• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Podle mne se doktoři řídí UTZ v 12 tt. Do tohoto období se prý děti vyvíjejí přibližně stejně rychle a je to nejpřesnější. Další UTZ už nejsou tak přesné, protože každé dítko roste jinak rychle a bude jinak veliké.
A termín podle MS u mne teda nikdy nikdo neřešil. Sice to mám vyplněné v průkazce, ale to je vše...

Já jsem tedy zvědavá na UTz příští týden. Oba klučíci už byli váhově o 1-2týdny starší, což odráželo fakt, že se narodili velcí(4 a 4,5kg). tak jsem zvědavá, jak to bude tentokrát...ALe s malým mimčem nepočítám... :slight_smile:
26. bře 2012 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sem si dala novou fotečku,ještě se mi teda nezobrazila ,ale snad se vám bude líbit,takové břicho jsem měla před 14 dny :grinning:
26. bře 2012 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Mně zas nikdo neřešil termín podle UTZ. Prostě mám nějaký podle PM, první ultrazvuk kolem 8. tt u mého doktor vypadal na termín o 3 dny dřív, ale ve 12. tt na velkém mi řekli, že velikostně odpovídá a od té doby se tím nikdo nezabýval, takže pořád držím ten dle PM.
26. bře 2012 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 já jdu na utz 5,4 tak sem zvědavá,budem se měřit a vážit :slight_smile:
26. bře 2012 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim To jdeš na ten velký ve 30-32. tt? Na ten už se taky těšim, od toho v 21.tt jsem žádný neměla. A taky mě zajímá váha, ať vim, na co se zhruba připravit :slight_smile:
26. bře 2012 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim já jdu na ten samý 3.4., už se nemůžu dočkat, že mi konečně někdo řekne váhu prdíka :grinning:
26. bře 2012 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 jj jd na ten samí a taky se strašně těším,byla sem sice na tom prutoku placentou,ale to dr neměl čas se dívat na mimi jem mi řekl,kde má hlavičku
26. bře 2012 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
prosím zahlasujte mi. :slight_smile: děkuju
26. bře 2012 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim Vtipné, že :grinning:
Vysvětlím,...
Vztávala jsem v 6h, a napsala vzkazík, jenomže mi v notasu došla baterka tak jsem psaní přerušila, zavřela jej, a šla dělat snídani , sprchu, na kole nakoupit, posadit s manželem nové stromky a vařit, a v momentě vaření jsem notas dobíla , zapla a zprávu odeslala .. :grinning: :grinning: :grinning:
Neuvěřitelné... že :sweat_smile:

Mimochodem kráááásna fotka! Rodinná a slušivái s bříškem :slight_smile:
26. bře 2012 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 jaká výmluvá taká :grinning: :grinning: :grinning: ,to neokecáš ty spáči :grinning: :grinning: :grinning: .Jinak děkujem snažili sme se ksichtit normálně :grinning:
26. bře 2012 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp Já tě v tom podpořím - mít na prázdniny zlobivého kluka v době šestinedělí to prostě nejde. To je výbušné období samo o sobě, slzy (a nervy) tečou proudem, než se hormony srovnají a vrátí se trocha rozumu. To si spíš zařiď, ať ti někdo nosí snídaně do postele :wink: ať už to bude přítel nebo mamka. Oni stejně ti chlapi na začátku moc nepomůžou, protože se bojí, že miminku ublíží, když je takové křehké.
26. bře 2012 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim Marné, já vím, jsem určo tuhá ještě ted :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2012 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evelp No takže jsme na tom stejně. Myslíš, že to je taky tím těhotenstvím, ta nechuť k němu? Já jsem zoufalá a přítel mi pořád omýlá dokola, jak je šikovnej a úžasnej.. a proč jsem já taková! Dneska mi do telefonu řekl, že bude dneska protivnej, když já jsem byla protivná celý víkend na jeho kluka! Tak jsem mu řekla, že s tím nemám problém, ale že teda už bude protivný do konce života!
S těma prázdninama jsem taky dost rozladěná, přítel bude mít 14 dní dovo, jeden týden nemám problém, aby byl tady s námi, ale ten druhý si chci užít s přítelem a mimískem a ne s tím malým křiklounem! To jsem zažila loni! 14 dní se to točilo všechno kolem malýho, ale to jsem ještě docela přežívala v poho.. Máme výhodu, že přítelova babička jde teď na léto do důchodu, tak ho může hlídat celé prázdniny a nemusíme ho mít kvůli tomu, že nemá kdo hlídat.
Já si taky říkám, že jsem sobecká a jednou jsem si prostě našla přítele s dětskem, ale to jsem bohužel nevěděla do čeho jdu.. A bude ještě hůř :frowning2: protože se mu budou zvyšovat věkem nároky.
Mimochodem tady prohlásil, že až si přivezeme miminko, tak mu dá hned velkou facku - no šla jsem do kolen! :rolling_eyes:
26. bře 2012 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp Jo a včera mi bylo večer řečeno, jestli nechci jít k psychologovi, kvůli tomu, že malého nemám ráda..
26. bře 2012 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp ahojky:slight_smile: u me se ridi podle UTZ i kdyz ted av prukazce mam napsano termin porodu podle PM na 9:6 ale vzdy se ridime podle UTZ... ale taky to moc nechapu... treba ted 4.4 jdu na tu velikou kotrolu co delaji ve 30-32tydnu ze? no a ja budu ve 28/29tydnu..a jdu..tak nevim.... ale podle PM bych mela byt cca 2-3 tydny napred...

JInak cukrovka ok,zadna neni...
zatim mam 5 kg nahore teda ot bylo pred mesicem uvidime ted :grinning:

Jo a byli sme na 3D to jsem byla 25/26tyden a mala se vuuubec nechtela natocit,a hlavne byla desne takova malinka tyjo,takovej ufounek....az sem se lekla :grinning: :grinning: z nakych uhlu to moc jako mimi nevypadalo.... :slight_smile:) A tak mi doktor rekl ze to udelame vse najednou toho 4.4 to budu 28/29tyden tak snad uz se natoci a bude hlavne o neco vetsi prdelka.)
Slysela jsem ze pry si miminko to brisko roztahuje samo takze kdyz je proste mensi tak je mensi i brisko....no vsude kam prijdu a reknu jim ze zacinam 7.mesic tak mi nikdo neveri a akorat se mi smejou ze si znich delam legraci :rolling_eyes: ale cetla sem ze od 30.tydne to pry zacina rust poradne..tak treba:slight_smile:)
26. bře 2012 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@dahane @evelp Nemáte to jednoduchý s těma kukaččíma dětma... Moje teta se loni vdávala za muže se třemi dětmi, chvíli se snažila, ale teď to mají rozdělené tak, aby se s nimi nemusela vídat. Když mají svoji maminku, přece jim nebude dělat druhou mámu ona... Prostě mají půl týdne pro sebe a on půl pro děti. Když měli svatbu, tak ta jejich matka je oblékla do nejpříšernějších hadrů, co měli doma. Teta pak holkám půjčovala šaty a hezký boty. Bylo to trapný.
Si myslím, že je nemusíte milovat jen proto, že mají půlku genů po otci a ti chlapi by to po vás neměli vyžadovat. Stačí nějak respektovat, kde je čí místo v rodině.
26. bře 2012 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,mám doma kočárek jupíííí :grinning:
26. bře 2012 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@tyrisa super sem s ním
26. bře 2012 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
26. bře 2012 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@tyrisa hezký co je to za značku?
26. bře 2012 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@tyrisa Hezký, hlavně teda mě zaujal to obří bydlení, je to byt nebo co?
26. bře 2012 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@karollinka No ahoj, zaujalo mě to tkzv. roztahováni bříška dle miminka.. Znam ženskou která měla moc malé miminko, a bříško jako když čeká trojčata! V práxi to vypadalo tak, že dítě se v tom bříšku volně točilo a plavalo až do uplného porodu, těsně před porodnici se naštěstí zase roztočilo a uložilo hlavičkou dolů.Prostě místo bříška velké akvárko . Lékaři ji řekli že dotyčná má hodně velkou dělohu, tudiž i hodně plodovky v ní, a miminko malé. No síla .. :grinning:
26. bře 2012 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
já sem čím dál tím víc mrtvá
26. bře 2012 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cervena_vila
@dahane
@evelp
Holky jsem trošku v šoku, nic proti Váším pocitům, ale i mé děti chodí 1x v měsíci na víkendy ke svému otci a jeho přítelkyni (přítelkyním). Ty Dělají že by mi ty děti láskou snědly a zasypávaji je dárečky a hračky.., na druhou stranu mi manžel tvrdí , že 100% jim už musí vadit, že to žádná žená nesnese, a chce mit jen to svoje.

Pro mě osobně to je trošku nepřectavitelné, jelikož bych si s manželem ráda časem zažádala o nějaké dítko/ 2 dítka, z domova k svěřeni. Ráda bych se podělila o teplo domova a pomohla někomu kdo to štěstí neměl, manžel je pro.

Navic vidím, že i když mé děti nejsou tohoto muže, stará se o ně líp a obětavěji než jejich vlastní. ..
Takže jsem mu to prostě nevěřila a spíše jsem měla obavy že si ty mé děti přetáhnou na svou stranu .

Jsem ráda že to mohu vidět i z té druhé strany , a přectavit si , jak to asi mezi ex. a jeho přítelkyněmi probíha.
26. bře 2012 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim Coletto austin 3 2011
@terezka312 jj,je to byt....do kuchyně štreka jak ........
26. bře 2012 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Po malém pomazlení už dvouhodinové pravidelné tvrdnutí :frowning2: Ignorovat už to moc nejde..
Hajám ..... :unamused:
26. bře 2012 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim
tak jsem koukala a ten marek č. 4 musí být někdo opravdu snaživý. V intervalech 10 minut tam naskakují vždy 2 hlasy :angry: to jsou asi "mazaní" rodičové :angry:
27. bře 2012 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, používáte něco na zácpu? Chodím tak jednou za týden a docela mě teda bolí břicho:o(
Jinak se přidávám do klubu unavených, protože jsem posledních pár dní úplně mrtvá :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. bře 2012 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lidi asi jo ,ale mi jim ukážem :grinning:
27. bře 2012 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitulka mrtvá sem taky,ale zácpu naštěstí nemám,dej si nějaký kompot,to mi pomáhalo v porodnici :slight_smile:
27. bře 2012 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek