• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@terezka312 no já bych ji taky ještě nekupovala,ale kdyby mi nebyla tak at se to stihne vyměnit,sem si myslela.Já mám obvod pod prsama stejný ják sedím a sem pořád ohlí,tak mám břicho celkem dole,takže se mi obvod moc nezvětšil,jen sem posunula na jiné háčky na podprdě.Mám pořád stejné,ani jsem nekupovala jiné
14. dub 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13 @taknevim No mně se ten obvod zvětšil dost, dřív jsem nosila vel. 75-80 a teď jsem si kupovala novou podprdu a obvod 90 :unamused: Košíčky se mi prakticky nezměnily. Ale očekávám, že po porodu se mi to zas vrátí na tu 80, jenže kdo ví, že ... No stejně budu muset nějakou koupit dopředu, tak počkám co nejdýl, a pak budu kupovat takovou, aby mi byla na ty háčky na největší obvod s tim, že to pak půjde ještě ubrat.
14. dub 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jste na tom s pupíkama? Já zase rostu 111cm.....Koukám,že řešíte podprdy,ale fakt se má jít kojící koupit až od 36tt.....dřív je to zbytečný :slight_smile:
14. dub 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa pupek mám tak velký,že se mě ti co neví kdy mám termín ptají,kdy to už bude.No mám fakt banděro :slight_smile:
14. dub 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Mi taky říkají,že to mám mít každým dnem :grinning:
14. dub 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 - No ikdyž to mám asi stejně,pze já taky měla normálně 75 a nedávno jsem si zkoušela 80 a je pravda,že mi nebyla..
No chce to jít zkusit a koupit si pak zatím jen jednu a uvidí se..
Každopádně si myslím,že ten obvod se jen tak nezmenší,ani když bude miminák venku :grinning: :grinning:
14. dub 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13 Tak to nestraš! :grinning:
14. dub 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
rossmann podprda je slušná, bavlněná a hezky pružná, na parádu to moc není, ale službu udělá. Mně zůatal po dítěti větší obvod, do starých podprsenek jsem se nevrátila, nebo zapínám na jiné háčky. Ale ten rozdíl není ani celé číslo, takže jsem někde mezi a taky zkouším aspoň po pěti kusech, abych se jednou trefila do správného čísla.
Přes pupík ještě nemám metr, ale dneska mě svědila kůže, asi to poporostlo.
14. dub 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim No kupodivu to jde, já se zase necítím až tak zatížená, navíc jsem při koncertech nacpaná endorfinama, takže mám pocit, že nic není problém :slight_smile: A malej všechny koncerty i zkoušky prospí - asi se mu to líbí. Jestli mu to zůstane, tak budem další dva roky doma poslouchat radio na plný pecky jen, aby spal :slight_smile: Včera to byl mazec, koncert výbornej, sto lidí tančilo, že se tam skoro nevešli, křičeli, tleskali, hvízdali - prostě večírek, jak blázen, to mě zase dobylo na dlouho dopředu :slight_smile:
15. dub 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už si teda jednu kojeneckou podprdu koupila - chtěl jsem to vyzkoušet - asi zvědavost, nebo co. Sama jsem byla překvapená, že obvod 95 je mi jen tak tak, stejně si k ní budu muse dokoupit ještě prodlužku. Normálně jsem měla obvod 80, max.85, deset čísel je strašně moc, ale mám pocit, že mi břuch přechází plynule z prsou :slight_smile: Počkám tedy do 36. tt, jak říkáte a uvidíme...
15. dub 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g musim se zeptat misu kolikateho mas datum porodu?
15. dub 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g jj a strie uz jsou tam :slight_smile: ale co uz a to jsem se mazala 2krat denne....
15. dub 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson My máme termín 1. června, a když jsme byli v úterý na měření, tak utz ukázal 27.5. Takže možná to bude už květen. Já mažu od 3. měsíce, břicho každý večer kartáčuju a ráno jen mažu. Strašně mne to nebaví :slight_smile: Mne břicho roste fakt pomaličku a postupně, nevyrostlo mi naráz ze dne na den, tak třeba se ta kůže stačí povolovat bez strií. Moje mamka má 3 děti, břicho měla veliké, ale strie ne, tak možná jsem to podědila.
15. dub 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g jeee tak to mame jen o den.... :slight_smile: ja byla tez v Utery ale termin mi zustava a malej ma 1900gma mamca taky po 3 detech a strie nema...ale sestra ma...tak nevim cim to je ale jinak taky si myslim ze nabiram postupne...no 12kg nahore...a co cekate??nak jsem to propasla...uz mate nakoupeno na male??ja prave nakoupila temer vse ve velikosti 50 :unamused: nevim nevim...odkud jsi?? :slight_smile:
15. dub 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...no to je dneska den...porad jen bulim!! :slight_smile: Nekdo mi neco rekne a ja se rozbrecim....boze! :slight_smile: Prisla mamka a kdyz me videla tak hned jak se zacla vyptavat tak sem se rozbrecela jeste vic :grinning: a to se mi vlastne nic nestalo..........no jeste chvili to musim vydrzet :grinning: Ale todle nemivam kazdy den,jen nak dneska to na mne spadlo......

Jinak sem se chtela zeptat jestli nevite jak je to s masazema a sounama v tehotenstvi??? Pojedem s manzelem do aquaparku trosku se rozhejbat tak mne napadlo ze bych si hned dala nakou proceduru :slight_smile: Muze se??:slight_smile:

Trosku se pridam k debate,ja pres pupik 93cm a podprsenku sem menila na zacatku a od te doby ne....a o cislo vetsi..obvod stejny ale kosicky vetsi....z becka na cecko.) ale jinak zatim ne..asi az dyl.)) jestli vubec hehe
A ta kojenecka je v cem jinaci nez normos??
Ja vim ze segra ani pri kojeni nemela kojeneckou a vse zvladla tak se ptam v cem je specialni?:slight_smile: jestli pro ni mam bezet:slight_smile:
15. dub 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka - je dvouvrstvá, ma sundavací košíček - vytáhneš pohodlně prso na kojení, aniž by ses musela celá svlíkat.
15. dub 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Masáže se můžou jen vyloženě těhotenstké nebo Shia Thu (nevím, jak se to píše), některé masáže můžou vyvolat porod. Do sauny by se nemělo, miminka nemají ráda přehřátí, čemuž se v sauně nezabrání. :unamused:

Pokud nemáš tzv. lambady, tak kojeneckou doporučuju, viz. odpověď od cervena_vila :grinning:
15. dub 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš chlapeček měl 2032 g a už mám 13 a půl kg nahoře. Sice nemám strie, ale mám pořádnou celulitidu na stehnech a přijde mi, že trochu i na lýtkách a pažích :frowning2: Jsem totiž od 3. měsíce doma, tak to je znát - ne, že bych hodně jedla, ale nemám pohyb. Na mimi máme všechno oblečení od velikosti 56, postýlku s vybavením, pult a nějaké drobnosti. Kočár budeme kupovat asi za dva týdny, vybrali jsme Firkon Verano Long. Mám už téměř všechno i do porodnice, jen to zabalit do tašky. Včera jsme s manželem absolvovali celodenní předporodní kurz, bylo to docela fajn :slight_smile: No a žijeme v Praze
15. dub 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila
@alma13277 diky holky :wink:
@misula.g a co Vam povidaji na predporodnim kurzu? Premyslela jsem jestli mame neco takoveho absolvovat...ale tim ze manzel nemluvi cesky jen malo rozumi tak to nema asi cenu.....
15. dub 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim prosim holky kdy zacina klesat brisko???
15. dub 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g ja mam nahore 12kg coz taky neni malo a to jsem pribrala 4kg behem 3 tydnu...jinak mame taky vsechno tak jsem rada dneska me teda boli bricho jako bych to mela dostat.... :frowning2:
15. dub 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g To mi povídej já ještě do třetího měsíce cvičila ve fitku a pak od prosince vůbec nic,až do teď a to jsem si nechala udělat program pro těhotné,abych nevyšla ze cviku,ale nedokopala se ani náhodou :angry: :angry: ..no a teď,když se vidím v zrcadle bleee vše mi povolilo :angry: :angry: to bude záhul po porodu... :angry:...holt na tom jsou hůř ty které cvičí a pak přestanou než ty co nic nedělají a pak si vyber :wink: ..
15. dub 2012 v 18:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám za sebou těhotenské focení, byla to docela zábava, myslím, že tam budou i dost zajímavé fotky, jsem strašně zvědavá na výsledek, ale to si budu muset tak týden počkat :angry:
15. dub 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dělám si s přijatelností jmen moc těžkou hlavu: V Zoo jsme potkali chapečka Chárona.
15. dub 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Ježiš, to je hrozný, nebyl to třeba spíš Aron?? :grinning:
15. dub 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 vida, tahle přesmyčka mi na mysl nepřišla. Třikrát jsem měla pocit, že slyším "Cháronku", ale mohl to být Aron :slight_smile:
15. dub 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila No protože jestli to byl vážně Cháron, tak to je šílený, chudák dítě a magoři rodiče :rolling_eyes:
15. dub 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 při tom, jak dneska děti málo čtou, jim to ani v původním významu nemusí docvaknout - prostě jen divné jméno. Taky jsem potkala jednoho malého Agatona, to nevím odkud pochází, ale rodiče Češi a nemohla jsem se zbavit dojmu, že to má něco společného s Aragornem :grinning:
15. dub 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Tak to jsem si musela najít :slight_smile: Agaton je mužské křestní jméno řeckého původu. Pochází z řeckého slova agathon a vykládá se jako „laskavý, dobrý“. Je to mužské obdoba jména Agáta.
15. dub 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak dnes jsem si objednala epi-no :slight_smile: ....víte některá od kdy nejdříve se může používat?Četla jsem někde,že už 8 týdnů před porodem a u výrobce 3 týdny...
15. dub 2012 ve 21:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek