• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@andrejka_86 urcite jdi, treba bude i na utz vidět bublinka... :slight_smile: a je ti špatně nebo něco?
13. říj 2011 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka nikdy jsem nevěřila jak prsa můžou bolet.. fakt síla.. no a bylo mi tak dva dny dozadu docela dost zle, ale nějak to ustalo - nakoupila jsem si lízátka a těhu čaj a je mi lépe.. ale jsem ospalá a unavená (spím odpoledne, večer jdu spát v půl 9 a v půl 6 ráno nejsem vyspaná) :slight_smile:
13. říj 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejka_86 taky spím víc a jsem víc unavená...mně prsa bolely chvilku, ale uz je to ok kdyz pominu ten fakt, ze je mam asi o cislo vetsi :( podprdy jsou mi malé :( ale spatne mi teda nebylo...krome unavy a vetsiho poprsi o tom ani nevim :slight_smile:
13. říj 2011 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak trochu opatrně se k vám přidám- mám sice negativní zkušenost z července, ale věřím že teď už bude vše v pořádku. Objevily se dvě čárky, prsa bolí a občas je mi lehce na zvracení, ale jinak kromě únavy nic. A cítím se skvěle a optimisticky, snad to tentokrát opravdu vyjde:wink:
13. říj 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@carrynka mi právě ta nevolnost odešla.. tak mám takovou menší obavu - ale MS stále nikde a už má 6 dní zpoždění, takže si myslím, že by přišla.. nikdy se mi nestalo, že by vynechala úplně a pozitivní těhu test o tom nasvědčuje, že by tam mělo něco být :slight_smile:
13. říj 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejka_86 když byly 3 testy pozitivní tak určitě :slight_smile:
@amadeuska vítej, tak držíme pěsti ať to dopdne dobře :slight_smile:
13. říj 2011 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carrynka díky:slight_smile: V červenci jsem bohužel potratila, ale od začátku jsem měla pocit, že to není úplně v pořádku. Teď mám naopak pocit, že to vyjde, ale nic nechci zakřiknout. Ale je moc brzo, 2 dny po termínu MS. Musím být trpělivá a doufat:wink:

Holky nedoporučily byste mi nějakého dobrého gynekologa v Praze? Chodím k Doc. Güttnerovi do Dejvic, ale poslední době se na něj množí negativní ohlasy a začínám z toho mít blbý pocit. Máma mi doporučuje Gyncentrum na Chodově, ale my se teď budem s manžele stěhovat do Řep a to je přes celou Prahu...
13. říj 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska ja jsem z Brna, takze to ti nepomuzu :(
13. říj 2011 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie já Praha 8 :wink:
13. říj 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrejka_86 ahoj, prosímtě ten těhu čaj máš z lékárny nebo z nějakého jiného obchodu? mě sice ještě špatně jako na zvracení není, ale mám takové pnutí až křeče v podbřišku a občas to jde až do zad.... já jdu k mudr taky celekm brzy (při kontrole by to měl být 6tt)
13. říj 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magdalena_f ano, z lékárny.. Právě jsem měla taky divné stavy v břichu a docela mi to pomáhá - je tam doporučená denní dávka 2-4 šálky denně. Já mám ráda bylinky, tak mi ani nevadí, ale některým nemusí chutat - mi tedy chutná a vypadá to, že pomáhá.. Pokud Tě bolí bříško, tak si kup magnesium (já mám šumivé rozpustné ve vodě). A švagrové to doporučila přímo doktorka, tak to je ověřeno :slight_smile:
13. říj 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejka_86 děkuji za radu, určitě vyzkouším, zatím piju roibos, který se může v těhu, ale přímo těhu čaj bych asi raději taky, bylinky mi taky nevadí takže to je v pohodě, jinak magnesium asti taky zkusím, mám pocit, že víc holek to bralo :slight_smile:
13. říj 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už asi 14 dní cítím takové napětí v nohách- nejsou to křeče, jen takové pnutí. Mohlo by to mít souvislost s těhotenstvím, nebo je to blbost...
13. říj 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :wink:
@caricia1 koukam ze chodime do stejneho centra,nevidely jsme se tam vcera?? :grinning: :grinning: ja tam byla rano :wink: HCG je krasne,hlavne se nestresuj-ale to rika ta prava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
@iil dekuju moc,presne tak..ulevilo se mi ale fakt na chvili,ten strach uz v nas zustane :pensive: musime jen verit ze ti bude dobre :wink:
13. říj 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienka82 Ahuj,já tam byla taky ráno... :grinning: Kolem 8h a pak jsem se tam vracela z Privamedu z laboratoře kolem 10h :wink:
13. říj 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka
@amadeuska ahojky :dizzy_face: :grinning: vitejte
@carrynka me se zvetsila prsa o 2 velikosti,ale jinak krom unavy mi take nic neni :slight_smile:
13. říj 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 my jsme tam dorazili v 8:30hod :grinning: a pristi ctvrtek tam mame byt v 11..take jsme vezli krev do Privamedu,ale uz pred 14 dni :sweat_smile:
13. říj 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienka82 Příští čtvrtek jsem obj tuším na 8.30h :grinning: Prosím tě dr povídal,že mi udělá uz a znova HCG -to to povezu opět do Privamedu nebo stačí si pak zavolat??
13. říj 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 myslim ze tentokrat si tam budes volat,kolem 13.hod byvaji vysledky..me take rekli ze mi krev vezmou ale po UTZ pak dr.Rokyta rekl ze uz to neni treba :dizzy_face:
13. říj 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnešní test a s testovánim pomalu končim, ještě mam koupený ten digitální tak jsme zvědavá na ty týdny :wink:
13. říj 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak dopadly dnešní kontroly? :wink:
13. říj 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.. možná se k Vám přidám taky, zatím dvakrát na testu duch, jsem 2. cyklus po potratu, jeden v březnu, druhý v červenci, takže jsem ještě skeptická, dneska 4+2, takže v nejbližších dnech se uvidí.. beru utrogestan na udržení a k Dr. asi budu volat v pondělí a půjdu pro další utroš.. :wink: TP by měl být podle ovu i MS 24.6.2012, ale to teda hodně předbíhám.
13. říj 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifka85 já jdu až ve dvě tak pak dám vědět..jsem nervozní hlavně z mudr a jaké to celé bude, protože tam jdu poprvé...navíc musím vzít malého, nemá mi ho kdo hlídat tak asi vezmu zásobu lízátek aby tam vydžel...
13. říj 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita já jdu zítra kolem 11 a už teď jsem taky nervózní, i když pořádně nevím z čeho. Stejně nepůjde nic vidět a do další navštěvy to bude ještě dlouhá doba.... Tak držím palce a pak písni.
13. říj 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 krasne dalnice! :grinning:
@akita na dnesek drzim palecky :dizzy_face:
13. říj 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana Ahoj, jistě bude nyní vše OK...nesmíš být skeptická, prošla jsem si tím stejným jako ty, též potrat v červenci a po 2.cyklu se opět zadařilo...minule jsem stresovala, aby vš bylo ok, nyní jsem hned naběhla k lékaři, dal mi utroš, jsem na riziku a nesmím nic dělat...ale už si nepřipouštím prohru...prostě ted to musí vyjít a hotovo a tak to musíš brát i Ty!!! Držím palečky !Kolikátý DC jsi nyní?
13. říj 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifka85 já jdu zítra v 8, už se nemůžu dočkat. držim nám všem palce:slight_smile:
13. říj 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka Proč ne, rozšíření tabulky není špatný nápad. Já se ale doplním až po zítřejší první kontrole, jsem v tomhle trochu pověrčivá :wink:
13. říj 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleopatra35 ahoj, děkuju.. no uvidíme až půjdu k Dr., pokud mě bude chtít v pondělí vidět, bude stejně brzo, byla bych jen 4+6. Jsem dneska teprve 31 DC.. ty jsi v kolikátém?
13. říj 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana dnes jsem 5+1 (37DC), ale byla jsem tam hned, jak jsem to zjistila, tj. 4+5 , nejdřív jsem tam volala, kdy mám přijít, zda v 6tt či déle, ale řekla mi, ať naběhnu hned kvůli utroši a PN, UZ mi nedělala, že je brzy, ale nabrali krev a za týden na KO, tj 17.10.
13. říj 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek