• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@terezka312 Nedalo mi to a zavolala jsem tam. Vyřešili jsme to, bylo to malé nedorozumění a jdu příští týden :slight_smile: Fakt jsem z toho byla špatná, ani jsem nespala :-/
4. dub 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pitrson :grinning: tak to já taky....
4. dub 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem byla na kontrole, jdu znovu za 14 dní, budem měřit, konečně budu vědět, jak malej roste :slight_smile: Už budu taky ve 32. tt a doktor neříkal nic, že by to měl být problém...
4. dub 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp takze nam tady nekdo urcite poradi ze? :wink:
4. dub 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já jdu zítra a sem teda fakt zvědavá
4. dub 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a mě to bude dělat va 30tt to měření.Jinak fakt fuška s těma žiletkama :slight_smile: :grinning:
4. dub 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Tou fuškou myslíš "zkulturnění se" před prohlídkou? To je teda boj :grinning:
4. dub 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: přesně :grinning:
4. dub 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g já jsem si na to našla polohu, když si sednu na okraj vany, tak to ještě jde, ale s těží a jinak ubec :grinning: tuhle mi v tříslech zarůstal chloupek a já se ani nemohla podívat kde že to a něco s tím provést, hrozně to bolelo :grinning:
4. dub 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g No tak super, hlavně, že se to vyřešilo. Není nad to se na rovinu zeptat co a jak :slight_smile: Akorát já mám ten ultrazvuk až za hrozně dlouho :frowning2: a přitom už se hrozně těšim.
4. dub 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Leda poprosit svou drahou polovičku o pomoc :grinning:
4. dub 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 No, já na něj čekala 7 týdnů + ještě jeden navíc... Dočkáš se brzy, uvidíš, aspoň ho máš před sebou, takže je na co se těšit. A kdy jdeš?
4. dub 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g já už jsem mu o tom jednou říkala, že se ta doba blíží, kdy já už na tohle stačit nebudu :grinning: ale tak ještě jsem to zatím zvládla..
4. dub 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g Já mám termín porodu až na konci června, takže 32+0 jsem až 3.5. :unamused: No snad to uteče, mezitím stihnu ještě jednu normální kontrolu u mého doktora, těhotenské profi focení a předporodní kurzy :slight_smile:
4. dub 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 Jééé, ty se máš. Pro mne je v Praze těhotenské focení moc drahé, takže asi nebude :frowning2: A na kurz jdeme příští sobotu, tak jsem na něj zvědavá
4. dub 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se jdu 19.4. zapsat do porodnice , tak se tam chci zrovna taky objednat na kurz
4. dub 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás teda mají 2- 1 čistě prohlídka sálů, video o porodu, podívádí s mudr. a průběhu atd atd.. a to je i pro partnery a stojí 150,- Kč a pak máme zaměřený spíš pro matky- je to s rehabilitačním a probírá se, jak si pomoct při porodu dýcháním, co po porodu atd.. a to je zdarma myslím
4. dub 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Tohle je teda mimo Prahu. V Praze jsou dražší, ale určitě někteří i levnější :slight_smile: A kam jdeš na kurz? Do porodnice? Kde budeš rodit?
4. dub 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No to je výhoda těch mimopražských :slight_smile: Jednak se můžou registrovat až takhle pozdě, zatímco my jsme musely už ve 14. tt a přeporodní kurzy jsou teda o DOST dražší.
4. dub 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fenulka se nám konečně haraší, tak to vypadá že budeme rodit spolu ... :sweat_smile: :confused:
V ten sám týden ... To abych to s porodnice stihla !!! :angry: :sweat_smile:
4. dub 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezka312 Já budu rodit na Vinohradech, tam pořádají jen předporodní přípravu se cvičením (na ten jsem nedostala povolení od lékaře kvůli neschopence) a potom kurz pro otce. Takže po hodně dlouhých úvahách jdu na jednodenní kurz s manželem k Čápovi a zbytek si dostuduju na netu. Mně se právě nelíbí fotky některých fotografů a ty co bych chtěla, tak jsou od 4 000 nahoru :frowning2:
4. dub 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g No tak je fakt, že já za ty fotky ty 4000 zaplatím. Ale zase jsem nebyla na 3D, tak tam jsem trochu ušetřila :slight_smile:
4. dub 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Když jsi z Prahy, jdeš příští týden na veletrh For Kids? Já chci omrknout matrace do postýlky, vše, co se týká látkových plen, kosmetiku a hračky - měla bych nechat peněženku doma :slight_smile:
4. dub 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g No já právě nevim ještě. Původně jsem myslela, že jo, ale manžel říkal, že se mu tam nechce, bude tam hrozně lidí a ty ceny jsou většinou stejný jak internetový. Vlastně ani nevim, co bych tam okoukla, jedině kočárky. Látkový plíny už jsem vybrala nějak přes net, bez kosmetiky se chci obejít. Hračky bych nakoupila, to jo, ale trochu mi vadí dát 200 za vstup. Takže ve výsledku to zatím asi neplánuju :slight_smile:
4. dub 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda koukám, že ne 200, ale 150 :grinning:
4. dub 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Nebo taky za 70, když si vyplníš online přihlášku :slight_smile:
4. dub 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Tak to je ještě lepší, o tom jsem nevěděla
4. dub 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro Pražandy www.spitlenka.cz - je to kamarádka, ateliér má kousek od Litoměřice, ale je teda o hodně levnější... Ty pražský ceny jsou fakt šílený :confused:
4. dub 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já vůbec od pátku nestíhám se tu za váma podívat. Vždy jen rychle na skok, takže zase ztrácím přehled o tom co právě probíráte.
O výkendu jsme měli oslavu 80-tin a od pondělí v práci zaučuju za sebe náhradu a je to běh na dlouhou trať (navíc se mě už ptali jestli bych nemohla za tu svoji náhradu zaskočit první týden v červenci a udělat výplaty, že už má zaplacenou leteckou dovolenou - když porodím v termínu tak bude prcek na světě 14 dnů a po mě už se chce, abych vypomáhala v práci...no jak tohle dopadne)

Jinak jsem poslední dva dny měla vždy k večeru takový průjem, že jsem rázem o kilo chudší...doufám, že to miminku nijak neubližuje. Zatím se tam mele a prohlídku mám až za dlouho. Kdyby se, ale jeden den neozvalo, asi bych panikařila a jela do nemocnice.
Může průjem miminku ublížit?
4. dub 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 no jo,jaro,všecko se to množí.A mi tu už máme 4 dny čápy :slight_smile:
4. dub 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek