• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@terezka312 - ahojky holky..
já byla na focení cca měsíc nazpátek a můžu říct,že jsem byla nadšená!!!
Na to,jak jsem přibrala,tak ty fotky fakt umí udělat..Taky mě to stálo okolo 4.tis.
Tak že jdi,nebudeš toho litovat a máte památku..:slight_smile:

A na for kids se chystám..V časopisu ,,maminka,, je kupon a zaplatíš půlku...Mám ho doma,ale jěště jsem se do něj nestihla podívat :grinning: :grinning: :grinning: ...,ale říkala mi to kamarádka,tak jestli ho jěště seženeš,tak se mrkni ..
4. dub 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi nech si ten záskok dobře zaplatit :wink: a navíc máš nárok na kojení v práci.
4. dub 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barry13 Jo to já půjdu určitě, už se hrozně těším, dneska jsem si na to koupila nové spodní prádlo :grinning: Už jsem objednaná na příští neděli. Sice myslím, že opravdu fotogenická nejsem, ale oni ti profesionálové to umí zamaskovat :slight_smile:
4. dub 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 - jééé,tak at se líbí!!!!A držím palečky...
No to oni umí poupravit nedostatky...A aspon budeme mít památku :slight_smile:
4. dub 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Já jsem ještě dnes náhodou objevila fotografa za skvělou cenu, tak jsem zase nahlodaná :slight_smile: Ale s těma hadříkama na focení je to horší, mám jen obyč těhotenská trika :-/
4. dub 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13 No to doufám, retuš je v ceně :grinning:
@misula.g Běž do toho! S oblečením jsem si taky lámala hlavu, ale džíny mám, trika nějaká pěkná taky, dokonce jsem zjistila, že mi jsou ještě jedny šaty. Pak se chci fotit i ve spodním prádle, to jsem teda koupila nové no a chtěla bych i nějaké akty, tahle fotografka se na ně specializuje :confused:
4. dub 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 - jo,jo je v ceně...:slight_smile:
4. dub 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se mi zdálo, že jsem šla do porodnice. (Mám snovou porodnici, co má asi deset pater a celá je vykachlíkovaná a jsou tam ty staré železné postele, už jsem v ní "byla" po druhý, kde se mi tohle místo vzalo v hlavě, netuším) Pár hodin jsem tam čekala, až porodím, když se nic nedělo, šla jsem zase domů :wink:
Hezký den všem!
5. dub 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybyste se někdo chtěl podívat na For Kids, tady je možnost vytisknout si voucher na vstup zadarmo
http://www.forkids.cz/2012/cz/voucher.asp?nova=++DAL%8A%CD+REGISTRACE++&v=386...
5. dub 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila My jdeme určitě, ale tento voucher asi funguje pouze na tvoji registraci...
5. dub 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Super, moc děkuji :slight_smile:
5. dub 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 3D za nama:slight_smile: Ale az tolika se ukazat nechtela mrska:slight_smile: Ted sem hodim jen jednu fotecku je to zacatek videa,takze je to mazly:( pak si stim pohraju a z videa vytaham nejake lepsi fotky:slight_smile: Byla natocena porad jednou stranou ke stene brisni takze druhe ocicko neukazala :wink: je to holcicka urco zkoumal to jeste 2krat a pry na chlapecka to nevypada..to sem rada uz sem zvykla na to ze to bude pipinka :grinning:

Jinak ten velky UTZ mi udela az za 3 tydny az budu ve 31 ted jsem ve 28tt podle UTZ...sem si rikala ze by to bylo moc brzo:slight_smile:

P.s byl jste nekdo na tom veletrhu For Kids(minule rocniky)? mozna zajdu nemame to daleko......

P.s 8 kg nahore od puvodni vahy :grinning: :grinning: takze 63ted snad uz to moc nehoru nepujde :grinning: no nastesti mi to jde jen do bricha,kalhoty a tricka nosim porad stejna tak zatim dobros :wink:

Hezky den
5. dub 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@karollinka Krásné... Je to fakt skvělý zážitek. Nám se malý taky nechtěl vůbec ukázat, zrovna usnul s oběma ručkama i pupečníkem před obličejem :slight_smile: Sestřička mi trošku šťouchala do břicha, tak ručičky dal pryč, ale vztekal se :slight_smile: Ale nakonec se z toho vyvedlo krásné video i fotky.
5. dub 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj,dnešní kontrola super,vše je tak jak má být.Míry ukázkové a váha 1615 g :slight_smile: mě to přišlo aj moc,ale prý to tak má být
5. dub 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim A který jsi tt? Abych se zorientovala, ve kterým týdnu je takováhle váha? Ty jo, stejně to už je macek :wink:
5. dub 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych řekla, že ta váha odpovídá na 30-31. tt :slight_smile: Moje mimi by mělo mít 2 kila, pořád nemůžu pochopit, jak se tam ten malý může vměstnat :slight_smile:
5. dub 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Mně přijde, že hlavně můj mrňous přibírá aspoň 0,5 kg denně, každý den to jsou větší a silnější žďuchance a cítím jeho každé otočení, už to nejsou malé kopanečky, je to prostě síla, jak se tam mele.
5. dub 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 jsem 30+2 a myslela sem ,že bude mít tak 1300 max.ale prý vše odpovídá i míra hlavičky,stehenní kost páteř....
5. dub 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Já se vždycky koukám na tuhle tabulku http://www.maminkam.cz/velikost-plodu-v-tehotenstvi a podle toho ti to i docela odpovídá :slight_smile: Ve 31. tt 1500 g, ve 32. tt už 1700 g.
5. dub 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Přesně... Často to i hodně bolí, ale raději ať to bolí, než klid v bříšku.
5. dub 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g No to naprosto souhlasim, když je někdy klidnější, hned se bojim.
5. dub 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 no já se taky orientovala podle tohoto a proto mě dnes tak překvapil,ale prý to odpovídá,tak sem klidná ,no snad to :grinning:
5. dub 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já jdu v úterý na UTZ taky se moc těším jsem zvědavá zda je opravdu hlavičkou dole a zda se mi opět holčička potvrdí jdu na GENNET ke známé takže to bude zase na hodinu :slight_smile: :slight_smile: ...no hlavně aby bylo vše jak má k našemu doktorovi jdu až 20.4.což mi příjde za stašně dlouho.
S těma kopancema je to síla včera jsem se válela na gauči od 19.hod. a to se začala v bříšku převalovat,žďuchat a nevím co ještě....Lehnout jsem si šla po 23.hod.a stále kopala,když konečně usínám příjde manžel z hospody vzbudí mne tak,že ještě ve 2.hod.pochoduju po bytě,abych se v posteli nepřevalovala a mohla usnout :angry: :angry: ....no a malá pořád kopala až jsem si říkala jestli je to tak dlouho normální,cítíte to někdy taky tak dlouho???
5. dub 2012 ve 14:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata s estetyckým cítěním, jukněte na nějaké fotky a poradte, nechat platinu nebo jí do havraní černé (poprve a natrvalo..) ???????Za týden jdu ka kadeřnící ..
@terezka312
@vak
@taknevim
@karollinka
@cervena_vila
@misula.g
5. dub 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ta platina ti sluší ,jsi kočka ,nechala bych to asi tak :slight_smile:
5. dub 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na další kontrolu jdu až za měsíc a ne za 14 dní .A večer mívám strašné křeče v nohách .
5. dub 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No nevím já to jednou také vyzkoušela,bylo mi 25.let a každý říkal,že mi to pár let přidalo což mi tenkrát ani nevadilo,ale necítila jsem se dobře trvalo pak dlouho než jsem mohla na původní barvičku :angry: :angry: ...zdá se mi,že máš hodně vlasů což je pro tmavou dobrý předpoklad,ale abych byla upřímná takto mi připadáš kočka jak píše taknevim@ :wink: :wink: ...Pro mě je prostě blond více sexy nemůžu si pomoct,ale znám pár koček,kterým černá taky sluší...zkoušela jsi třeba tmavou paruku??
5. dub 2012 v 15:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak já sem tmavovlasá a minulý rok v létě mě chytla blbá,mám švagrovku kadeřnici a celé sme to promelírovali do blond.jak já se v tom necítila,ale aspon,že to šlo přebarvit zpátky,černá se odbarvuje zpátky fakt blbě
5. dub 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Zůstala bych taky u platiny!!!
5. dub 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek