• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
ahoj,taky ste tak unavené?Já strašně a jak mě bolí žebra,uplně brečím bolestí :frowning2:
25. bře 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky jsem unavená jako kotě. Navíc jsem se přes víkend díky pěknému počasí hecla a umyla okna (že jsem i zapomněla na povídání o zvedání rukou, že to může způsobil omotání pupečníkové šňurky kolem krčku miminka - myslíte, že je to pravda?) a provedla vůbec celkově takový ten pořádný jarní úklid.
Konečně máme vymalované v pokojíčku, teď se tam dá lino a můžu začít přehrabovat věcičky pro miminko a začít přemýšlet do se bude dokupovat.
25. bře 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi omotanou pupeční šňůru kolem krčku má odhadem každé třetí dítě bez ohledu na to, co maminka dělala. Určitě to nesouvisí s mytím oken nebo držením se tyče v autobuse nad hlavou. Není to žádná komplikace, jen ve výjimečných případech - třeba když je miminko takový artista, že si tam vyrobí uzel :sweat_smile:

Já jsem dnes hrozně unavená a připadám si těžkopádná. Teď jsem zhasla v koupelně a netrefila se do dveří. Kdyby se bleška narodila o něco dřív, byla bych asi vděčná. Ale nedoufám, minule jsem týden přenášela...
25. bře 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila já přenášela oba a doufám ,že ted to bude aspon o 14 dní dřív,už sem z toho unavená a to mám eště kolik před sebou :unamused: .Jinak jeden Matějuv spolužák má kratší ruku a jak mě vyděla jeho maminka ,že myju okna,tak mi to velice rychle rozmluvila.Doktoři jí řekli,že je to jedna z variant proč to u nich tak dopadlo s tou šnurou.Nebylo nic vidět ani na ultrazvuku
25. bře 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Mně připadá, že dokud má mimi prostor, že se tam může zamotat samo, že zvednutí rukou na to nemá vliv, ale ruku do ohně za to nedám :sweat_smile: a nejsem doktor... víc rozumím tomu, že se nemají dělat piruety nebo se prostě točit dokola...
25. bře 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemůžu teď najít ten odkaz, ale zrovna nedavno jsem narazila na nějakou internetovou poradnu nějakého doktora ohledně těhotenství a někdo se tam na tohle ptal. A doktor na to, že to jsou pověry našich babiček a pěkná blbost, že se člověk nemá nijak omezovat a dělat může, co chce. Je to stejná blbost, jako když se dřív tvrdilo, že je lepší porodit v 7. měsíci než v 8.
26. bře 2012 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobré ráno holčiny.....dnes vyrážíme na nákup postýlky :slight_smile: Já se tak těším! :grinning: :grinning:
26. bře 2012 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak v sobotu jsem absolvovala Matějskou, a musím říct, že po 3 hodinách jsem byla odepsaná skoro i na celou neděli.. Ale na druhou stranu to sluníčko mě krásně dobíjí a v sobotu to bylo opravdu na tričko :slight_smile:
Jsem fakt asi mimo, ale vůbec jsem neslyšela nic o tom, že nemůžu mít ruce nahoře.. mamka teda taky říkala, ať nic takového nedělám, ale nevěděla jsem, že to je kvůli pupečníku..
26. bře 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Chtěla jsem se zeptat, jak bojuješ s tím malým návštěvníkem (přítelovým synem-nesynem z předchozího vztahu)? U mě se to rapidně horší a už asi můžu mluvit o averzi :frowning2: Ani to neskrývám, protože to prostě nejde. Přítel mi to začal vyčítat, ale já prostě nemůžu, vadí mi každý jeho gesto, slovo, pohyb.. :frowning2: Vůbec nevím, co bude dál. Vím, že je chyba ve mě, ale já to prostě nějak nemůžu zlomit :rolling_eyes:
26. bře 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.drslavice.cz/fotogalerie/85/
holky prosím moc o hals marka č.7 děkuju
26. bře 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane ahoja, no bojuju doslova a do písmene....vždy, když ho tu máme na víkend, tak nemluvím, klidím se pryč a myslím, že i on to ze mě dost cítí. Přítel o tom ví, ale v poradně jsem měla příležitost mu říct, proč to tak všechno mám a paní doktorka mi dala za pravdu, že i ona by to měla asi dost podobně, že takové matky prostě jsou.

Navíc jeho chování se taky rapidně zhoršuje, min. víkend dědovi ukradl 5 tis. a tak měl tenhle víkend trest, že zůstane v dětsáku a nikam nepojede. Když jsem byla v nemocnici, tak z něj dokonce vylezlo, že šišlá a dělá kraviny naschvál, aby ho všichni považovali za dítě a měli ho rádi, že s miminkem už ho nikdo mít rád nebude a on že ho tím pádem taky nechce ...no začal prostě žárlit už teď a já mám bobky z toho co bude.

přítelovi jsem řekla, ať se mnou na prázdniny nepočítá ani omylem, že si chci ty začátky užít se vším všudy a ne se do toho v šestinedělí starat o dalšího neposlušnýho .....
on teda pořád tvrdí, že si to nějak zařídí, ale jak ho znám, bude to na poslední chvíli :frowning2: leč- nedá se nic dělat- ale kdyby tu měl být on, tak já na tu dobu hold budu muset jít k mámě, protože se budu chtít srovnávat sama se sebou a s tím mým prďolkou a stačilo mi "zkažené'" těhotenství díky nervům, nechci takové mít mateřství

vím, že to zní hrozně sobecky a neochotně to alespoň zkusit a že mě za to možná i někdo z vás odsoudí, ale po tom všem, co se tady odehrávalo nemam prostě nejmenší chuť se opět někomu přizpůsobovat, protože vím, že z toho nic dobrého pro mě ani pro mého prdíka nečučí

navíc- se začala zajímat jeho skutečná matka a já ji v tom plně podporuju- dítě prostě má být s matkou, jenže to bude běh na hooodně dlouhou trať
26. bře 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám nějaký divný tvar břicha. Ze předu se mi i líbí, ale z boku: místo jednolitého oblouku mám těsně nad pupíkem takovou jako plošinku. Pod prsama oblouk, pak kousek plošinka (říkáme tomu letiště, ale nevim proč :slight_smile: ) a od pupíku dolu už zase oblouk. A to jdu za 3 týdny na focení :confounded:
26. bře 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. bře 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám za sebou kontrolu u doktora, vše o.k. - tedy v rámci týdne těhotenství a věku :grinning: :grinning: (10kilo nahoře :angry: ), domluven s doktorem nástup na mateřskou od 10.4., což už se moc těším, že konečně nebudu omezená vycházkami......a teď hodnem uklohnit něco rychlého na oběd, ať můžeme vyrazit pro tu postýlku :slight_smile:
26. bře 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim No nevim, jak pak budou ty fotky vypadat. A taky nevim, proč to tam mám. Snad se to ještě srovná. Jinak budu uprošovat fotografku, ať to tam nějak domaluje :unamused:
26. bře 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 Já už chci taky na mateřskou!!! Ale já až na začátku května :rolling_eyes:
26. bře 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 do té doby se ti břicho ještě 100x změní :slight_smile:
http://www.drslavice.cz/novinky/zobraz/250/a pošli nám prosím hlas č,7 děkujem
26. bře 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Pošlu, ale s tou změnou teda nevim, to letiště tam mám už dlouho. Břicho roste, ale placka uprostřed je tam furt :rolling_eyes:
26. bře 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno přeji, obě moje děti měli při porodu šnůru kolem krku, ale nedusili se. Jinak jsem celý týden postupně myla všechna okna na baráku :grinning: Jelikož tady skoro všechny holky spíme s rukama nad hlavou, příjde mi to dost obdobné .
26. bře 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 dobré ráno? v 11,56?a pak že tu někdo nemuže spát :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 No já nebýt těch omezených vycházek, tak jsem měla v plánu jít až koncem dubna, ale jsem už úplně na nervy, že se nemůžu venku pohybovat, kdy se to líbí mi :angry: A podle ultrazvuku mám termín 5.6., tak vybírám si těch 8 týdnů před porodem :wink:
26. bře 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 Mě už zas nebaví chodit do práce. :angry: A termín mám až koncem června, takže ještě pěkně do května vydržet :rolling_eyes:
26. bře 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a bere vám to dr. dle termínu z MS nebo UTZ? a měnila vám vůbec termín dle UTZ? protože mě pořád každý ohání tím, co byl uplně první dle UTZ a při tom, když jsem byla na velkém ve 21.tt, tak mi dr. říkala, že už to dorost dle MS, ale nikdo mi ten datum už neposunul....
26. bře 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp me podle utz poosunul o týden,ale mě to vycházelo i podle měs.on mi to počítal podle klasických 28 dní a já to mívala i po 43
26. bře 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim
hlasek přidaný...koukám, že "rapidně" vedete :wink:
26. bře 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám termín posunutý podle ultrazvuku, protože mi na genetickém utz doktorka řekla, že je mimi o 2 týdny starší oproti termínu posl. MS .A každý další utz to doktor potvrdil, že je starší...... A hlavně mi to tak vyhovuje kvůli dřívějšímu nástupu na mateřskou :grinning: Tak doufám, že nebudu nakonec přenášet a všechny mě nepředběhnete :slight_smile: :grinning:
26. bře 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi děkuju a doufám,že vyhrajeme
budu vás tu s tím otravovat fut,ne jen týden,tak se na mě nezlobte prosím,ale malý by tak chtěl vyhrát no aco by smemi rodiče neudělali pro děti,že? a muže se hlasovat každých 10 minut ,kdyby ste si náhodou vzpomněli .Předem moc děkuju
http://www.drslavice.cz/novinky/zobraz/250/
č.7 :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim
tak to je dobré, že se dá hlasovat i vícekrát, tak já to přepošlu koleginím...taky mě co chvíli posílají nějaké hlasovací fotečky :wink:
26. bře 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata, já si taky myslím, že to nemůže být až taková pravda s těma zdvyženýma rukama. To bychom asi doma žili do porodu v absolutním chaosu a nepořádku. Už vidím manžela jak se hrne umývat okna nebo provádět jarní úklid, když bych mu řekla, že já nemůžu. Budu doufat, že pupečníková šňůra zůstane kde je a nebo když by náhodou tak se mimísek nebude dusit (co jsem slyšela i v práci tak skoro všechny kolegině měli u dětí šňůrku kolem krku).

@evelp
mě to s menstruací a UTZ sedlo rozdíl jednoho dne, ale paní doktorka říkala, že se budou v nemocnici řídit podle UTZ, ale že mi to posunovat nebude, když je to jeden den. Jinak na mateřskou půjdu až 6 týdnů před, protože pořád nevyřešili ten záskok za mě, takže budu muset do práce i v době kdy budu na mateřské na výpomoc (doufám, že mi pak přiznají, alespoň na konci roku nějaké prémie :wink: ať si s miminkem můžeme udělat krásné vánoce)
26. bře 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi super to budeš nejhodnější děkuju
26. bře 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek