• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
ahojky:slight_smile: Tak zatezovy test na cukrovku jsem zmakla i bez vetsich potizi :grinning: sice to nebyla uplna lahoda,spise mi vadilo ze toho bylo hodne.... :fearful:

@marki1904 Jinak ja jsem skoncila OSVC a jsem taky na pracaku... a musim rict ze na me jsou tam hodny,musim se jim jen jednou za mesic ukazat ale nikam me pry honit nebudou.... ze to nema cenu kdyz sem tehotna plus by me stejnak nikdo nezamestanl jako tehu....

Ja koukala po necem kdyz sem byla tak ve 3-4 mesici ale pak sem si rekla ze to nema cenu kdyz zkusebka je vetsinou 2-3 mesice,a v te by se to urco ukazalo ze jsem tehotna a behem zkusebky by me vyhodili! teda aspon si to myslim......i kdyz s tim mym pupikem by to asi nepoznali :grinning:
P.s taky ted porad piju!!! :grinning:
13. bře 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Tož chuěrko, to je tím, že ještě pracuješ, tu mateřskou nevymysleli nadarmo :wink: Ale máš to za pár :slight_smile:
Krásnách 19 let ! My budeme mít v dubnu teprve 3 :sweat_smile: V předchozím jsem to měla 5 a půl roku ..
Musím se smát- protože když opravdu čuráš co chvíli.., tak tě pad dře už všechno, takže jsem už minulé dny každý odchod z wc komentovala slovy - že už nikdy nesmíme koupit takový děsný papír ! :angry: Pak mě všechno pak bolí .. :cry: Takže jsem jej už nouze začala navlhčovat... :sweat_smile:
13. bře 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karollinka @vak Holky to pití nebude těhotenstvím..., dnes už nějak moc pije i muj muž ... (vodu) :grinning: :sweat_smile: :grinning:
13. bře 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ahoj,tak já piju tak normálně,apíš nemám furt na nic chut
13. bře 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zhubla jsem 1,5kg
13. bře 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Třeba jsou to nějaké přechodné období a bude líp , jak s jídlem tak s břuškem. Momentálně mám chutě hlavně na štavnaté- což taky více souvísí s žízní než hladem. :sweat_smile:
A pokud jsi po viroze (???).., je to běžné .. :frowning2: Písni, jakmile zase začneš registrovat obrat k lepšímu - k těhu chutěm .. :sunglasses: Ju a kde máš fotečku z profilu ..?
13. bře 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim tyjo tak ja prave poslednich 14dni nevim co bych ztlaskala drive hruuzaaa....
13. bře 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak fiihhaaa 19let gratulace :wink: my mame v nedeli 2.vyroci od svatby :grinning: p
13. bře 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marki1904 musím tam dat nějakou novější,reálnější,jen je naházet do pc :slight_smile:
13. bře 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Ahá ... ja si říkala, že třeba chceš být inkoginito :sunglasses:
13. bře 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já takový blázen- a za celé ty týdny těhu jsem neudělala ani jednu jedinou fotku bříška :angry: Nejsem normálni ?
Dřív než se domutím- fakt porodím !!! :angry: :angry: :angry:
13. bře 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 nee,nemám co tajit,šak ste mě stejně už viděli :grinning:
@karollinka no já to tak taky měla a ted naopak zase :slight_smile:
13. bře 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka no vidíš já jsem to říkala, že to není až taková hrůza. Seš šikulka, že jsi to zvládla. :wink:
14. bře 2012 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já už chci být doma. Nějak mi už nejde to ranní vstávání tak jak kdysi. Miminku vyhovuje, když lezu z postele po šesté, ale do práce vstávám před šestou, takže je to pro mě úmorné.
Měli jsme o víkendu sraz ze střední a jela jsem domů až kolem jedenácté, ale musím říct, že jsem od půl desáté měla co dělat abych neusnula a vůbec vnímala ty lidi kolem sebe. Už mé tělo hold není na takové ponocování...a miminko se teď asi kvůli tomu skoro vůbec nebaví. Vždycky večer to bylo rodeo na dobrou noc a teď se jen tak jednou přetočí a víc nic. Během dne to moc nestíhám vnímat jestli se hýbe, protože mám teď drobátko frmol, tak nevnímám nic :-/

@marki1904 já jsem nad tím taky uvažovala, že bych si měla vyfotit bříško, ale já nejsem schopná mít vlastní fotku natož bříška. ze všech akcí, výletů apod. jsem z 99% na druhé straně snímku. Ale už s tím taky budu muset něco udělat nebo jak říkáš ty ... dřív porodím než se k tomu odhodlám :slight_smile:
14. bře 2012 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi Moje mrně má teď taky nějaký klidnější večery. Dřív jsem si lehla a začalo se vrtět a kopat a teď už několik večerů si lehnu, mrně teda změní polohu, sotva znatelně a asi hned spí. :slight_smile:
14. bře 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem si libovala, že nejsem unavená... Teď má starší dítko rýmičku a já jsem už na padnutí, protože v noci špatně spí a celý den na mně visí. Třetí den "plánuju" debordelizaci podlah a kdykoliv přijde babička na hlídání, mizím v posteli s notebookem :angry:
14. bře 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, já mam od včerejška v břiše stěhováka....včera celý den už od rána a to byly teda rány, že to bylo vidět i přes kabát a dneska teda už asi dělá v příbytku jenom nějaké úpravy, ale zrovna klidnej taky 2x není :grinning:
14. bře 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@evelp Já to mám taky tak - včera už jsem se smála, že si tam snad dělá taneční parket, to byly rány, že mi to vleže škubalo celým břichem :grinning:
14. bře 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky tak dnešní kontrola v pohodě dýchání prý v normálu CT taky a na plycním mi braly hleny a krev na rozbor,jestli nemám nějakého bacila,protože frt kašlu a odkašlávám hleny.Výsledky za týden,tak sem zvědavá :slight_smile:
14. bře 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim držim palce, ať ti to dopadne dobře :wink:
14. bře 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim tak držim palce, aby to bylo ok :slight_smile:
14. bře 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem dneska chtěla vstát brzy - jakože budu oběhávat úřady, nenatočila jsem budík a vzbudila se v půl jedenáctý. Vycházky zas až od dvou - to toho zařídim...
14. bře 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miribee taky :grinning: a zrovna jsem se stavovala v práci, ty z toho byli uplně unešení :grinning:
14. bře 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee já jsem si takový den udělala včera a ani jsem z toho nemohla spát, že jsem měla strach, že to zaspím :grinning: že jsem tak dlouho nevstávala, takže jsem spala celkem asi 3-4 hodiny
14. bře 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ono se to nezblázní a do příštího týdne to taky vydrží, asi si to rozložím. Co já se budu honit :sunglasses:
14. bře 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
to já dnes vstávala v 6 :angry: v 7 sem měla být u dr.a šla sem i s Elčou tak to trvalo ráno,než sem to vše pooblékala.... a zítra nanovo,to jdu zas na hematologii jak si pichám ty injekce,tak na kontrolu...jen El dám do školky
14. bře 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp To mi povídej mě tam dělá také psí kusy vůbec si to z předešlého těh.nepamatuji,četla jsem že v tomto období se nemám obávat,když pohyby delší dobu během dne neucítím,že už si volí svůj režim a přitom mi připadá,že se tam mele neustále :grinning: :grinning: ....úplně se bojím zda nebudu mít divošku,obě děti byly klidňoučké spinkaly mi celou noc už po příchodu z porodnice :slight_smile: ...
14. bře 2012 ve 13:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak tak to jsi měla opravdu štěstí :slight_smile: ale tak kdo ví, já mám taky pocit, že se mele pořád, ale třeba se mele i ze spaní, jeho tatínek to má taky tak :grinning:
14. bře 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše stvořeníčko ...
14. bře 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marki1904 krásnýý:slight_smile: koukám, že je tam taky pěkně namáčklej, jak ten náš píďalka :grinning:
14. bře 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek