• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Holky, když už máte tak dobré zkušenosti se stavbou - jak se dá nejlíp udělat příčka (příšerně velká příčka), aby se u toho moc nenabordelilo? My žijeme v "obří garsonce", dva pokoje by z toho udělat šly, ale nemáme kam vyklidit věci - nábytek, knihy, koberce... Dá se to vůbec dělat takhle za pochodu? A z čeho? Manžel má sice střední stavební, ale nenarodil se kutilem...
1. dub 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila tak to netuším,to dělali chlapi,mě spíš zajímali kachličky podlahy a vybavení :grinning: asi jako všecky baby
1. dub 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila No jedině sádrokartonem :slight_smile: Je to asi nejrychlejší a hlavně suchý proces.. jen při tmelení a broušení si uděláte prach.
1. dub 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila A hlavně ten sádroš zvládnete za trochu dobré vůle sami :slight_smile:
1. dub 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane jeee, ráda bych se podívala, ale nic tam nevidím - máš to jen pro přátele?
1. dub 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taak vikend pomalinku za nama a meho draheho prepadl zlucnikovej zachvat.... :frowning2: takze do nemocnice...doufam ze u vas je to lepsi?? :slight_smile:
1. dub 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ráda bych se zeptala, jestli také poslíčkujete ???
Od začátku 7m jsme začali, a nyní denně. Jak u Vás ???

@pitrson Tak to je mi líto, at jste brzy Ok !
@vak Krásná maminka na fotečkách !
1. dub 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ja je nemela vubec a nebo jsem to teda nepoznala :unamused:
1. dub 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miribee jj, máš pravdu, už jsem tě zažádala o přátelství, tak potvrď a už se tam dostaneš :slight_smile:
1. dub 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 no já taky nevím, jak se ty poslíčci projevují..
1. dub 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ještě jsem to nezažila, těžko říct. Ty ale je mi divný, že je máš každý den, nebude to něco jinýho? Jak se to vlastně pozná? (jsem trotl, fakt nevim...)
1. dub 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson
@dahane
Holky je to takové tvrdnutí bříška , někdy až do nepříjemného (staženého) pocitu, nácvyk dělohy ke kontrakcím. Muže to trvat pár minut nebo i celý večer, tak růzdně.. Na dotek nění bříško měkké,poddajné- vlnivé ale stařené, ztvrdlé a v kontrakci... :confounded:
1. dub 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ne tak to jsem nemela...a neni to brzo??
1. dub 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Mám to u každého těhu stejné.... ( prostě sklon k předčasnému porodu. ) Snažím se to pak rozležet zapapat hořčíkem a hlavně se vyhnout nějaké fyz, aktvitě, at neporodím .. :grinning:
Ale myslím že v tomto tt, by jste je také měli občas mívat, tak se ptám ....
1. dub 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě spíš dneska trápí jakoby menstruační bolest a teď jsem se dočetla, že to asi poslíčci jsou.. myslela jsem, že jsem jen nějak nafouklá, ale je to fakt jak menstruace, ale neřekla bych, že mi břicho tvrdne. :confused:
1. dub 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Ty jsi taky dobrá, máš sklon k předčasnému porodu a lítáš na kole a makáš na zahradě. Já musím říct, že takovéhle činnosti jsem vyřadila z programu hned na začátku těhu, když jsem krvácela. :fearful:
1. dub 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Brzo ani nevim, u minulých dětí jsem je mívala od začátku 6m. Tož uvidíme až písné nějaká zkušená z holek, zda jsou na tom stejně, nebo jsou ještě v pohodě.. :wink:
1. dub 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane No, blbnu, co se dá, ale mě to stejně chytá až v klidu. Třeba ted 2 dny ležím, jelikož se mi vrátila chřipajzna a poslíčkuju o sto šest.. :angry:
1. dub 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Díky :wink: ...tvrdnutí mám,když jsem na delší procházce na chvíli si sednu a za chviličku je to dobrý,ze začátku jsem si myslela,že je to jak potřebuji na malou,ale máš pravdu,že v tomto období kolem 30.týdne se můžou objevovat často...,když jsem v klidu a nic nedělám tak tvrdnutí necítím.Měla by jsi se šetřit holka jestli je máš častěji!!!!
1. dub 2012 v 16:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 takze jak jsem tu jeden den psla ze me boli v trisle tak jsou to poslicci :grinning: takze ja to jen nepoznala :grinning:
1. dub 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Pardon, že sem lezu, ale nedalo mi neodpovědět. :slight_smile: Já mam poslíky taky docela často. Doktorka mi říkala, ať se šetřím, páč jsem měla už v nějakým 20tt CS2. Ale taky říkala, že je to normoš do nějakých 10ti(?) poslíků za den. Jinak ať si klidně vezmu víc magnézka a hotovo. :slight_smile:
1. dub 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Já se omlouvám, asi to ode mne nevypadá zrovna Ok, mě to fakt po 2 ryzikovkách jako něco zvláštního nepříjde. Naopak jsem ráda že to není až tak krytické jako u těhu s dcerou ..
:sweat_smile: :wink:
1. dub 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katschka Jj přesně tak, jak píšeš, někdy sice mívám nějaký intenzivnější večer, jdu spát s 3 hořčíky a ráno už jsem ok. Ale vždy jsem zvědavá na nález v poradně, zda se jen nacvičuji, nebo rovnou zkracuji .. :unamused:
1. dub 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Já si to z předešlého těhu nepamatuji vůbec,ale vím že jsem je začala mít kolem termínu porodu dřív určitě né a teď jak se trochu víc o vše zajímám tak jsem se dočetla,že můžou být už takto brzo.Jsem holky zvědavá,která z nás porodí jako první a zda budeme rodit v termínu,už se to docela blíží že :wink: :wink: !!!!
1. dub 2012 v 17:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Dřív jak po 36 tt teda nejdu !! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, mám TP až v červenci, ale můžu se zeptat jak ty poslíčky poznám? :slight_smile:
1. dub 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Jen to znova kopíruji ...

takové tvrdnutí bříška , někdy až do nepříjemného (staženého) pocitu, nácvyk dělohy ke kontrakcím. Muže to trvat pár minut nebo i celý večer, tak růzdně.. Na dotek nění bříško měkké,poddajné- vlnivé ale stařené, ztvrdlé a v kontrakci...
Když tak to holky některá líp vysvětlete... :cry: Jak to pocitujete ..
1. dub 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Aha jak ale poznám tvrdnutí od poslíčků?to není to samí ne?
1. dub 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Blíží??? Mně to přijde hrozně daleko! Fakt je, že jsem 28. tt a ne 30. jako ty, to to možná začne utíkat víc. Každopádně jako @marki1904, před 36-37 tt rodit nehodlám :slight_smile: A poslíčky teda nemám. Kolem 23 tt jsem je měla, ale začala jsem brát hořčík jeden denně a od té doby mi trošku ztvrdne bříško jen při fyzické námaze, ale v klidu se to hned uklidní. (Ťuk, ťuk, musím to zaklepat, abych něco nezakřikla :grinning: )
1. dub 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Je to to samé, pokud se ti to teda nevyskytlo ojedinělé ... , ale třeba pár krát do týdne../ nebo dne .
1. dub 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek