• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@terezka312 A kdy budeš objednávat?
30. bře 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chodí ti vaši na pivo? Můj začal tak jednou za týden a musím říct, že třeba na 3 hodinky, ale mě to neskutečně s...! Dřív jsem chodili spolu, hlavně v létě na zahrádku, ale teď bych tam jako těhu nešla, je to fakt putika. Teď je skoro dvě hodiny pryč, ještě ke všemu si se svým 6-ti letým synem, což mi taky dost vadí, že ho tahá do putiky! A já zuřím, jsou bez večeře a nebudu se s nima bavit!!!
30. bře 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane No asi si to chci koupit osobně v Bráně k dětem, abych ušetřila za poštovný a balný. Začít se má tak 3 týdny před termínem porodu, takže plánuju tak kolem 35.-36. tt koupit. Někdo trénuje i dřív.
30. bře 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda, vy máte ale zase témata... :angry: :wink:
Vy už se připravujete tak krásně k porodu...klobouk dolů !
My si s manželem opovážíme na 1 šetrné milování, a celou noc mám břišek kámenný, bolí, stahuje se několikrát do minuty řadu hodin... docela trpím. Na základě toho jsem taky měla oba předčasné porody, takže si téměř netroufám i když manžel chut má .. :frowning2: ¨
Ale až bude moci malý ven, k porodu jedině předehrou !!! :wink:
30. bře 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Zajímavé je, že sex nemůžeš, ale lítáš na kole a zryješ půlku frenštátu! :grinning:
30. bře 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Tak pánové ještě nepřišli, tak jsem se krásně navečeřela a oni ať si udělají k večeři, co chtějí a to je pro ně dost těžké.. ale musím se pochválit- jsem na malého laskavá a až příjdou, tak řeknu tatínkovi, ať se rozhlídne po kuchyni a řekne mu, kde a jak se svlíkáme - on bordel nesnáší a kalhoty malého leží před košem a bunda pod stolem.. já nadávat rozhodně nebudu :slight_smile:
ještě jsem zvažovala, že se seberu a vypadnu odsud..protože ten můj si dnes ani neobtěžoval vzít telefon a klíče, ale nechci riskovat vycházky a někde ponocovat.. :rolling_eyes:
30. bře 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane muj naštěstí nechodí,užila sem si když chodil muj tatka
30. bře 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Týjo, zajmavé to moc není, mě dráždí hlavně po té to sperma, než samotný styk... !
Ex měl sperma nějaké agresivnější, do 5 minut po styku jsem měla sylné stahy - a vždy až do rána, nyní reakce nastoupí až po cca 30 minutách od milováni , a né až tak zhurta.
Řešila jsem to na gyndě s doktorem, a abych děti donosiala milovali jsme se už jen s komdomem, a bylo vše v pořádku.
V den porodu jsme komdom nepoužili, a bylo :sweat_smile:
Ted jej nepouživáme protože se do něj prostě nevlezeme ... :zipper_mouth:
30. bře 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 EPI-NO mají v bráně? To jsem nevěděla.
30. bře 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mají, dokonce i když si najedeš na jejich stránky, tak ho tam mají jako č. 1 nejprodávanější. Tak doufám, že ho budou mít i na prodejně.
30. bře 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jako jak nevlezete?Jako,že je mu malý? :grinning: to sem eště neslyšela,ale može to byt zajímavé :grinning:
30. bře 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane zamči a at spí venku on :grinning:
30. bře 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Malý.. Jednou za půl roku objednávám z on-line lékatny gumičky XXL, několikatero balení, ale ted na to zrovna prachy nemám...
30. bře 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 teda ,promin,ale když si představím jak si drobunká a malinká........ :grinning: kolik to stojí oproti normálním gumkám :grinning:
30. bře 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a mně už nebaví byt nasraná,házím vše za hlavu a jdu se vyspat :grinning:
30. bře 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Nevím přesně , asi +/- stejně jako ostatní, akorát nejsou moc k sehnáni, a aby se mi to vyplatilo vzhledem k poštovnému, brávám spoustu krabiček (alespon 20ks) .

Vzhledem k proporcím......, kde se pak hrabe nějaká masáž hráze ... :angry: :grinning:
30. bře 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dahane
@terezka312 Já už mám epino doma......ted ještě dolpácat se do 9týho měsíce :astonished:
30. bře 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 no to jo , :grinning: to musíš mít masáž :grinning:
30. bře 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Téda, ty máš snad absták ... :confused: :grinning:
30. bře 2012 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim jenomže já dneska asi neusnu :frowning2: Už jsou doma, udělali si topinky k večeři, což byl nadlidský výkon a už chrápou. Jen já tady sedím vytočená a nemůžu usnout! :frowning2: To jsme to dopracovali :cry:
30. bře 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 no asi jo,ale pobavila si mě a dostalaa z depky ,dík
30. bře 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 To je zajímavé s tím spermatem.. to my s tím žádný problém nemáme.
30. bře 2012 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa Mně to taky přijde ještě za hrozně dlouho, tak ještě nekupuju, chci počkat až na konec 8. měsíce (takže ještě skoro 2 měsíce ???!!!) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2012 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane nebud smutná :wink: :slight_smile:
30. bře 2012 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Používala jsi EPINO i při prvním těhu?
30. bře 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 2 měsíce je dlouho taky mám eště čas :slight_smile:
30. bře 2012 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Hele, on mě jen 4 piva, ale nechápu, proč má vysedávat v hospodě a já jak trubka sedět doma! Čekáme snad to mimi spolu!
30. bře 2012 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane To bud ráda, mě by to taky nenapadlo..
Nevím, jestli jsem přecitlivěla či co , ale jinde to píšou..., že sperma obsahují látky změkčující čípek, ale na mě to působí spíš jako nějaká alegrie než JEN změkčováni .. :unamused:
30. bře 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim No jo, ale skoro 2 měsíce do konce 8., pak ještě jeden další!!! Hrůza. Už bych chtěla aspoň na mateřskou.
30. bře 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Hold každá musíme mít něco :sweat_smile:
30. bře 2012 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek