• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@miribee Myslím, jsou to dobří společníci :wink: !!!
Mno tak muj nynější manžel si vším že jsem volnější, a tím pádem se nám nedaří uspokojit mě tak , jak by jsi přál. Jeho předešlou to sice bolelo, ale když měla ty správné dny a chut, dosáhovala toho i 11 x za milováni
:sweat_smile: Já to zvládnu 1-2 x co 6- té milováni :unamused:
20. bře 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Jako mazla???Ty vado jsi odvážná :wink: ...Volala jsem mu prý Hamr na Jezeře a když budeš chtít tel.dá mi ho..
20. bře 2012 ve 20:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Jéé, moc děkuji za info, vyhledala jsem si je.., a písla na mail ! :wink:
20. bře 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, vcera jsem dokoncila prvni vyber, je tam asi tricet jmen s hezkym zvukem i vyznamem. Jsem zvedava, co mo z toho manzel vyskrta a co pak zbyde.
Vcera jsem si na slunku pripekla oblicej. Brezen - blondyny vytahuji opalovaci kremy :D
21. bře 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marki1904 No to je super, tak to nemusíš mít ani kropenatky! Jedno vejce vám vystačí na týden :-d
21. bře 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojte baby..navstevujem MK na slovenskej stranke ale tak skusila som aj sem zavitat ja mam terrmin porodu 14.6. a cakame chlapceka :slight_smile: hadam vam nebude prekazat moja navsteva na tom to fore
21. bře 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petuska123 ahoj jasně že nebude a máme stejný termín porodu,taky čekám kluka Honzíka :slight_smile: a ty si už 29tt? já teprve 28,prý :slight_smile:
21. bře 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim 29 tt som podla menstruacie.podla sono som 28 tt cca.
21. bře 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim a vybavu uz pomaly kupujete??
21. bře 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska123 Ahoj,tak to tě tu vítáme :slight_smile: ...
21. bře 2012 v 09:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska123 já už oblečení mám, te%d už jen postýlku, vaničku, lehátko a kočárek
21. bře 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska123 Já začala hned jak mi vyšli dobré testy,nevydržela jsem dýl čekat :grinning: :grinning: ...Ještě se rozhoduju o plenkách,ale vidím to na papírové...a ty už máš výbavičku??
21. bře 2012 v 09:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak já jdu do té kombinace- ale teď jsem byla za kámoškou v porodnici a nakoupila si haldu Pampersek a malá je po nich celá červená a otlačená, ale ne opruzená, tak je potřebuje někde udat :grinning: no, já mam papírovek koupené 2 balíky a víc kupovat dopředu určitě nebudu, tohle že bylo v akci, tak jsem to tam přišoupla, ale když vidím její problém, tak nechci dopadnout stejně
21. bře 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak tie drahsie casti ako kocik postielka nam este chybaju.to ideme nakupit do polska. autosedacku uz mame po kamoske pavuka tiez zopar veci monitor dychu hraciu deku atd mame.
21. bře 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petuska123 nemám nic jen kočárek a pár hadříku,co jsem dostala od kamarádek po děckách,vy mě tu strašíte máme eště čas né? :grinning: já se na to chystám až v květnu :slight_smile:
21. bře 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp no já myslím ,že je malá otlačená jen proto,že na to nenízvyklá a zvykne si na to já to teda nezažila ani u jednoho,nebo si to aspon nepamatuju
21. bře 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a malou mám od včera každý den ve školce,měla už 3 roky,tak mám pohodičku a konečně víc času,pracuju doma tak mám na vše čas a nenervím jestli něco stihnu nebo né :slight_smile:
21. bře 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo a dávám si tu zdraví pařížák s rohlíkem :grinning: mnam už mám zase chutě a konečně nebliju
21. bře 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaký máte názor na monitor dechu. Koukala jsem na to, ale nejsem si tak úplně jistá jestli to není zbytečné. Pokud je bezproblémové těhotenství a mimísek je v pořádku, myslíte, že je to dobrá investice? Je lepší ten do plenky nebo do postýlky jako takové. Sepisovala jsem si, co asi bude potřeba na miminko koupit a je toho opravdu pěkná řádka a nevím jestli na všechno budeme mít. Navíc i když z bazaru tak pod 1000 sem ho nikde neviděla.

Ještě jsem zvažovala koupit si EPI-NO na cvičení, docela dost se bojím nastřižení nebo že miminko neprojde, ale opět je to velká investice - sice je to prý suprová věc, hodně kamarádek to používalo a z porodního sálu šli hned po svých a neměli žádné bolesti, ale nevíte o nějaké jiné přípravě na porod (krom masáže hráze)?
21. bře 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Já nad epi-no minule taky uvažovala, pak jsem to nechala plavat. Z porodního sálu jsem šla taky po svých. Záleží na hodně faktorech. Asi to pomůže, ale dopředu to nevíš. Dobrá je těhotenská jóga nebo jakékoliv cvičení pro těhotné, protože všude je důraz na přípravu, cviky proti otokům, cviky na dýchání, na pánevní dno...
Monitor dechu se mi zdá u fyziologických novorozenců jako zbytečnost.
21. bře 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi totiž u nás musí jít všechny rodičky po svých :grinning: kromě těch po císaři.
21. bře 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem si dneska pořídila ten těhotenský pás a nevim nevim, extra veliký rozdíl necítím, ale alespoň na to teplo na ledviny to bude určitě dobrý :grinning:
21. bře 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lidi EPI-NO si chci koupit určitě, všechny kamarádky ho používaly a hrozně chválily. Už jen pro ten pocit, když jdeš rodit, že víš, že ta hlavička projde, že to dokážeš - psychicky Ti to hrozně pomůže a jak si roztahuješ porodní cesty dopředu, tak to pak jde i lépe. Kamarádka se prý uplně těšila, když věděla, že má tu hlavičku natrénovanou. Levný to teda neni, ale tohle pořídim. K monitoru dechu mám podobný postoj - pořád nevím, jestli to není zbytečnost, ale možná pro klid duše... Dá se i půjčit v porodnici za lepší peníze, stačí ho používat první půl rok. Tady ještě taky nejsem rozhodnutá.
21. bře 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 no a hlavně se to dá koupit až v případě potřeby... Kdyby se mimčo narodilo hodně dřív, má člověk dost času to objednat, dokud je v inkubátoru. I těch pět dní, co je obvyklá doba v porodnici je čas na koupi. Kamarádce monitor zachránil chlapečka, měl problémy se zahleněním skrze alergii na BKM, ale bylo to až když mu bylo pár měsíců, jako novorozeně byl v pořádku.
21. bře 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi já měla monitor dechu u Elišky a vypli sme ho,tak mě to deptalo.Furt sem nahlédala,jestli se to nevyplo a když sem malou vzala a zapomněla to vypnout ,tak horor.Sešla jsem do přízemí a začlo to houkat na celý barák.Jen sem měla nervy z toho.Ted si to dávat nebudu,ale jestli některá chcete ,tak vám ho prodám.
21. bře 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
21. bře 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hele jenom takový blbý dotaz. Normálně cítím klasické (asi) pohyby, ale občas sebou mrně jakoby škubne. Někdy je to jen jednou třeba z ničeho nic, někdy sebou škubne víckrát za sebou. Je to normální? Cítím i klasické vlnění, hýbání a kopání, ale občas (zejména poslední týden až dva) i tohle škubnutí.
21. bře 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Já to tak mám taky jakoby ti povyskočilo břicho že :slight_smile: :slight_smile: ..snad je to normální,ale nepamatuji si to z dřívějška.
Holky já vůbec nevím co je to to EPI-NO můžete mi to popsat prosím.
21. bře 2012 v 15:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Povyskočí břicho a uplně cítím, jak uvnitř to mrně sebou škubne, je to i docela silný rychlý pohyb. Snad to je normální.
21. bře 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. bře 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek