• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@misula.g ty jo, to je fakt dost málo, já chodím do řídné poradny cca po 4 týdnech a mezi tím i čassto na kontroly
2. dub 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904
@evelp hmm, tak to mne pěkně odbývají teda :frowning2:
2. dub 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g No a nevíš zda to ostatní u něj v poradně maji obdobné .. ?
2. dub 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak já ted už chodím do poradny co tři týdny.. Poradna po 6-7 týdnech je docela drsná, ne?

tvrdnutí bříška taky mám. Po námaze, když rychle vstanu, když mám moc plný močák,...beru to s klidem, do 10-ti za den se vejdu..:slight_smile:

do porodnice. Měla jsem tašku přímo k porodu. Tam svačina pro manžela, foťák, pantofle pro oba, pro manžela oblečení(letní-je tam vedro - kraťasy a triko), pití,...
V autě tašku, co mi pak manžel přinesl na pokoj. Tam poporodní vložky(rodila jsem v Ji a pak v HBrodě a nikde nedávají), kalhotky(doporučuji síťované, dají se i přeprat), 2ručníky pro mne, žínka na intimní partie, kosmetika,.bepanthen na bradavky, kojící podprsenky+vložky do nich, a dětské plínky(taky nedávají).
Doma další tašku + sedačku. V tašce oblečení pro mimi na cestu domů. Lze i normální oblečení pro mne. Ale cesta domů se dá zvládnout i v těhu oblečení..:slight_smile:
2. dub 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Nevím jistě, ale mám pocit, že i ostatní, když nemají problémy, tak nechodí tak často... A k mé smůle jsem i do poradny do porodnice objednaná na později, až na 37. tt, kvůli rekonstrukci
2. dub 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a platí se u vás za přítomnost otce u porodu? Já nyní četla v novinách, že to snad v Ji zrušili...tak to musím nastudovat.. :slight_smile:
2. dub 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Možná má až tak nacvakanou klientelu, že to řeší takhle, netuším.
Uvidíš, možná že ti to ted změní, když už jsi 32 tt :angry: :wink:
2. dub 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@comra u nás 700,- a na císaře plánovanýho 1000,-
2. dub 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp
@comra
Fíha, v Ostravě se platilo 300 kč za učast u porodu, a to mi proplatila pojištovna ! :confused:
2. dub 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 no jo, u nás si z toho udělali komerci...
2. dub 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem četla, že je poplatek zrušen :slight_smile: A do poradny chodím co 3-4 týdny.
Jinak k obídku lososek v sýrové omáčce a americké brambůrky, mňam :dizzy_face:
2. dub 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g já taky chodím po měsíci a ted už budu asi co 14 dní,měla sem to tak i u Elči
2. dub 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 mnaaaaaam, ja chci takyyyy, pošli mi kousek :slight_smile:
2. dub 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ted studovala poplatek za otce u porodu. Tak v Jihlavě ten poplatek zrušili. V HBrodě chtějí za školeného 500(+něco stojí školení), za neškoleního 1000,-
2. dub 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, holky, tak jsem to sepsala a mám teda opravdu co dělat, abych to dala pěkně dohromady :grinning: Vůbec bych nečekala, že toho bude tolik...
2. dub 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp :sweat_smile: Posílááááám :grinning: :grinning:
2. dub 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Už mě to celkem nebaví každý den vymýšlet co navařit. Doma si zvykli, že když jsem teď doma na domácí stravu a odmítají se stravovat ve školních jídelnách... :angry: Dělají si ze mě otroka :confounded:
Pravda, co bych asi celé dopoledne dělala, když mám vycházky jen na odpoledne, že? :angry:
A jak tak koukám na předpověď počasí, tak asi nebudu na tu mateřskou spěchat těch 8 týdnů před porodem (10.4), ale půjdu až 6 týdnů(24.4.)... Počkám si na lepší počasíčko :grinning:
Kolik týdnů budete vybírat vy?
2. dub 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 Počítám že budeme rodit třív než v den TP, takže pujdu těch 8 týdnu před TP.. :wink:
2. dub 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata sem něco našla mrkněte,tady budu rodit a ten dr.co dělá ultrazvuk na začátku,tak k němu chodím fešák co? :grinning:
jo pustte si to video
http://www.nemuh.cz/article.asp?nDepartmentID=272&nArticleID=167&nLanguageID=1
2. dub 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
2. dub 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No stává se mi to, když třeba dlouho sedím nebo ležím a pak vstanu. Hořčík beru, ale ne moc pravidelně, ve středu jdu k doktorce, tak se s ní poradím!
2. dub 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a eště včera měl tu škytavku a cítila sem hlavičku pod prasama a ted škytá zas a už je asi hlavičkou dolu ,tak super
2. dub 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No já taky chtěla, ale nakonec mě počasí přesvědčilo, že nemusím spěchat a navíc je pro mne výhodnější být na nemocenské, protože mě zaměstnavatel doplácí do plného platu, takže jsem doma v podstatě za lepší penízky, než kdybych dojížděla každý den do práce :grinning: |Jen ty vycházky mě fakt deprimují! :angry: Ale ty dva týdny navíc, to ještě přežiju ......snad :grinning:
2. dub 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holký, čůůrám radostí !!! :slight_smile:
Koukněte co jsem ted nakoupila, vše za fajných 1799 Kč !!!! :sweat_smile:
Už týden jsem na něj měla zálusk ...
2. dub 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Já nad mateřskou taky zrovna přemýšlím, jsem na nemocenské, tak si myslím, že už by mi mohl zítra doktor napsat mateřskou. Co se týká rozdílu odchodu 6 nebo 8 týdnů před porodem, tam nejsou nějaké nevýhody, když půjdu 8 týdnů, že?
2. dub 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Tak to je teda kup!!!! Krásné
2. dub 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g nevýhody? já bych řekla, že jen to, že ti tím pádem končí o 2 týdny dřív, ne?
2. dub 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Fakt dobrá koupě! :slight_smile:
2. dub 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Taky si myslím, že jiné nejsou...
2. dub 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Jen se ti posouvá nástup na rodičák. Mateřská je 28 týdnů a pak nastupuješ na rodičák, pokud nebudeš vybírat dovolenou u zaměstnavatele.
2. dub 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek