• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@taknevim To jsem včera zkusila. Dala jsem si broskve, protože jsem neměla švestky. Ale zatím nic... :frowning2: Ale díky za radu....
27. bře 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Večer jsem o tom hodně přemýšlela a asi jsem fakt hrozná a chyba je jen ve mě. Jsem fakt sobecká, protože nám naruší vždycky chod domácnosti, všechno se začne točit jen kolem něho a já na něj asi i žárlím, že má takovou pozornost přítele. On přitom není jiný než ostatní děti nebo třeba já, když jsem byla malá, taky jsem často řekla něco rychleji než jsem si vůbec uvědomila, jaký význam moje slova mají :frowning2: Jinak on tak zlobivý ani není, spíš jen živý, křiči, hopsá.. neumí být v klidu, ale to asi děti v 6 letech mají. Možná jediná věc je ta, že je v 6 jedináček a je prostě zvyklý být jen a jen on středem pozornosti, ale to není jeho chyba :frowning2: Ale i když si to tady tak pěkně vysvětluju, tak to moje negativní pocity k němu moc nemění :frowning2:
27. bře 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane já myslím,že jsi na dobré cestě,už jen to co tady píšeš mě moc potěšilo v tom ,že si nad tím vším začla aspon přemýšlet,kde je chyba a tak...... super. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. bře 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Já jsem taky o tom přemýšlela vzít si dítě, ale po této zkušenosti s přítelovým synem si myslím, že nejsem schopná dávat cizím dětem dost lásky.. Malý k nám začal jezdit když mu byly 3 roky. To ještě šlo, byl to takový šmudla mazlivý, musím říct, že ke mě hrozně přilnul, protože tatínek nebyl moc zvyklý starat se o svoje dítko a já ho měla určené víkendy prakticky na starost. Pak to bylo tak, že si třeba rozbil koleno a i když tam měl svojí babičku, dědu a tatínka, tak se běžel vybrečet a pomazlit se mnou. Jenže mě pak začal vadit přítelův nezájem o něho, když tam byl a když odjel, tak vzdychal, jak je to bez něj hrozné, tak jsem mu nastolila pravidla a už to šlo mimo mě - začali spolu aktivně trávit čas, myje se s ním a všechno dělají spolu, jenže zase nemusí chodit spát ani v deset, což mě třeba příšerně vytáčí a nemusí ani moc poslouchat, což mě taky vytáčí a nedokážu to ignorovat.
Ale s těma dětma k adopci by to taky bylo trochu jiné, ty by prostě byli u nás a hotovo, ale mě hrozně nabourává rytmus naší domácnosti, přijede a vše se změní o 180 stupňů.
27. bře 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka
Lactuloza - je to takový sirup z lékárny to těhotné můžou. Používala jsem asi před měsícem, pravidelné užívání a chodila jsem každý den. Je to šetrné. I manžel to měl když měl pneumotorax a nesměl se ničím namáhat :wink:
Dá se normálně koupit v lékárně kolem 150,- myslím stojí.
27. bře 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim
snad jo, snažím se vždy když si vzpomenu najet a kliknout :wink: třeba je porazíte
27. bře 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim No včera jsem hledala nějaký články o tomto tématu.. a našla jsem. Ze začátku jsem si připadala, že to je normální, asi 5 žen tam psalo stejné pocity, jako mám já, ale naštěstí se tam našla i odezva od ostatních - třeba paní, která svoje děti posílá právě k takové maceše nebo se vyjádřil tatínek ve stejné situaci. Bylo to zajímavé a fakt jsem se začala stydět, protože to dítě fakt za nic nemůže. Naopak, já mu odvedla ve své podstatě tatínka a on mi to ani nijak nevyčítá - zatím :wink:
Největší strach mám z toho, že přítel naší malou nebude mít tak rád jako jeho :frowning2: Ale třeba vůbec nechápu, proč to řeším už teď.
Asi bych řekla, že v tom jsou i trochu hormony, protože jsem se hrozně stáhla do sebe. Viz přítelův syn a nebo jsem i začala mít takový labilní přístup k našim zvířatům - kočkám a fence.
Asi před rokem mi jedna známá psala, že se zbavuje veškerého zvířectva doma - měla asi 3 kočky a 2 yorkšíry. Že je těhotná a nemůže to doma snést, dost jsem jí zkritizovala, protože nesnáším takovou nezodpovědnost vzít si zvíře a pak ho nějak odsunout! Ale teď jí v těhotenství trochu chápu, já bych se jich teda nezbavila, jednou jsem si je pořídila, tak to neexistuje někam je odložit, ale už k nim nemám takový vztah, jako dřív.
27. bře 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi je děkujem,ale už nemusíš hlasovat vzdáváme to,přejem to druhým :slight_smile:
27. bře 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane přesně,nevím proč to řešíš už ted.A nemyslím si,že by měl malou mín rád jak syna .Počky až ji uvidí,se z ní po.... :grinning:
27. bře 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem doma a celá :slight_smile: :slight_smile: ...Paříž nádherná :wink: nachodila jsem za tři dny tolik co ne za celé moje těhotenství :grinning: :grinning: ....bříško občas tvrdlo,ale to jsme okamžitě zalezli do kavárničky a odpočívali,bylo nádherné počasí,prostě vše vyšlo tak jak mělo :slight_smile: ...Teď mám před sebou poslední 4dny v práci a už budu jen odpočívat!!!
Doufám,že jste všechny v pořádku musím juknout co tu řešíte,abych byla v obraze :wink: ..
27. bře 2012 v 10:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi Díky za radu. Hned odpo si to dojdu koupit :wink:
27. bře 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 no tak buhvi co mito kdo ke zase rekl :grinning: :grinning: :grinning: v tom pripade nase mala tam je chudak dost utesnena :grinning: :grinning: 4.4 jdu na kotrolu a budem merit tentokrat se ho zeptam na tu vahu konecne!!! tak snad bude vse ok a bude velka jak ma byt.................. :confused:
27. bře 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila když u nás je to ještě tak, že ani tu půlku genů nemá- on není ani jeho biologický otec, jenom s ním prostě od malička vyrůstal...

@dahane hele, já s tím začla chodit i do poradny a ta paní dala za pravdu mě, takže ať s tím klidně tvůj přítel začíná, jen jděte, třeba se to taky někam pohne..

já jsem šla do toho vztahu s tím, že to dítě tady je a pravděpodobně se o něj budu starat a strašně jsem se na to těšila, i když jsem věděla, že to náročné bude a to hodně, ale šla jsem do vztahu s jedním dítětem a ne, že budu mít obě naráz.

já jsem z toho prostě poprděná až za ušima a vím, že kdybych se zapřela, tak to zvládnu, ale budu psychicky uplně vydeptaná, fyzicky jak chodící mrtvola a co z toho...

prostě jsem sobec, vím to a veřejně to všem přiznám, protože chci pro SVOJE dítě to nejlepší a mrzí mě, že přítel si neuvědomuje to, že pro toho SVÉHO neudělá nic a pro toho druhého se může přetrhnout. vím, že je ještě v bříšku a těm chlapům kolikrát takové věci nedochází, ale...
27. bře 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tak jsem se teď vrátila z kontroly a ptala jsem se doktora na ten tmavý hlen. Říkal, že jednak je to normální po styku (což u mě teda nebylo) a jinak pokud to bylo jednou nárazově, tak to nevadí. Hlavně by se to nemělo opakovat, když jo, mám hned přijít a určitě by to nemělo být krvavý.
27. bře 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 tak díky za info :slight_smile: u mě od té doby byl jen čistý hlen, takže už nic hrozného, ale před tím jsem se docela lekla :slight_smile:
27. bře 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Mám to stejně, takže snad v pohodě :slight_smile:
27. bře 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, teď jsem se objednala na ten velký ultrazvuk mezi 30-32. tt a jdu až 3.5.!!! Navíc to budu 32+0, to už začíná 33. tt ne? Řekla jsem to tý sestřičce, co mě objednávala a ona, že budu 32+0, tak že to je v pořádku. Ale je to zadlouho!!! :frowning2:
27. bře 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka já na zácpu používám Psyllium. Koupila jsem v lékárně, je to čínské přírodní "projímadlo". Dám ráno do jogurtu a krásně mi to upravuje stolici..:slight_smile:
Jinak porodní asistentka na zácpu doporučovala...ráno na lačno lžíci olivového oleje..To jsem zkusila fakty, když už bylo nejhůř... :slight_smile:
27. bře 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 No já mám zase právě opak.. jsem objednaná na UTZ 30tt a budu 28+6, takže 29 týden, příjde mi to dost brzo :frowning2:
27. bře 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim To doufám a právě taky pro to si moc přeju holčičku, protože bude jiná a bude tatínkova prdelka :slight_smile: Jak tedy alespoň doufám.
27. bře 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp No jsem na nás zvědavá, já bych být tebou zase takové výčitky neměla, stejně není úplně jeho, ale u nás to je prostě tatínkův mazánek.. :slight_smile:
27. bře 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane no uvidíme, jaké to bude po porodu, ale už tu byla sociálka kontrolovat byt, takže se bude rozbíhat konečný soud, že bychom ho měli plně dostat do péče, já si to prostě nedokážu představit... :frowning2: ale ono to snad ještě chvíli bude trvat
27. bře 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Hm, tak ty o den dřív, já o den později. Koukám, že nikde to neni ideální. No snad vědí, co dělají :slight_smile:
27. bře 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka - zacpu nemam, ale mohlo by pomoct psyllium - to je vlaknuna rozpustna ve vode
@marki1904 - ja bych jednou chtela delat "pestounku v ranne peci", to nic nemeni na tom, ze škala pocitu k "cizim" detem muze byt ruzna a kdyz si navzajem nesednou, nemuze je nikdo nutit mit se radi. Staci vzajemny respekt, i to je hodne, kdyz "ta druha krade diteti tatinka". Stejne si myslim, ze se to casem srovna a proste si zvyknou...
27. bře 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Aha, vy ho budete mít v péči. Ale třeba si zvyknete a nebude to dělat neplechu. Mě právě asi vadí ten narušený režim, když přijede, že je všechno úplně jinak než jsme zvyklí.. kdyby tu byl pořád tak to třeba tak kolísavé není. Těžko říct.
27. bře 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám dnes opačný problém,jen sedím na záchodě a myslím,že mám natrénovaný klistýr k porodu,teda bez toho klistýru :grinning:
27. bře 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Škytavka teď! Škytá mi břicho :dizzy_face:
27. bře 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@miribee Ne, nepletu si to a je to informace z hodin farmakologie, od tehdy docenta, nyní profesora :wink: Ostatně cervena_vila psala to samé :wink:
Mimochodem, doktoři předepisují spoustu přípravků, které jsou k ničemu, ale to je na dlouhou debatu :wink:
27. bře 2012 ve 22:52  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila No my jí měly asi ráno! :grinning: Pravidelně mi něco jemně bouchalo v bříšku :slight_smile:
28. bře 2012 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně teď skoro každý den vždycky chvilku něco ťuká pravidelně v podbřišku, tak už jsem si taky myslela na škytavku, ale asi to nepoznám :unamused: Spíš bych čekala, že se mi bude hýbat celý břicho. No nevim...
28. bře 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek