• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@marki1904 Tak dnes si jede ten známí pro pštrosy :grinning: :grinning: a zakázal manželce,aby k nim chodila,že prý jsou schopní uzobnout ucho :confounded: :confounded: věděla jsi to???
21. bře 2012 v 15:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 jo jo přesně jak popisuješ to mám taky a musím napsat,že i pohyby mám docela často někdy mi příjde,že snad ani nespí celý den..ráno se po probuzení převalím na bok a už začne řádit :grinning: :grinning: ...pak ji cítím celé dopoledne.
21. bře 2012 v 15:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Já mám taky pocit, že se hýbe skoro celý den, ale naštěstí celou noc je naopak v klidu, takže mě nebudí :slight_smile: A nebo mě to jenom nevzbudí. :sweat_smile:
21. bře 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 To mě taky ne usínám,že kope a to docela dost,ale nijak mě to neruší ani nebolí k tomu,abych usnula a co se děje během spánku nevím :slight_smile: ..Jsem ráda,že jsi napsala já jdu zítra do poradny tak jsem se na to chtěla zeptat :slight_smile: myslím na to škubání.
21. bře 2012 v 16:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak No tak super, tak se zeptej a dej vědět, já jdu právě až v úterý, chtěla jsem se zeptat taky, ale je to za dlouho. :slight_smile:
21. bře 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Nevím jestli tvůj známy kupuje odrostlého jedince, nebo kuře, taky je rozdíl mezi pštrosem africkým a pštrosem australským EMU. Když jej máš od mala , bere tě jako člena rodiny, stejně jako andulka nebo štěně. Manžel choval ARU , ta taky dráty klece louská jako tatranky, a když zařve, ví to celé město, ale byl to člen rodiny, tudiž k rodině neškodny.. Co je super, že jsou inteligentní... Dávám foto kuřátka, pro přectavu.. Pak už mě samozřejmě přeroste :grinning:
21. bře 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezka312 Dobře písnu :slight_smile: ...koukám zrovna na EPI-NO a docela mě to zaujalo cena teda moc ne :unamused: ,ale myslím,že i na posílení pánevního dna do budoucna je to pro ženy docela dobrý..tady se člověk dozví věcí a to jsem tu myslím nejstarší :grinning: :grinning: ..
21. bře 2012 v 16:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Tak to já nevím bude jich mít víc a pokud je mezi nima rozdíl tak to pak chápu :slight_smile: :slight_smile: ...nemám toto zvíře spojené s mazlíkem tak jsem zvědavá na tvé poznatky až ho budeš mít :wink: ..na fotce vypadá roztomile!!
21. bře 2012 v 16:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak No už jsme mu dneska do budoucího EMU výběhu vysadily nějaké pochutiny , jako strom jeřabin sladkých a třešní velkoplodých. :grinning: Prý to milují.. :wink:
21. bře 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Já mám teda jen postýlku a taky to chci nakupovat všechno až v květnu, dřív na to nebudu mít čas.. Musím to hlavně hodně řešit, protože při prvním ani nevím, co kupovat :grinning:
21. bře 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No fakt, co se tady člověk nedozví. Koukám na to Epi-no.. ale za tu cenu do toho asi nejdu.. Švagrová si hodně před porodem zjišťovala, co a jak, aby jí to co nejméně zasáhlo a bolelo - používala asi 14 dní před porodem nějaká homeopatika a masírovala si hráz a byla bez nástřihu a říkala, že rychlý a snadný porod. Nevím moc podrobnosti, musím k ní zajet, ale pořád se uklidňuju, že to musím zvládnout, jako ona :slight_smile:
21. bře 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych do toho epi-na taky šla, jenže za ty peníze ..:frowning2: na to můžu zapomenout.
a u nás se dá monitor dechu taky půjčit ve špitále, ale je to asi 100 za den a to už se pomalu vyplatí si ho na tu chvíli koupit a pak zase prodat.
já si ho budu pořizovat spíš pro klid duše, i kdyby se nic nedělo, vim, že je kontrolovaný...já bych se pak totiž chodila každou minutu koukat, jestli dýchá...
21. bře 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vůbec nevím, jestli bych ho koupila, ale švagrová mi ho dá, tak to mám vyřešený a zkusím ho používat. Ale taky mi hodně holek řeklo, že je to spíš pro zlost.. a stresoval je ještě víc než uklidnil. :confounded:
21. bře 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak doma všichni 4 chřipajznujem :cry: A na večer v plném proudu :angry:
21. bře 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jejej, to je mi líto, tak potit, čajík s medem
21. bře 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 ahoj nás to taky chytlo Muj to chytil včera a Elča dnes po 2 dnech ve školce :frowning2:
21. bře 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim za kolik bys ten monitor prodávala?
21. bře 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Epi-no je opravdu skvělá věc. Kamarádka mi ho moc doporučovala, prý se porodu alespoň tolik nebála. Tak nevím.

Jinak jsem si teď všimla, že mám oteklé kotníky. No to je síla...vůbec jsem to na sobě nepocítila. To to začíná nějak brzo ne? Může to být tím, že 9 hodin sedím za stolem v práci a teď odpoledne jsme kultivovali trávník tak jsem vyhrabávala jak vzteklá. Nohy mě tedy nebolí, ale nechápu proč mi otekly, když ještě nejsem až tak široká???
Jak se těch otoků mám zbavit...když nemůžu sedět s nohama nahoře?? :unamused: myslíte, že pomůže studená sprcha?
21. bře 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem dala Elči na noc aj nurofen je celá červená,naštěstí horečku nemá a rýma jako trám.Nurofen vždy zabere
21. bře 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi proč nemůžeš sedět s nohama nahoře?
@lidi zkus to a uvidíš,já to naštěstí neměla ani u jednoho
@lidi Sedět ne,ale když si lehneš a podložíš si nohy mělo by ti to pomoct.Já to dělám vždy,když příjdu z práce a cítím se pak lehčeji :slight_smile: :slight_smile: ...máš to určitě z toho,že si neodpočines!!!Nepodceňuj to ale!!!!
Mě začínají bolet příšerně záda a nedělám proto vůbec nic musím začít mám před sebou ještě skoro 3měsíce.Cvičíte některá??
21. bře 2012 ve 20:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
EPI-NO - vzpomněla jsem si, že se dá půjčit. Určitě v Brně a nejspíš i v Praze. Při používání s kondomem by to mělo být bez rizika. Na koníkovi je o tom celá diskuse, někde tam budou odkazy. Půjčuje to buď někdo od laktační ligy nebo nějaké zdravotnické potřeby.
@lidi - cvičit nožky kdykoliv si při práci vzpomeneš. Propínat a krčit, kroužky v kotnících, cokoliv tě napadne, aby byly nohy v pohybu. Naopak práce na zahradě by měla pomoci, zabiják je kancelář. Nebo nějaká masážní podložka - nafukovací s hrbolky, nebo taková, co má pohyblivá "ozubená kolečka" (obě používá můj děda :sweat_smile: na cvičení na nohy a je to moc příjemné).
21. bře 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak já chodím na těhotenskou jógu, ale dlouho jsem nebyla, protože je v naprosto pitomý den a hodinu - sobota dopoledne, to jsem skoro vždycky někde jinde. Pak cvičím pozdrav slunci, trocha pravidelnosti by mi neškodila... a snažím se být v pohybu, jak moc usednu, začne mě všechno bolet.
21. bře 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 já chci taky takové krásné kuřátko :dizzy_face: (kdyby nevyrostlo a kdyby po něm uklízel někdo jiný, než já :wink: )
21. bře 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila to je nějaký blbý zvyk- u nás je joga v sobotu v 9 ráno :grinning:
21. bře 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Švagrová mi nabízela DVD s těhotenským cvičením myslím,že joga,ale nevím,když jsem ji nikdy necvičila zda bych to zvládla,ale zkusit to asi můžu že :slight_smile: ..bolí mě vždy po práci sedím u počítače a pak v autě :confounded: :confounded: ,už se fakt těším až budu doma...ještě příští týden a hurá na mateřskou :wink: !!
21. bře 2012 ve 21:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak a pak ještě ráda doporučím fit-sit http://www.weve-reha.cz/produkt.php?id_produkt=247&kod=201719 tady je i za dobrou cenu. To je podložka na zdravé sezení, objevili to moji rodiče a vybavili tím celou firmu, aby někoho nebolela záda ze sezení v kanclu :dizzy_face: Na dlouhou cestu jsem to měla i v autě. Nevím v čem to kouzlo je, ale funguje to.
21. bře 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Ty jo, nejdeš na mateřskou nějak brzo? Nebo to si vybíráš předtím dovolenou?
21. bře 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila No nevim nevim, jestli bych si zrovna EPI-NO půjčovala. Cokoliv jo, ale zrovna tuhle věc teda ne. Já si ho chci určitě koupit, levný to neni, ale i manžel na to koukal a říkal, že to je všeobecně užitečný, jak před porodem, tak po porodu a při jakýchkoliv problémech s inkontinencí nebo čímkoliv, co souvisí s posílením pánevního dna a říkal, ať si to určitě koupím. Tohle bych po někom fakt nechtěla (možná jsem jen citlivka :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
21. bře 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek