• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@terezka312 taky mi to přišlo jenom takový nahnědlý, než krvavý, tak snad z toho nic víc nebude :slight_smile:
23. bře 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, s těmi kontrolami ze socky to je teda opravdu hnus :unamused: Taky se snažím je dodržovat, ale člověk je úplně na nervy, když je venku konečně hezky a mohl by být třeba v klidu na čerstvém vzduchu někde na chatě na horách a musí hnít doma. Asi by se mělo rozlišovat, jestli je člověk těhotný anebo opravdu nemocný... :angry: Asi z toho důvodu si nechám ukončit nemocenskou a nastoupím na mateřeskou těch 8 týdnů před termímem porodu....což už bude kolem 10.4. Jupííííí :grinning:
23. bře 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp ahoj ,tak já to mívám někdy na druhý den po sexu,teda když sme ho eště měli :grinning: ted padáme oba unavou :grinning:
23. bře 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já už vím proč sem furt tak udýchaná a furt kašlu po týdnu mi volala plicní,že mám v hlenech 3 bacily a dala mi antibiotika :frowning2:
23. bře 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Já funim i v sedě, tak to mám asi 10 bacilů, bych si někam taky možná měla zajít. Každopádně to mi je líto, brát teď antibiotika asi neni nic moc :unamused: , ale zas víš, co ti je a z čeho to máš.
23. bře 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee váha miminek se měří podle průměrných hodnot obvodu bříška a délky holení kosti. Jestli má nohaté miminko, může to zkreslovat. Kámošce se odhad a skutečnost lišil o kilo.
23. bře 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Obligátní magnézko střídám za kalcium - něco na mě leze :confounded: jsem unavená a to jsem chtěla dodělat záhonek (vyryla jsem v nekvalitním trávníku kolečko tak na čtyři keříky jahod :sweat_smile: a potřebuju to zbavit drnů a promíchat s kompostem - měla jsem velký voči, plán byl záhonek na mrkev a jahody...)
23. bře 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila Jahůdky, mnamky, jsem si všimla že už lezou čerstvý jah. lístečky :slight_smile: A česnek taky .. :slight_smile:
Kalcium fakt pomáhá? Já už teda spoléhám na to, že mě bude zítra líp, a obejdu se bez čehokoli. :confounded:
23. bře 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Nevím proč, ale jsem za ty Tvé výsledky spíše ráda, že to není nic vážnýho, a uleví se Ti dřiv než po odrození Honzíka... ( příznivem ABT nejsem ) At jsi brzo Ok :wink:
23. bře 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju holky
23. bře 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, po zkušenostech z předchozích 2 těhotenství ještě k tomu předčasně ukončených, si živě pamatuji, jak děstě to od 28 tt začne utíkat, a mimi bude venku. . !
Jsem z toho nějaká zmatená.
A to jsem se na duben táák těšila, najednou nevím co s pocity :cry: :frowning2:
24. bře 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 kalcium podpori imunitu, je to dobra prevence, kdyz na tebe neco leze, jen se rusi s vit. C, tak se musi brat jedno rano a druhe vecer.
24. bře 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 No tak to budu jedině ráda, mně přijde, že to vůbec neutíká a přitom já už se tak těším :slight_smile: Pro mě je psychologická ta hranice 30. týdne, pak to snad bude utíkat víc.
24. bře 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 nebuď z toho nešťastná - všechno utíká, já mám pocit, jak kdybych včera čůrala na papírek a dneska, když se podívám do zrcadla... :grinning:
24. bře 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezka312 Ráda jsem, ale komu to doted přišlo náročný, tak co jej čeká teprv ted v poslední týdny .. :unamused:

Každé ráno před očima děloha větší a těžší, spánek se postupně zredukuje na minimum, nebudem li spát v sedě kvůli žáhy, začnou křeče dole ... z příprav pánve k porodu, zadržováni vody, točení hlavy, protékáni podprsenek, a jídlo se do nás vejde už jen ve stoje nebo leže.. jinak ti jej prcek zase kopne zpěšnou zpět nahoru . :angry: :grinning: Atd atd ...
Makačka a finíto !!!
Na porod samotný se těším, jen ted cítím v kostech posun k náročnějšímu a finálnímu období :sweat_smile:
24. bře 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Zní to hezky :grinning: No já mám asi výhodu v tom, že nevím, do čeho jdu :grinning:
24. bře 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezka312 Hihi jj, to se pak člověk těší , na osvobození v podobě porodu :grinning:
24. bře 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Já to minule měla fakt pohodový až do konce, ale teď jsem přesně ve stavu, kdy můžu buď dýchat nebo jíst :grinning:
24. bře 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila No jéjé, že.. .A to prcek teprve začína nabírat :grinning:
24. bře 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem teda (zatím) v pohodě, akorát když jedu s krosnu z nákupu do kopce a ještě po kamenité cestě, to po dechu fakt lapám + slabé tvrdnutí, nebo po večeři, mi přijde že tam nemám místo už fakt na nic .. :unamused: :grinning:

Ale čeho si nejde nevšimnout, chytl mě pravý hnízdicí efekt, kdy po chalubě běhám s prachovkama, savem, žehličkou ..... :confounded: Nejraději bych vytírala 2X denně :sweat_smile:

Brzy se zblbnu :zipper_mouth:
@cervena_vila
24. bře 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila No já vím, že se ruší vápník a hořčík, respektive že v takové kombinaci se nevstřebá moc hořčíku. Že nejde dohromady vápník a céčko čtu poprvé, mám doma nějaký šumák právě vápníku a céčka... Nekupovala jsem to, dostala jsem to... Tak se divím, že to dali dohromady... I když oni dávají dohromady i to Ca a Mg.... Takže se nedivím už ničemu....
24. bře 2012 ve 14:52  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Uf, tak tohle, jestli mě potká, abych měla chuť 2x denně vytírat... ... ... ... ... ... ...!!! Tak si bude manžel myslet, že jsem nemocná!!! :wink: :grinning:
No jinak mě svým způsobem těší, že v problémech se spánkem nejsem sama... Buď běhám čůrat, bolí mě nohy, bolí mě záda a nebo kope mimčo a nebo prostě "něco"... "Nejlepší" je, když se pak vzbudím po 4 hodinách spánku... :frowning2:
24. bře 2012 ve 14:55  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel i když vedle sebe těhotnou ženu ještě nikdy neměl, živě si dovede přectavit, co mě čeká.., jelikož si pamatuje.., jak vypadala Naše fena v posledním tažení s 13 štěnaty :grinning:
Byla jak funící buldozer těsně před infarktem, spala už jen v sedě a co chvíli se klátila a vyvrácela unavou
. Pod váhou jejího bříška se ji rozjížděli nohy .. Plus ty hladové oči :grinning:
Bylo to tak věrohodně šílené, vědět jak se cítí, že jsem absolutně nebyla schopná poslední dny spát , jen jsem ji litovala :confounded:
24. bře 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petraprostejov - myslim, ze v kombinaci s vapnikem je pak to vit. C k nicemu. Pak jsem taky zjistila, ze se nema mg a mlecne vyrobky, ze tam ma byt pauzandve hodiny na obe strany...
@marki1904 uf, jeste ze cekam jen jedno. 13 stenat, jak se to do ni proboha veslo?
24. bře 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila No nevešlo, kvůli počtu rodila dřív .. :sweat_smile:
24. bře 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem uplně hotová.od 8 ráno sem šila a skončila ted.Snad ten výsledek bude stát za to.Bolí mě strašně žebra ,ale aspon ,že sem přestala kašlat.Ty antibiot.mají nějaké tlumící učinky asi
24. bře 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp
@terezka312 Já taky měla takový nahnědlý hlen, ale jelikož to bylo jen jeden den nárazově, tak jsem to neřešila. Za pár dní jsem měla trochu krev, tak to už jsem k dr. šla a i jí to říkala, o tom nahnědlém, ale to nějak nekomentovala, spíš jí zajímala ta krev.. tak pokud to bude jen nárazový, tak bych to zase tak neřešila :slight_smile:
25. bře 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila @petraprostejov heleď, to asi nebude tak úplně pravda - já mám už léta křečové žíly v malé pánvi, léči se to samozřejmě pouze magnesiem a lékama na bolesti - na ty prdím, ale mg beru už tak dva roky a mléčné výrobky s tím vůbec nemají souvislost. Nehledě na to, že mi doktor předepisovat i trojkombinaci vápník, hořčík, zinek - nepleteš si to s něčím jiným?
25. bře 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 To je ale děsivá deprese !! Musíš si říkat, jak to bude super - venku sluníčko - procházky - zmrzka, všechno pomalu a v klidu... Co hezčího může člověk dělat? Já si říkám, že teď bude teprv všechno super :sunglasses:
25. bře 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee jen opakuju, co je v příbalovém letáku... nevím, proč jsou s tím takové cavyky.
25. bře 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek