• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
dobrý večer,tak já dnes pošila poslední resty a už nepracuju,jen nehty eště občas vemu,ale u nich se mi teda fakt blbě sedí,ty žebra na pravo mě hooooodně bolí.Je zajímavé,že mě vubec nebolí záda
17. dub 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na velký UZ ve čtvrtek,tak jsem zvědavá,kam se s váhou zařadím,ale musím říct,že teda 2,2kg je dost :confused: Stejně se podle toho nedá řídit,páč každé mimčo roste vlastním tempem a ted může mít více,pak už tak moc nepřibere.Ta moje pimpula to taky přibrala až poslední měsíc....do té doby to vypadalo na max 3,2 a nakonec to dopadlo před termínem 3,75 :astonished: Já bych z toho semínka strach neměla...jak píše víla je to skoro na všem tmavém pečivu a kolikrát se mi stalo,že v lékárně ani nevědí o čem mluví a co prodávaj :rolling_eyes:
17. dub 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Hele, jsem totálně mimo mísu... Co se tu řeší "kondomy na epi-no" ...????? Naprosto nechápu, o co jde :confused:
17. dub 2012 ve 22:51  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám dotaz... Když ležíte na zádech a sedáte si... Taky máte kopeček mezi břišníma svalama...??? Nevím, jestli je to normální a nebo jestli se mi nějak nezdravě rozestoupily.......
17. dub 2012 ve 22:53  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petraprostejov Zrovna přemýšlím, jestli jsem někdy nějaké svaly na břiše měla :grinning: Já už se zvedám přes bok, ale je fakt že když se zvednu z lehu do sedu rovně, tak se mi tam takový kopeček udělá, ale nic nenormálního mi na tom nepřišlo :slight_smile:
18. dub 2012 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Já délku taky nevím, ve 31. tt měl náš prcek 1 803g a paní doktorka říkala, že je to teda celkem macek ... Tak jsi mě uklidnila :grinning: Ale já bych se toho zatím nebála, jsou to jen velice hrubé odhady a mimčo nemusí přibírat pořád stejně :wink: Taky doufám, že nebudu rodit pětikilového slona :grinning:
18. dub 2012 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petraprostejov Tak to jsme na tom stejně, čumím jak puk :confused:
18. dub 2012 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barry13 Od kterého týdne je dobré pít maliník? Já slyším pokaždé něco jiného tak nevím co z toho si vybrat :slight_smile:
18. dub 2012 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petraprostejov Tak si najdi na netu,co je epi-no....nebo je tu diskuze na MK.
@ivanafarkova Já budu pít maliník od 34tt.....
18. dub 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky
@taknevim Tak teď už budeš jen odpočívat? :slight_smile: To je dobře, že tě záda nebolí. Já mám vyhřezlou ploténku a čekala jsem, že mi to bude dělat veliké problémy v těhotenství. Cítím ji, jen když ležím na zádech, tak se nemůžu moc pohnout, ale jakmile lehnu na bok, při chůzi a při čemkoliv jiném naštěstí nebolí.
A ještě zvracíš, nebo už je to lepší?
@petraprostejov Já mám kopeček na pupku, když se výjimečně zvedám přes břicho. Ale malej je u pupku permanentně nacpanej, tak nevím, zda mám ty svaly rozestoupené nebo jestli to tak má být.

Já budu pít maliník taky už od teď, chutná mi a pila jsem ho i před otěhotněním. Lněné semínko zobat budu, protože poslední dny nechodím pravidelně na záchod :-/
18. dub 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jste taky takove naladove nebo to mam jen ja.Chvily je to dobry a za chvilku bud brecela nebo nekoho zabila........;0))) no hruza;0))
18. dub 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antivirus31 Já bych brečela furt - buď mne něco naštve, ale spíš mi přijde hodně věcí a situací líto. A co si všímám dost často je, že trpím těhotenskou demencí. Co někdy řeknu, tak bych se pak hanbou propadla :zipper_mouth:
18. dub 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antivirus31 mě z těch nálad trefí...to už chci mít za sebou, zabírá mi na to nejvíc spánek- vždycky když se probudím, jak kdybych vystřízlivěla :grinning:
18. dub 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty joo tak to jsem rada,ze takhle netrpim sama.........;0))
18. dub 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se zdá, že s tou náladovostí to mám celkem dobré, čekala jsem jaká budu cíťa a hlavně pruda, protože jsem cholerik i normálně, ale zatím se držím :grinning: Ale je fakt, že občas ty návaly lítosti přijdou ... bojím se co bude v šestinedělí, to je prý ještě horší :grinning:
18. dub 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanafarkova No tak já už teď vím, že mi po porodu bude líto, že už nebudu mít bříško s pokladem :slight_smile: Bříško mi bude opravdu chybět
18. dub 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g No je pravda, že je to neuvěřitelně krásný a zvláštní pocit, že tam v bříšku nosím nový život :slight_smile: A chybět mi bude určitě, teď se s ním můžu pyšnit, po porodu zase nastane období schovávání "pneumatiky" :grinning:
18. dub 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@misula.g konečně už nezvracím,,snad už to bude ok
18. dub 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Tak to je dobře
18. dub 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanafarkova ahojky...prý od 36t.t.
18. dub 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem tři dny na mateřský :grinning: jak jsem dnes zjistila.
@petraprostejov rozestup je normální, jinak by se tam dítě nevešlo.
18. dub 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Já taky už tři dny :slight_smile: ...
18. dub 2012 v 18:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila
@vak A já ještě 3 týdny v práci :angry:
18. dub 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě dnes přišly ty podprdy a sou fakt super sedí přesně
18. dub 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Já jsem dnes zkoušela jen tak pro zajímavost kojící podprdu v HMku, stála 400 a přišla mi taky super, s kosticema, to potřebuju, barvy bílá, černá, tělová, asi tam pro ni po tom 36. tt zajdu :slight_smile:
18. dub 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Taková hladká, pevná a s krajkou pod prsama? Ta mi taky přišla suprová, zkoušela jsem ji minulý týden
18. dub 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g To bude asi ona no. Zkoušela jsem 85D a byla mi akorát, tu bych brala, tak snad mi moc prsa už nevyrostou, nevim, jestli měli i větší :sweat_smile:
18. dub 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 já si vzala 90 d
materiálově je skvělá sm zvyklá na vystužené košíčky,tady nejsou ,měla sem z toho obavy a ani nevím,že ji mám na sobě budu ji nosit už ted je fakt pohodlná
18. dub 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim No taky by se mi hodilo klidně i 90 než jen 85. Tak hlavně, že jsi spokojená, přes net je to vždy trochu riziko :slight_smile:
18. dub 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Mne zatím byla 85C, tak uvidím za pár týdnů. Ještě bych chtěla nějakou pohodlnou, nevyztuženou...
@taknevim A jakou ty sis koupila?
18. dub 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek