• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
My mame vybrana jmena Martin (po tatinkovi) a Anetka, je nam jedno co to bude, tedy me, tatinek by si pral chlapecka.
11. říj 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie co anděláš, první císař byl že byl Viki v příčné poloze a Tomík měl šílenej monitor a měl uzel na pupečníku takže to byla otázka pár hodin a nepřežil by :frowning2: proto se anrodil v 36tt. mě ten císař tak moc nevadil jen než s epak člověk dá dohromady trvá dýl :unamused: . ted v říjnu jsem měla jít na kontrolu tý cysty a kdyby to bylo ok tak bych dostala clostík ale já s tim chtěla azčít od prosince, proto jsme ani hned netestila a je vidět že 32DC a už krásný // :wink: . ted jen aby tam bylo jen jedno :grinning:

@aronek já bych nevydržela, manžel by byl zklamanej kdybych mu to neřekla hned :unamused:
11. říj 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si vždy myslela, že budu mít samé holky a mám klučíka :wink: Kartářka mi řekla, že bude druhý kluk a třetí holka, tak uvidíme :fearful:
11. říj 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marketa137 já se spíš bojím, že kdyby to nevyšlo, aby to zvládl. Minule ho to dost zlomilo :cry:
11. říj 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem byla dneska na kontrole jsem cca 5+3 :slight_smile:) Vše v pořádku :slight_smile:))
11. říj 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek to manžela před tomíkem taky, proto jsme zase chtěla vidět že testy sílí. tenkrát byl klasicky pozitivní a za 2 dny jen duch :unamused:

@petullek :wink: to je super a co už bylo vidět?
11. říj 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 jen majinkatá dutinka :slight_smile:))) fotku jsem si nenechala dělat až příště :slight_smile:)
11. říj 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullek :grinning: alespon máš vyloučené mimoděložní. Já půjdu v cca 5+6tt :wink: za týden :wink:
11. říj 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 aha aha, takže ten cs je nutnej, když už jsi měla dva? asi jo, co? nebo si můžeš vybrat? nebo jak to chodí? bude tam jedno, to by byla super náhoda, že první ovulka a hnedle dvě vejce :confused: i když, náhoda je blbec :grinning:
@aronek takže nejdřív půješ v 8tt k mudrovi a pak až mu to řekneš? nebo na který to bude vycházet týden? mám kamarádku, co to řekla v 6. měsíci, ale to je trochu hard core teda :sweat_smile:
11. říj 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nastávající maminky, jste některá z Prahy? Zatím čekáme bublinku na začátku června, tak snad tam vydrží, tak hledám parťačku na vycházky :wink:
11. říj 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie tak po 2 už musíš mít jedině sekci. někdy už ani po druhym další těhu nedovolí ale prý moje děloha ještě jedno těhu zvládne ale snad nebudu mít zase ten obří pupek jako minule, fotku mam v albu :wink:

Jo a co plzeň :wink: . Když sjme byla těhu s Tomíkem tak jsme se na takovéhle diskuzi dala dohromady s jednou a kamarádíme se doted a děti se milujou :grinning:
11. říj 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme z Prahy :wink:

@marketa137 aha aha, tak hlavně, aby to dobře dopadlo a abyses rychle zotavila, přeci jen doma dvě další děti je asi záhul a obzvlášť po operaci
11. říj 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 jj jsem ráda...

Jinak dneska pohoda den, ale ted večer nemít tady bombón tak nevim jak bych uvařila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ta hlava moje bolavá :confounded:
11. říj 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie co anděláš vid, když si nás mimčo našlo samo :grinning: . Tak obě děti pak leželi s problémama na nedonošencích takže jsem pak šla domů už v klidu a šlo to dobře :wink: . Uvidíme co se dozvim za týden. zítra volam na objednání, a pak budu muset i řešit diabetologii, tam dostanu vynadáno že jsem tam měla být v srpnu :confused:
11. říj 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 4kg nedonošený??? to je tou cukrovkou? viděla jsem v tv reportáž o 6kg dítěti a právě jeho maminka měla cukrovku

to je dobře, že si vás našlo, to bude určitě všechno v pořádku, když to příroda chce :dizzy_face:
11. říj 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie :grinning: já rodim jen obříky :wink: . určitě na tom má podíl i cukrovka :unamused: ale asi nejenom to no :wink:
11. říj 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@amallie řeknu mu to v 11tt a k dr půjdu nějak předtím. Musím zjistit jak máme směny :wink: Nechci si brát propustku z práce, aby se to tam neprovalilo :sunglasses:
11. říj 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 takze treti kluk jako buk? :grinning: hlavne, at jsou zdravi :dizzy_face:

@aronek a nebude se zlobit, ze to tajis? Nebo spis bude prekvapenej a rad za prekvapko?
Chodis do prace? A kde mas dite???
11. říj 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie to je fakt to nejdůležitější :wink:
11. říj 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, byla jsem na tom stejně jako vy loni...právě vkládám komplety po bobíčkovi vel. 62-68 tak kdybyste měli zájem, jukněte na můj prodej...
11. říj 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@amallie zlobit se nebude, bude rád, když bude vše v pořádku :wink: Do práce chodím od Honzíčkových pěti měsíců. Hlídání pytlíkujem podle směn přítele. Když má ranní, tak si musí někdo vzít dovoleno. On na začátku neměl práci, tak jsem šla já a když si jí našel tak jsme začali chodit oba :slight_smile: Je to celkem náročné na organizaci, ale dá se to :wink:
12. říj 2011 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...nam se taky zadarilo, termin by mel byt na prelomu kvetna a cervna tak uvidime, ktery mesic to bude :slight_smile: Nejste tu nahodou nektera z Brna???
12. říj 2011 v 07:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka..........................týden...........................kontrola
iil........................................6+3..............................21.10.
svanhild............................5+6..............................14.10.
aronek............................. 6+2.................................????
lucienka82.......................6+1.................................12.10
akita..................................5+2.................................13.10.
tynka89.............................5+4................................24.10
kleopatra35.................... 5+0.................................17.10.
frami.................................6+5..................................13.10.
amallie.............................5+2.................................cca 30.10.
prcekv...............................6+0...................................14.10.
12. říj 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, vy jste toho nakecaly. Koukám na tabulku, že je to tento týden samá kontrola, tak ať je to u všech v pořádku :wink: .
12. říj 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka jak jsi dopadla na kontrole?
12. říj 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka ahoj my jsme z brna
Holky já to příteli taky ještě neřekla, chtěla jsem až po kontrole u Mudr a že mu udělám obří překvápko neb pro něj to bude první miminko ( jsem rozvedená a malého mám z manželství ) ale jak tak koukám, tak dle ostatních kontrol na srdíčko to ještě moc nadějně nevypadá..no ale stejně dýl už to nevydrýím, takže mu to řeknu určitě a budu doufat, že vše bude v pořádku..začínám být nervozní :fearful:
@marketa137 já taky porodila obříka :grinning: Adam měl 4350g ( naštěstí šel císařem a po něm jsem byla fit za pár dní, koukali tam na mě všichni, jak to zvládám, 3 den jsem přešla celou chodbu a jak mě odcévkovali, tak jsem lítala jak papírovej drak :grinning: , takže moje vzpomínky dobré )
12. říj 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejka_86 dobre, mimi melo minuly tyden 6 mm...fotecku mam v soukromem albu jen pro pratele...zatim si to nechavame pro sebe :slight_smile: na dalsi jdu za tyden, to uz by melo byt krasne videt srdicko a dostanu prukazku...
@akita super, nekdo z Brna :slight_smile: takze jedno uz mas a ted cekas druhe?
12. říj 2011 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carrynka jj Adam měl včera přesně 2,5 roku a je to anděl :grinning:
12. říj 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita tak to mas pak urcite nejake zkusenosti co se tyce porodnic atd v Brne...
12. říj 2011 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka no já jsem totiž původně z Valašska a rodila jsem tam ( mamka dělá v nemocnici na dětském, ne na porodnici, ale lékaři jsou stejní na obou odděleních, takže jsem lehce využila protekce a jela porodit tam...) takže v tomto neporadím...
12. říj 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek