• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Jéé téma chození v noci na záchod.....já jsem vždycky tak naštvaná...chodím 2x za noc a ten pocit,když bych spala a musím vstát je hrozný.Navíc mě bolí spodek a než tam dolezu jsem totál probraná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Dostáváš teda zabrat .. :sweat_smile: Já čůrám taky furt, ale momentálně v noci vůbec, nějak to přešlo. Jdu 100x před spaním, pak vypijí 3 skleničky čaje a čůrám až rano :slight_smile:
A co ty vazy? Fakt to tak bolí? I u druhého těhu? U prvního si pamatuji UTRPENÍ, nešlo chodit ! Chodila jsem JEN jak japonečka, abych předešla rázum otřesům a bolestem vazu.
Ted sportuju a neustále pobíhám, potíže ani s vazy ani se zadýchaváním :dizzy_face:
19. bře 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Akorát pánevní dno bych měla začít posilovat ... :angry:
Občas ně překvapí při prudkém pohybu náznak uniku .. :fearful: :angry:
19. bře 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Po pravdě mi toto těhotenství připadá hororové.....u dcerky jsem neměla žádný problém,souložili jsme denně a já se cítila fantasticky.Ted ty vazy jsou teda mazec,jsem vůbec netušila,že to takhle bolí a přetočit se na druhý bok v noci je opravdu hodně bolestivé.A sex? Popsala jsem to příteli asi tak,že ho kopnu do koulí a pak po něm něco budu chtít...asi to pochopil.Musím vydržet.Donosit chlapa je asi hold větší fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Hm, tak to je teda dost, chudák muž :frowning2: co vím a u dcery jsem taky měla apetit na sex jak blááázen. Ale u těhu s klukem nic, jak u prvního, tak i ted. Nejde o bolest, ale o tu chut.. :unamused: TOŽ TAK SE SNAŽÍM, aby se nebrali ohledy jenom na mě...
19. bře 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Drž se a dávej na sebe pozor! Docela tě chápu, že nechceš být v nemocnici, pro mě je to taky docela pekelná představa :frowning2:
Jinak k diskuzi - spím dobře jen si lehnu, ale předevčírem při usínání ještě někdo příteli volal a já pak nemohla ještě v půl 2 spát, myslela jsem, že se zblázním - zase jsem zrekonstruovala celý dům (v představách), ale ráno jsem to mohla dohnat:grinning:
Jo a zázračně se mi sám opravil počítač, po týdnu užívání, kdy mi na netu polovina věcí nešla otevřít teď jde :grinning:
20. bře 2012 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a k tomu sexu, já chuť teda mám, ale přítel naopak stávkuje.. za prvé toho má v práci dost a nezbývá mu teď moc sil, ale hlavně mu prý připadá divný ten pocit, že mám v sobě mimíska a že on mu třeba může ublížit a nenechá si to vymluvit :frowning2:
20. bře 2012 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane No to tu čtu často, co se týče obav partnera a sexu ... :frowning2: Nevím, možna poukázat na druhý extrém, kdy to tělo se pak mnohem hůře připravuje k porodu. Přece jenom je to přizozené a dokonce i zapotřebí, at všechny nepřenášíme. :angry: :grinning:
Kdy jindy si užijete, když je pak tá 6 -ti nedělka + už budete 3 a ne 2 :frowning2:
20. bře 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No to já mu taky říkám, ale jaksi se to míní s účinkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Tož to Ti asi bude muset pomoct.... někdo jiný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
( samozřejmě v žertu )
20. bře 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, zasloužím medajli, nehty ostříhaný !!!
Kde se hrabou olympionici :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marki1904 Taky se připojuji, ale to už asi bylo včera naposledy do porodu, co jsem to zvládla sama :grinning: :grinning: Je to mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Neboj budeme mít na to celé šestinedělí .. :grinning: :slight_smile:
@mimisek2011
20. bře 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Já se v neděli holila na bazén a málem jsem porodila....nehty kašlu ....zatím :slight_smile:
20. bře 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Ahoj,tak to máme stejné :slight_smile: ze začátku v pohodě,ale co mi narostlo bříško nic moc :angry: ....u kluka to mi bylo 20let jsme se sexem neměli problém u holky mne na 5měsíci museli zašít takže bylo po sexu :frowning2: a nyní z toho nemá dobrý pocit,navíc jsme se o tom bavili u naší známe gynekoložky,když mi dělala ultrazvuk,samozřejmě se ptal,když ho tam má kolik je místa mezi ním a miminkem a to se asi neměl ptát :confounded: :confounded: ....sice místa moc ne,ale ublížit to nemá jenže vysvětluj mu to...Je ale pravda,že já zase takovou chuť taky zrovna nemám co mi bříško narostlo jsem neohrabaná a připadám si tlustá :frowning2: :frowning2: ..zkrátka to vidí na kvalitní sex až někdy za půl roku :grinning: :grinning: ...
20. bře 2012 v 08:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marki1904@Si představ,že šel včera synek se psem na procházku my nebyli doma,měl ho na vodítku a chlap co tu kousek bydlí má pitbula celkem agresivního,ale nikdy se nestalo,že by se napadli pouze na sebe vrčeli a štěkali no včera se do našeho pustil,protože ho měl na volno :frowning2: :frowning2: ......nedopadlo to nejhůř má pár ran po těle,ale nedovedu si představit stát se to mě a to se zrovna snažím ho krotit,aby mi sám na psi neútočil :confounded: tím pádem je vše v pr.....Jsem zvědavá co mi řekne až ho potkám a já jemu jsem pěkně nas.....přitom je to slušný chlap nikdy žádný problém...ach jo :frowning2: ..
20. bře 2012 v 09:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak tohle fakt nechápu, ta naše potvora nemá moc ráda feny, ale tak vím to a dávám si na to pozor! Ze strany chlapa je to teda hrozná nezodpovědnost podle mě, pokud si není jistý přivoláním a ví, že nemá rád ostatní zvířata, tak ho musí mít na vodítku, min. s náhubkem! Ta moje je kříženec pitbula a prostě vím, že když se zakousne není to, jako když se zakousne labrador :frowning2: Tak snad to ten Váš v poho rozchodí. Já mít ale pokousanýho psa, tak pěkně zuřím :frowning2:
20. bře 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Má prostě taky strach, navíc tedy, jak jsem minulý týden špinila, tak jsem byla ráda, že nic, protože variantu, že to způsobil sex jsme mohli zavrhnout. Já bych to taky nemusela mít každý den, ale jednou za čas by to neuškodilo :grinning: Tak snad ten půl rok přežijeme :wink:
20. bře 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No s tou údržbou je to mazec, nehty, holení - fakt oříšek. Ale mě jako včera dělalo problém i si utřít nohy po sprše :grinning:
20. bře 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa Přesně, na nehty kašlu, ale oholit se nejde, když si tam nevidim, že jo... :wink:
20. bře 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak No to já vždycky taky trnu, když jdou děti venčit... :frowning2: Ta naše není taky agresivní, ale mám právě obavy, že ji napadne druhý pes a bude mela a aby to ještě neodnesly děti.... Děti chodí venčit na vodítku, já ji mívám s náhubkem, ale ne proto, že by někoho pokousala, ale aby nežrala, co najde venku. Lidi jsou čuňata, vyhazují z oken kdovíco :angry: :angry: Dnes to venku vypadá zase krásně, takže se chystám s ní jít na velkou procházku..... :slight_smile: Už se těším, jen kdyby jsme nebyly omezený těmi vycházkami na nemocenské :angry: :angry:
20. bře 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 jsem si říkala taky,ale když jsem viděla v zrcadle jak mi to leze z plavek,neměla jsem na výběr.....by mě zajímalo jak to dělají ty baby co se vyholujou k porodu,páč toto určitě nedám :grinning:
20. bře 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Holka, aby ti psi po včerejšku ještě na sebe neměli o to větší pivku ! :frowning2:
Říkáš že jde o slušného chlapa, tak se dá předpokládat, že tomu bude příště předcházet, a opakovat se to nebude.. No ještě mi to vysvětli s tím místem mezi jím a jím ..? Je ho fakt málo ? Týjo, a co když je chlap prostě obdařenější ? No možná je to blbé, ale ten první obdařeny průměrně a dalo se ledasco provádět a experimentovat.. Ted je to mazec, a o to mín si on semnou užije takového toho divočení s polohami a experimenty :cry: A tak mimi se určitě i posune směrem vzhuru dle potřeby ..
Jinak manžel když chodí na cistoskopii, :frowning2: fakt pak krvácí , je na vyvráceni a pod, ale na sex má chut poměrně brzo t, a taky se většinou obávám..., aby ho to nebolelo.. :unamused: Ale spoléhám na to, že by to jinak nechtěl ..., nebo si řekl. :cry: Takže tak s těmi pocity a ryziky :unamused:
20. bře 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Já se zatim taky snažim, ale už z toho mám žirafí krk, jak se tak pořád natahuju, abych dohlídla za to břicho. Když si ho trošku zmačknu, tak tam ještě vidim, ale za takový měsíc to už asi bude na zrcátko nebo nevim :grinning:
20. bře 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes na kontrole bílkovina v moči :confounded: tak nevím, jestli to bylo tím, že jsem v ordinaci vytlačila přesně tři kapky na namočení papírku, nebo fakt nějaký problém...
My sex neměli asi měsíc kvůli oboustranné únavě (buď jsme byli vyřízení oba, nebo střídavě každý z nás) a včera to byla krize - manžel se na mě osočil, že o něj už nemám zájem :angry: chlap bláznivej. Pohádali jsme se a když jsme se chtěli "hezky usmířit", vzbudila se Leuška a s přestávkama řvala asi tak od půlnoci do dvou. Dnes jsme oba unavení a frustrovaní a Leuška vzhůru od sedmi a plná energie. To nechápu...
20. bře 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa třeba holí manžel :grinning:
20. bře 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 mezi miminkem a chlapem je jen děložní čípek, pár blan a trocha vody. Tak tři centimetry, ne? :sweat_smile:
20. bře 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila tak já bych se teda od chlapa nenechala....na to se moc bojím....
je tam dost místa....mimčo vyleze nahoru,určitě do sebe nenechá štouchat.pokud nemáš nízko placentu,nebo nejsi na rizikovce,nic se nestane.....
20. bře 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Ty bláho, to není možné !!! ???? Já doufala že alespon 20čísel :confused:
20. bře 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa jojo, kamarádka taky prosila manžela, aby ji oholil, nechtěla se nechat od zřízenců a já to udělám asi uplně stejně :grinning: a zrovna včera jsme taky narazili na tohle téma, říkala jsem mu, že za pár týdnů bude asi problém, že tam už nedohlídnu a on automaticky jako by nic, že to přece udělá on :grinning: :grinning: no nevim nevim

jinak s chutí na sex, není to takové jako dřív, ale pořád je, ale vydrží mi to chvilinku, než to začne pekelně bolet, takže je to takový...na prd a hlavně malý vždycky uteče pod žebra, celej se tam našpulí co nejdál a zrovna příjemný to pak není :grinning:

navíc jsme nepřišli ani na žádnou vhodnou polohu..
20. bře 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek