• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
kdepak se dnes všechny touláte? Asi besedujete co?Mě dnes docvaklo,že už mě čeká posledních 10 týdnů,tak sem se rozhodla,že nebudu čekat do května a tento týden vše nakoupíme,když máme potvrzeného toho Honzíka.Jakousi náladu sem na to dostla :slight_smile:
9. dub 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@taknevim Téda, ty jsi samé překvapení !!! Tak přeji příjemné vybíráni , pěkně si to vychutnej ! :wink:
9. dub 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno, tak dnes nás čeká kontrola a doufám, že vše bude o.k. :wink: Jinak malý je poslední dny a hlavně noci hoooodně aktivní, až z toho nemůžu spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes už to je jen 56 dní do TP :sweat_smile: :sweat_smile: Už se to blíží.... :grinning:
Takže budu pomalu kompletovat tašku do porodnice, kdyby se náhodou prcek nemohl dočkat :astonished:
10. dub 2012 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Tak asi na to shánění na květen zůstávám sama :slight_smile: V dubnu jsme alespoň chtěli začít s pokojíčkem, ale nějak nezvládáme, přes týden oba v práci a ty víkendy jsou furt samé návštěvy nebo jiné aktivity, takže dubnové víkendy už volné nemáme. Květen to jistí. Zatím jsme se aspoň rozhlédli v IKEA a natipovali nějaký nábytek, manžel předělal sklep, aby se do něj vešly všechny věci z pokoje, který bude dětský, ale momentálně to je spíš odkladiště všeho možného. A to je vše :slight_smile: Stejně mi přijde, že je pořád fůra času.
10. dub 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, my jdeme dnes konečně na to "zapomenuté" měření :slight_smile:
@mimisek2011 Náš malý je aktivní spíš přes den, přišlo mi, že včera byl přes den klid asi jen na hodinu. Taky už se vybavuju do porodnice, mám asi vše kromě přezůvek a kojících podprsenek.
10. dub 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Jojo, to jsem si myslela taky, že je času dost :slight_smile: Včera jsem si uvědomila, že ložnici, kterou chceme, nám dodají do měsíce, což je tak tak...
10. dub 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Tak to my se budeme možná ještě stěhovat do domečku :slight_smile: Tak jsem zvědavá, jak to zvládneme, nebo budeme muset už počkat po porodu. Zatím se ještě čeká na kolaudaci a budeme muset si znovu naplánovat kuchyňskou linku, jinak pak ještě ploty, terasa a kotec pro psa :wink:
Bylo to takové spontánní rozhodnutí s koupí toho domku, že si ani nestihneme užít rekonstruovaného bytu, kterou jsme po 2 letech minulý týden dotáhli do posledních detailů :grinning: :grinning: Ale trávit mateřskou v domečku bude určitě příjemnější, že jo?
10. dub 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mimisek2011 Ty jo, tak to je super... To se rozhodně nudit před porodem nebudeš :slight_smile: Hlavně opatrně na sebe. My jsme rekonstruovali v prosinci, takže ještě taky nemáme vše, ale ta nová ložnice je potřeba, abychom udělali místo pro miminko i pro nás
10. dub 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .........tak jsme dneska byli u doktora a jsme 29+3 a máme 1600g..... :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@antivirus31 Miminko krásně prospívá - to je váha tak akorát, že?
10. dub 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj uz je z nej poradny chlapak ..........vaha si myslim,ze je o.k doktor nic nerikal,tak asi jo ;0)))
10. dub 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antivirus31 já měla stejnou váhu a dr.říkal,že je vše přesně jak má být :slight_smile:
10. dub 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem rada;0))
10. dub 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes mame po kontrole malej vazi 1900g a vse je ok.... :slight_smile: mam radost a strasne moc se uz na neho tesim...co velikonoce holky??
10. dub 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pitrson ahoj no mě ti to těšení chytlo taky uplně po tom ultrazvuku.Aý tak,že jedem na nákup a pomalu všecko chystám.Velikonoce,sem ráda,že mám za sebou.Unavená jak pes sem byla
10. dub 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim i ja pripravuji :slight_smile: ale teda porad je co....a to jsem myslela ze uz vsechno mam :slight_smile: ale teda tesim se uplne strasne...kdy rodite?Dneska jsem nastoupila na materskou...takze uz se to vazne blizi...
10. dub 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitrson 14,6 mám termín sem ted 31 tt
10. dub 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson no a těším se už jen kvuli tomu,že sem zase začla blinkat a doufám,že to přejde,ale už zase týden v kuse,to je hnus :frowning2:
10. dub 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim tak to chapu i kdyz ja neblinkala ani 1 za celou dobu...
10. dub 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Tak to u nás to dodání nehrozí, většina bude IKEA, tam je většinou vše skladem. Možná jak tu píšou holky, začnu být aktivnější taky až po tom ultrazvuku, ten mám 3.5., což tak akorát vychází, že budu mít konečně čas.
10. dub 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, dneska v noci jsem se dvakrát vzbudila - musela jsem si odskočit - a hádejte v jaké poloze - na zádech s rukama za hlavou :grinning: Hned jsem si na vás vzpomněla - takhle opravdu nikdy nespím :slight_smile: Taky jsem si vzpomněla na hodiny Veřejného zdraví na vejšce, kde nám jako první pomoc při astmatickém záchvatu doporučovali dítěti zdvihnout ruce. Profka říkala něco o větším prostoru pro plíce. Jestli si na ně v noci tlačím já nebo mimi a tím pádem si to tělo pořeší samo takhle, nebo fakt nevim.. Musela jsem se normálně smát :slight_smile:
10. dub 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@miribee AHOJ,EŠTĚ FURT JÍŠ TY JOGURTY? :grinning:
10. dub 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim ahoj, to víš, že jo :grinning: Jen je občas vyměním za naprosto plnohodnotnou snídani a pak to ještě alespoň na dvě hodiny zalomím :slight_smile: Gratuluju ke klukovi :slight_smile:
10. dub 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee No co jogurtíčky ? Krmí Tě ?

Vzhledem k tomu že mě bolivaji žebra a to dýcháni je někdy těžší, myslím že ta poloha během spaní těžce souvisí s roztahováním žeber. Tím že dáš ruce za hlavu zakloníš je a nadzvihneš hrudní koš, a ulehčuješ miminku i sobě. Jemu děláš prostor, a ty pak budeš kupovat objem podprdy místo 75/D tak 85D :grinning: :angry:
10. dub 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 To jsou ty moje jogurty v šest ráno, jak hlady nemůžu spát :grinning: Když už jsme u těch podprsenek - je kojící podrpsenka fakt nutnost nebo jenom módní výmysl?
10. dub 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kojící podprsenka je dobrá věc. Hlavně prvních pár měsíců. Kamarádka mi po porodu volala do porodnice a říká.."Když jsem porodila, tak mi dali jednu radu..: Kozy patří do chlívku" (v překladu: prsa do kojící podrsenky):slight_smile: Jsem se smála, ale svatá pravda. :slight_smile: Takže druhý den po porodu jsem vytáhla bavlněné podprsenky a vložky do nich..a spalo se i líp. přes den jsem nosila "hezčí" kojopodprsenky.
Je to opravdu praktické. Nelovíš stále prsa někde..Jo, a já mám i normálně větší prsa(C), nevím, jak je to s malými.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@comra No já jsem si spíš říkala, jestli "normální" podprda neudělá stejnou službu...
10. dub 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee normální podprsenku jsem nosila až když bylo klukům tak 7měsíců. Když už jem kojila pravidelně a začala přikrmovat. Jinak jsem měla kojopodprdu. Přišlo mi to praktické.Ze začátku kojíš furt a kojopodrpda se lepší obléká a svléká. Většinou to musíš dělat jednou rukou, v druhé držíš prcka. Já si teda nedokážu začátky koja představit bez kojopodprsenky. Navíc já normální podrpy mám s kosticema a většinou nějaké ozdoby. Kojopodprdy jsem měla čistě bavlněné, bez krajek,bez kostic,...
a ani nebyly tak drahý...
10. dub 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ke kojícím podprsenkám: záleží, jak moc má ženská mlíka. Když teče, že se v noci převalí a už spí v louži, tak je super mít něco na sobě, ale stejnou službu udělala i "lambáda" vycpaná plenou. Já jsem nesehnala takovou, která by mi vyhovovala (tlačily, škrábaly, škrtily, bolely, nebyly z bavlny atd...), ale třeba vychvalovanou Anitu jsem na sobě neměla, přes internet jsem se neodvážila a v obchodě nebyla. Nosila jsem právě ty sportovní bezešvé a lovila prsa :wink:
Ale je fakt, že já mám menší dvojky, poporodní nalití naštěstí brzo odeznělo a zase byly dvojky, to je taková bezstarostná velikost, ještě tolik nepotřebuje lešení :sweat_smile:
Když je naopak mlíka míň, je dobré chodit "bez" aspoň doma, protože houpavý pohyb a volnost podporuje proudění krve a vytvoří se něco navíc. (To není z mé hlavy, někde jsem to četla)
10. dub 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimochodem dneska jsem si plně uvědomila, proč se na MD hloupne. Celé dopoledne jsem strávila vařením a skládáním prádla (kupa za víc než týden). Nepotřebovala jsem mozek vůbec zapnout :confounded:
10. dub 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek