• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@misula.g vlozky a kalhotky mam taky... :grinning: jinak nic dneska pujdu asi dokupovat...
2. dub 2012 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@misula.g Ahoj, mi tvrdne bříško taky dost často, magnezko taky beru 3x denně 2tbl a můj doktor říkal, že vysadit stačí v 36.tt :unamused:
Tvrdne ikdyž zrovna nic nedělám a ležím v posteli.... :frowning2:
A o tašce jsem zrovna včera taky přemýšlela :slight_smile: :slight_smile: Asi se do toho tento týden pomalu pustím, ale doufám, že ji budeme potřebovat až za ty 2 měsíce :wink: :wink:
2. dub 2012 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimisek2011 Jojo, pro mne je lepší mít to už připravené, jen tak pro lepší pocit... :slight_smile:
2. dub 2012 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@pitrson - Trosku zallezi na porodnici, co vsechno poskytuje. Myslim, ze poporodni vlozky jsou vetsinou k dispozici v neomezenem mnozstvi. Ja minule mela jednu tasku k porodu (piti, hroznovy cukr, svacina pro manzela, pantofle, nevyuzila jsem mp3 s oblibenou hudbou ani hrebickovy olej na masaz) a druhou tasku osobnich veci na ty dalsi dny. Nekolik rucniku, pantofle do sprchy, neco na myti s tea-tree-oil, mazani na bradavky(!!!), sesit a tuzka. Jednorazove sitovane kalhotky. Je tam horko, aby miminka neprochladla, tak neco lehkeho na sebe, kdyz prijde navsteva, ale ty nemocnocni kosile jsou dostacujici. Plenky, pokud je porodnice neposkytuje, to same detska kosmetia, ale myslim, ze je standard, aby tam neco meli. Navstevy mi nosily pozivatelne jidlo a piti... Veci na odchod miminka jsem mela pripravene v autosedacce.
2. dub 2012 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Kontrola v norně, Oliverek Pavel se Nám otočil hlavičkou dolů, a i v posledním trimestru posunujeme váhu jen o desetiná místa, takže 55,9 kg :grinning:
Vidím to tak na 3 poradny , a z té třetí rovnou na sál ... :wink:
Už se těším !!!!
Jinak kolo v poho, dotor nic nenamítal, jen aby nás nikdo nesrazil .. :confused:
2. dub 2012 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@taknevim Tvrdnutí značí únavu, podrážděnost dělohy po nějaké námaze, po sexu, ve stresu, nebo prostě jenom pravidelná příprava dělohy na porod. Je normální tvrdnutí občas mít i nemít. Když je ho moc, říká se tomu "dráždivá děloha" a taky je to normální.
2. dub 2012 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervena_vila aha ,tak to já mít nemužu,sex nemám už 4 měsíce a stresovat se taky nestresuje :grinning:
2. dub 2012 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
jinak dnes další antibiotika,prý se to musí pořádně přeléčit :frowning2:
2. dub 2012 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, co mám ty poslíčky a malého hlavou dolu, sice ted méně řádi, ale naprosto mě přestala zlobit žáha..!
Jak u Vás ? S žáhou nějaké změny, nebo pořád stejně ??? :confused:
2. dub 2012 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 žáha mě taky netrápí naštěstí, malej je natlačenej dole, ale nožkama krásně i tak dostane do těch pravých míst, ale v pohodě.

jinak s taškou do porodnice- já ještě nemam nakoupené ani vložky, ani kalhotky, ani podprsenky a nic jiného :grinning: teprve jsem se dostala k tomu ,že jsem si našla čistírnu, kde mi vyčistí tašku, do které to sbalím- protože mi kočičí miláčkové jí nedávno asi 3x za sebou použili jako záchod....a do pračky to nestrčím, protože má pevnou konstrukci na kolečka...
2. dub 2012 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp Tak to máme stejný :wink:

Holky, co balíte ??? Je čás, né ? :confused: Alespon cca 4 týdny ... ?

@evelp I když ty jsi raději pomalu zbal :wink:
2. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marki1904 no to ti teda pěkně děkuju :grinning: :grinning:
2. dub 2012 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
2. dub 2012 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak mi právě dorazil monitor dechu, nakonec jsem koupila uplně nový, měla jsem slevu přes pojišťovnu, tak ho pak ještě snad za nějakou dobrou cenu udám.. :slight_smile:
2. dub 2012 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 jejda už mě začínáte stresovat,asi bude tvrdnout to břicho :grinning: ,žeprý balit,šak já nemám eště co a fakt to nechávám až na ten květen
2. dub 2012 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
a bágruju tu čevabčiči a copak jste měli dobrého vy?
2. dub 2012 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim Neplaš ty Náš nervní uzlíčku, dřív jak v květnu se ani k te koupí vložek fakt nedostanu .. !!!:grinning:

U mě obídek zatím žádný, nemám ještě hlad, ale snídani jsem zajedla balením vééélkých jahod (250g 13 kč)
2. dub 2012 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 no a já na to nebudu mít ani penízky,takže Honzíkovi doporučuju narodit se opravdu až v červnu,jinak bude holato :grinning:
2. dub 2012 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim Já se trošku nudím a proto začínám aspoň balit :slight_smile: Dnes vařím koprovku, už mám na ni týden chuť
2. dub 2012 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@misula.g hmm. mnam koprovka. já právě dosnídala koblížku, co mi ráno muž za poslední pětikorunu koupil v pekárně :grinning: a půjdu taky asi vymýšlet, co uvařím...

ale je takový spací počasí, nic se mi nece
2. dub 2012 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evelp To já si taky před chvilkou naložila čokoládovou rolku, vždycky koupím i manželovi, ale on chodí pozdě z práce a bohužel mu nezbyde :grinning: Počasí je fakt na houby, já bych nevytáhla vůbec paty z baráku, tak každý den dělám malý nákup, abych musela jít druhý den znovu a byla aspoň trochu na vzduchu. A s tím vařením - kdybych neměla v bříšku miminko, tak nevařím, nepatří to zrovna do mých oblíbených činností :slight_smile:
2. dub 2012 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@misula.g já dřív vařila skoro pořád (resp. třeba ty 2 jídla denně, když byl čas) a ráda, ale teď nějak ani nejsou finance, ani není chuť a hlavně u toho nevydržím stát, pak mě bolí záda..
2. dub 2012 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim Tak teda čočková pol. :unamused: :grinning:
2. dub 2012 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp Jojo, ty finance :-/ Já si teď objednala dvě kojící noční košile a budu do výplaty asi o hladu :slight_smile:
2. dub 2012 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@misula.g ty blááho, zrovna jsem koukla na účet a přišla mi nemocenská za únor :grinning: hurááá :grinning: nebudu o hladu :grinning:
2. dub 2012 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Holky, já už nebyla 7 týdnů na kontrole! Taky tak málo chodíte? Ale myslím, že se malému daří, náležitě mi o sobě dává celý den vědět :slight_smile:
2. dub 2012 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Balit, říkáte :grinning: No dobře, tak už se tím taky začnu zabývat :grinning:
2. dub 2012 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@misula.g Vážně, jak to ? Jsem zvána vždy co 3-4 týdny
2. dub 2012 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 Už minule jsem byla po 6 týdnecha a na další kontrolu jsem měla jít minulý týden (taky po 6), ale byla jsem přeobjednaná až na tento. Přijde mi to fak málo. Četla jsem, že odteď už by měly být kontroly co 2 týdny, tak jsem teda zvědavá, kdy půjdu příště.
2. dub 2012 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@misula.g Tak ještě že se prcci projevuji, jinak by se člověk asi zblázníl.. :unamused:
Co 14 dní jsem také nikdy nechodila, ani před TP.
2. dub 2012 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek