• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@iruzbarska ahoj,co to máš?
3. dub 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svanhild Super, děkuju za uklidnění. :wink:
3. dub 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 No tak přesně vpáčené bradavky se obávám je můj problém. Přijde mi, že co jsem těhotná, tak je to lepší, ale zejména levá mi dělá problém. Tak zkusím ty tvarovače. Nevíš, jak dlouho dopředu je používat?
3. dub 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Ve 20. tt byl právě malý už o dva týdny větší než by měl :-/
3. dub 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky zitra druhy pokus o 3D tak snad se nam ukaze prdolka:slight_smile:

Plus ten velky UTZ ktery se dela ve 30-32tt...ve 30tt budu podle PM ale podle velikosti z posledniho UTZ 28tt tak uvidime snad bude vse fajn...dobrou noc vsem :wink:
3. dub 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim petechie ...male drobne zrazeniny krvi na krku ...roztahuje sa to od uši smerom dole k ramenam. V
3. dub 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidím, že vás jde více na měření až ve 32. tt - pěkně jsem tedy se sebou nechala dnes vyjebat, asi spěch na oběd :frowning2:(( Holky, dobrou...
3. dub 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Aha, tak to je zvláštní, že ti termín neupravili. Mně právě tenkrát řekli, že velikost přesně odpovídá termínu (dle PM). Proto mám asi furt jenom jeden.
4. dub 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Ahoj, tuším, že dva měsíce před termínem, ale jistá si nejsem. :wink:
4. dub 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iruzbarska mě se taky udělala vyrážka na krku,vypadá to jak atopický ekzém,nikdy sem na to netrpěla,tak doufám ,že se to ztratí
4. dub 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 Díky za radu. To teda asi budu muset pořídit.
4. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky takze k terminum taky mam jen jeden...ale dotet netusim jak se co pocita a kdy mam ovulaci uz vubec ne??? :unamused: Menzes jsem mela 17.8.posledni a otehotnela jsem 7.9....podle ceho se to pocita?
4. dub 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ja mam v prukazce zatim taky jen jeden termin porodu a to podle PM a to 9.6 coz mi prijde brzo kdyz celou dobu vse pocitame podle velikosti UTZ...takze si myslim ze me to jeste zmeni..Pac podle PM jsem 30tt a podle UTZ 28tt :slight_smile:
4. dub 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem včera byla na kontrole- ptala jsem se na váhu a dr. mi říká, že teď neví, ale že určitě přes kilo a nic víc :frowning2: navíc jsem se s ní domlouvala na té mateřské a ona mi řekla, že z nemocenské to jde dát jen těch 6 týdnů a ne 8 :frowning2: tak mám smůlu a udělala mi to dle termínu UTZ a řekla mi, že na začátku jsme byli menší, ale že už dorost do termínu dle MS, ale už nic neposunula, tak chápete to?? :frowning2:
4. dub 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson ty jo, to je zvláštní, to máš skoro o měsíc jak já...já měla poslední MS 10.9.
4. dub 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp no tak mi rekni jak se to teda pocita??? :unamused: takovej rozdil...
4. dub 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson to by mě teda taky zajímalo...a ty jsi to mívala pravidelně?
4. dub 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Tak mi to nedalo a napsala jsem si do porodnice, kde mi dělají všechny ty důležité ultrazvuky. Napsali mi, že cílem tohohle ultrazvuku ve 30.-32. tt je váhový odhad plodu, uložení plodu, uložení a funkce placenty. A že když jsem objednaná na 32+0, tak že to je úplně v pořádku. :slight_smile:
4. dub 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@misula.g Asi bych si tam být tebou ještě zašla nebo zavolala a ujasnila to s nimi.
4. dub 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 já jsem taky na 32+1
4. dub 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tak fakt nechápu, proč @misula.g řekli, že ve 32. tt už to nejde :unamused:
4. dub 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 já v tom vidím lenost doktorů, protože má kamarádka měla problémy po celé těhu s doktorem- jí ani nechtěl říct, co to je, protože měla poradnu většinou před obědem, tak vždycky spěchal...
4. dub 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp no nemivala...a ty ano?
4. dub 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Asi jo, ubylo mu tak práce. Je fakt, že před obědem už můj doktor taky spěchá :slight_smile: Ale to jsem tam tak byla jen jednou, jinak chodím ráno. Ale vždycky tam je strašně ženských a on furt jak je to hrozný, že to vůbec neubývá :slight_smile: Ale jinak mu věřím, je dobrý.
4. dub 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson nene, ja taky ne, já to teda resp. neměla skoro ubec, chodila jsem tak půl roku na injekce a pak jsem musela brát hormony, aby se to rozběhlo normálně, proto jsem i na těhu nepřišla hned, přišlo mi to normální, že jsem to zase nedostala :grinning:
4. dub 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 já chodím taky vždycky ráno, ale párkrát jsem byla i kolem oběda vždy v poho
4. dub 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp aha :slight_smile: tak to bude mozna asi ono...ja teda jsem vazne ztracena v tech poctech asi na to nemam hlavicku :grinning: proto jsem se tu ptala holek jak to teda je :slight_smile: ale zatim zadna rada :wink:
4. dub 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale asi nejpresnejsi je ten ultrazvuk....ne?
4. dub 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitrson já osobně bych řekla, že větší váhu má utz- dle velikosti miminka- ale dle mě se to přece může měnit- i u mě se to od toho prvního utz změnilo a malý to dorost, ale jak už jsem několikrát psala, tak termín mi nikdo neposunul, tak ...nevím

ale ty dle MS bys měla termín už v květnu, ne?
4. dub 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp o ja mam prave termin porodu na 2.6.jediny zadnej jinej nemam...prave.Tak jsem z toho teda peknej jelen :grinning:
4. dub 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek