• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@dahane No tak to já zase kafčo si dám :slight_smile:
28. bře 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane jejda mě to příjde,že jim a piju nezdravé věci furt,jim na co mám chut a myslím ,že by se to dr nelíbilo asi :grinning:
28. bře 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim a myslím,že sklenička vína taky neuškodí,občas teda :slight_smile:
28. bře 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Výčitky nemusíš mít vůbec..Kolik tak vypiješ denně?
Mě naopak říkala sestř.,že když budu mít chut na pivko nebo víno,at si jednu skleničku dám..
No jenže mě to je na prd,pze já vždycky pila jen tvrdý :slight_smile: ...tak že ted je mi to na prd :grinning:
28. bře 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13 n a sklenička vína maslím taky neuškodí ,občas teda myslím :grinning:
28. bře 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim No mě o tom povídej !!!!
Taky jsem si říkala,že tady všichni holčiny píšou,že přibraly třeba jen 5 kg..To je tak super!!
Já mám nahoře 20kg..hrozně jsem přbrala na začátku těhu,ted už se mi to celkem zatím drží..
No štvalo mě to,ale zase si říkám,že se už tím nebudu nervovat,že prostě pak to budu muset schodit.. :grinning:
28. bře 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13 já 5 měsícu v kuse blila ,jinak bych taky přibrala asi víc no a ted nemám zas na jídlo chut,tak vlastně ani nevím,z čeho sem přibrala.No přibrala sem 15 kg před otěhotněním,tak snad sem si to už vybrala :grinning:
28. bře 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim No tak to už máš třeba fakt vybráno :slight_smile:
Já ted už takový chutě taky nemám,ale to už je dvacet jistých :grinning: :grinning: :grinning:
A to jěště určo nějaký to kilíčko přede mnou :slight_smile:
Kdy máš termín?
28. bře 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. bře 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13 a víš co čekáte?
já teda kafe piju každý den jedno, ale takovou břindu ředěnou :grinning: ale prostě tu chuť na to mám.

a co se alkoholu týče- dala jsem si akorát skleničku vína při rozvodu a párkrát si lokla píva, jinak nic, držím se docela v pohodě :slight_smile:

já mám nahoře cca 6,5-7kg a je mi to nepříjemný...
@barry13 No colu si dám třeba půl litru za týden a to až opravdu teď. Možná to tolik ani není.. No a pivka se většinou jen napiju od svého drahého, ale o víkendu jsem mu tak 2 skleničky vypila sama :grinning:
28. bře 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim - holčičku :slight_smile:
a je to tutovka,pze jsem musela na plodovku:slight_smile:
Vy to víte?
28. bře 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tak to máš super,že jen takhle málo.
Mě to vadí,ale ted se tím nebudu nervovat,aby nebyla malá nerváček :slight_smile: :slight_smile: a pak prostě budu muset začít.
Mě to vadí kvůli oblečení,miluju teploučko :slight_smile: ....Taky si dávám kafčo každý den,mám na něj chut a i kvůli tlaku mi to dělá dobře..
28. bře 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Tak to nemusíš mít výčitky :slight_smile:
28. bře 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13 no na mě je to docela dost, nikdy jsem takový kila neměla, tak nezvyk, ale k těhu to prostě patří, tak to taky nesmim řešit a říkám si, že pak to půjde dolu
a muž to tak taky bere, že to k těhu patří a nemá k tomu žádný poznámky, tak to mám jenom v hlavě a musím to vypudit :grinning:
28. bře 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp no to bohužel máme v hlavě asi všechny ženský :frowning2:
Zase já to chápu,jestli si na to nebyla nikdy zvyklá,tak je to dost i tak.
Mě to nejvíc vadí proto,že jsem před 3 rokama schodila 23 kg a vím jakou mi to dalo práci a držela jsem se až do ted.
Proto mě to štve,pze to mám zase nahoře..Ale přesně,patří to k tomu a pak se uvidí!!
Si říkám,že to je aspon dobrá výmluva :grinning: :grinning: :grinning:
Tak že to z tý hlavy vypud :slight_smile:
28. bře 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@barry13 víš co? Znám holky co taky takhle moc přibrali a spíš se zalély vodou po porodu šlo skoro vše dolu neměj nervy .Znám paní co tolik přibrala u 3 dětí a ted je jak proutek :slight_smile:
28. bře 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám nahoře 9kg. A mega břicho. :slight_smile: U obou kluků jsem přibrala 15 a 14 kg, takže čekám opět něco podobného.
A kafe piju denně. Dělá mi dobře na tlak(mám nízký). Kolu nepiju ani normálně, ale tuhle jsem na ní měla takovou chut, že jsem si dala. Kofolu piju občas.
a pivo nebo víno, tak si taky občas sklenku dám. :slight_smile: Se mi pak lepší spí..:slight_smile:
28. bře 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak já mám nahoře 7-8 kg a nohy mi otekly zatím jen jednou a to přisuzuju tomu, že jsem si dopřála zabijačkových specialit a všechno to mastné mi zabránilo odtoku vody. Studené sprchy nožiček a pravidelná večerní masáž to zase napravila.
Břicho už mám taky výstavní i když s jakousi ploškou (jako bych měla na pupku malou destičku) :grinning:
Občas mě to trápí, že to leze tak nahoru, řekla bych že za poslední dva měsíce to stouplo přesně o 0,5 kila týdně.
Je mi jasné, že za to můžou i ty mé sladkosti a zmrzlinky, ale když je na to chuť tak si to přece nebudu až tak odpírat, to bych pak byla nervózní a nervózní by bylo i miminko a to nechci.
Zítra pravidelná kontrola ... musím se zeptat na to mytí oken ...
28. bře 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dotaz:

co je lepší koupací kyblík, klasická vanička nebo s lehátkem rovnou do vany? Kde koupat v koupelně nebo ložnici?

Vaše názory na značky sterilizátorů do mikrovlnky (není to zbytečné - sterilizují se dnes vůbec lahvičky,dudlíky apod.)?
28. bře 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi já teda asi na sterilizátory prdím- já budu asi vyvářet...to není zas tak strašná práce
28. bře 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Přesně tak, hrnec s vodou a je to. A kolik člověk ušetří peněz :slight_smile:
@lidi
28. bře 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi já myla dnes ,ale jen jedno funěla sem jak prase a zbytek zítra,ste mě tu s tím naladili :grinning:
28. bře 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 taky budem vyvářet v hrnci :slight_smile:
28. bře 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se tím ted netrápím už...Stejně to řečma neschodím a tak se pak do toho musím pustit..
Bohužel to mám vždy o jídle,tak že ani nepočítám s tím,že v porodnici nechám hodně..
To by mi teda zajímalo,jak je to s mytím oken..Jsem slyšela že se nemá,ale proč? Čeká mě to taky,jen se k tomu nemůžu nějak dostat :slight_smile:
Jinak bych taky vyvářela v hrnci..Sterilizátor je opravdu zbytečný,bych řekla :wink:
28. bře 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Já mám odjakživa lehátko do vany....mimi položíš a sprchuješ,když spěcháš....vaničku mám z ikey kdyby třeba netekla teplá voda.....at ji nemusím ohřívat do vany litry :stuck_out_tongue_closed_eyes: Láhve jsem vyvařovala v hrnci,je to levnější a zase tak moc pracné to není,navíc pak nemusíš řešit co pak ze sterilizátorem.
28. bře 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc vas zdravim :slight_smile: cekam chlapecka a termin porodu mam 2.6.uf pride mi ze to silene leti... :slight_smile: doufam ze se k vam muzu pridat? :slight_smile:
28. bře 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, i já jsem nová, snad se můžu přidat do party :slight_smile: Já jsem doma na nemocenské, ale žádné větší problémy nemáme. Už jsem přibrala 12 kilo a přes bříško mám 108 cm. Čekáme chlapečka a termín máme 1.6. V úterý nás čeká měření :slight_smile: Jinak k tomu, co se tu dnes řeší - colu jsem pila trošku na nevolnosti, které mne trápily až do konce 5. měsíce. Pivko si dám jen pár doušků za měsíc od manžela a stejně tak i kafe, občas jen cucnu, nemám na něj moc chuť. A bohužel od začátku nemůžu žádný čaj, jakýkoliv čaj šel hned ven, a to se můj pitný režim skládal před těhotenstvím hlavně z čajů.
No a náš prďolka má taky jednou či dvakrát za den škytavku a je to takové jakoby ťukání :slight_smile:
28. bře 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj misulo :slight_smile: tak to mame terminek jen den od sebe :slight_smile: ja pribrala 8kg zatim a verim ze to teda jeste nekonci :slight_smile: dnes mel malej taky skytavku a ja mela strach co to je??tak jsem hledala hledala a narazila na konika :slight_smile: jinak tez k tematu:colu nepiju kavu si dam a pivko nebo vino obcas...ale neprehanim to...
28. bře 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek