• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@miribee krásné mám ráda takovou muziku :slight_smile:
12. dub 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Tak to je mi líto, musí to být vyčerpávající. Snad ti doktor něco poradí a uleví se
12. dub 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No tak nějak :wink:
12. dub 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g uvidíme,dnes to není až tak strašné,tak snad to ustupuje
12. dub 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes záchvat hnízdění, drbala jsem starou dlaždicovou flekatou podlahu na kolenou - přesně tohle jsem dělala v sedmém měsíci minulého těhotenství a pak už nikdy :grinning: Došlo mi to až, když ta podlaha oschla a fleky zase vylezly. Takové zbytečné energie! Když je to flekaté dvacet let, jedno odpoledne to nespraví.
12. dub 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tyjo tak dnesni pocasi bylo desny! Hned po ranu mi to zkazilo naladu...vubec sem netusila co si mam vzit na sebe az sem z toho mela zakazenej celej den! :grinning:
Jinak sme trosku chodili po Praze s manzelem...a tyjo neze bych mela otekly nohy ale pekne me bolej jeste ted!!! hnus....a asi malinko otekle byli bych rekla......

Jinak na minule kontrole dalsi 3 kg takze ted uz dohromady plus8kg :grinning: az sem si z toho koupila dneska novy tehu jeany...a asi sem to prepiskla a mela si vzit vetsi velikost!
Plus uz sme dneska konecne jeli koupit postylku s komodou...a nemeli to skladem takze az tak za 3tydny za mesic no..........nebesa s povlecenim uz sou taky na ceste...jeste matraci k te postylce....ale uz se to trosku hybe!! aspon neco :grinning:
12. dub 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hm, tak nám dneska naistalovali kolem baráku lešení, příští týden nám strhnou balkon a vrátí ho k používání až za 2 měsíce. Kde budu sušit prádlo, když netopí??? Ale zas je fajn, že by se to mohlo do porodu stihnout (když nebudu rodit o moc dřív :slight_smile: )
12. dub 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :slight_smile: ...tak dnes to mám za 60dní do porodu :slight_smile: toto letí..v úterý jsem byla na UTZ a berušku zase viděla,spinkala a šmrdlala si pusinku tak,že fotky jen dvě a nic moc :unamused:jinak vše v pořádku.
Dala jsem pár fotek do alba tak jukněte na můj pupík zdá se mi,že už snad nemůže být větší,ale to se sakra pletu že :grinning: :grinning: ..nemotorná jsem pěkně a jak to tady čtu nejsem jediná :wink: ...
12. dub 2012 ve 22:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vak Krásné bříško :slight_smile: Já mám asi stejně velké a klidně by už větší být nemuselo, už tak mám problémy s obouváním :slight_smile:
12. dub 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze kontrola za nama malej ma 1900g a ja rostu dohanim uplne vsechno... :grinning:
13. dub 2012 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@misula.g Díky :slight_smile: ,to mi povídej obouvání bot,holení,lakování nehtů u nohou vše je tak namáhavé :unamused: :unamused: ..a bude hůř to je mi jasné :grinning: ...
13. dub 2012 v 09:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Díky :slight_smile: ..kalhoty úplně náhodou objevila dcerka v KIK já byla na nákupu v potravinách a vedle je tento obchod tak tam šmejdila :wink: :wink: ...no nekup to za 300,-kč,jsou strašně pohodlné mají v pase tu širokou gumu jen jsem si měla vzít menší dost se vytáhli,ale mám před sebou ještě 2 měsíce a kdo ví jak budu vypadat na konci :angry: :angry: ...
13. dub 2012 v 09:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak No tak za 300 to je nádhera. Já bych takovýhle nějaký chtěla taky, když je horko, jsem zvyklá víc nosit takovýhle plátěný kalhoty než třeba sukně.
13. dub 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si ted rikam ze i pri pravidelnem mazani od zacatku budu mit strie....... :frowning2:
13. dub 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Taky jsem kalhotová :slight_smile: :slight_smile: ,do práce jsem sukně nosila,ale normálně mám raději kaťata..
13. dub 2012 v 10:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Už mršky vykoukly? :-/
13. dub 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Já myslím,že pokud se ti mají udělat tak se udělají ať se mažeš nebo ne..v prvním těhu jsem je neměla, mazání nebylo nijak pravidelné a u druhého se mi udělali týden před porodem,mazala jsem každý den :frowning2:...prostě to asi neovlivníš :frowning2: ...,ale za toho drobečka co v sobě nosíš to přeci stojí :wink: !!!
13. dub 2012 v 10:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chjo, tak dnes zrušený koncert - ne kvůli těhuli za mikrofónem, ale kvůli našemu bubeníkovi - horečky, malátnost, asi nějaký virus. No jo, to mě zase trošku usadilo - chod kapely neovlivňuje jenom moje těhotenství :slight_smile: Ježíš, to jsem ráda.
13. dub 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Pátek 13.... Ještě nějaké podezřelé události na tento den?
13. dub 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Udělala jsem podezřele velkou objednávku látkovek, podezřele mi to provětralo účet :wink: No aspoň něco pro to mrně budu mít :slight_smile:
13. dub 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee prosímtě,jak s tím břichem skáčeš na ty vaše hyty?Obzvlášt ty rychlejší :grinning:
13. dub 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám za sebou maraton, koupili jsme skutečně tunu podlah, skřínku pro prcka na věcičky , krásný lodičky pro sexy maminku z MIXERU (v supr slevách) , a konečně o 2 čísla větší podprsenku !!!

Ale bohužel, je mi jasné, že po porodu budu potřebovat nejmín čtverku či pětku velikost, ty trojky jsou mi už ted akorát .., natož tam nacpat tamponky :unamused: :fearful: Už ted mě z toho skoku z jedniček na trojky bolí záda :cry:
Natož pak ... :frowning2:

Mám doma první várku řížku od tchýně :slight_smile: a ráno makačenko jako šroubek !!!

Ju, a konečně 30. tt :slight_smile: :wink:

Mějte se krááásně !!!
13. dub 2012 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes začínáme 34. tt. Jdeme absolvovat celodenní porodní kurz. Včera jsme byli na For Kids a konečně jsem si udělala jasno v matracích do postýlky. Koupili jsme kokosovou s potahem z vatelínu, takže na omak měkoučká. Dlouho jsme stáli u stánku Snoozebaby, mají tak nádherné hračky, ale ty ceny :frowning2:
Holky, mějte krásný víkend
14. dub 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,ted se kamarádce narodila Lenička 3kg 48 cm.Já už chcu taky :grinning:
14. dub 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě napadlo, jak si mám dopředu koupit kojicí podprsenku, když prsa se mi asi od mlíka zvětší, naopak se mi zmenší asi obvod, který mám teď o dost větší kvůli břichu, které se klene už od prsou...? Je na to nějaká taktika?
14. dub 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 já si vzala podprdu takovou jakou mám ted sou dost poddajné ,teda ty co sem si objednala a dost je vychvalovali.A prsa sem měla větší vždy jen tak měsíc,než se mi to všecko upravilo.No doufám,že to tak bude i ted
14. dub 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 http://tehotenska-
moda.heureka.cz/kojenecka-podprsenka-462023-rosme/
vzala sem si tuhle černou a bílou a když mi nebude sedět,tak sem domluvená,že mi ji vymění,nebo ji mužu vrátit.Sama jsem zvědavá
14. dub 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 -ahojky :slight_smile:
Nám porodní asistentka říkala,že si podprdu máme koupit od
36t.t. ,zaručovala nám,že bude akorát.
Nemáme si kupovat podprdu ted třeba o jedno nebo dve cisla
větší,ale opravdu od 36t.t.
Tak že já jí poslechnu..:slight_smile:
Do ted mám prsa pořád stejně malý,tak jsem taky zvědavá,kdy mě
narostou:slight_smile:
14. dub 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13
@taknevim Díky za rady. Já ji ještě nechci kupovat hned, spíš později, možná teda po tom 36. tt :slight_smile: Mně se prsa taky zas tak moc nezvětšily, ale obvod mám tim břichem o dost větší a ten se pak zas po porodu stáhne asi, nebo ne? Toho se hlavně bojim, aby mi pak nebyla velká na obvod.
14. dub 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mě právě nenapadlo,až když si to napsala ty..Ale tak snad se nezvětšil o hodně,nebo jo?
Já tím,že mám normálně prsa malá,tak mám podprdu pod prsama a ne o něco níže.
Každopádně já si půjdu vyzkoušet nejdříve do prodejny,abych věděla,pze i normálně mám na sobě vždycky dvacet podprsenek,než si vyberu :grinning:
Jinak kámoška si jí prý kupovala v Rossmanovi drog.kojící nějak za 300,- a prý je super..
Já vůbec nemám o tom přehled,tak asi začnu študovat.. :wink:
14. dub 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek