• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Teď mi přišla sms, že se kamarádce narodil kluk. Termín měla 24.4., v pátek byla na kontrole v porodnici a vše ok, prý se porod nechystá, včera večer slavila svoje narozeniny, praskla jí voda a dnes v poledne byl Jonáš na světě :slight_smile: A to nemaj kočárek a dnes jim přivezou rozloženou kuchyň. Navíc rodit měla v Podolí a nakonec porodila, když byla za manželem v Lipsku. To je život ...
5. dub 2012 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
studuju tu kojenecké podprdy.a musím zajít do obchodu někam tato normál.už je mi malá.Hned po výplatě letím na nákup.Potřebuju tu s vyztuženýma košíčkama ,sem na ni zvyklá.a ono ve vel 85 D-E taky bych mít obyč asi nemohla :slight_smile: jakou kupujete vy?
5. dub 2012 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 jejda mám uplně husí kuži,chcem jet v květnu jak sou ty svátky do Prahy,no nevím asi si to rozmyslím.Máme to dost daleko přes celou republiku ,bydlím na jižní moravě pul hodinky na slovensko to máme. :unamused:
5. dub 2012 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim V květnu na svátky to je ještě v pohodě ne :slight_smile: Zvláštní je, že jí v pátek neřekli nic, ani že se zkracuje čípek, ani že se otvírá, prostě všechno uplně v pohodě, prý má minimálně 14 dní čas. Zítra měla jít na další kontrolu.
5. dub 2012 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim Já si včera koupila taky 2 nové podprdy, protože už mi žádné nebyly a koupila jsem jednu 90C a druhou 85D :sweat_smile: Kojenecký chci nosit až na kojení :slight_smile:
5. dub 2012 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
já se ještě na kojenecký ani nechystám, říkám si, že počkám, jaká konečná velikost se z těch lajdáků ukáže :grinning: :grinning:
5. dub 2012 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak
@taknevim
@terezka312
Mému manželovi se dá věřit, ma na to oko, a je pro černou, říká že mi sedne oboje, ale s tím že černá trošku víc, jelikož jsem víc sportovní typ než typ bárbie, že bych se v černé i lépe cítila, méně uměle, navic už když jsme se brali, mi jednou řekl, že osobně se mu víc líbí tmavovlásky,. Chodím hodně v černém oblečení, kontrast bílá plet tmavé vlasy a výraznější oči mě lákají. :slight_smile: Vidím to spíš pro na změnu, celý život jsem tkzv blbá blondýna .. :grinning: ??????????????
5. dub 2012 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 havraní černá zestařuje, ještě jsem neviděla ženskou, co šla z blond na černou, že by jí to prospělo. Najednou je nějak tvrdý obličej, výraznější vrásky od nosu k puse... je to divný. Ale chápu, že s jarem na tebe jde chuť na změnu, já jsem normálně blondýna a co jaro, to chci stříhat nebo barvit. Už pár let odolávám, ale moc jsem si užívala zrz, sytě červenou i fialovou :dizzy_face:
5. dub 2012 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@marki1904 Já jsem taky pro platinu kvůli tomu, že černá dělá starší. Možná bych šla neprve do melíru
5. dub 2012 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak K tomu kopání, já chodím taky spát kolem 11 hod. a malý má vždy pilno. Hodně se i často v noci budím a většinou cítím, jak se malý převaluje, takže v noci je dost aktivní. Rádo ho cítím i tehdy, když vstává taťka, jako by malý reagoval na budíka :slight_smile: No a přes den je taky velmi čilý, mám třeba den, kdy se mi zdá, že vůbec nespinkal a potom následující den je trochu klidnější.
V Gennetu jsem byla na 4D a byla jsem moc nadšená. Udělali mi krásné video i velmi povedené fotky.
5. dub 2012 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám od začátku těhotenství už třetí podprsenku a i ta mi začíná být těsná. Takže kojeneckou budu rozhodně kupovat až na poslední chvíli a spíš asi vyztuženou.
5. dub 2012 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 No mně se právě moc nezdá ten kontrast černé vlasy a světlá pleť. Ale když se to bude manželovi líbit a ty se v tom budeš cítit, tak není co řešit. Akorát zvaž, jak už tu bylo řečeno, že z černé se k blond bude špatně vracet :slight_smile:
5. dub 2012 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Já teda kojeneckou taky až těsně před porodem (jestli to teda stihnu, viz kamarádka :slight_smile: )
5. dub 2012 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 No vidím,že pro manžela uděláš první poslední však tak to má být :wink: :wink: ...jsem na tebe zvědavá zda do toho půjdeš :slight_smile: ..
5. dub 2012 v 18:52  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@misula.g Jeee to jsem ráda,že nejen já totak cítím,přesně jak píšeš zdá se mi,že berušku cítím stále...taky jsem se dnes dočetla,že kolem 30.týdne jsou mimíška hodně aktivní :grinning: :grinning:,snad je to přejde neumím si představit,že takto budou řádit,když budou mít málo místa to nám budou nadskakovat bříška docela viditelně ne :grinning: :grinning: ????
5. dub 2012 v 18:57  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak Já cítím ráno jiné pohyby než večer. Ráno cítím hodně jakoby převalování po celém břiše, obě ruce mi nestačí a občas mi pod rukou projede něco ostrého, asi patička. Večer mám obr boule kolem pupku a sem tam kopanec v boku :slight_smile: A taky hodně cítím, jak mi tlačí na měchýř.
5. dub 2012 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@misula.g Takže jsi každou chvíli na malé že :grinning: :grinning: mívám to občas,když někde dlouho stojím jako ve frontě atd.hrůza vždy se bojím,že se počurám úleva je pak v autě,když si sednu :confounded: ...
5. dub 2012 v 19:11  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak Jojo, každou chvíli :sweat_smile: O víkendu to bylo zatím nejhorší, chodila jsem i 5x za hodinu, teď piju trošku méně. Bojím se chodit na procházky do přírody :slight_smile:
5. dub 2012 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vak chtěla jsem se zeptat, kde ubec bydlíš?
5. dub 2012 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@marki1904 a nebojíš se barvení vlasů v těhu? četla jsem, že by se moc nemělo, ale sama už jsem barvila...to by to jinak vypadalo :grinning:
5. dub 2012 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp Taky jsem byla na barvení zrovna teď v pondělí. Moc nevim, čemu by to mělo vadit?
5. dub 2012 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 nevim, někde jsem četla, že to jde přes kůži do těla a ta chemie není to pravé...ale kdo ví..
5. dub 2012 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska jsou barvy uz setrne.......barveni bych se nebala;0))
5. dub 2012 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se taky barvím, ale jen smývatelnou barvou bez amoniaku, používala jsem ji i před těhotenstvím.
5. dub 2012 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Moje známá dostala na podzim po třiceti letech barvení kontaktní alergii. Ale brutální. Už se nesmí barvit do konce života. (Oloupala se jí hlava, vypadala půlka vlasů, otekl obličej, fleky na celém těle, svědění, pracovní neschopnost na několik týdnů) Na šetrné barvy bych nevěřila - ale na kožní test den před barvením jo :wink:
5. dub 2012 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem dneska zjistila, že pokud člověk ví přesně co chce, tak to nesežene - výbava do porodnice. To jsem fakt nečekala, myslela jsem, že vlezu do první lékárny a za půl hoďky vylezu s taškama ven. Dneska jsem prošla tři a nemám ani půlku. Zítra si dám druhou štaci, lékárna ve špitále bude asi nejjistější. Ty bláho, oni fakt skoro nic nemají a když už, tak velikosti nebo výrobce, který nechci (už jenom vzhledem k ceně). No to bylo překvapení... :unamused:
5. dub 2012 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@miribee A co jsi sháněla a neměli? To mě ještě vůbec nenapadlo shánět věci do porodnice. Nemám ani věci pro mrně, natož pro sebe.
5. dub 2012 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@miribee Hartman nebo Fixies dělají hotový balíček do porodnice - vložky, kolečka, kalhotky, už si nepamatuju, co tam všechno bylo, ale použila jsem vše. Měla jsem to od tety z lékárny.
5. dub 2012 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@miribee A co internetová lékárna? Já už nenakupuji jinak - kromě potravin vše přes net
5. dub 2012 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
eště sem se zapomněla pochválit,dnes sem dostala u doktora balíček s propagačním materiálem.Byli tam nějaké vzorky .časopis plenka......
5. dub 2012 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek