• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Ahoj holky, tak se přidávám do diskuze :slight_smile: Jsem ve 32. týdnu a tento týden jsem naposled v práci, pak už mateřská. Konečně, už toho mám až až :slight_smile:
17. dub 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivanafarkova Vítej :slight_smile: A jak se cítíš? Výbavičku už máš, nebo budeš zařizovat na mateřské?
17. dub 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g No dneska je to zrovna takové divoké, ráno mě prohnal průjem ale snad už dobré ... Jinak mi prcek dává pořádně zabrat, ty kopance už jsou opravdu bolavé, je to malý sadista :slight_smile: V pátek jsme byli na utz a ve 31. týdnu má 1803g :grinning: Výbavičku už mám, chybí dokoupit pár věcí, na mateřské už se vrhnu na praní "hnízdění" :grinning: Už ať jsem doma ...
17. dub 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky chtěla jsem se zeptat. Jak dlouho dopředu vám doktor vystavil papír na mateřskou? Já byla dneska na kontrole, na mateřskou chci jít od 14.5., tak jsem myslela, že už mi ji napíše a on že je čas. Jenže já to potřebuju asi odevzdat včas v práci ne?
17. dub 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 není třeba to odevzdávat nijak dopředu. Důležité je tam to datum nástupu.
17. dub 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila No tvářil se tak, že to vlastně stačí den před nástupem :slight_smile: Já to chtěla mít jako jistotu, abych přesně mohla v práci říct, kdy končim a on to pak třeba nezměnil. Tak hlavně, jestli mě pak v účtárně nezabijou, že to dávám na poslední chvíli.
17. dub 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Já nastupuji na mateřskou 20.4. a dr. mi ji vystaví 24.4. Netvářili se, že by to byl problém
17. dub 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 účtárně to je jedno, ale čím dřív se to odevzdá, tím dřív přijdeš k nějakým penězům :wink:
17. dub 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 mě to dr. teda už dala, ale s tím, že je opravdu ještě čas, ale aby si to v práci srovnali, tak mi to dala už teď.

Holky- chci se zeptat- jestli už některá přepíráte a třídíte všechny věcičky nebo s tím ještě čekáte?

Já mám hnízdící jak blázen :grinning:
17. dub 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp já taky hnízdím jako blázen, ale spíš s normálním úklidem než s hadříkama.
17. dub 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g
@cervena_vila
@evelp Tak jste mě uklidnily, díky :slight_smile: Mně to přišlo pozdě, ale asi je to normální.
17. dub 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Já nedělám nic, já čekám, že se na to vrhnu až na mateřský. Hlavně pořád v podstatě nic nemám, tak neni ani co dělat :slight_smile:
17. dub 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Já bych hnízdila, ale čekám na nový nábytek do ložnice, abych mohla vše uklidit, vyprat a poskládat :unamused:
17. dub 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g já jsem teda koupila konečně skříň, do které ty věci můžu dát, ale nevím, kde jí postavit- jestli ještě shánět samostatné bydlení nebo zkousnout toho vola...
17. dub 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
každopádně už mi to leze na mozek nad tím dokola přemýšlet, jak to udělat...kdyby to bylo tak jednoduchý, tak se seberu a jdu, ale ty peníze...z mateřský neutáhnu nic
17. dub 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě tak napadlo, podle čeho to oblečení budete ukládat? Podle velikostí, nebo podle typu oblečení?
17. dub 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 já to původně kupičkovala dle typu- ale zjistila jsem, že to je mi téměř k ničemu, takže podle velikostí
17. dub 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Právě mi epi-no došel a jak to tady u tebe čtu napadlo mě to samé,jak budu vypadat v té drogošce :grinning: :grinning: ..jako náruživá těhule :angry:.....
17. dub 2012 ve 14:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Mně to podle velikostí asi taky přijde chytřejší, jen je blbý, že některé věci, co mám třeba ze sekáče, nemaj cedulku a já nevím, jaká to je velikost, a pak taky některé věci stejné velikosti od různých výrobců jsou jinak velké :unamused:
17. dub 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 to mám taky u spousty věcí a i když mají cedulku, odpovídají uplně něčemu jinému- takže si vyhraním jeden kousek, dle kterého tyhle neurčitý budu srovnávat :slight_smile:
17. dub 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu skládat hlavně podle typu a potom ještě podle velikosti asi dvě hromádky - do půl roku a větší.
17. dub 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby davno som sa neozvala.vcera som mala poradnu babo je ok ma 1600 gramov rastieme
17. dub 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak že jo :grinning: Příjdem tam s pupkem pro kondomy a lubrikáč a budem se tvářit jako,že nic....už vidím ty ksichty.a vysvětlovat někomu co je epi je naprosto zbytečné,když ani doktoři v porodce nevědí co to je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa :grinning: :grinning: :grinning: čteš mi myšlenky!!!!Při mé smůle bude ještě k tomu všemu fronta u kasy a ještě v ní bude stát někdo z kamarádů...no ale budu muset potlačit stud a nakoupit si holka nic jiného nám nezbyde :wink: pak si napíšeme zážitky z drogerie :grinning: :grinning: ...
17. dub 2012 v 19:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak jj...já to půjdu první očíhnout a koupím,až tam nikdo nebude,páč mám drogérku naproti baráku....ale ty jdi klidně ve špičce a pak dej vědět :grinning:
17. dub 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky..dl.jsem nepsala,jen jsem dneska dočítala a včera jsem byla v lékárně a mimo jiných věcí jsem si koupila maliník..a ptala jsem se na lněné semínko a bylo mi řečeno,že čaj super,ale že by mi semínko nedoporučovala,pze prý prohání a může se stát,že ty křeče budou takový,že to nepoznáš,kdy rodíš a kdy nee...Víte jak to myslím? jen předávám info ....poptám se jěště jinde..Tak že já do semínka nejdu.. :wink:
17. dub 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13 lněné semínko normálně v potravinách. Prohání jako jakákoliv jiná olejnina. Když někdo v těhotenství trpí na zácpy, je to jen fajn :wink: (Že by ženská nepoznala porod?)
17. dub 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata, dnes kontrola, UTZ - všechno v pořádku, všechny části odpovídají 31.týdnu a pár dnům, délku mrňouse nevím, ale váhový odhad je 2200 g - bude to macek a mě z toho drbne :grinning: No, podviživený tedy rozhodně není, a to i přesto, že jsem zatím přibrala 3 kila. A to mě chtěli nahnat do špitálu na výživové kapačky - ještě, že jsem se nedala :slight_smile:
17. dub 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila - jsem jen napsala,co mi řekla v lékárně..
17. dub 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13 jasný, asi se to musí vyzkoušet. Kdyžtak se to dá zapíct do chleba - lněným semínkem jsou sypané kaiserky a leckteré tmavé pečivo. Jinak ta "proháněcí" složka jsou nestravitelné rostlinné oleje, přibližně ty, ze kterých se dřív vyráběla fermež :grinning:
Já si jen neumím představit takové posezení na záchodě, co bych si spletla s porodem :grinning:
17. dub 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek