Mimi, červen 2012

Ahoj, tak konečně se zadařilo a test ukázal // 😃 Kdopak je na tom podobně a přidá se??
taknevim
17. dub 2012
dobrý večer,tak já dnes pošila poslední resty a už nepracuju,jen nehty eště občas vemu,ale u nich se mi teda fakt blbě sedí,ty žebra na pravo mě hooooodně bolí.Je zajímavé,že mě vubec nebolí záda
tyrisa
17. dub 2012
Já jdu na velký UZ ve čtvrtek,tak jsem zvědavá,kam se s váhou zařadím,ale musím říct,že teda 2,2kg je dost =-) Stejně se podle toho nedá řídit,páč každé mimčo roste vlastním tempem a ted může mít více,pak už tak moc nepřibere.Ta moje pimpula to taky přibrala až poslední měsíc....do té doby to vypadalo na max 3,2 a nakonec to dopadlo před termínem 3,75 :-o Já bych z toho semínka strach neměla...jak píše víla je to skoro na všem tmavém pečivu a kolikrát se mi stalo,že v lékárně ani nevědí o čem mluví a co prodávaj 8-(
petraprostejov
17. dub 2012
@tyrisa Hele, jsem totálně mimo mísu... Co se tu řeší "kondomy na epi-no" ...????? Naprosto nechápu, o co jde =-)
petraprostejov
17. dub 2012
Holky, mám dotaz... Když ležíte na zádech a sedáte si... Taky máte kopeček mezi břišníma svalama...??? Nevím, jestli je to normální a nebo jestli se mi nějak nezdravě rozestoupily.......
ivanafarkova
18. dub 2012
@petraprostejov Zrovna přemýšlím, jestli jsem někdy nějaké svaly na břiše měla 😃 Já už se zvedám přes bok, ale je fakt že když se zvednu z lehu do sedu rovně, tak se mi tam takový kopeček udělá, ale nic nenormálního mi na tom nepřišlo 🙂
ivanafarkova
18. dub 2012
@miribee Já délku taky nevím, ve 31. tt měl náš prcek 1 803g a paní doktorka říkala, že je to teda celkem macek ... Tak jsi mě uklidnila 😃 Ale já bych se toho zatím nebála, jsou to jen velice hrubé odhady a mimčo nemusí přibírat pořád stejně 😉 Taky doufám, že nebudu rodit pětikilového slona 😃
ivanafarkova
18. dub 2012
@petraprostejov Tak to jsme na tom stejně, čumím jak puk =-)
ivanafarkova
18. dub 2012
@barry13 Od kterého týdne je dobré pít maliník? Já slyším pokaždé něco jiného tak nevím co z toho si vybrat 🙂
tyrisa
18. dub 2012
@petraprostejov Tak si najdi na netu,co je epi-no....nebo je tu diskuze na MK.
@ivanafarkova Já budu pít maliník od 34tt.....
misula.g
18. dub 2012
Dobré ráno holky
@taknevim Tak teď už budeš jen odpočívat? 🙂 To je dobře, že tě záda nebolí. Já mám vyhřezlou ploténku a čekala jsem, že mi to bude dělat veliké problémy v těhotenství. Cítím ji, jen když ležím na zádech, tak se nemůžu moc pohnout, ale jakmile lehnu na bok, při chůzi a při čemkoliv jiném naštěstí nebolí.
A ještě zvracíš, nebo už je to lepší?
@petraprostejov Já mám kopeček na pupku, když se výjimečně zvedám přes břicho. Ale malej je u pupku permanentně nacpanej, tak nevím, zda mám ty svaly rozestoupené nebo jestli to tak má být.

Já budu pít maliník taky už od teď, chutná mi a pila jsem ho i před otěhotněním. Lněné semínko zobat budu, protože poslední dny nechodím pravidelně na záchod 😕
antivirus31
18. dub 2012
ahoj holky,jste taky takove naladove nebo to mam jen ja.Chvily je to dobry a za chvilku bud brecela nebo nekoho zabila........;0))) no hruza;0))
misula.g
18. dub 2012
@antivirus31 Já bych brečela furt - buď mne něco naštve, ale spíš mi přijde hodně věcí a situací líto. A co si všímám dost často je, že trpím těhotenskou demencí. Co někdy řeknu, tak bych se pak hanbou propadla :-x
evelp
18. dub 2012
@antivirus31 mě z těch nálad trefí...to už chci mít za sebou, zabírá mi na to nejvíc spánek- vždycky když se probudím, jak kdybych vystřízlivěla 😃
antivirus31
18. dub 2012
ty joo tak to jsem rada,ze takhle netrpim sama.........;0))
ivanafarkova
18. dub 2012
Mě se zdá, že s tou náladovostí to mám celkem dobré, čekala jsem jaká budu cíťa a hlavně pruda, protože jsem cholerik i normálně, ale zatím se držím 😃 Ale je fakt, že občas ty návaly lítosti přijdou ... bojím se co bude v šestinedělí, to je prý ještě horší 😃
misula.g
18. dub 2012
@ivanafarkova No tak já už teď vím, že mi po porodu bude líto, že už nebudu mít bříško s pokladem 🙂 Bříško mi bude opravdu chybět
ivanafarkova
18. dub 2012
@misula.g No je pravda, že je to neuvěřitelně krásný a zvláštní pocit, že tam v bříšku nosím nový život 🙂 A chybět mi bude určitě, teď se s ním můžu pyšnit, po porodu zase nastane období schovávání "pneumatiky" 😃
taknevim
18. dub 2012
@misula.g konečně už nezvracím,,snad už to bude ok
misula.g
18. dub 2012
@taknevim Tak to je dobře
barry13
18. dub 2012
@ivanafarkova ahojky...prý od 36t.t.
cervena_vila
18. dub 2012
Tak už jsem tři dny na mateřský 😃 jak jsem dnes zjistila.
@petraprostejov rozestup je normální, jinak by se tam dítě nevešlo.
vak
18. dub 2012
@cervena_vila Já taky už tři dny 🙂 ...
terezka312
18. dub 2012
@cervena_vila
@vak A já ještě 3 týdny v práci ]-(
taknevim
18. dub 2012
tak mě dnes přišly ty podprdy a sou fakt super sedí přesně
terezka312
18. dub 2012
@taknevim Já jsem dnes zkoušela jen tak pro zajímavost kojící podprdu v HMku, stála 400 a přišla mi taky super, s kosticema, to potřebuju, barvy bílá, černá, tělová, asi tam pro ni po tom 36. tt zajdu 🙂
misula.g
18. dub 2012
@terezka312 Taková hladká, pevná a s krajkou pod prsama? Ta mi taky přišla suprová, zkoušela jsem ji minulý týden
terezka312
18. dub 2012
@misula.g To bude asi ona no. Zkoušela jsem 85D a byla mi akorát, tu bych brala, tak snad mi moc prsa už nevyrostou, nevim, jestli měli i větší :-N
taknevim
18. dub 2012
@terezka312 já si vzala 90 d
materiálově je skvělá sm zvyklá na vystužené košíčky,tady nejsou ,měla sem z toho obavy a ani nevím,že ji mám na sobě budu ji nosit už ted je fakt pohodlná
terezka312
18. dub 2012
@taknevim No taky by se mi hodilo klidně i 90 než jen 85. Tak hlavně, že jsi spokojená, přes net je to vždy trochu riziko 🙂
misula.g
18. dub 2012
@terezka312 Mne zatím byla 85C, tak uvidím za pár týdnů. Ještě bych chtěla nějakou pohodlnou, nevyztuženou...
@taknevim A jakou ty sis koupila?