• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@mimisek2011 Tak to jo. Děkuji :wink:
2. dub 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Tak to je slušný úlovek :slight_smile: Jinak co se týče pálení žáhy, vůbec mi to nedošlo, ale vlastně mě teď už pár dnů netrápí, ale ještě nedavno to byla dost síla, zhruba od 4. měsíce až do nedavna skoro nonstop. Ale teď to fakt přešlo. Těžko říct, čím to je.
2. dub 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem dneska udělala první velký nákup pro mrňouse. Měla jsem dnes dovolenou a jela do Berouna (jezdím tam ke kadeřnici) a mají tam 2 uplně luxusní second handy se značkovým oblečením pro děti z Anglie. Tak jsem tam koupila asi 15 kousků, ale spíš až tak pro 3. měsíční mrně. Pořád nemám nic pro to nejmenší, přijde mi to zbytečný, naše dítě bude určitě větší a ty malý věci skoro neunosí. Všechno to stálo kolem 60-70 kč, věci co vypadají jako nové, NEXT a jiné značky. :slight_smile:
2. dub 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezka312 U Nás to taky přešlo nečekaně, ješte nedávno utrpení, a asi co se prcek otočil, a sesunul uplný klid, užasné .. :slight_smile:
To máme jako bonus k poslením tt :grinning: :grinning:
2. dub 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám tu dvě bodýčka s krátkým na kluka ve velikosti 50 a jedny tepláčky next, pošlu první zájemkyni jen za poštovné.
2. dub 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila tak já kupuju :slight_smile:
2. dub 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila 50 vůbec nekupuju, to na nás bude asi dost malé :grinning:
2. dub 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Pošli mi zprávou adresu. Nejsou teda úplně nová, ale co v téhle velikosti obnosit? :grinning:
2. dub 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..:slight_smile:
to je vždycky záhul,než vás dočtu.. :wink:
Mě pálí žáha teda hrozně,je to až neúnosný..Trpěla jsem na to kolem Vánoc,pak jsem měla klid a ted už 14 dní zase hrozný!!!Každý den..
Jestli mohu poradit,jdete na mateřskou co nejdéle to půjde tak že 6 týdnů...Jak to napsala evelp,že pak tím pádem končí o dva týdny dříve...a myslím,že to je škoda.
Taky mám vycházky,štve mě to,pze je mám fakt blbě časově,ale to už měsíc vydržím!! :slight_smile:
2. dub 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaaak sem si odpoledne pěkně schrupla :sweat_smile: :sweat_smile: Nějak na mě padla únava a skoro 2 hoďky prospala :wink: To zase bude večer ponocování.... :sunglasses:
2. dub 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 no to je kup jako blázen! :slight_smile: Jen se chci zeptat, taky bydlíte někde u lesa, nebojíš se, jak budeš s tříkolkou jezdit na polňačkách?
2. dub 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeden trapný dotaz, ale když se třeba mrňous hodně mele, není možný, že by si nějak prokopl nebo něco plodové obaly? :confused: Vim, že to je blbej dotaz, ale občas mě to tak napadne.
2. dub 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky,nevíte některá z vás náhodou...chtěla bych se podívat na netu na pojištovnu,co všechno proplácí..atak..
Nemůžu to nějak najít.Nevíte,jestli musím na pobočku nebo to vyčtu na netu?
Jsem asi mimo,ale nikde tam nic nevidím...:frowning2:
děkuju..
2. dub 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Myslím, že můžeš být v klidu, nikdy jsem nic takového neslyšela :wink: :wink: Zase takový karatisti to nejsou :grinning: :grinning:
2. dub 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@barry13 Mělo by to být na netu - alespoň ta moje to na stránkách má. Jakou máš pojišťovnu?
2. dub 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 No já to taky nikdy neslyšela, jen někdy při hodně velkém kopání mě to tak napadne :grinning: Ale díky za uklidnění.
2. dub 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 No jo, jsou to někdy kopance jako blázen, až má člověk úplně vytlačené patičky :grinning: :grinning: Všechno to tam máme vevnitř dost pružné :grinning: :grinning:
2. dub 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem chtěla vytřídit staré dětské oblečky a zvrhlo se to ve vyhazování mých starých věcí ve velkém :grinning: K dětským oblečkům jsem nedošla (mám jich dva obří kufry).
2. dub 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 ministerstva vnitra ...Ted jsem našla,ale nepřijde mi to komplet..
Asi se skáknu podívat na pobočku a budu vědět..Nebo budu muset hledat více :grinning:
díky
2. dub 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13 Dívala jsem se na ty jejich stránky, ale mají to fakt dost nepřehledné, lepší bude fakt se skočit poptat osobně na pobočku :grinning:
2. dub 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 - jéééé děkuju...už jsem si říkala,že jsem úplně blbá,když tam nic nevidím..Skáknu tam.. :grinning:
jěště jednou díky :slight_smile:
2. dub 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13 Možná to je jejich úmysl, aby si pojištěnci vybírali benefity co nejméně :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mimisek2011 - no ted si to trefila správně :slight_smile:
divím se,že mi to nedošlo hned,pze před lety jsem tam měla známou a ta mi vždycky všechno volala a říkala mi,že to se jen tak nedovíš..
No ted už tam není,tak celkem škoda.. :confounded:
2. dub 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Je pravda že jsem chtěla tříkol, a táto varianta je jedna z mála co má i větší kola a terén by snad mohla zvládat nejlíp, než - li jiné tříkol. varianty (abc, quinny a pod )
Jinak u dětí jsem měla polský 4 kol, a málem jsem si sedla na prdel, když jsem měla možnost po letech strávených s ním ... ozkoušet ovládáni u tohodle typu. :sweat_smile:
Tak snad to nebude chyba ... :wink:
2. dub 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13 s tou mateřskou nemáš pravdu...mateřská je 28 týdnů ať nastoupíš 8 nebo 6 týdnů před porodem. Navíc rodičák se už taky vyplácí za měsíce a ne celé roky (2, 3 nebo 4 roky, ale až 42 měsíců). Takže krom toho, že si člověk o dva týdny dřív odpočine od práce, to žádný jiný význam nemá. Navíc rodičák je jasně 220000,- na období jaké si člověk zvolí.
2. dub 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marki1904 Ten je krásný a cena bombová :slight_smile: ...myslím,že je to dobrý kup!!!
2. dub 2012 ve 20:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi Přesně, souhlasím. Jediný rozdíl vidím v tom, že když půjdeš na mateřskou až 6 týdnů před porodem, tak můžeš o 2 týdny dýl pracovat za klasickou mzdu, která vyjde lépe, než mateřská. Takže si můžeš o 2 týdny dýl o trochu lépe vydělávat. Ale přesně jak píšeš, na rodičovskou to nemá vůbec vliv a délka mateřské je vždy 28 týdnů.
2. dub 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi - j.j. s tím rodičákem vím...
Ale já to myslela s tou mateřskou tak,že když nastoupím 6 týdnů před porodem,tak od té doby to je 28 týdnů..
Když nastoupím 8 týdnů,tak je to taktéž 28 týdnů od toho datumu....
Když jsem na neschopence,tak o těch 14 dní mám víc peněz,ne?Tak na co,půjdu na mateřskou 8 týdnů před,když jěště těch 14 dní můžu mít nemocenskou..a pak od té doby mateřskou 28 týdnů..
Nevím,jak to mám vysvětlit...Tak snad jsem se do toho nezamotala :grinning: :grinning: :grinning:
Víš jak jsem to myslela?
2. dub 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 - no vždyt ano,já jsem také nepsala o tom,že délka mateřské je jiná..Vím,že je pořád 28 týdnů..
Musím si to po sobě jěště jednou přečíst :grinning: :grinning: :grinning: ...jestli jsem to nenapsala blbě..jestli ano,tak se omlouvám holky...
2. dub 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13 Tak hlavně, že si rozumíme :grinning:
2. dub 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek