• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@pitrson Já jsem taky doma sama celé dny, ale snažím se užívat si to. Výbavičku celou ještě nemám, takže sháním a porovnávám na netu a mimo to se bavím ručními pracemi a chodím ven.
29. bře 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám docela problém s jarním šatníkem - co vy? Teď jsem dokupovala nějaká trika, ale aby sedly přes břicho, tak jsou všude jinde volnější, bunda s velkým bříškem má i široké rukávy, chybí mi kalhoty, krátké kalhoty, jarní svetr a mikina - to bude zas průvan v peněžence :-/
29. bře 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Jezdím, ze začátku jsem to hodně řešila jestli jezdit nebo né.., ale než na rady jsem dala nakonec na vlastní pocit z jízdy + opatrnosti za dva. A pokud nejedu zrovna s krosnou z nákupu, bříško si na nic nestěžuje
:grinning:
A dnes se jelo obzvlášt dobře (navzdory tomu že rosteme) ...

Tak to vidím až do porodu :sweat_smile:
29. bře 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g jj ja mam vse...taky chodim ven rikala jsem si ze budu davat pravidelne vychazky :slight_smile: no jenze jsem docela zlenivela :frowning2: ale napravim to... :slight_smile: jinak krom toho ze si myslim ze mam vsechno tak resim kosmetiku pro miminko...?a vubec nevim jakou..
29. bře 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 a odkud jsi marki?To te teda obdivuju a smekam pac moje lenost nezna mezi :grinning: ale musim se zacit aspon trosku hejbat.. :grinning: at to mam potom snazsi.. :slight_smile:
29. bře 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson No tak kosmetika je jediné, na co jsem se ještě nedívala... Dám asi na doporučení maminek z Koníka. A k té lenosti - já chtěla cvičit od 3. měsíce, ale trpěla jsem na tvrdnutí břicha, tak jsem měla aspoň výmluvu. Dnes, když jsem v noci nespala, tak jsem si řekla, že musím začít aspoň teď a dnes už to mám za sebou - cvičila jsem půl hodinky na balonu a cítím se příjemně, je to skvělé protažení :slight_smile: Na co ale pořád zapomínám, tak to je zpevnění pánevního dna, na to si vzpomenu tak jednou za týden :frowning2:
29. bře 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g S oblečením to řeším už od zimy. Já jsem teď taky dokoupila nějaká trika, hlavně v Orsay, tam maj takový pružný materiály a i delší trika, takže to je v pohodě, bundu si nehodlám kupovat, nosím jednu co je na knoflíky a zapínám ji jen nad břichem, břicho mi kouká ven, ale to už měnit nebudu. Džíny mám dvoje těhotenský a teď jsem dokoupila těhotenský 3/4 v CA, měli tam 20% slevu, tak to nebylo tak hrozný. No a sukně, kraťasy a šaty, to uvidim, až jaký bude počasí :slight_smile:
29. bře 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Přes zimu to stálo za nic, ale ted nosím sportovní joging soupravu od
TCHIBA- pružné kalhoty + větrovka xs zuženou všude kromě bříška, a tak vypadá , jak by byla těhotenská :grinning:
Těhu trička nekupuji, veškeré trika, halenky a flis. mikiny nadstavuji těhotenským pasem.
Takže utrata žádna :confused: :slight_smile:
29. bře 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 To je super, že ti jízda na kole nedělá problémy. To ti závidím :slight_smile: Já jsem jezdila na kole denně a když jsme se přestěhovali do Prahy, tak jsme nechali kola u našich na Moravě, takže jsem nejezdila 5 roků. Koupili jsme nový byt, takže bylo místo i na kola a sotva jsme je dovezli, tak jsem zjistila, že jsem těhotná a pak už jsem měla strach jezdit. Tak hlavně, ať se ti nezamotá hlava a v pořádku jsi to odjezdila :slight_smile:
29. bře 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitrson Bydlím V RD ve Frenštátě pod Radhoštěm, v kopci pod Pustevnama .
Žádná slast, krom té přírody .. :grinning: No a co jsi sportovala před těhu?
29. bře 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Tak dnes jsem toho v noci taky moc nenaspala... :frowning2: a do toho je pekne skarede takze asi zadna cinnost dnes nebude :grinning: no s cvicenim zacnu asi po porodu... :unamused:
29. bře 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Já mám akorát jedny džíny a jednu sukni, taky musím do CA a HM
@marki1904 Taky používám pásy, ale bohužel mi nestačí, jsem vysoká a potřebuji mít záda v teple, takže jsem dokoupila trika nabíraná přes břicho - nejsou pro parádu, ale moc pohodlná.
29. bře 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 pred tehu jsem chodila na zumbu a obcas pilates..ale jinak jsem delala v restauraci takze tam jsem behala 14h :slight_smile: takze pohybu jsem mela dost :slight_smile: Frenstat tam je krasne jezdime tam na vylety kdyz je cas...
29. bře 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g No tak samozřejmě záleží jak ti to sedlo (na bříško) , mě osobně těhu pas sedl tak, že nám ledviny i podbříšek fakt chráněny v teple.
Ještě v dubnu plánuji koupi vysokých lodiček, i když to doporučováno moc není, ale myslím že občas elegantní mamča není k zahození.. Co vy ??? Používá někdo podpatky ? Já teda hlavně ty sport. tenisky ..
29. bře 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste jsem se chtela zeptat jaka je nejvhodnejsi kosmetika pro miminka?
29. bře 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Tak to chápu, když se naběháš v práci, tak si pak člověk rád sedne, že ...
To je stejné jak já bych si volila dovolené v horách na chalupě.., když tak bydlím .. :confounded:
Pilátes je fajn- ten jsem pouze odzkoušela, ale ten v těhu cvičit přece můžeš
:slight_smile: :unamused: :wink: pěkně mezi lidmi !
29. bře 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Mně se líbí, když je těhulka takto vyfiknutá, dělá to krásnou postavu. To já si ve všem připadám jak slon. A podpatky jsem nikdy nenosila kvůli své výšce a teď mám doma lodičky s max 1 cm podpatkem
29. bře 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jj muzu a snazim se sem tam... :slight_smile: kdy mas termin marki?A co cekate?Ja mam takovou trosku obavu jestli vsechno zvladnu atd.uz me to docela prepada... :frowning2:
29. bře 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Kolik měříš ? Fakt nemůžeš ? Já mám 171 cm a exmanžel měl 163 cm :sweat_smile: Takže jsem taky roky chodila bez....
Nynější manžel má 189 cm, tak si to užívám :dizzy_face:
Slonice jsme všechny, ale snad jen od krku po spodek, né ? Zbytek nás zeštíhluje,
tak proč to nepodtrhnout :sweat_smile: :sunglasses:
29. bře 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Termín máme 26 6. - jsi napřed . Jinak to má být taky kluk . :grinning:
Jestli zvládneš těhu, porod, nebo pak to kolem miminka ?
Myslím že příroda to udělala chytře, a že si maminy když příjde na věc, umí poradit!
Navíc obavy jsou spíše prospěšné, znamenají, že si uvědomuješ novou ulohu maminky !
29. bře 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Jsem moc ráda že jsi v pořádku zpět ! Doufám že sis dávala Francouzské speciálitky sýreček Brie, francouzské víno, ovocné dortíčky ....!!!! :astonished: :slight_smile: :slight_smile:
29. bře 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No spis to kolem miminka jestli zvladnu porod si nak nepripoustim :unamused: ja si kluka prala i kdyz pritel chtel holcicku jelikoz kluky ma uz 2 dvojcatka :slight_smile: takze u nas bude sranda :slight_smile: jinak jsem strasne rada ze jsem tu s vama :slight_smile: trosku me prepadala deprese doma :slight_smile:
@marki1904
29. bře 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Dobré ránko,koukám že nás tu trochu přibylo :slight_smile:zdravím všechny ...k těm podpadkům já je nosím stále páč chodím do práce a nějak si to bez nich neumím představit,ale jsem ráda když si je odpo. sundám...na procházky s hafanem samozřejmě tenisky a po Paříži jsem běhala v žabkách to bych asi v podpadcích nezvládla :grinning: ...Měřím 167 a manžel je obr takže si podpadky také užívám :wink:!!!
Holky docela mě bolí pod žebrama jako by mě tam něco tlačilo a občas i píchá dnes jsem nemohla ani spát taky tocítíte???
Jo a bříško už mám taky pořádné 8kg nahoře,no snad se do 15kg vejdu!!!
29. bře 2012 v 10:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitrson Takže budeš mít doma 3 děti ?!
Neboj, depka přejde,a budeš se jen těšit..............., a na to zvládáni je fajn, mít kamarátku ze stejně starým dítkem a dělit se o info, zkušenosti a pod, nebo si hodně přečíst, člověka toho pak moc nepřekvapí, a ví si rady.
Jinak miminko se bude cítit stejně jako Ty, když budeš v poho, ono taky. Když budeš naopak vystresovaná, pozná to a nebude to lehké .
29. bře 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Já to měla včera, ani hnout jsem se nemohlo, ale pak to přešlo, asi jsem si skřípla nějaký nerv nebo co
29. bře 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak. To jsi šikovná, takhle to zvládat :slight_smile: A jak to podadlo s tím milováním, ryskovali jste, nebo až podovolenkově ?
Co se týče žeber, mám s tím potíž teprv druhý den. Večer se přidalo i to pícháni, ale myslela jsem že jsem to akorát přehnala s taháním větví a hráběmi .. Takže to asi tím nebude .
Krom žeber, cítím tlak kolem žaludku , nic moc pocit.
A drncáni v autě pod mi taky začíná dělat pěkně špatně na spodek :confounded: ten pocit si dobře pamatuji z minulých těhu :confounded:
29. bře 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 To mi povídej,červíka jsem v hlavě měla na letišti po mne chtěli potvrzení od lékaře,že mohu letět naštěstí mi ho známa napsala :slight_smile: ...hodně jsme odpočívali bylo krásně takže na pohodu a víc než památky jsme navštěvovali restaurace,když se nám nějaká líbila :grinning: :grinning: ...sýry a vínko obojí bych zas tolik neměla,ale snad mi to beruška odpustí sklenka vína se nedala odmítnout a sýry byly fakt luxusní :wink: ...
Byla tam možnost si také půjčit kola,ale nějak jsem si s tím pupkem neodvážila :frowning2: jsi dobrá,že ještě jezdíš já kolo zbožňuji a jezdila jsem skoro do listopadu,ale teď už mám strach navíc jsem se pěkně vymlátila na konci sezony pořídila jsem si nášlapy a vlítla do díry držela řidítka jednou rukou a bylo to :confounded: :confounded: ...
29. bře 2012 v 10:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 ses hodna :slight_smile: taky si rikam ze neni spatne mit kolem sebe nekoho kdo poradi pomuze...sice se snazim studovat veci ale ve finale vsude pisou neco jineho :slight_smile: a pak si vyber :unamused: kolik mas deti?jinak no 3 deti obcas jo bude stridava pece ale vydaji za deti 8 :grinning:
29. bře 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Tak to máš záhul, kolik je dvojčatum ? Střídavá péče je pěkná makačka, já osobně jsem ráda že to tak nemám , klobouk dolů holka :sweat_smile:
Děti mám dvě Dominika 8r. Darinu 5r. a čekáme Olivera.
29. bře 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Milování nebylo,ale ani nebyla příležitost páč jsme večer padli únavou :wink: :wink: ...ráno jsme vypadli z hotelu a vraceli se tak před půlnocí :grinning: :grinning: ...
29. bře 2012 v 10:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek