• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@marki1904 já jsem v tom nějak ztratila přehled, měla jsem pocit, že jsi OSVČ....ale tak stejně se dá práce uklízečky považovat za nevhodnou pro těhotnou, ne? nejde o ten pohyb, ale spíš ty chemikálie, se kterýma se člověk kolikrát dostane do styku při takových úklidech a tak....
12. bře 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Mno taky mi to přišlo veselé, že jako cvičitelce nabízí tělocvik s mopem, ale budíž :unamused: Co bych mohla od nich čekat :angry: A to že pujdu rodit a podnikat je už zajmat nemusí, sprostředkovat práci nezvládli a na to že mužu někde uklizet , bych přišla i bez nich :unamused: Takže mě tam čeká poslední sezení a pak už jen chystat papiry na MD a zakládat živnost... (neoficiálně). Po mateřské oficiálně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 taky budu při rodičáku asi podnikat....plánuju to už léta
12. bře 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evelp já si taky přivydělábám celé 3 roky co jsem na mateřskéa chci v tom pokračovat.A v čem chceš podnikat?
12. bře 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim jednak bych si oficiálně chtěla otevřít nějaké své studio nebo tak nějak ohledně tancování- teď jsem pár let učila pod jednou školou, ale radši bych už na sebe. a taky bych chtěla dělat svatby...to už taky dělám nějaký ten rok, ale ráda bych to rozjela naplno :slight_smile:
12. bře 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@evelp Teda, no super, a které tance jsi učila? Dělat svatby je asi snem mnohá žen :wink: Mám kamarádku co dělala modelku vlastnímu svatebnímu salonu.. mno užasné, ale myslím že měli nedávno nějaké fin, problémy, a nevím zda od toho nemuseli upustit..
12. bře 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 no je pravda, že to dělá každý druhý, ale tady u nás je zatím naštěstí nedostatek lidí, který to dělají naplno :grinning:

a dělám scénické, jazzové tance a tak
12. bře 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Tak to si nemyslím že by to dělal každý druhý, když jsem potřebovala dát 3r. nazpět pár věcí na svatbu do kupy, musela jsem do Ostravy- 45 km :confounded:
U Nás ve Frenštátě dokonce rok na zpět taky někdo otevřel svatební salon, ale do půl roku zase zmyzel :unamused: Ani jsem se tam nestihla podívat..
Tak to držím palce, mě někdy příjde že jsou lidi líní začít se věnovat něčemu aktivnímu, takže u nás upadaji i ti cvičitele, jen doufám že krátkodobě. Všichni chodí nanejvíš na populát stroje s L- carnitinem, jinak nic :frowning2: Ale to muže být tím že jsme malé město, Když jsem děla kurzy v Ostravě, tak to tam teda zrovna dvakrát nevázlo :slight_smile:
12. bře 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tady některá? Dneska jsem maličko špinila. Nevím, jestli je to v 26tt normální a nebo mám plašit?! :frowning2: Když jsem špinila ve 12tt, tak mě dr poslala hned do nemocnice :frowning2: Poraďte..
13. bře 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Dobré ránko :slight_smile: ...zavolej si raději na gyndu,ale vím že kamarádka také špinila nic vážného to nebylo,ale raději si fakt zavolej ať máš klid....
13. bře 2012 v 08:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No tak to bych milé paní úřednici poklepala na čelo. Halooo, pani, vidíte to bříško, to asi na uklízení nevypadá ne? :grinning: Tohle fakt není normální, já chápu, že jsou ty holky za přepážkou úplně vyřízený z reformy, na kterou je nikdo nepřipravil, ale evidentně pořekadlo, že přes papíry neviděj na lidi, je dosti trefné... :slight_smile:
13. bře 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Tak jsem si na gyndu dojela a mám asi nějaký zánět.. tak snad to bude tím. Dostala jsem nějaký čípky, tak uvidíme.
13. bře 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee No o fleky se bojí, jelikož si z pocitu bezpečí z jisté a dobře placené práce dali děcka na výšky a pod.. !
Tak mi došlo, že až se doví.., že jsem tom, bude zla stejně, ne - li víc, že jsem jim to neřekla dřív- i když víme že by to na věci nic neměnilo..a vše by bylo při starém. Docela si to dovedu přectavit, manžřel mi říkal at s tím počítám :unamused:
13. bře 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 nic, vůbec se s nima nemaž - do tvýho zdravotního stavu je paní úřednici celkem h..., ale jestli s tím chce argumentovat, tak by na to tedy měla brát ohledy. Jinak bych je neřešila. Jsou to taky jenom lidi :slight_smile:
13. bře 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Nic jiného mi nezbyde, ale nemužu říct že bych z toho dalšího sezení byla zrovna v poho, po včerejšku ...
13. bře 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 S nadhledem - neboj, třeba si pani nasadí brýle a konečně si toho bříška všimne a všechno bude jinak :grinning:
13. bře 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Mno ale povnosti to není, říct jim že jsem v jiném stavu ,, snad ne ?

Práci jsem aktivně hledala od začátku až do minulého měsíce, objela jsem okolní města + inzerce.
Takže kdyby něco našly, informovala bych akorát budoucího zaměstnavatele o mém jinem stavu ...
13. bře 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Zeptala bych se gyndaře, ale tam jdu tež až za dlouho .... :angry:
13. bře 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ty člověče, tak to vlastně nevim, vím, že musíš nahlašovat pracovní omezení, ale nejsem si jistá, jestli se to týká jen změněných pracovních schopností, nebo i těhotenství. Radši se na to fakt zeptej...
13. bře 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee No vlastně mám ted v rodině šéfovou holek frenštátského pracáku :grinning: ,(že mi to nedošlo) co je nyní na MD. Pokud na ni seženu kontakt, zeptám se ji :slight_smile:
13. bře 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Mno tak super super, šikula mi pověděla, že to povinnosti není :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Uffffffff.......
13. bře 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 tak huráá :grinning:
13. bře 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Tak se drž a odpočívej :slight_smile: !!!!!
13. bře 2012 ve 13:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šoky, ještě včera jsem měla malé břiško, dnes markantně BALON !
Jsem vyprázdněna až až, a mám jej 2x větší než včera!
Stalo se vám to tak přes NOC ? Jiný tvar, velikost ...vše jinak :sweat_smile:
Já si jen pamatuji neuhasitelnou žízen.., mno a dnes i manžel valí oči ! :astonished:
( Přes nohy a pod. mám spíše mín..)
Myslím si že je to teda plodovka (určitě ještě nejsem v období, kdy se člověk ráno probudí o něco s větčím pupíkem, jak mimi nabírá...)
Co jsem se včera vlezla do halenky, dnes už né- musela jsem pře ní dát těhu pas.. :cry:
13. bře 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Ty vado co jsi včera jedla :grinning: :grinning: .Já to tak měla na začátku někde kolem 4 měsíce teď mi příjde,že ho mám delší dobu stejné....,ale vždy po víkendu,když si oblékám věci do práce mám strach,že mi nebudou no zatím to jde,ale říkám si kdy to příjde :slight_smile: :slight_smile: ....
Každopádně unavená jsem stále víc a víc a dopolední chození na WC po půl hodině je také docela otravné máš to taky tak????
13. bře 2012 v 16:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, taky běhám pořád na záchod, ale musím zaklepat, že mě to zatím nebudí v noci. Musím se vám "pochválit" co se mě zase přihodilo. Je to celkem nedávno, co jsem si v duchu posteskla, že z těhotenství nemám žádné benefity, jak jsem třeba vídala ve svém okolí. Myslím tím například, že mě pustí dřív třeba ve frontě, nebo sednout si v autobusu ( to mám za to, že jezdím autem) atd. No a dnes jsem byla pracovně u soudu jako svědek a paní předsedkyně to na mě poznala hned od dveří, že jsem těhu a sama mi nechala přinést židli a vypovídat v sedě. To od ní bylo tak milé! Hned jsem se cítila líp, bohužel na malou to takový vliv nemělo a celou dobu sebou mlela jak pomatená :slight_smile: Třeba se jí to líbilo a bude z ní jednou právnička, co já vím? :grinning: A jak jste na tom vy? Zachoval se k vám někdo cizí hezky jen proto že jste v jiném stavu?
13. bře 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak No tak po půl hodině ? To jsi šikovná, že to tak dlouho vydržíš :wink: Skoro 5x do hodiny :grinning:
Samozřejmě je to ted takový hlavní rys těhle těhu dnů, papír na wc mizí zázračným tempem :sweat_smile:
Mno nejedla jsem téměř nic- právě naopak, manžel jen chodil a ptal se, zda nemám hlad..., a mě sužovala
jen žízen ... !!!!!!!! :grinning: Mrzí mě ře nemám fotku ze včerejška- malý nizký pupí a ted.. :angry:
13. bře 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy Tak to gratuluji k prvnímu pěknému zážitku :wink:
Stalo se mi v obchodě, že mě pán pustil dopředu k pokladně, ukázal na pupík a pustil napřed :slight_smile:
Jinak u pokuty mi pupek nepomoh .. :angry:
Zato manžel je krásně pozorný, ochranovatel ..mno je to miláček.
13. bře 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cosy Jo,přidali mi kopeček zmrzliny v restauraci zadara :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marki1904 Možná to ani půl hoďka není :grinning: :grinning: máš pravdu,ale říkám si,že lepší než vodu v sobě zadržovat :slight_smile: ...a s tím papírem si připadám jako blázen,když jdu na nákup koukám na akce a nebo v letácích koukám,kde je nejlevnější a aby neškrábal :grinning: :grinning: co den to role papíru :angry: :angry: ...co dělaly naše maminy,kdy byl nedostatek a ještě k tomu pamatuju ten hnusný co byl z jedné strany lesklý a nevsákl ani kapku brrrrr :angry: :angry: ....
Máš doma zlatíčko,když o tebe ten tak krásně pečuje :slight_smile: ...My dnes máme 19 let od svatby zašli jsme na večeři,ale nevydržím už dlouho nikde vysedávat to je hrozný se mnou jen co dojím začnu zívat a jsem zralá do postele :frowning2: ...společnice na nic doufám,že za rok si těch 20 let vychutnáme lépe :wink: ...
13. bře 2012 ve 20:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek