• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Jasně, že se posune,když do něj něco šťouchá :grinning: zatím tam mají ještě dost prostoru, myslím :wink:
20. bře 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No holky, já teda čumím, že se tu bude řešit sex jsem nečekala, ale jsem strááášně ráda :wink: U nás je to teď trága, manžel chodí pozdě z práce domů a úplně vyřízenej, takže to je vykoupat, najíst a spát. Já chuť mám celkem často a vzhledem k tomu, že jsem pořád sama doma, tak si to občas sama vyřeším. Snad se to teď trochu zlepší - manžel by měl v práci trochu zvolnit... Jinak se mi poslední dobou stává, že po sexu jsem celá taková bolavá, oteklá, to vůbec neznám. Ale až po ne při. Vydrží mi to tak do druhého dne, pak už je dobře. S tím prostorem jste mezi mimčem a výbavou jste mě taky dostali - myslela jsem, že je to taky víc...
20. bře 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Hafana jsem si vzala do práce,byl celé ráno smutný a když jsme vyšli před barák byl chudák přikrčený :frowning2: je mi ho tak líto broučka teď tu podřimuje u stolu a je k sežrání...
No a teď k tomu místu mezi při sexu je ho fakt málo právě,když to manželovi ukázala viděla jsem jeho vyděšený výraz :unamused: a i já byla překvapené.Bohužel ten můj je obdařenější poněkud dost a jak píšeš žádná výhra to není a myslím,že právě proto si to uvědomuje :unamused: ....to mi připomělo,když jsem byla ještě u své bývalé gynekoložky na běžné prohlídce tak po tom co mne prohlédla se mě zeptala zda používáme při sexu nějaké pomůcky :angry: :angry: vytřeštila jsem oči jako proč a ona,že mám na čípku modřinky....vysvětlila jsem jí jak se věci mají a musím říct,že jsem si s ní tenkrát docela pěkně pokecala na toto téma a to byla před důchodem :grinning: :grinning: ..mimochodem mi řekla,že fakt není co závidět,nechápu holky které tvrdí,že chlap musí mít velkého :confounded: :confounded: nejspíš nevědí o čem mluví...je je to máme téma děvčata :grinning: :grinning: ...
20. bře 2012 ve 12:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak můj manžel byl taky jeden z obdařenějších a rozhodně se k tomu nepřikláním. občas je to fajn, ale spíš to mělo následek takový, že jsme měli asi 2 polohy, ve kterých to šlo, jen v jedné jsem se dokázala udělat já...bylo to dost bolestivý na nějaký experimenty a tak....

teď mám doma takový průměr a jdou s "tím" podstatně jiné kousky a ani teď v těhotenství se nebojim tolik, jako by to bylo asi s manželem :grinning:

takže za mě velký ee
20. bře 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane Právě mě to taky překvapilo,vždy když s ním jdu já a potkáme se tak ho má na vodítku.Večer už jsem nechtěla syna moc zpovídat,byl z toho sám vykulený tak se ho dnes ještě na pár detailů zaptám....on nebydlí v naší ulici jen má na konci garáž a mám dojem,že tam tráví víc času je asi z paneláku a psa tam mívá uvázaného a jak vidím,že tam je vůbec kolem nejdu,protože mám psa na volno.Vždy se na dálku pozdravíme žádný problém tak mi to nejde do hlavy :frowning2: ....moje obě děti ho mají naštěstí vždy na vodítku což jsem ráda i po této zkušenosti....nedovedu si fakt představit,kdyby se to teď stalo v mém stavu mě :angry: ...No a o tom jak kouše pitbul syn věděl tak naštěstí mezi ně nestrkal ruce ufff....
20. bře 2012 ve 12:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp :grinning: :grinning: Přesně jak píšeš jenže ten můj si myslí,že když říkám že mě to bolí,že si vymýšlím...prostě chlap a hrdý na to co tam má :grinning: :grinning: ...
20. bře 2012 ve 13:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak manžel, jelikož jsem byla jeho první- tak říkal, že měl dřív komplexy z toho, že je tomu naopak. tak jsem ho ujistila, že opravdu se nemusí bát, že je silně nad průměrem :grinning:

prostě všeho moc škodí :slight_smile:
20. bře 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vak a to jsi přectav že už jsme alespon po porodech. Před dětma jsem byla mnohem těsnější, a docela chápu když mi manžílek popisoval, že to s jeho první ženou ani nešlo ! Předcházela dlouhá stimulace a ani pořádně nazasunul .... , nikdy... :sweat_smile: Ted mám u mužu rozdíl až 10 cm .. :confused: + objem
20. bře 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Tak se asi chybička vloudila, hlavně aby se to už neopakovalo :frowning2:
20. bře 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Na tom jsme úplně stejně, ráno od 5 kouká na hodinky a nemůže spát a pak večer příjde domů, zbodne jídlo, sprcha a spát.. ještě by mu vyhovovalo, kdyby mu jen obden někdo udělal dobře a nemusel by mít námahu se sexem, ale to mě taky pořád neba :sweat_smile:
20. bře 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj je asi tak průměr. Já hlavně mám strach a bojím se, jak to bude u mě dole fungovat po porodu, jestli se mi tam ten můj miláček neztratí :grinning:
20. bře 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No to máš pravdu:slight_smile: teď už vím jak se naštelovat,aby mi to bylo příjemné,ale když nemám chuť a chci mu vyhovět tak asi jak jsem stažená mě to pěkně bolí :frowning2: :frowning2: ....
20. bře 2012 ve 14:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane toho se taky obávám :grinning: ale proč se říká, že spíš po tom sešití a uplném zahojení je to "těsnější"?
20. bře 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No to já zatím neslyšela :slight_smile:
20. bře 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane to mi právě vyprávělo pár kolegyní v práci, ale oni byly takové...no co mohli, to obrátili, aby byli za největší hrdinky a pod...tak kdo ví :grinning: sama zatím soudit nemůžu, uvidíme za pár týdnů
20. bře 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp no já měla asi jeden steh a i to stačilo... Fakt to bylo na těsno :confounded:
20. bře 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila tak to by u nás ani tak nevadilo :grinning:
20. bře 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No, to jsem nezažila co říkáš, včeho všudy jsem byla šitá dost, včetně vystřihování staré jízvy a opětovné sešití (jelikož nesrostla pěkně) a jsem opravdu volnější .. :confused:
20. bře 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak se jdu pochválit ,prutok placentou ukázkový a Honzík je otočený hlavou nahoru ,no snad to pochopí kam se má otočit,šak má eště čas né?
20. bře 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no ted to tu čtu,ale máte dnes téma :grinning:
20. bře 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@taknevim Čistě těhotenský téma, došli jsme k samotné podstatě toho, jak TO začalo :wink: :sweat_smile:
Akorát by jsme mohli mít teda jinej status než červnovky .. :grinning:
20. bře 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim určo má ještě čas :slight_smile: my jsme teď hlavou dolu, cítím to poměrně dost, jak je tam vecpaný, ale každou chvíli se kroutí, tak mam pocit, že od včerejší kontroly je to dávno jinak :grinning:
20. bře 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes jsme s manželem dokončili debatu o tom ,..co že od něj dostanu k 3 letému výroči svatby ! ! !

Sice to shrnul slovy že ví, že nejsem běžná ženulka co by ji potěšila kytice nebo parfém, a tak že mi udělá radost mládatkem EMU pštrosa !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jsem to ale byla HODNÁ manželka :grinning: :wink: :grinning:
20. bře 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marki1904 :grinning: :grinning: :grinning: mazec, fakt originální dar
20. bře 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp jooo, moc se těším. V dubnu !!! Malý EMU :slight_smile:
20. bře 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Super dárek,kamarádky manžel si také pořizuje,ale kvůli masu nevím na co ho budeš mít ty :wink: ?Jinak maso jsem jedla a je výborné!!
20. bře 2012 v 18:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Jo jo celkem zajímavé bylo :grinning: :grinning:....
20. bře 2012 v 18:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak No na maso né, spíše jako mazla a do chovu ..
A nevíš od kudyma jej Tvůj známy má.. ?
Rozhlížím se, ale není to zrovna zvíře, co by jej měli na každém kroku .. :unamused:
20. bře 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp @dahane Tak tohle jsem rozebírala s klukama na zkoušce kapely posledně - jsou to vysloužilí otcové a tyhle témata je vyloženě bavěj (mládě v kapele, tak maj ke mně učitelský postoj:slight_smile: a říkali, že v sexu po porodu neviděli žádný rozdíl. Že to byl spíš pocit manželek, ale že z jejich strany nic - nic volnějšího ani těsnějšího. Spíš říkali, že měli zvláštní pocity při "poprvé po" - báli se, aby neublížili, ale těšili se :grinning:
20. bře 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 ty bláho, tak to je mega dárek. Myslíš to s tím mazlem vážně? :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek