mín..)
Myslím si že je to teda plodovka (určitě ještě nejsem v období, kdy se člověk ráno probudí o něco s větčím pupíkem, jak mimi nabírá...)
Co jsem se včera vlezla do halenky, dnes už né- musela jsem pře ní dát těhu pas.. 😢
vak
13. bře 2012
@marki1904 Ty vado co jsi včera jedla 😃 😃 .Já to tak měla na začátku někde kolem 4 měsíce teď mi příjde,že ho mám delší dobu stejné....,ale vždy po víkendu,když si oblékám věci do práce mám strach,že mi nebudou no zatím to jde,ale říkám si kdy to příjde 🙂 🙂 ....
Každopádně unavená jsem stále víc a víc a dopolední chození na WC po půl hodině je také docela otravné máš to taky tak????
cosy
13. bře 2012
Ahoj holky, taky běhám pořád na záchod, ale musím zaklepat, že mě to zatím nebudí v noci. Musím se vám "pochválit" co se mě zase přihodilo. Je to celkem nedávno, co jsem si v duchu posteskla, že z těhotenství nemám žádné benefity, jak jsem třeba vídala ve svém okolí. Myslím tím například, že mě pustí dřív třeba ve frontě, nebo sednout si v autobusu ( to mám za to, že jezdím autem) atd. No a dnes jsem byla pracovně u soudu jako svědek a paní předsedkyně to na mě poznala hned od dveří, že jsem těhu a sama mi nechala přinést židli a vypovídat v sedě. To od ní bylo tak milé! Hned jsem se cítila líp, bohužel na malou to takový vliv nemělo a celou dobu sebou mlela jak pomatená 🙂 Třeba se jí to líbilo a bude z ní jednou právnička, co já vím? 😃 A jak jste na tom vy? Zachoval se k vám někdo cizí hezky jen proto že jste v jiném stavu?
marki1904
13. bře 2012
@vak No tak po půl hodině ? To jsi šikovná, že to tak dlouho vydržíš 😉 Skoro 5x do hodiny 😃
Samozřejmě je to ted takový hlavní rys těhle těhu dnů, papír na wc mizí zázračným tempem :-N
Mno nejedla jsem téměř nic- právě naopak, manžel jen chodil a ptal se, zda nemám hlad..., a mě sužovala
jen žízen ... !!!!!!!! 😃 Mrzí mě ře nemám fotku ze včerejška- malý nizký pupí a ted.. ]-(
marki1904
13. bře 2012
@cosy Tak to gratuluji k prvnímu pěknému zážitku 😉
Stalo se mi v obchodě, že mě pán pustil dopředu k pokladně, ukázal na pupík a pustil napřed 🙂
Jinak u pokuty mi pupek nepomoh .. ]-(
Zato manžel je krásně pozorný, ochranovatel ..mno je to miláček.
tyrisa
13. bře 2012
@cosy Jo,přidali mi kopeček zmrzliny v restauraci zadara :-p
vak
13. bře 2012
@marki1904 Možná to ani půl hoďka není 😃 😃 máš pravdu,ale říkám si,že lepší než vodu v sobě zadržovat 🙂 ...a s tím papírem si připadám jako blázen,když jdu na nákup koukám na akce a nebo v letácích koukám,kde je nejlevnější a aby neškrábal 😃 😃 co den to role papíru ]-( ]-( ...co dělaly naše maminy,kdy byl nedostatek a ještě k tomu pamatuju ten hnusný co byl z jedné strany lesklý a nevsákl ani kapku brrrrr ]-( ]-( ....
Máš doma zlatíčko,když o tebe ten tak krásně pečuje 🙂 ...My dnes máme 19 let od svatby zašli jsme na večeři,ale nevydržím už dlouho nikde vysedávat to je hrozný se mnou jen co dojím začnu zívat a jsem zralá do postele 😞 ...společnice na nic doufám,že za rok si těch 20 let vychutnáme lépe 😉 ...