• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@comra masáž sem si nikdy nedělala,ale mám jiný problém nejlepší príprava na porod je sex,a muj se mnou vubec nespí,nevím proč vše je v pohodě ,ale už mě pěkně sere a nebavím se s ním.
30. bře 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@comra a máš nějaký "návod"? koukala jsem na netu a je toho tam spoustu...
30. bře 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim měla jsem knížku o těhotenství, kde psali, že sperma může vyvolat předčasný porod :grinning:
30. bře 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp no něco na tom asi bude,asi já slyšela,že až fakt před porodem,no a kdyby mi to vyvolalo porod v 38tt tak bych se asi ani nezlobila,furt lepší jak přenášet
30. bře 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim jooo, to by mi asi taky nevadilo, ale spíš se obávám v těhlech týdnech, že už to moc nepůjde...už teď mám kolikrát problém to udýchat :grinning: a pak už se ta vzdálenost mezi mužem a malým bude čím dál tím zkracovat a už se bojím, aby mi to nepřišlo..."perverzní" :grinning:
30. bře 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim :grinning: :grinning: u nás je to stejné,už jsem to tu psala,ale ne že by mne nechtěl,ale příjde mu,že má málo místa mezi ním a malé :slight_smile: ...naše úžasná gyndařka mu ukázala totiž při ultrazvuku jak to vypadá,když ho tam má a od té doby su mu do mě moc nechce :grinning: :grinning: ..
30. bře 2012 ve 13:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:angry: @vak jo jenže muj je uplně divný,sem v 8 měsíci a sex sme měli 4x a to naposledy nějak ve 4 měsíci
30. bře 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim tak to jsi dobrá, já bych to asi nevydržela...
30. bře 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp šak neboj dávám mu to sežrat,nebavím se s ním ,ignoruju ho a nechystám mu svačiny do práce,a nejhorší je,že ho začínám uplně nesnášet,jen ho vidím a nejradši bych mu lištila
30. bře 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp návod na masáž je i na olejíčku. A já měla nějaký srozumitelný z netu. Ještě jsem nevyhrabala kufřík s informacemi z předešlého těhu! kouknu na to.. :slight_smile:

ad sex-já při prvním těhu ze začátku krvácela, tak nám sex nedoporučovali-teda první 3-4 měsíce. a my jsme zodpovědně praktikovali něco jiného :slight_smile: . Sexovat jsme začali až kolem termínu porodu. No, přenášela jsem.
U druhého jsme to praktikovali stejně, měli jsme strach. A sexovat jsme začali už 14dní před termínem. Opět jsem přenášela a stejně jako u prvního těhu.
Ted opět stejně, prostě vynecháváme pohlavní styk. Ale ted se chystám začít ještě dřív, tak 6 týdnů před porodem..:slight_smile:

takže dle mého mužské spermie dokáží vyvolat porod, ale až je vše na porod nachystané... :wink:
30. bře 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@taknevim je to zvláštní- říká se , že sex není ve fungujícím vztahu důležitý tolik, ale mě stačí něco málo přes týden a jsem taky zlá...:grinning: teda ono to vlastně není moc k smíchu, ale spíš k uzoufání...až si občas připadám trapně, že "dolejzám"
30. bře 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp přesně není duležitý,ale ten muj b... si mě nevšímá vubec ani jednou mi nenamazal břicho,dělá jak kdybych ani nebyla těhule,ale přitom se na mimi těší.Makám od rána do večera jak debil a ani to neumí ocenit
30. bře 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim to ten můj mě teda namazal, ale tvářil se u toho jak kdyby to byl konec světa, tak od té doby se opravdu nedoprošuju....a třeba už tak půl roku min. se nestalo, že by se sexem začal sám
30. bře 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Mně by nenapadlo prosit manžela o mazání břicha - on nesnáší krémy. Masáž hráze ze stejného důvodu coby "předehra" nebo "dohra" taky nepřichází v úvahu. Taky vždycky, když mi dá ruku na břicho, malá přestane kopat. Tak to necháváme plynout, však on si ji užije dalších deset-dvacet let :sweat_smile:
30. bře 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila taky malej reaguje tak, že se přestane hýbat jen co se dotkne a on se pak kouká, co to po něm chci, když se tam nic neděje :grinning:
30. bře 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp já jsem hráz masírovala poctivě každý večer po vaně a cvičila na to a stejně mě šmikli - v tom nástřihu se pak tkáň natrhla dál, ale nebylo to velké šití, ačkoliv malá byla puclík 3,86kg... Nástřih nebolí, to natržení taky ne, protože to je ve vrcholu kontrakce, když jde hlavička ven, to je tak intenzivní pocit, že člověk ty "prkotiny kolem" moc nevnímá. Zahojilo se mi to slušně, neměla jsem s tím žádný problém a jizva je malá. Doktorka to před porodem komentovala, že "hráz je vysoká, asi ji nezachráníme", takže radši střihla. Doufám, že podruhé už mě nechají bez, zdá se mi to trochu zbytečné.

Včera tam dělala takové kotrmelce, že jsem nechápala, jak to vystihne a zmlkne, kdykoliv na ní sáhne :grinning:
30. bře 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viděly jste tohle album? http://www.modrykonik.cz/fotoblog/ikarkulka/album/odskrtavaci/
Tady si někdo výbavičku řádně užil :grinning:
30. bře 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já zrovna dnes objednala olej na masáž, ale moc se mi do ní nechce :slight_smile: Ale myslím si, že určitě, když se dělá poctivě, tak to k něčemu je, i když to může být individuální. Miminko může být moc velké a i přes masáž se třeba udělá nástřih, ale třeba menší, než by byl bez masírování.
30. bře 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já místo masáže chci jít do EPI-NO, tak uvidíme, jestli to k něčemu bude.
30. bře 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila Jo na to už jsem taky koukala, by mě zajímalo, jestli to vůbec vše využijí.
30. bře 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila To teda koukala jsem jako blázen ,ale super:slight_smile:)!!!
30. bře 2012 v 15:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 To je určitě super, ale ta cena :-/
30. bře 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím jsem neslyšela názor, že by se to někomu nevyplatilo. Ale drahý to je, taky mě to nejdřív odrazovalo, ale manžel mě v tom podpořil. :slight_smile:
30. bře 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila
@evelp Hele, tak to máme to samý, taky mi malá přestane kopat jen se dotkne bříška.
K tomu mazání - holky já si břicho nemažu, asi to odnesu striema, ale zatím se mi žádné nedělají, tak jsem hrozně líná :frowning2:
Sex si taky většinou vynucuju tím, že dolejzám, ale tomu mému se taky nechce, když jsem těhu :frowning2: On i je trošku rozmazlený a představoval by si jen uspokojení bez práce :grinning:
NO a k masáži hráze, moje švagrová masírovala, prý to bylo nepříjemné, ale pomohlo jí to natolik, že jí nemuseli ani nastřihávat! Jenže malá neměla ani 3 kila, tak to je asi taky hodně tím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pořád se kopu k ní jet pro info a návod, jak na to :slight_smile:
30. bře 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Já jsem strašně zvědavá na to, že nebudu ani cítit, že mě nastřihnou! To si nedokážu představit :confounded:
30. bře 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila To album je dobré, ale bohužel zatím se fakt nenudím :grinning:
30. bře 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane Fakt! Nekecám. Když není doktor debil, tak o tom nevíš.
30. bře 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No teda musím říct, že jsem si nakonec našla diskuze na koníkovi o EPI-NU a jsem z toho nadšená, většina holek bez nástřihu a úplně minimální procento nástřih mělo!!! Jsem na 90% rozhodnutá, že do něj půjdu :slight_smile:
30. bře 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane Taky jsem tady četla tu diskuzi a taky mě to utvrdilo. A kamarádka navíc říkala, že pro prvorodičku je i super ten pocit, když víš, že tu hlavičku prostě v pohodě dokážeš protlačit, když protlačíš i balonek o velikosti hlavičky :slight_smile: A po porodu tím můžeš posilovat pánevní dno.
30. bře 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Mno tak 3 talířky krupice, 9 kukuřičných plátku s rajčatky, 3 jablka a to hned po sobě. :angry: !!!
Naplnilo mě to tak, že jsem na druhý den snídala až ve 14 h, a to jen jablko a kedlub, ale ted se chystá na večeři řízeček . :slight_smile:
30. bře 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek