• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@terezka312 U nás je taky takový obchůdek s oblečením NEXT za fajn ceny :slight_smile: ..s dcerkou tam chodíme a taky už mám pár kousků doma :slight_smile: :slight_smile: ..no nekup to za hubičku :wink: ..
2. dub 2012 ve 21:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak No právě, já jsem koupila 15 ks oblečení, dohromady asi za 1000 Kč (průměr 66 Kč za kus, něco míň, něco víc). Nový z Prahy bych za tu cenu měla tak 3-4 ks. :grinning: Ještě tam budu muset před porodem alespoň jednou zajet :slight_smile:
2. dub 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13 já byla na vzp Matějovi na 500 kč za očkování proti klíštěti a ptala sem se co by mi mohli poplatit jako těhotné,no a paní se mě ptá a co by ste jako chtěla?Tak sem jí řekla,že nákup v tescu :grinning: .Bylapříjemná jak trn v pr...
2. dub 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 Přesně tak :slight_smile: ....mají tam i nádherné věci pro starší naprostu úžasné a mám to kousek od baráku,doufám že obchůdek nezruší.Do porodu taky určitě ještě zajdu :wink: !!
2. dub 2012 ve 22:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim - tak ted si mě rozesmála..jako fakt jsem se nasmála :grinning:
,,nákup v Tescu,, :grinning: :grinning: :grinning: cháááááá
..musím tam skáknout,at vím co a jak..Je to škoda,když to jde..
Jen abych nedopadla jako ty :unamused:
Ikdyž je pravda,že ted VZP celkem kritizujou...,ale to je věc názorů.To já nemůžu posoudit,já tam byla spokojená,ale pak moje dr. s nima zrušila smlouvu,tak jsem přešla k ZPMV.
Každopádně mám dobrou odpověd,kdyby tam na mě čekala příjemná paní :grinning:
2. dub 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barry13
@taknevim To je fakt vtipný, ale je fakt, že holky tady pořád píšou, že u jiných pojišťoven jim platí tohle a tamto a u VZP asi máme fakt smůlu.. jo myslím, že mi dr. říkala, že mám po dobu těhu vyšetření zubařem bez poplatku! :grinning:
Nejsem moc na změny, ale tohle je na pováženou..
3. dub 2012 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No já se pořád jen rozhoduju.. už jsem byla přesvědčená, že si pořídím 4 stejná pevná kola, ale teď jsi mě zase vykolejila. Taky se právě bojím, že se pak dostanu k otáčecím kolečkám a budu z toho, jak v Jiříkově vidění.. Ale moc se bojím toho terénu, je to fakt dilema :frowning2:
3. dub 2012 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Mně kamarádka říkala, že tříkolku určitě nechtěla a když jeli kočár kupovat, ptali se jich, kde budou hlavně jezdit a ona že po polňačkách a nezpevněných cestách. A co jí doporučili a koupila? Trojkolku! :slight_smile:
3. dub 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak mně dá pojišťovna 1500 Kč (nebo 2000?, teď nevim) a můžu to v souvislosti s těhotenstvím a narozením potomka použít téměř na cokoliv - těhoten. vitamíny, předporodní kurzy, 3D UZV, monitor dechu, přítomnost otce u porodu, očkování pro mrně, pobyt v porodnici,... Ale stejně mi přijde, že by mohli v těch všech výdajích dávat víc :angry: Chtěla bych proplatit tohle všechno :grinning:
3. dub 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 a co máš za pojišťovnu?
Tý jo, pak si vyber, jsem z těch kočárů jelen, asi si koupím dva a uvidím :grinning:
3. dub 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 S tou trojkolkou jsem na tom stejně,když jsem šla kočárek koupit s předsvědčením,že chci určitě čtyřkolku páč Liberec není moc placka a bydlím vedle lesa tak mne prodavač začal přesvědčovat,že do terénu jedině trojkolku no a mám jí doma :grinning: :grinning: ...jsem zvědavá až vyrazím :wink: .
3. dub 2012 v 08:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dahane Kamarádka byla za mnou, zda miminku koupit 4 nebo 3 kol.
Řekla jsem ji že po zkušenostech (např. když jedeš s kočárem a vedeš za ruku druhé dítě a pod.)že bych určitě šla do lépe ovládatelné 3 kol..!!!
Ona si i přes to po uvážení pořídila 4 kol, jezdila s ním cca 6 týdnu :grinning: Poté byla nucena zainvestovat znova , protože opravdu spokojená nebyla a s tím druhým už odvozila obě své děti!

Zajdi do obchodáku či kamarádce a ozkoušej ...
3. dub 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Ještě ted mě omývá ze vzpomínky když se člověk snaží v obchodě povytáčet v uličkách se čtyřkolkou, a jelikož jsem nosívala košík položeny na kočárku, tak při každem přizvedávání kočátku jsem jej neustále jen vyklápěla na sebe, takže 2 ruce byli málo :angry: ! Posilovna zápěsti, když to dělaš denně řadu měsícu .. :confounded:
3. dub 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjo, nějaká kríze, půjdu raději zalehnout a usnout...
:unamused:
3. dub 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Je to OZP
3. dub 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nabízím kočárek své kamarádky po jednom dítěti,velmi hezký a zachovalý.Je to trojkombinace plus autosedačka a taška.Cena je 4500kč a poštovné 300kč
3. dub 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj taky je u vás tak krásně?Dám oběd a zase práce :unamused:
3. dub 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim U nás je taky hezky, ale vzhledem k tomu, že to hezky vidím za okny kanceláře, tak si to moc neužiju. A o víkendu už bude zase hnusně :confounded:
3. dub 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 prosímtě nevadí ti to sezení? mě strašně bolí žebra jak mi tam tlačí mimi když sedím.šiju a dělám nehty.Dnes sem dokonce zrušila vše co mám eště na šití bych to nedala.Při představě,že eště něco přes 2 měsíce,tak je mi špatně
3. dub 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj,
zpět k diskuzi... já doporučuji vybrat dovolenou(v práci) po skončení mateřské. Může se brát s rodičovskou souběžně a finančně to hodně pomůže, když dovolenou v práci proplatí..Takže po 28 týdnech končí mateřská, tak zažádat o rodičovský příspěvek a zároveň v práci o proplacení dovolené. :slight_smile:
@terezka312 pěkný kup! :slight_smile: super! a líbí se mi, že nekupuješ malé věci. Já na kluky taky měla jenom 3 overálky ve velikosti 56, pak už jen 62 a 68. Chvilku jim to bylo malinko větší, ale asi jenom měsíc..:slight_smile:
@barry13 já jsem taky u ZPMV a na stránkách jsem našla, že můžeš čerpat 800 (pro těhu a kojící matky). Já to třeba vyčerpala za nadstandardní utz u dr. Jinak proplatí kurzy, vitamíny, otce u porodu, epidurál, cvičení po porodu,....
3. dub 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Mě žebra nebolí, spíš se mi někdy v sedě špatně dýchá. Ale hlavně co mi teď začalo (už jsem to měla asi 3x) - z ničeho nic mě začně bolet levé tříslo, stupňuje se to, bodá to a řezá, hrozně bolí a přechází ta bolest až dozadu do kříže. Před chvílí jsem se tu zrovna kroutila, to je šílená bolest, za chvíli to přejde, ale většinou si musím stoupnout a jít to rozchodit. Nevím co to je, snad je ta rozpínající se děloha, ale je to šílený. :frowning2:
3. dub 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@comra Takhle to s tou dovolenou taky plánuju. Zatím jsem si vzala jen jeden den a ještě asi jeden vezmu na nějaké zařizování, ale jinak si ji chci vybrat po mateřský. To se finančně určitě vyplatí! No a k tomu oblečení: já měla při narozní 3 kg, manžel 4 kg, oba jsme dost vysocí, já mám 178 cm a manžel ještě o trochu víc, takže malý dítě fakt neočekávám :slight_smile: a u spousty věcí se dají ohrnout rukávy nebo nohávy, chci používat látkové plíny a ty jsou taky objemnější než papírový, takže pro 56 asi nebude moc užití (ale mám asi 4 bodyčka 56, ale tim končim)
3. dub 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@comra - super,děkuju moc za radu :slight_smile:
určitě to využiju,tak že když mám doklad o kurzu,tak s tím dokladem tam mám skáknout už ted nebo až po narození mimi ?
3. dub 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim
mě třeba sezení vadí hrozně..Jsem zjistila,že jak ted bylo hezky a já seděla třeba jen dvě hodky,tak jsem měla i oteklý nohy.
Raději chodím,ikdyž jsem byla zvyklá dělat v restauraci a být celý den na nohou,tak ted můžu tak max.5 hod.pak jsem celkem hotová..
----------------------------------
Jinak jsem se ted vrátila z kontroly,tak mi dneska dr řekl,že miminák má 1352g a jsem 30+1 ...že je vše tak jak má být a na poslední odběry jdu za 14 dní.. :slight_smile:
3. dub 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla dnes taky na kontrole a jsem naštvaná. Minulý týden jsem měla jít na měření miminka, ale sestra mi to přesunula na dnešek a bohužel ve 32. tt se už prý měření nedělá :angry: Takže kontrola po 7 týdnech těšení a nic nevím :frowning2: Ale aspoň je maličký už hlavičkou dolů :wink:
3. dub 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g No tak já doufám, že mě měřit budou, jdu až 32+0
3. dub 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g - tak to se ti nedivím,že jsi naštvaná,ale mě to dr řekl dneska po prvý,jinak mi nikdy nic neříká..
Ani mi neřekl,jestli je malá hlavičkou dolu a nebo ne,ale tak když říkal,že je vše v pořádku,tak doufám,že i to myslel..
Myslíš,že se měření nedělá a nebo to neříkají schválně? pořád tomu nerozumím,proč by se to nemělo dělat ve 32 t.
3. dub 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312
@barry13 Na minulé kontrole říkal dr. sestře, ať mne objedná na 30. tt, že budeme měřit. Ona mne objednala na 31. a nedávno přeobjednala na dnešek, což je 31+4. Tak já natěšená a dr. se jen podíval na srdíčko a bylo. Že prý měření se děla ve 30. tt. a teď už se prý měřit nedá, asi kvůli velikosti miminka. Nevím, no, chtělo se mi brečet
3. dub 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muj odpočinek se protáhl na 4 hodiny tvrdého spánku :sweat_smile: Téda ...

@misula.g Tak to je mi líto.. Ještě že jsem nebyla na Tvém místě, asi bych udělala estrádu :angry: :grinning: No tak alespon víš že je mimi správně otočený- to není pro klid duše málo ... :wink:
3. dub 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g - tak to je mi líto :(
Ale bud v klidu,hlavně že víš,že vše je ok..:slight_smile:
3. dub 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek