• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
tak mi neškytáme,ale ty kotrmelce jako...a taky sem dnes ráno byla v šoku,mám poloviční břicho,ani mě netlačí do žeber,asi mi spadlo dolu trochu,nebo já nevím
28. bře 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 No já to taky nevím určitě, ale zase jsem se pak převalila na druhý bok a pořád to bylo stejné.. přeci by takhle pravidelně nekopala. Říkala jsem si, že to je i jako bití srdíčka, ale proč bych to cítila.. :sweat_smile:
28. bře 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem si vlezla na váhu a od začátku těhu mám 3-4 kila nahoře. To docela jde, na to, že mám tak velké panděro. Doufám, že mi za týden na tom UTZ řeknou, jak je velká a kolik asi tak váží. :slight_smile:
28. bře 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem koukala do průkajdy na ten termín porodu. Dle poslední menstruace mám termín 21.6., pak mi ho doktorka na základě nějakého UTZ přesunula na 25.6. No a nakonec mi do průkazky napsala nový termín porodu 4.7. To jsem teda vytřeštila oči a říkala jsem, že nakonec budu snad rodit až v srpnu a ona, že ne, že tohle je nějaký termín, na který se nekouká a řídit se budeme tím 25.červnem.. tak jsem tedy zvědavá :sweat_smile:
28. bře 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Jo tak to máme asi to samý. Taky mi to přijde moc pravidelný na kopání a takový slabounký, přesně jak srdíčko.
28. bře 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane no právě, že ho bohužel asi budeme mít v péči a to mě asi trápí nejvíc, kdybych věděla, že to je jednou za čas a bude to tak pořád, tak bych to asi vydýchala, ale představa, že tu bude denně....:frowning2:
28. bře 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane 3-4kg od začátku těhu? to je vtip? ty blááááho, závidím
28. bře 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 to ťukání mám taky, je to spíš jak tepání, já myslím, že to je ta škytavka, někdy to mám i 2x denně, někdy vůbec, a cítím to spíš uplně dole :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek to mám uplně stejně, taky to přisuzuju škytce
28. bře 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp ale napřed jsem taky nevěděla co to je :slight_smile: bylo to takový divný, ale teď už to beru prostě, že je to ta škytavka a hotovo :wink:
28. bře 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp já mám navrch taky jen 5 kilo :slight_smile:
28. bře 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim parááááda, takže dneska asi nejim a jdu běhat :grinning:
28. bře 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám asi sedm a ani to na sobě necítím - nejsem macatější v obličeji nebo tak. Nevím, kde ta kila jsou, jestli to břicho opravdu váží sedm?
28. bře 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila já to v obličeji trošku vidim, ale to až poslední týden. jinak to cítím na stehnech a zadku, ale to je tím omezením na pohybu. dřív jsem byla zvyklá i dost cvičit a chodit péšo a teď, když mi dr. všechno zakázala, tak ty kila skáčou :frowning2:
28. bře 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Hm, tak to mám uplně to stejný, taky to cítím uplně dole v podbřišku, je to takový slabounký pravidelný. Čert ví, co to je, hlavně jestli je to v pořádku. No asi jo, když nás to má víc :slight_smile:
28. bře 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jám mám +3,1 kg včera jsem se vážila :slight_smile:

@terezka312 jj, asi to bude ok :slight_smile:
28. bře 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp no tak to se s tím asi budeš muset nějak smířit, protože nemá cenu se kvůli tomu nervovat. Třeba si zvyknete a bude to ok..
28. bře 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No mě totiž příjde, že ty macatější (mezi které se řadím i já :wink:) tolik nepřiberou.. máme asi dobrý základ a to tělo už nemá možná potřebu se tolik obalovat :grinning: Měla jsem z toho šílený strach, ale kdoví, kolik budu mít kilo až půjdu rodit, času na přibrání je ještě fakt hodně :sweat_smile:
28. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já to ťukání cítila na boku.. ale zase co jiného by to bylo :slight_smile:
28. bře 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane no záleží jak moc macatější, já štíhlá nejsem, ale nepovažuju se ani za nějakého macka :grinning: :wink: ale každý to má jinak, hlavně ať je miminko zdravé, ty kila se pak dají shodit, někdy sice s velkou námahou, ale dají :slight_smile:
28. bře 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.. :slight_smile:
můžu se k vám jěště přidat?
Termín porodu mám 11.6.
28. bře 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pijete někdo colu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13 jasně nazdárek :slight_smile:
28. bře 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane jo piju a dokonce sem ji pila první 4 měsíce,jinak sem v sobě nic neudržela a ještě sem pila pivo lemon od staropramenu to mi dělalo jediné trochu líp na žaludek
28. bře 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13 piš,jak se ti daří těhotnění? :grinning:
28. bře 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
no já colu nepiju ani normálně,ale když na ní mám chut,tak si dám..
Moc naštestí to často nebývá,občas když jdu s kámoškou na kafíčko :slight_smile:
28. bře 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim - já to snáším vše v pohodě :slight_smile:
naštěstí!!!Jen od minulého týdne mi trošku otýkají nohy,ale ted jdu v út na kontrolu,tak se hned poptám..:slight_smile:
Jinak to sluníčko je parádní!!!Jen škoda,že ted zase brzy nebude..:frowning2:
28. bře 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13 Ahoj, vítám tě! :slight_smile: No já právě poslední dobou bych se po cole úplně utloukla :confused: Ale snažím se krotit. Zase na druhou stranu nepiju kafe.. :slight_smile:
28. bře 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13 Pořád doufám, že se s tou předpovědí zmýlili :slight_smile:
28. bře 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Takže nemusím mít takové výčitky? Myslíš, že to není nebezpečné? Jinak pivo si dám taky a jak ráda, třeba skleničku k večeři :slight_smile:
28. bře 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek