• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@misula.g :grinning: to je jasny :grinning: si rikam jak me boli v boku jako kdyby dole a nevim z ceho a kdyz se pohne tak to je teda neco :confused:
29. bře 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila ahojky...no všechno znamená tak určitě z poloviny co máš ty :grinning: :grinning: :grinning:
..Každopádně díky za seznámek,i mě potěšil sbírám už info o kosmetice :slight_smile:
29. bře 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny, ráda bych se k vám přidala... mám termín 12.6.2012. Už máme dcerku Nikolku, které jsou 2 roky a 8 měsíců. Těotenství u mě v poho tedy až na to, že mi asi před 4 týdny zjistili polyhydramnion tj. větší množství plodové vody, takže vypadám jak kdybych měla rodit každým dnem, mám obrovské bříško :slight_smile: A taky doufám, že neporodím dřív, protože je prý větší riziko předčasných porodů, no snad se ta voda už zastaví :slight_smile:)
29. bře 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketma ahoj,jak se to tak stane,že máš větší množství plod.vody?
29. bře 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska děsivý zážitek - potkala jsem kamarádku, co je o 14 dní déle těhotná, co já. Čeká holčičku Elišku, během hovoru, který trval asi tři minuty řekla, jak je to všechno v riti, že je těhotná, že se na to může vys... a tak. Když jsem řekla, že se těším, tak se zeptala jako na co a jestli chci víc dětí, tak ať si to její vezmu. To zopakovala asi třikrát. Opravdu si legraci nedělala - na to jí znám dobře. Vedle ní stála její mamka - moje bývalá kolegyně z práce a jen souhlasně přitakávala. A to jsem si říkala, že se na to naše mrně nedostatečně těším. Vím, že se tyhle věci dějou, ale zažít to takhle naživo... Ta mi teda naložila. Chudák mimčo... :frowning2:
29. bře 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketma Ahoj tak tě vítám mezi náma :slight_smile: ..máme skoro stejný termín a dceru mám také Nikolku jen už jí bude 14let :slight_smile: ...s tou plodovkou mě to také zajímá měla jsi to i v prvním těhu?
29. bře 2012 ve 22:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee No tak nevim teda co bych ji na to řekla fakt tyhle ženský nechápu :confounded: :confounded: naštěstí kolem mě nikdo takový není a od takového člověka se držet dál,chudák miminko,už se narodí s tím,že vlastně ani nemělo být...fakt nechápu :angry: ..
29. bře 2012 ve 22:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pokud ještě někdy budu jíst, tak jako dnes, do porodu budu mít 200 kg :cry: :zipper_mouth:
29. bře 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Dle lékařů jsou varianty, které mohou způsobovat větší množství plodové vody a to: 1)Těhu cukrovka - tu nemám, 2) vrozená vada plodu zažívacího ústrojí - tu také miminko nemá, tedy dr. mě ujišťoval dle UTZ, 3) velký plod - což je možné (dcera měla 4250 g a 53 cm), 4) z nezjištěné příčiny.... V prvním těhu jsem měla plodové vody normální množství i když Nikolka byla velká.
29. bře 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak A teď to bude holčička či chlapeček? U nás to vypadá na holčičku a asi to bude Adélka :slight_smile: Jak jsem psala.... v prvním těhu jsem měla normální množství plodové vody i když Nikolka byla velká... teď miminko asi taky bude dle odhadů větší, ale asi menší než Niky :slight_smile:
29. bře 2012 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 copak jsi všechno zpapala? :grinning:
30. bře 2012 v 05:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee To je hrozné. A to to mimčo chtěla?
30. bře 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Nechápu, ale asi má svoje důvody. Je mi toho miminka moc líto. Já to své v bříšku neskutečně miluju a toto mi prostě hlava nebere...
30. bře 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky :slight_smile: prosim pomozte to pichani je strasny....nevite z ceho to muze byt?? :frowning2: picha me v trisle...bud kdyz se malej hemzi nebo i tak...
30. bře 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Ahojky, a povolí to, když si lehneš? Já si myslím, že se ti jen natahují vazy, jak se děloha zvětšuje, ale těžko říct... Já to mám jen vždy tak 1-2 dny a spíš v boku
30. bře 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g povoli mam to jen kdyz se tam mrcasi a nebo kdyz dlouho sedim....
30. bře 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketma Čekáme holčičku Natálku :slight_smile: ,kluka už mám tomu bude 19.let...To jsi měla tedy pěkného buřtíka já měla oba 3600g a 53cm což mi přišlo taky docela dost :wink: ..
30. bře 2012 v 09:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Když to povolí, tak není proč se bát :slight_smile: Maličké nás utlačuje, a my se roztahujeme :slight_smile:
30. bře 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Mě to taky občas chytne a skoro se nemůžu hnout, jak to bolí a doktor mi na to v úterý na kontrole řekl, že děloha končí vazama v tříslech, takže jak se zvětšuje děloha, napínají se tyhle vazy v tříslech a proto to bolí.
30. bře 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky s mimčama- praktikovala jste některá masáž hráze? bylo to k něčemu?
30. bře 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, mě to moje dítě poslední 3 dny skoro nekope. Teda jako hýbe se, to ho cítím, ale oproti dřívějšku, kdy to byly neustálý silný kopance a neustálý otáčení se a vrtění to je teď jen takové slaboulinké ďubání. Nic moc :frowning2:
30. bře 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 já to mám jednou za čas taky, že je unavenější a je mi to líto, až se bojím, ale pak mi to náležitě vrátí :grinning: takže neboj, jen odpočívá a třeba ještě dneska nebo zítra to budou kopance, že si budeš říkat, zlatý časy klidu :grinning:
30. bře 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane no nechtěla, žel již několikrát na potratu byla, tudíž jí ho doktor vymlouval. Asi si myslela, že to nějak příjde. Má po dlouhé době práci, která jí baví, dítě chtěla nejdřív v 35, ale asi zapomněla, co je to antikoncepce, nebo co. Je mi tý malinký fakt líto - tohle asi bude odnášet celý život. A nebo se to narozením všechno změní - až jí uvidí, tak se v ní ten mateřskej pud probudí - kéž by...
30. bře 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Já taky doufám,že to je jen období klidu, jen mě znervozňuje, že to dnes už je 3. den. Ale jako cítím ho, to mě uklidňuje
30. bře 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 já mám taky období,kdy myslím ,že mi vyskočí z břicha a pak je klídek ,jako ted třeba
30. bře 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
masáž hráze-Já praktikovala u obou těhotenství. masíroval manžel vždy večer před spaním. Je pravda, že ani já ani on jsme si to neužívali! :wink: Aby to bylo k něčemu, musí to trochu bolet. U prvního porodu jsem pak musela do narkozy, takže šití jsem zaspala. ALe prý nebylo velké(syn,4kg).A docela hezky jsem se hojila.
U druhého porodu šití pamatuju, bylo pár stehů a taky dobré(syn, 4,5kg).
Takže já opět masírovat budu. A mám olej od Weledy(myslím).

@terezka312 myslím, že je dítko jinak natočené. Já posledních 10dní taky nemám vlny na břiše.. ALe cítím, že se tam hýbe.. :slight_smile:
30. bře 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Četla jsem,že si děti v tomto našem období upravují režim spánku takže buď v klidu...já tam mám ale pěkou rošťandu jestli se jí režim nezmění tak mě čeká asi pořádný záhul....příjde mi,že snad ani nespí :frowning2: ..
30. bře 2012 ve 13:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 tak ta nase (doufam ze holka .)) ) ta se vzdy hybe vecer pres den ji skoro necitim..a to nic nedelam :grinning: ale vecer to vzdy rozjede na plny kecky...kor kdyz prijde manzel z prace tak asi mozna jak ho slysi tak se zacne vrtet jak o zavod:slight_smile: mozna vi ze ji bude povidat,kazdej den ji neco povida:slight_smile:) Co to netusim zas tolika arabstinu neovladam :grinning: :grinning:

Jinak ja jdu zase na velky utz 4.4 a to budu 28/29tyden to me prijde brzo ale nic nerikali tak nevim...tak je to asi ok
30. bře 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim
@comra
@vak Díky moc za uklidnění. Snad to přejde. Já budu radši dostávat velký kopance než tohle. Jednak mi to chybí a jednak bych byla klidnější. I když jak říkám, dokud pohyby cítím, i když malé, tak se snažím nepanikařit. Je to možný, že má třeba i tu jinou polohu. Nebo taky tlak a změna počasí, já jsem tyhle dny taky nepoužitelná, přijdu domu a hned bych nejradši spala...
30. bře 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka My měli nejaktivnější dopoledne, a pak taky večer a teď nic no. Jinak to je dobrý, výuka arabštiny už v prenatálním období :grinning:
30. bře 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek