• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Holky, tak se musím pochválit. Dnes vše na našeho bobka nachystáno, vyžehleno :slight_smile: Příští týden pojedeme koupit postýlku a pak už jen ten kočárek, což bude teprve oříšek :unamused: Jinak taky převádíme v bříšku pěkný tělocvik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2012 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
A ještě jeden úspěch dnešního dne.......podařilo se mi do sbírky dnes přidat koupací kyblík :slight_smile: Už se nemůžu dočkat, až v něm budu prďolku koupat :grinning:
14. bře 2012 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimisek2011 jejda ty si nějak aktivní,já se na to chystám až v květnu nějak nakonci
14. bře 2012 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim To já to chci mít všechno oběhané dřív, než se nebudu moct hýbat vůbec, nebo začne být velké teplo.....to budu raději pěkně podřimovat na zahradě pod stromem :sunglasses: A mám termín hned z kraje června, tak by to mohlo být i o něco dříve a kdoví, co by pak manžel koupil..... :wink:
14. bře 2012 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mimisek2011 já mám jen ten kočárek :grinning:
14. bře 2012 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@taknevim
Nezoufej, nemám nic -ańi kočárek :grinning: Ale mám jej slíbený na příští měsíc, huráááá :sweat_smile:
14. bře 2012 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp Člověk se pak nemůže divit - že se pidˇálky potřebují co chvíli protáhnout .. :sweat_smile:
14. bře 2012 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
už vím co je nejhorší na těhu,ostříhat si nehty na nohách :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2012 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@taknevim nebo dostávat hysterický záchvaty...dámy, povím vám, že nikdy se mi nechtělo tak strašně křičet do světa jako dneska :( mám toho fakt plný kecky, já snad odepíšu na ten azylák...
14. bře 2012 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim jj, to je opravdu zážitek :sweat_smile: a taky holení určitých partií je čím dál zajímavější... :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2012 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@taknevim Soucítím :grinning: Přerostlé je fakt nemám ale změnila jsem papuče a už 4 dny mě v nich ty nehty nějak tlačí :grinning: Až mi dokonce manžel slíbil že mi je ostříhá.., jenomže já jsem na hohy děsně lehtivá a bojím se že bych jej akorát kopla :grinning:
14. bře 2012 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@evelp Neboj, bude líp...
15. bře 2012 v 01:05  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
Ta příroda to má hodně dobře zařízené... Když pozoruju, jak se mi blbě pohybuje na posteli, blbě se mi předklání, zvedá něco ze země a nebo utírají nohy, tak si říkám, že jestli to má trvat ještě nějakých 80-90 dnů a má být ještě hůř, tak se na ten porod budu snad i těšit nebo co... :wink: :grinning:
15. bře 2012 v 01:06  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Dneska jsme několik minut hráli "paci, paci, pacičky"... Ležela jsem na boku, ruku pod břichem. Začal mě šťouchat, tak jsem ho dvakrát lehce šťouchla taky, tak mi to zase ěx vrátil a tak jsme pokračovali... :wink: :grinning: Super...
15. bře 2012 v 01:11  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
Za necelých 14 dní jdu na kontrolu, budu pomalu komunikovat s doktorem o porodu... Nooo, to jsem zvědavá, jak to dopadne... S Řekem anglicky... Vysvětlovat mu, co chci a co opravdu nechci... A to tak jako po lehoučku a nenápadně... ... .... Nedovedu si třeba představit, že mě v červnu nenechají se ani trochu napít při těch vedrech, co tu v tu dobu budou....... Infuze mi krk nenamočí................................ No uvidíme...
Nejvíc se těším na debatu o neodnášení miminka atd. Tady není úplně běžný ani rooming-in. Prý pro ochranu miminek před četnými návštěvami... Vzhledem k tomu, že tu rodinu nemám, mi doktor rooming-in nabídl, ale když vykládal, jak jsou běžně miminka mimo a jak je sestry nosí v "nejvhodnějších intervalech" na kojení, tak jsem se jen kousala do jazyku, abych to nekomentovala a zbytečně nediskutovala, když mi o nic nejde, pokud já na pokoji miminko mít budu... Ale prostě si myslím, že matka s miminkem vědí o optimálních intervalech kojení víc než doktor se všema sestrama dohromady..........
15. bře 2012 v 01:17  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mimisek2011 jakou značku koupacího kyblíku jsi si koupila...už týden se je sleduju na internetu, ale některé vypadají hůř jak můj kýbl na vytírání podlahy a ty nádherný, zase stojí docela dost peněz.
15. bře 2012 v 06:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Co je koupací kyblík? To jako místo vaničky?
15. bře 2012 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ach já jsem štastvá, sluníčko, tak mám za sebou vééélmi občerstvující cestu na kole :stuck_out_tongue_closed_eyes: To mi zas chybělo !
15. bře 2012 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marki1904 Sluníčko? :frowning2: Střední čechy hlásí zataženo :frowning2: Tak závidím :slight_smile:
Já mám nový notebook a už začínám být zoufalá, něco jsem v nastavení zvorala a nejde mi skype, nemůžu třeba tady kliknout na odpověd a odepsat, nedostanu se do banky a prostě mám nějak všechno zakázané.. zkoušela jsem všemožné a asi to budu muset dát nějakému profíkovi, ach jo, jsem z toho fakt rozladěná :frowning2:
15. bře 2012 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@dahane No to mě mrzí, v tomto jsem taky neznalec ! A vždy vyhledávám nějakého lévného odborníka na pomoc s PC :cry: Manžel tomu rozumí ještě mín než já ..
Jo tady fakt krásné krásné krásné sluníčko hned od rána, ale v těch 7h byla i námraza jak blázen, (děcka mi sebou hned několikrát majzli o zem) takže jsem jela zásadně po krajnici po zbytcích štěrku ze zimy, a pak to střihla po terému kolem řeky, kde to náledí nebylo tak nebezpečné, přírodou a mimo auta :slight_smile:
15. bře 2012 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@lidi Koupila jsem tummy tub, ale po jednom prckovi, nové jsou opravdu moooc drahé :frowning2: Ale mám i vaničku. Já mám už dvě děti a bez kyblíku jsem se u nich obešla, ale teď jsem to chtěla zkusit :slight_smile:
15. bře 2012 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@dahane jo, kyblík je místo vaničky, miminka jsou v nich při koupání spokojená. Prý jim jeho tvar připomíná pobyt v bříšku..... Já ho hlavně brala i kvůli chatě, kde je trošku problém s vodou a s kyblíkem ji člověk potřebuje opravdu málo :grinning: :grinning: Když si zadáš do googlu tummy tub, najdeš spoustu pěkných videí s koupáním v kyblíku :slight_smile:
15. bře 2012 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dahane a jaký máš internetový prohlížeč?
15. bře 2012 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim @marki1904 Tak já teda taky nemám ještě vůbec nic, jako opravdu vůbec! Akorát dneska první věc, objednala jsem na Mall klasický plíny čtvercový, maj tam na ně akci, jak na bavlněný, tak na bambusový. Ale doma ještě nemám nic. Říkám si, že začnu tak v květnu.
15. bře 2012 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terezka312 Tak to jsi dobrá, že jsi to tak dlouho vydržela... :wink: Já jsem jen čekala na výsledky screeningu v 1. trimestru a pak hned koupila alespoň bodyčka a když nám potvrdili klučinu, tak jsem se rozjela ve velkém.. :grinning: A teď se musím krotit, abych nenakoupila zbytečně moc malinkatých věciček....a je to moooc těžké odolávat :grinning: :grinning: :grinning: když jsou tak krásné :slight_smile:
15. bře 2012 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mimisek2011 No to je taky jeden z důvodů, když bych začla brzo, měla bych toho zbytečně moc a zbytečnosti. Takhle se samozřejmě rozhlížím, koukám na netu i v obchodech, ale prostě si jen zjišťuji informace, a pak prostě nakoupím to, co budu mít tak nějak předvybraný. Nevím, prostě mi přijde, že je spousta času. Navíc chodím do práce, takže přes den jsem zaměstnaná prací a večer z práce jdu rovnou domu a jsem ráda, že jsem ráda :grinning: Takže tak. :slight_smile:
15. bře 2012 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 Holká, dělám to naprosto stejně, je brzo a tak hlavně průzkumníčím a vyhlížím, mám svou složku s vybranými věcmi v PC . A Stává se mi , že věci které jsem vybrala že pořídím, seženu jinde levněji nebo natrefím na ještě hezčí, nebo zjistím že bych to nevyužila.., takže než to začnu v květnu objednávat, mám již 100 % jasno .
Takže tak :wink:
15. bře 2012 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mimisek2011 Přesně mám to stejně hned jak mi vyšly testy v pohodě už jsem mazala do obchodu a musela něco nakoupit mezi tím mi už pár kamarádek něco daly,takže krom plenek a dětské kosmetiky mám už asi vše :slight_smile: ...hlavně mám doma spojníka Nikču tahá mne stále po dětských obchodech a nakupovala by vše co se jí líbí :grinning: :grinning: musím jí brzdit....
15. bře 2012 ve 12:47  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,tak jsem včera byla na kontrole. OGTT v pořádku. Čípek drží(měřil UTz přes břicho) a udělal mi bonusovou fotečku miminka. Moc se mi to nepodařilo vyfotit, ale snad aspon něco bude vidět..:slight_smile:
15. bře 2012 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@vak Přeně tak, taky mám doma spojníka, Kristýnku - 17 let :grinning: a pořád by něco přikupovala. Jinak já mám i ty plínky :slight_smile: protože se mi naskytla možnost koupit Pampersky za velmi výhodnou cenu, cca 1Kč za kus.Tak to pak nekup :grinning:
15. bře 2012 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek