• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@cervena_vila
@miribee
Holky co se týče šampoonu coffein proti vypadaváni a stimulující vlasové kořínky (předpokládám, že myslíme ten sám @cervenavila )je to z lékarny od značky ALPECIN - C1
Je užasný a vlasně jsem jej začala používat po porodech, taky špičkový je i jejich tonikum, žádná máčka ale fakt stimulující efekt !!! Jeho výhodou je i to, že je šampoon silný, stačí jej málo a pak i vydrží 2x dele než od jiných značek. NENÍ DRAHY :wink:

Jinak mě v těhu hapruje pokožka ale vlas nevypad ani jeden, to příjde po porodu...., ale už minule jsem si ožkoušela, že když jsem už pár týdnu před porodem zařala ošetrovat vlásky přípravkem proti padáni, a vitamínky, padani zkrátka nedorazilo, takže PŘEDCHÁZET a ztráta je pak minimálni. :slight_smile:
7. dub 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Jeee super informace :wink: díky za ní..Já mám vlasy v těhotenství vždy super a ani po porodu jsem doposud neměla výrazné padání,ale pak dýl tím,že si je nechávám melírovat a mám je jemné dosávají zabrat no vím to,ale nechci se ho vzdát navíc už se objevují první šediny :angry: :angry: ...každopádně šampon si určitě koupím!!!
7. dub 2012 ve 13:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky...trošku taková blbá otázka, ale jak bojujete s tím sexem co se poloh týče? ať dělám, co dělám, malej se automaticky natlačí uplně nahoru a kolikrát pod ty žebra, že je bolestí konec..:grinning:
7. dub 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Téda, to Nás asi teprv čeká,( druhý den , co se budín s bolesti žeber ) ale jako pololohu zatím misionář,( ten ještě šel) a pak už pomalu jen v leže na boku zezadu.. Záleří proč ti prcek utíká pod žebra, jestli kvůli tlaku na bříško, či zespod ... :unamused: To už asi o moc lepší nebude ... :sweat_smile:
7. dub 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 právě, že to dělá ve všech polohách, takže kvůli tlaku na bříško to asi moc nebude, ale že by mu to až tak vadilo ze spod se mi nezdá...aby to nevyznělo blbě, ale přítel to má tak akorát :grinning: než aby to malému vadilo..
7. dub 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 asi se táty bojí :grinning:
7. dub 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evelp Mně se nikdo pod žebra necpe, ale břicho už mi hodně vadí, minule jsem si při úplně běžné pozici natáhla nějaký vaz v noze a byla jsem půl dne jak chromá (napadl mě příměr s tou na... kachnou). Ovšem dnešní úklid kuchyňských skříněk byl podobně obtížný :stuck_out_tongue_closed_eyes: už to musím nějak doklepat... A to ještě nemám v pase metr.
7. dub 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád mi tvrdne břicho, to je tak otravné!!!
7. dub 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13 s dokladem na pojištovnu skákni raději hned. Mám pocit, že tu akci mají časově omezenou, do 30.6., tak at to nepropásneš... :slight_smile:

já také byla na kontrole. A vše v pořádku, mimi hlavičkou dolů. A měření...v 30+1 (dle utz z 13tt) váží 1507g, což dle dr(nebo počítače) je o 2 dny menší(tedy 29+6). :slight_smile: Jsem moc ráda, že je mimi menší, než kluci( ti už měli 1650 a víc), takže trochu doufám, že mimi nebude veliké..

a jinak nechápu, že vám mimi nechtějí přeměřit! Dyk to je jedno, v kterém týdnu. Chápu, že před porodem už ta odchylka je fakty velká, že se špatně měří. ALe ted? Plus mínus 200g!!! nechápu!
Já jsem se s dr domluvila, že mi dítko přeměří ještě tak v 40tt(mám strach, že bude zase velké). A on souhlasil a ještě se mi smál. Že jako, z čeho mám strach, že když jsem porodila 4,5kg dítko, tak porodím vše! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A že si ho v břichu určo nenechám! :slight_smile: :slight_smile:

a ad prsa-mne se osvědčilo si je tak 2-3 týdny před poroden masírovat. Jako bradavky a to trochu silou, aby si "zvykly" na kojení a pak to tolik nebolelo..:slight_smile:

ad vložky do porodnice-já je kupuji ve zdravotnických potřebách...
7. dub 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Tak šup do hajan. To určitě tvrdne z toho úklidu, tak opatrně :wink:
7. dub 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
V noci jsem se byla po tmě napít, říkám si , že co bych pro četstvou plodovku neudělala..., a řízla jsem sebou ze schodů tak, že mám kolena a lokty na padrt :confounded:
Naštěstí je Oliver v pořádku a hemží se ... :frowning2:
8. dub 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Tož to je nápad chodit v noci po tmě! :sunglasses: Dnes ordinuji absolutní klid a nechat se pěkně obskakovat! :grinning: To já si večer nachystám vždycky dostatek tekutin i něco na zub, kdybych nemohla v noci spát, ať nemusím vstávat....ale stejně vstávám tak 2x na malou :grinning:
8. dub 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Marki, tak hlavně, že jste v pořádku! Máš to naražené? :frowning2:... Já jsem teď taková nemotorná a proto se musím víc hlídat, včera jsem zakopla o manželovy nohy a on málem dostal infarkt :frowning2:
8. dub 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám láhev u postele. Pravidelně dělám v noci rámus, protože spím s kojícím nataženým polštářem, a ten když se vymrští, tak shazuje vše kolem :slight_smile:
8. dub 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g V těhu víc do všeho vrážím,- jak říkáš, člověk někdy trne :angry:
Na kole pohodička a v noci taková žába.., naražený a potvoru kůží na kolenou a loktech spálenou, z brždění jak jsem letěla na šířku celého pokoje ..
@mimisek2011
@misula.g Opatrujte , bacha na své bubínky a miminka !!
8. dub 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 no tak hlavně pozor,mě se stalo,že sem šla a zapomněla sem otevřít dveře :grinning:
8. dub 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@comra - super,děkuju :slight_smile:
8. dub 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem zapojila noční světýlko, co mám k přebalování - na bezpečnou cestu na záchod.
Pokračuju v hnízdění - totální úklid a přerovnání kuchyně. Při stěhování jsme to do těch skříněk jen tak naházeli a už tak zůstalo. Teď přibyl nový miláček - myčka nádobí, tak přizpůsobuju kuchyň sobě po dvou letech bydlení. Jsem tak v půlce. S dvouletým dítětem to prostě nejde ani trochu od ruky. Ještě tam potřebuju rozmýt flekatou zeď a vymalovat to primalexem proti plísni, abych nemusela co čtvrt roku řádit se savem.
8. dub 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila já ti tak závidím hnízdění...:frowning2: já hnízdím, ale jinam, než kde jsem....já doufám, že už tenhle týden najdu nějaký byt...
9. dub 2012 ve 03:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila My plánujeme dělat celou ložnici, vyhodit starý nábytek, koupit nový + udělat tam dětský kouteček. Na ložnici se čeká měsíc, tak doufám, že to stihnem, pak budeme mít co dělat.
9. dub 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U Nás se od 13.4 dělá bouráni oken + vnitřní obložení chaluby+ stavění ohrady pro emu atd...
Manžílek si na to bere 14 dní dovolenky, a poprvé co jsem svěřila někomu jinému vaření pro Nás :grinning: (tchíni)
A jídelníček ??? Přáli jsme si ........
1. řízky a bramb. salát
2. guláš segedín
3. ovocné knedlíky
3. rajska s karbenátky
5. halušky s brinzou
Takže se na tu dřinu vlastně mooooc těšíííím !!!! To se bude rysovat 1 kg pro Oliverka navrch. :grinning: :wink:
9. dub 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marki1904 Taky bych si nechala vařit!
9. dub 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila To věřím !!! Teda, pro mě je to poprvý takový luxus :wink:
Zas když se ptala s čím pomoct, a přece ji neřeknu že potřebujeme vynášet cihly a sutiny.... :unamused:
Takže myslím .., že to tak bude ke spokojenosti všech ... :grinning:
9. dub 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 @cervena_vila A ještě k tomu si nadiktovat co vařit :grinning: Taky bych se tak chtěla mít
9. dub 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g :grinning: Jj, vypadá to , že si alespon to poslední těhu trošku užiji ... :wink: :wink:
9. dub 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 To je dobře :slight_smile: Zasloužíš si to
9. dub 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 ahoj,tak mi to nedalo,ta váha,protože sem taky všude četla,že by mělo mít mimi ve 30tt kolem 1300g a našla jsem tohle
http://www.emimino.cz/diskuse/vaha-plodu-ve-30tydnu-104728/
tak asi je to ok
9. dub 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim No vidiš, tak v pohodě. Jsem zvědavá na nás, jdu 3.5. Ono hlavně to měření je dost nepřesné. Stačí, aby mělo mrně třeba trochu delší nohy, nebo trochu větší hlavičku a už ten váhový odhad skočí někam jinam :slight_smile: Někde jsem četla, že ten odhad je plus mínus i 500 g, to už je docela dost.
9. dub 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim ahojky holky..
no já byla ted v út na kontrole a pan dr.mi říkal,že má malá 1352 g a že to je ok..
Jsem ve 30 týdnu..teda ted začínám 31t.t. :slight_smile:
9. dub 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13 no vidíš ,ta co si o tom pak myslet?
9. dub 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek