• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@marki1904 Koukám na tvoje fotky a moc se mi líbíš v té světlé, jsi naprosto přirozená.. neměnila bych.
6. dub 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Mě takhle večer řádí už hodně dlouho, taky když třeba nemůžu spát, tak cítím, jak se tam pořád převaluje a nechápu, kdy jako spinká! :slight_smile:
6. dub 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Teda holky, co Vás dočítám, tak máte pořádný macíky.. my měly v 28+6 1170g.. ale dr. řekla, že je malá, ale ještě je to v normě.
6. dub 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Bydlím kousek od botanický zahrady pod horníma kasárnama a ty?
6. dub 2012 v 09:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve dvanáct jdu na sobě spáchat zločin, změna je život , a jako blond jsem si už užila svý ... :confounded: :wink:
6. dub 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marki1904 Těšíme se na změnu a na fotečku :slight_smile:
6. dub 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak já bydlím v Rochlicích, na poštovním nám. :slight_smile:
6. dub 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Jasný změna je život a když se ti to nebude líbit, tak to časem odroste a může přijít další změna :slight_smile:
6. dub 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 já tě chápu, já bych šla zas nejradši do červený :grinning: ale to by to vypadalo, nehledě na to, že by mi to totálně ty vlasy zničilo....
6. dub 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee já zas šla vtipně shánět do drogerií :grinning: a pak mi máma říkala, že je to spíš lékárenská záležitost a jelikož ona jednu vlastní, tak to nechám na ní, akorát včera si odjela užívat na Krétu (myslim....)
6. dub 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ahojky :slight_smile: me se take libis v te blond..i kdyz barveni do blond taky zahul asi na vlasy co...rozhodne mas hezky oblicej melo by ti sluset vse.. Stim ze ja mam rada kdyz to vypada prirozene takze uple do cerne bych nesla bt tebou....budes si to muset i hodne casto barvit protze budou prosvitat ty svetle jak to bude odrustat....co zkusit nakou hnedou hezkou?? Ja si jako mala na tabore obarvila kebuli na cervene a podobne odstiny hruza :slight_smile:)) no a pak kdyz me soupli do agentury tak ta me ihned poslala ke kadernikovi a obarvily mne na takovou krasne prirozenou hnedou fakt to byla bomba stim ze kdyz to odrustalo nebylo nic videt a ted uz mam asi 5let svoji barvu a jsem za to moc rada vypada to prirozene nemam starosti s barvenim a penize misto do barvy cpu do extencion haha
6. dub 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karollinka to odrůstání můžu potvrdit, je šílený- jsem původně zlatovláska a už několik let se barvím na černo..hned to je znát, i když už mi pod tím dávno neleze má původní barva, po těch letech už taky ztmavla, ale i tak je to barva co 3 týdny-měsíc
6. dub 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila @terezka312 @ misula.g Sháněla jsem od porodnických vložek přez kalhotky až po olejíček. Dneska zkusim tu lékárnu v nemocnici - vždyť je tam proboha porodnice, tak když ne tam, tak už fakt jedině ten internet :grinning:
6. dub 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp @karolinka Holky, já mám teď s vlasama strašný problémy, když jsem otěhotněla, začaly se mi vlasy strašně ničit - lámaly se, třepily a vypadávaly. Tudíž jsem se nechal ostříhat úplně nakrátko. Vlasy se mi kazí pořád, už se mi třepí zas, barva na nich nedrží, nedrží ani žádný účes, nic nepomáhá. Snad se to zpraví až porodím nebo přestanu kojit... Ráda bych si je nechala zase trochu narůst, ale teď to asi vážně nemá smysl... :confounded:
6. dub 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Jeee kousek od toho úžasného krámku s dětským zbožím že:slight_smile:)..chodím ještě do práce,ale můžeme se klíďo potkat porovnat bříška a pokecat.))..
6. dub 2012 ve 13:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee mě se v těhotenství naopak přestali vlasy mastit a jsou jak pruty :grinning:
6. dub 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak no, koukám na ten krámek z okna :grinning: ale paní už to asi půl roku zavírá, ale taky jsem tam nakoupila pár věciček...
já mam čas skoro pořád, tak dej někdy vědět :slight_smile:
6. dub 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Jojo, tohle všecko jsem koupila v jednom e-shopu, a hlavně levněji :slight_smile: Tak držím palce :slight_smile:
6. dub 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Fakt jo já tam byla asi dvakrát na kukačku,abych si osahala kočárky vím,že to byl dřív celkem vyhlášený obchůdek...no asi konkurence že a int.obchod :frowning2: ,což chápu...
Tak někdy před porodem dám vědět to už budu doma :slight_smile: :slight_smile: ..
6. dub 2012 ve 13:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Já si myslím, že se ti ty vlásky po porodu spraví, miminka z nás všechny živiny a vitamíny doslova vysávají. Mne se vlasy stejně jako @evelp přestaly mastit a zlepšila se mi i pleť. To spíš se zubama je to horší - z toho mám já hrozný strach. Jdu za dva týdny na zubní a fakt se bojím, měla jsem vždy problémy.
6. dub 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak jo, tak teď myslíme každá jiný- ty myslíš dětský ráj - tak ten funguje, ten je super, ale tady naproti je ještě jeden bazárek a dětskýma hadříkama :grinning:
6. dub 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g jojo, pleť se mi zlepšila o 1000% , ale zuby...přád mi krvácejí dásně
6. dub 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp To i mne - zubařka mi doporučila Meridol, protože Lacalut se v těhotenství nesmí, ale já už nemůžu Meridol ani cítit :frowning2:
6. dub 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem z únavy na posezení zbodla oříškovou milku a dneska načínám další... Už je mi to dlouhý.
@miribee mojí tetě se při těhotenství taky pokazily vlasy, používá na to šampon s kofeinem z lékárny a je to lepší. Značku nevím, ale v lepší lékárně by měli poradit nebo objednat.
Mně zas narostla spousta "baby vlasů" po prvním dítěti. Obvykle těhotenství dodá vlasům sílu do života a vypadají až po porodu, takže pak houfně rostou nové. Nedá se to česat, mám dlouhé vlasy a kolem hlavy svatozář z těch deseti centimetrových zvlněných nových vlásků. Pořád vypadám, jako kdybych nesáhla na hřeben tři dny. Ale na krátko jít nechci, je mi v dlouhých dobře.
6. dub 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@misula.g já na to nepoužívám nic, jen doufám, že to přejde :grinning: jsem lempl
6. dub 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Mne zase přijde, že jsem se celá ochlupatěla :grinning:
6. dub 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g jooo to taky :grinning: teda hlavně to břicho..
6. dub 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Jo jo ten jsem myslela,ale o bazárku vím něco jsem tam už kupovala paní má inzeráty i tady na koníkovi a říkala,že už ho zavírá....
6. dub 2012 ve 14:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Ty vado koukej dát hnedle fotečku :slight_smile: ..
6. dub 2012 ve 14:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kamarádka, co včera porodila, dala na facebook fotky a já u toho už hodinu řvu. Jednak je to nádherný, ona vypadá strašně spokojeně a Jonášek je úžasný a navíc jim to závidim. Strašně se těšim a už chci taky mrně mít u sebe, navíc jim závidim, že to maj za sebou, že vše proběhlo v pořádku, jsou zdraví a mají krásné zdravé dítě. Asi tu jistotu jim závidim. Jinak moje mrně má ještě minimálně 2 měsíce čas, to je mi jasný, ale už se nemůžu dočkat!
6. dub 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek