• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
No já se musím přiznat, že vůbec necvičím a zjistila jsem, že co mám omezené vycházky, tak v době vycházek různě někde lítám, ale ne fyzicky..takže ani na procházky nechodím :frowning2: cesta delší než 100 metrů pro mě znamená hrozný píchání v boku :frowning2: To jsem zvědavá, jak budu trávit poslední měsíc před porodem, to ani nebudu schopná vstát z postele :frowning2:
21. bře 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp
@cervena_vila No a u nás jsou všechna cvičení zas ve všední den dopoledne, což když pracuju nepřichází v úvahu. Do nedávna jsem chodila na těhotenský pilates, ale ten teď skončil, protože ta cvičitelka rodí na začátku dubna, tak už ji to zmáhalo :slight_smile: Sháním něco jiného, ale když už seženu něco odpoledne, tak to zas stojí strašný peníze :confounded:
21. bře 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp protože se v práci vyžaduje určitý pracovní standard. Nechala jsem si jednou vyrobit od švagra "stolíček" pod monitor na stůl, aby byl monitor výš, ale byl příliš úzký tak jsem si ho dala na zem, abych měla nohy o trochu víš než je podlaha, je cca 5cm vysoký. Chtělo by to klasickou podložku pod nohy, ale to nám do kanclu nekoupí a když jednou přišel šéf a já o polední pauze měla nohy na stole, abych si odpočinula tak jsem dostala kartáč jak to vypadá, když by přišel nějaký "papaláš" že si zaměstnanci dávají nohy na stůl. (mám nevýhodu kanceláře hned před ředitelem - na kousíček úvazku sekretářka :frowning2: takže jde o to neustále reprezentovat).
22. bře 2012 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak je pravda, že jsem v 90% případů přišla z práce a nohy měla alespoň na druhé židli nebo konferenčním stolku v obýváku, ale co je teplo, tak člověka nebaví sedět. Ale asi začnu praktikovat alespoň 15-ti minutové pauzy mezi prací v práci a doma a to s nohama nahoře.
Jinak jsem si dala studenou sprchu na kotníky a v noci spala s podloženýma nohama na kojícím polštáři. Sice jsem se víc budila (nejsem zvyklá mít něco pod nohama), ale do rána ty otoky z větší části splaskly. :slight_smile:
22. bře 2012 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila to procvičování asi začnu praktikovat, nerada bych měla nohy jako slon, za chvíli vytáhnu krátké kalhoty a nerada bych v nich vystavovala takové stupačky (ne že bych měla ukázkové nožky, ale jak nejdou poznat kotníky, tak je to na pováženou :wink: dík za radu
22. bře 2012 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko děvčata :slight_smile:
22. bře 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 Já už jsem na nemocenské,firma je naše takže docházím v době vycházek pomáhat :slight_smile: na mateřskou jdu až někdy v dubnu myslím dnes se v poradně zeptám na kdy mi to vychází ani přesně nevím,kdy se chodí :slight_smile: ...
22. bře 2012 v 08:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Děkuji za typ :slight_smile: !!!!Stejně co ty všechno nevíš cokoliv se tu řeší vždy víš o čem je řeč :wink: super,že tu jsi :slight_smile: !!!!
22. bře 2012 v 08:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak já jsem taky zvědavá, kdy půjdu na mateřskou.. je to 6-8týdnů před porodem. Jelikož mám TP 25.6.tak 8 týdnů vychází na 30.4 a 6 týdnů před vychází na 14.5.
To je hrozný, když to takhle počítám, tak je to skoro za pár a já nemám nic koupenýho, připravenýho a ani nemám páru o tom na co se mám před porodem připravovat. Na předporodní kurzy asi nepůjdu. Švagrová mi doporučila knížku Partner u porodu, že je tam dobře napsáno, co a jak.. tak jí asi koupím. Nemáte někdo zkušenost s tou knížkou?
22. bře 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Tak už to řeším po druhý :slight_smile: a zas mám mezery v něčem jiném.
22. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane Já právě taky ještě nic nemám, ale jak píšeš, mateřská je za pár, a pak ještě bude zbývat měsíc a půl až dva do porodu, tak počítám, že vše pořídím nebo dopořídím pak.
22. bře 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Tak jsem přišla z poradny a to břicho je v pořádku pokud mi prý netvrdne tak se nemám znepokojovat tím jak mi nadskakuje :slight_smile: :slight_smile: ...Jinak na mateřskou nastupuji 16.4.,když jsi na nemocenské napíšou ti to dřív,takže jsem ráda...
No jinak vyrážíme o víkendu do Paříže,vánoční dárek,ale nebudu pojištěná a dnes mi doktor řekl,že pokud jsem na nemocenské nepojistí mne ani na běžný úraz :frowning2: :frowning2: ...mám dilema zda vůbec odletět,i když je to jen na víkend,neotvírám se vše je ok,ale kdyby náhodou tak mám do konce života co zplácet :frowning2: :frowning2: ...ach jo a já se tam tak těšila,no ještě to proberu s manželem a uvidím....
22. bře 2012 v 11:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Dnes máš za týden pořízeno vše co potřebuješ,myslím,že v dnešní době je to v pohodě z toho ,bych strach neměla :slight_smile: .
S tou knížkou nemám zkušenosti já na kurzu nebyla ani při jednom těhu a dalo se to zvládnout jde hlavně o dýchání a nezmatkovat :grinning: :grinning: :grinning:...Kluk šel na svět poněkud pomaleji ve 2.hod.ráno mě odvezl manžel, na sál jsem šla v 9.hod.a to už byli bolesti po 5minutách no a narodil se až ve 14.hod. :frowning2: a holka byla na světě za dvě hodiny i s příjezdem do porodnice :slight_smile: to byla naprostá pohoda!!!Teď jsem zvědavá do třetice jak se zadaří :wink: ..
22. bře 2012 v 11:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak si tu s vama dám oběd a hurá zase do práce :slight_smile:
22. bře 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak taky sem měla první porod horší 12 hodin a Elča za 3 hodky od první bolesti .vždy mi odtekla voda a nic tak mi je vyvolávali nebyla sem otevření skoro ani na 1 cm.U Matěje sem musela i s kapačkama, fuj
22. bře 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska ranní jogurt ve 3:50, manžel se mi smál, páč už žmoulal další v šest a já ho nechtěla :grinning: To zas byla noc :slight_smile:
22. bře 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee já jogurt neměla,co jsem těhule,je mi po něm blbě
22. bře 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Tak super, díky za informace, břicho mi netvrdne, tak ať si tam mrně skáče, jak se mu zlíbí :slight_smile:
22. bře 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim tak to já jsem závislačka - já zas nějak nemůžu maso - a jak je to mastný, tak to je úplně hotovo...
22. bře 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee maso mi taky teď moc nevoní a nejhorší jsou uzeniny..bleee
22. bře 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, já minule jela do porodnice zbytečně brzo. Kontrakce mi začaly ve tři ráno, jeli jsme tam na osmou (po pěti minutách) a když mi řekli "otevřená na jeden centimetr", už jsem té cesty litovala... Malá se narodila v půl čtvrté.

Já bych si dala maso jako v Rosemary má děťátko - nejlíp syrové. Resp. tatarák nebo krvavý steak a místo toho vařím hovězí dvě hodiny v papiňáku...
22. bře 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hm, tak to mně se chutě (bohužel) vůbec nezměnily a jim všechno. Taky podle toho vypadá ta váha.
22. bře 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Je je taky jsi si užila :unamused: ..já se trochu bojím,že teď budu rodit jako popré přeci jen je to 14let co jsem rodila naposled :frowning2: ....někde jsem to slyšela,že třetí je jak první,ale nebudu se tím stresovat hlavně ať porodím v termínu a ne o víkendu v Paříži :grinning: :grinning: ...
22. bře 2012 ve 14:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě teda zase chuťové buňky uspokojí vždy něco sladkého....řekla bych, že je to až nepřirozené, protože jsem ho nikdy moc nemusela. Vůbec nejvíc si ujíždím na zmrzlině. Tu poslední dobou musím mít každý druhý den, alespoň ledňáček, jinak jsem protivná :grinning:
22. bře 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila To jo taky miluju tatarák tuhle jsme byli pozvaný a já jen slintala jak si manžel dával do nosu :confounded: :confounded: ..ale jinak na maso teď taky nemám moc chuť a na uzeniny už vůbec ne,doháním to luštěninama máme v LBC super vegetarianskou restauraci takovou maličkou vše čerstvé :slight_smile: ...
22. bře 2012 v 15:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Ob den jo :slight_smile: :slight_smile: ???Tak já musím mít něco sladkého každý den a to po obědě :confounded: :confounded: no a váha jde tím pádem trochu rychleji nahoru než by měla :confounded: :confounded: ...ne zmrzlinu spíš koláček :angry: ...
Sladké jsem také nemusela dřív,ale to spíš proto,že jsem si váhu hlídala..
22. bře 2012 v 15:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak tak sladké denně, ale zmrzlinu alespoň ob den. Asi protože se mi lehčeji stráví a můžu jíst i normální jídlo, když si dám čokoládu nebo buchtičku, tak potom to tlačí v bříšku, když to tam rvu hned po normálním jídle :confounded: ale jak váha nahoru nešla tak teď přímo utíká :grinning:
To budou galeje po porodu :confounded: než člověk shodí to co nabral.
22. bře 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak já teda sladké taky každý den a v dost velké míře :frowning2: trápí mě to, ale nic nenadělám, když si tělo říká...
22. bře 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evelp Zrovna se tu cpu sladkým hřebenem, co mi donesl táta (3, prý pro prcka :grinning: ) a taky si říkám, že jím sladký každý den a to dost. Ale jak píšeš - když si tělo říká, nedá se nic dělat :sweat_smile:
22. bře 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak To je blbý s tím pojištěním. Ještě mě zajímá, jestli nemáš strach, že ti třeba o víkendu příjde kontrola, já jsem jak pitomec a snažím se striktně dodržovat vycházky. A říkám si jestli to není zbytečný, ani se psem teď večer bez vycházek nechodím :frowning2:
22. bře 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek