• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@cervena_vila no vidíš a jak do toho budeš ještě prát ty pleny,tak budeš skládat ještě jednou tolik.Jinak mě se osvědčili do podprdy ty kojící vycpávky chicco,sou užasné vzdy jsem byla kojná,mléka bylo na rozdávání a s těmato vycpávkama sem neměla nikdy nic protečeného.jinak moje vel.je 80D-E tak to by mě lambáda asi nezachránila :grinning:
10. dub 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. dub 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim pleny ještě stále peru, doufala jsem, že tam vyjde aspoň měsíc pauza bez plen, ale zatím to nevypadá. Ale zrušila jsem žehlení a mám novou myčku, sice na čtení pořád nezbývá čas, ale necítím se jako otrok :wink:
10. dub 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Vypadá super. Z mikrovlákna jsem zkoušela jen Triumph, ale měla strašně tvrdé gumy oproti jemnému mikrovláknu, takže podpora žádná, jen škrtila přes hrudník.
10. dub 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila jj myčka je věc k nezaplacení ,já ještě toužím po sušičce na prádlo,ale muj mě ju nechce koupit prý to moc žere :angry:
10. dub 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila no právě ,přes internet těžko kupovat,já to potřebuju zkusit.U normální podprdy mám problém při nákupu.Vždy jich tolik zkusím,až je mi trapné kolik toho musí prodavačka vytahovat
10. dub 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měření je za námi. Náš mrňousek má 2 032 gramů, odhadovaná porodní váha je 3 300 -3 500 g. Jsem 32+4 podle menstruace a podle utz 33+2. Takže vše ok :slight_smile:
10. dub 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@taknevim sušička je zázrak! Spotřeba je hlavní protiargument, ale já bych ji pozlatila. Můžu do ní dát tak půlku prádla, jen co nemá potisk, ale už to, že nemusím věšet ponožky a další "havěť" na šňůru je super.

(Auto má taky velkou spotřebu a chlap by bez něj nedal ani ránu)
10. dub 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@miribee Týjo, podprdy, to je kapitola sama pro sebe, že @cervenavila. :grinning: :wink:

Ta kojící je fakt užitečná věc, a já osobně jsem se bez ni neobešla ani v noci ! Vyhozené peníze to myslím nejsou...
Na nošeni mimo domov je fajn i klasická podprda koupená s rezervou tak, aby tě netlačila a mohlo se tvořit mlíčko !!! , a vlezli se ti tam i tampony / kolečka, a přitom ti to drželo prsa tak, jak jsi pod hezkým oblečením zvyklá !

K nezaplacení jsou tampony chicco jak píše @taknevím, bys nevěřila co dokáži na prsou udělat jiné méně kvalitní tampoony :grinning: Od protékáni až po pelícháni na prsou .. :grinning: :angry:

Já se kvůli financím rozhodla tentokráte kojící podprd. nepořizovat, mam z aerobiku spoustu sportovních bolérek a lambad které jsou bez kostic, pružné a vlezu se i s kolečky, takže zapřáhnu je .. , stejně jak @cervenavila.
10. dub 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak prsní vložky jsem si koupila od Fixies - ty maminy taky dost chválili, tak uvidíme. Taky si říkám, že mi ty lambády budou mnohem příjemnější a ani nejsou tak drahé. Já jsem na oblečení děsná, podprsenku za víc jak dvě stovky jsem si nekoupila ani nepamatuju - no jo - umělecká duše, to to radši vrazim do kabelů, novýho mikrofonu nebo stojanu na něj... Asi jsem puberťačka, ale tohle mě nepřejde - jsem horší jak mužský. I když, holky, o myčce sním už rok :grinning: Mám slíbeno, ale zatím se nám nevejde. Manžovi to pravidelně připomíná večerní koupání ve studené vodě, když toho přes den umyju hodně - bojler :slight_smile:
10. dub 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezka312 bud v klidu -)) ja teprva ve ctvtrek jedu koupit postylku:grinning:D oblecky tak nak mame ale tim ze dost dedim po neterince...no a na zacatku kvetna bude manzel taky mobilnejsi tak dokoupim prebalovaci komodu a skrin a je to:slight_smile:)) pak az budu mit vice cas tak zacnu prat a zehlit oblecky abych videla co mi chybi..i kdyz to vidim jak to spise bude prebyvat...jedine co kupuji tak jsou oblecny ta uz toho ma vice nez ja:slight_smile:) Povleceni s nebesama perinky se uz sijou....a je ot asi vse..ani nevim co bych jeste mela kupovat...flasticky sem nasla na netu od aventu tak je koupim pres net..... no a kosmetiku pro mimi to je jedna navsteva lekarny a je to....... takze aj to taky nak nehrotim!:slight_smile:
Jnak na velky UTZ jdeme 25.4 myslim tak sem zvedava kolik bude vazit ta vlasatice nase :grinning:
10. dub 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám problém , a nevím kdo by mi poradil..
Včera jsem bříško trochu pohoupala na míči, a malej se mi zřejně dostal dost nízko :unamused:

Ćož znamená že v každý jeho sebemenší pohyb nám křeče v slabinách, sverači, a nebo trnutí nohou..
K doktorovi jsem šla (protože u těhu s malou od doby kdy se mi rozjel porod v25 tt, jsem ji tak nízko uloženou měla a nesměla jsem chodit a stát dýl jak 10-20 minut ..) ale u doktora sem nepochodila jelikož jsem zapoměla že není ponděli a tak neordinuje..

Naštěstí ted nemám žádné tvrdnutí, tak třeba ani neni nutné to řešit a je to prostě normální, ale chci se zeptat, zda jste to (vícerodičky) měli ? a když tak od kterého týdne těhu ??? CO SI JÍ PAMATUJI tak že se týto křeče objevují většinou až jen těsně před TP,´..
:unamused: :unamused:
10. dub 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem zacala tridit veci na malouska a mam velikost temer vseho 50 :confused: tak si rikam jestli je to ok??Nebo mam koupit radeji jeste vetsiho neco??Poradi mi nekdo prosim??at pak nekoukam ze se mi nevleze :grinning: a ke kojicim podprsenkam teda chtela jsem si taky koupit ale bud koupim po porodu a nebo vubec pa je mi vse velke.... :grinning: jediny co mi zatim vuuuuubec nenarostlo jsou prsa :grinning:
11. dub 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste zhanim nakou dobrou prebalovaci tasku :slight_smile:
11. dub 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jejda tož opatrně,těžko ti poradím,já nikdy neměla ani poslíčky
11. dub 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson mě prsa poporostli jen malinko,ale v podprdě to jde vidět a vel 50 ani nemám ,měla sem u min.těhu a byli v tom děti jen malinko,tak sem to letos ani nekupovala :slight_smile:
11. dub 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Já ve velikosti 50 nemám nic, mám nachystáno 56 a 62 na první tři měsíce
11. dub 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Tak to si raději zajdi na kontrolu do nemocnice, když doktor ordinuje jen v pondělky :unamused: Snad to nic nebude, ale já bych šla pro klid duše....přece jen by byla škoda, kdyby se miminka v nás ještě nějaký ten týden nedopekly :wink: Mi tedy bříško tvrdne, ale to už dlouho a zatím mám zkrácený čípek, ale poslední týdny to už nepostupuje.... jen se mám trošku šetřit a nic netahat. :sweat_smile: :sweat_smile:
11. dub 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson No, já ve vel. 50 nemám taky nic, začala jsem od 56 a to jen pár kousků, pak spíš větší....protože dětičky hooodně rychle rostou :grinning: Ale dětičky budeme mít na léto, tak když pak ustřihneš šlapky, tak jim to chvíli vydrží :grinning: :grinning: :grinning: Možná být tebou, tak zkusím některé věci v obchodě vyměnit za větší....pokud máš tedy paragony.
11. dub 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky já už nemužu :cry: dnes sem už zase 3x zvracela :frowning2: a za chvilku pujdu asi zas
11. dub 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim oj,tak to ti vůbec nezávidím.....asi by mě kleplo zvracet ještě teď......ale jsem si jistá,že bych bez snídatně asi taky vrhla...takže každé ráno banán....pro jistotu.
11. dub 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje zkušenost z oblečkama... :wink:

Měla jsem u dětí vše od 56, ale jelikož jsem mi narodila miminka kolem 2 kg s 47 cm,
když jsem dojela z porodnice zašla jsem dokoupit alespon 3 kousky setíku (kabátek + gatátka) od 50 vel.
aby se mi miminko nevyvlékalo a pod.
Plně to využili cca 3-4 týdny a pak jsme přešli na 56 vel.
Takže to vyhozené penízky nebyly, ale jen proto ..., že toho nebylo víc jak 3 ks setů . :wink:
Je docela na nervy, když se miminku zamotávají v košilkách ručičky a má ramínka neustále na venku,
když má o vel. větší oblečení, takže si to bez 50 nedovedu přectavit- v případě že máte malé miminko !!!
11. dub 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim To není dobré....máme do sebe dostávat dostatek tekutin a ty je spíš dáváš ze sebe pryč :confounded: Ty už zvracíš od minulého týdne, ne? To asi z jídla nebude....to už trvá nějak dlouho..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa jenže já bliju furt ,aj když jím aj když nejím :cry: a už mě to fakt nrbaví mám to celodenní.Včera 4x za celý den a dnes je pul 10 a už 3x
11. dub 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Náš prcek má dvě kila už teď, tak myslím, že 50 bychom nevyužili
11. dub 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Chuděrko, co s tebou ? :frowning2:
Mě na chvilinku pomáhá když mě dráždí žaludek vžít si hořčíkové tablety cca 3 ks najednou a rozžvíkat, zapít. Ono to ten žaludek uklidní a pak snídám až po 2 hodinách co jsem z postele venku .. ( jak píše
@tyrisa banán je ok- má stejnou funkci - obsah hořčíku )
11. dub 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jdu si ho dat ten banán :grinning: a jestli se pobliju tak už fakt nevím
11. dub 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Samozřejmě záleží na velikosti miminka.....já měla 3,5 kg....takže jim 56 byly akorát a na delší nohavičky jsem jim když tak navlíkla ponožky a bylo hotovo :wink: :wink:
11. dub 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Když ho zvládneš podržet prvních 20 minut, bude líp...doufám. A pak si zas nenech zcela vytrávit..a zas něco lehkého ..třeba co hodinku.
11. dub 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 dala sem jen pulku,za chvilku dám druhou
11. dub 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek