• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Dala bych si dala stejně jako Ty .... Škoda že češí umi jen to pivo ... :unamused:
@vak
29. bře 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g já chodím enom vteplákoch i k dr jdu v teplákovce je to pohodlné a nikde to netlačí a trička sem koupila užasné tady na netu najdu stránku a pošlu ti ,sou dlouhé,zakrijí celé břicho a všichni mě je chválí a hlavně dou nosit i když nejsi těhule :slight_smile:
29. bře 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g tehotenskatricka.cz
29. bře 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Já mám 183 cm, vím, že to až taková hrůza není, ale jelikož jsem nikdy na těch podpatkách nechodila, tak bych to teď ani neuměla a ještě bych ublížila nám oběma :grinning:
29. bře 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Děkuji, ty právě jediné mám :grinning: a jsou fakt super
29. bře 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně včera taky tlačilo pod žebrama, když jsem seděla - nebylo to až tak nepříjemné, spíš jakoby tam něco "zavazelo" :slight_smile: Co mne ale bolí, tak když ležím na břiše a malej se nacpe do boku, který mám nahoře, to je teda síla. A když mne na boku, na kterém ležím, lechtá :grinning:
29. bře 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, vy jste toho zase nakecali, člověk si jendou pospí a pak aby hodinu dočítal :grinning: :grinning: :grinning:

dneska se mi po dlouhé době povedlo nevídané, v noci jsem moc nenaspala, když šel muž v 5 do práce, tak jsem byla vzhůru tak hoďku a půl a vstala jsem až v 11. měla jsem jít na rehabilitaci, tak tam volám, že jsem to nějako zaspala a ona, že stejně moje cvičitelka už šla taky marodit (taky těhu), tak to nevadí a přehodila mi to :grinning:

ale dala mi to asi až tak za 14 dní, tak jsem se radši na úterý objednala na těhu masáž, jinak bych padla do tý doby a koukala jsem, že masáž mi moje pojišťovna proplatí, takže huraaaaaa :slight_smile:
29. bře 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g mě to tlačí už týden a bolí to čím dál víc i brečím bolestí
29. bře 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Až taková hrůza? To je mi líto :-/ No a až malé ještě k tomu kopne do těch žeber...
29. bře 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad boty - já ujíždím na Crocsech, chci si pořídit crocsové střevíčky, když už mám od nich pantofle, žabky, balerínky a sněhule :slight_smile:
Ad kosmetika - pokud možno přírodní. Saloos, Weleda, Alnatura - od každého mám něco. Je fajn vědět, že na dítě nemažu něco, co je vyrobené z ropy (parafinum liquidum - základ většiny levnějšich krémů). Od přírodní kosmetiky jdu ještě dál, mám doma čisté bambucké máslo, kokosový olej, slunečnicový olej a lanolín z lékárny. Ale to je moje "úchlka". Na mytí se mi osvědčila Mycí emulze babylove sensitive, je to bez vůně.
29. bře 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g měla sem to tak i u Elišky a vím že bude huř :frowning2:
29. bře 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Ty můžeš spát na bříšku to mě už dávno nejde :angry: :angry: a je pravda,že mi taky lechtá,když jsem na boku to je docela prča že :grinning: :grinning: ...To bolení pod žebrama mám asi tak 14dní a nepamatuji se ze by mne to kdy v těhu trápilo a to už mám dvě za sebou,ale koukám že to netrápí jen mne,snad je to tedy normální...na kontrolu jdu až v půlce dubna,ale říkám si,že jak nám bude padat bříško dolů tak to snad bude lepší :wink: ...
29. bře 2012 ve 12:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Mě to bolí i na omak jako bych to měla namožené hlavně,když sedím a tlačím na bříško :angry: :angry: ...
29. bře 2012 ve 12:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Nene, já na bříšku nespím po celé těhotenství, jen na boku :slight_smile: Když teda mohu zrovna spát...
29. bře 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Aha, tak já to měla jen jednorázový, nemohla jsem se hnout, ale pak mi manžel chytl ruku, zvedl ji a bylo. Asi fakt nerv. Jinak mě teda nikde nic nebolí ani netlačí, ale taky na boku mrňous lechtá :slight_smile:
29. bře 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně já mám teď trochu období klidu, co se týče pohybů. Celý dopoledne v práci mi vždy mrně čutalo pod žebra a teď už dva dny je vždy celé dopoledne klid :slight_smile:
29. bře 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Já si říkala jsi ještě o týden víc než já :grinning: ..jsem to asi špatně pochopila..se spaním je to den ode dne horší dnes to byla u mě katastrofa od 3.hod tak do 5.hod jsem se točila jak holu na báni :angry: ,ale zachránila jsem tím pádem našeho hafana který se zašprajcnul u dcerky pod postelí a nemohl ven :grinning: :grinning: ..
29. bře 2012 ve 13:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No dvojcatum je 6 v Kvetnu :slight_smile: no taky si rikam jak to dam ale vse se da nak zvladnout :slight_smile: Jee Dominika?Krasny jmeno :wink:
29. bře 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ježíš holky, dva dny jsem tu nebyla a normálně nestíhám :grinning: Vítám všechny nové. Já si zase užila - utahování rovnátek, probděná noc bolestí a ještě dneska to není nic moc. Už aby mi to sundali - to jsem zase za hrdinku... :grinning: Do předminulého týdne jsem si užívala, jak jsem ještě nic nepřibrala a děvčata, už je to tu. Půl kila týdně, jen to hvízdne (nevím z čeho, stravuju se pořád stejně), to máme do porodu deset týdnů, to znamená ještě pět kilo navrch - to ještě půjde. Ale stejně mě to začíná tížit... :unamused:
29. bře 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi já u kluků vyvařovala. Takže žádné sterilizátory jsem neměla. Kojila jsem plně do 7-mi a 6-ti měsíců, občas jsem vyvařila dudla..Flašku s mlíkem dostali až po roce...

a koupání-já měla kluky v zimě(únor, březen), takže jsme koupali v nejteplejší místnosti nebo u krbu. Prvního jsem koupala ve vaničce asi 5měsíců,pak vana. Mladšího jsme ve vaničce koupali asi2měsíce, pak se koupal ve velké vaně na lehátku, po něm brácha.. :slight_smile: :slight_smile:

a zdravím nově příchozí! :slight_smile:

Monitor dechu nemám a kupovat nebudu. Jenom v případě, že by se mi dítko narodilo předčasně. Oba kluky jsem přenášela, tak s předčasným porodem moc nepočítám...

Vložky do podprsenky jsem používala Babylove z DM. A spokojenost...

a jsem taky ráda, že nemusím nic moc shánět, že vše mám po klucích. Až bude hezčeji, tak vydrhnu kočár. Včera jsem začala prát první mimioblečky. Takže žehlení a další praní...Ale nechvátám. Dělám to, když nejsou kluci doma. Což často není, protože jsem stále s nimi(nemám moc hlídání a manžel do večera v práci) :slight_smile:
29. bře 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@comra já měla vždy strašně moc mléka a jediné co mi neproteklo byly od chicco,měla jsem max 4 kusy denně,hodně to zadrželo mléka a hlavně já si byla jistá,že nemám mokré triřko
29. bře 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miribee To vůbec nemusí, správně se má teď půl kila týdně přibírat. A třeba to necháš v porodnici :slight_smile: Já zase nechápu, jak můžu mít navrch 12 kilo, když to není skoro vidět - asi mám hodně plodové vody
29. bře 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g a kolik ma miminko odhadem?
29. bře 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Naše miminka by měla mít teď tak kilo a půl, já jdu v úterý na měření, tak jsem zvědavá. Mrkni do mého alba "týden po týdnu", tam je tabulka s přibližnou mírou a váhou miminka. Jinak já jsem se teď najedla a malej má z toho opět škytavku :slight_smile:
29. bře 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g :grinning: jj to znam :grinning: ja byla na mereni a mame 1170g prej je to male ale ja verim ze to dozene vsechno :slight_smile:
29. bře 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Já jsem měla před těhu 15 kilo nadváhu, takže asi mělo mimčo z čeho brát, tudíž jsem do teď nepřibírala, za začátku spíše naopak. Zase si říkám, že když porodem a kojením ztratím deset kilo, takže vlastně budu více než spokojená :slight_smile: Hlavně, že to vypadá, že nepřiberu třicet, jako pokaždé u naše maminka - to bych se asi zbláznila. Nemám ani 160cm na výšce, takže stokilová se fakt nedovedu ani představit...
29. bře 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Nosit přibraná kila je fakt fuška, co? Já vůbec nezvládám schody. Můžu chodit venku 4 hodiny v kuse, ale prostě do druhého patra nemůžu vůbec popadnout dech
29. bře 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Já se právě bojím, abych neměla 5 kilové miminko :slight_smile: Jsme oba vysocí a miminko už na minulém ultrazvuku bylo větší
29. bře 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g hlavne ze bude zdrave :wink:
29. bře 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson O tom žádná :slight_smile:
29. bře 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek