• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
tak dnes jdu na zápis do porodnice :slight_smile:
19. dub 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska na velkém UZ...miminko má 1784g a je hlavičkou dole....Příště jdu na monitor,pak ještě jedna ko a budu předána do porodky :slight_smile:
19. dub 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
My jdem dneska na první předporodní kurz, jsem na to dost zvědavá :slight_smile: Ptala jsem se manžela, jestli se těší a on na to: No, třeba mě to příjemně překvapí :grinning:
19. dub 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g koupila sem si nevystuženou,dnes ji mám od rána a sem max spokojená.Byla sem zvyklá jen na vystužené a ted sem poznala jak mě všude tlačili
19. dub 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnešním dnem jsem oficiálně na mateřské :grinning: Takže už žádné obavy z kontroly při nemocenské :grinning: :grinning:
Jinak teď jen sem tam nahlídnu, protože máme vyřizování s koupí domečku a plánuji si kuchyň :wink:
Postřehla jsem ale, že se delší dobu neukázala Marki, nevíte o ní nic? Snad je všechno v pořádku....
Přeji všem krásně prosluněný den a zase fičím.... :wink:
19. dub 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky na Fb je stranka červnovky 2012...kdo by chtel.
19. dub 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp na zapis?
19. dub 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak já jsem taky oficiálně na mateřské od úterý! Přechodem z rodičovské na mateřskou mne to ani nijak nezasáhlo! :slight_smile: :slight_smile:
Holky, už jste přemýšleli, jaké oblečení připravíte pro mimi na cestu domů? Já měla kluky v zimě/únor, březen), takže to bylo jednodušší - co nejvíc nabalit, aby jim nebylo zima.. A ted mám také takové tendence. Připravím asi teplejší variantu (body s dl rukávem, svetřík, mikinka, punčošky, kaťata,čepička) a pak podle počasí vynechám svetřík a punčošky. Budete brát i dečku na autosedačku?

jinak oblečení mám natříděné podle druhu(kalhoty jeden komínek, body s kr další, body s dlouhým další,svetříky další..). Každou tu hromádku mám ještě podle velikosti. Nahoře nejmenší. To mám v jednom šufleti v komodě - velikost tak 56 a 62, možná 68.
Další šufle to samé, jenom větší velikosti od 68,...

a mám pocit, že úderem osmého měsíce je mi nějak hůř..hůř chodím, vše víc bolí, spaní je nic moc.. Tak snad se to ještě otočí a je to jen chvilkové...(jsem i trochu nachlazená)
19. dub 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,podte se přidat k nám,na Fcb je otevřeno forum červnovky 2012,ať je nás tam co nejvíce a předběhneme květnovky,kterých už je dokonce 100 :slight_smile:Těšíme se na Vás maminy :slight_smile:

http://www.facebook.com/messages/184766524883958#!/groups/432205583473265/
19. dub 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@comra Tak to nestraš, že je 8. měsíc horší :slight_smile: Já se v něm teprv chystám vše začít nakupovat a zařizovat. Jak ještě chodím do práce, tak prostě na nic není čas ani chuť. Večer po práci se jen dohrabu domu a lehnu si a relaxuju, na chození po obchodech nemám náladu. Chystám se začít od 14.5., až budu už taky na mateřský.
19. dub 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho holky,tak jsem si dnes užila menší stresík :frowning2: ....byla jsem v poradně a na velkém ultrazvuku u svého gynekologa a že prý se mu nezdá žaludek Natálky a okamžitě mě poslal na UTZ do nemocnice,neumíte si představit (nebo asi jo) jak mi bylo,celou cestu v autě jsem bulela a klepala se jak ratlík :frowning2: ...nevím co tam viděl nebo neviděl,ale vše je v pořádku musely jste slyšet tu ráno toho balvanu,který mi spadl ze srdce :slight_smile: :slight_smile: ...uffff..
Jinak mi opět holčičku potvrdil dokonce byla vidět štěrbinka a tu kluci přeci nemají :grinning: :grinning: ..Jo a vážíme 1950 gr.,ptal se kolik měly děti váhu po porodu(3600g obě) vypadá to,že nebudu rodit žádného drobečka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
19. dub 2012 ve 13:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezka312 určo to zvládneš až budeš na mateřské. Já jsem omezená tím, že mám další 2 dítka, které mi určují harmonogram dne, takže odpočívat, kdy chci já, to prostě nejde.
Ale je pravda, že jsem si doted říkala, jak to hezky s těma prckama zvládám, žádné velké výkyvy nálad, taková vyrovnaná, děti i domácnost tak nějak v pohodě...Ale poslední týden jsem teda KO...
Nahoře mám skoro 11kg, břicho mega - každý se ptám, kdy rodím..a já že za 2 měsíce! tak každej kouká jak puk! (i u kluků jsem měla obr břicha). prej si lidi mysleli, že na Velikonoce! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 jo, a ještě. Fakty bych to s těma malýma oblečkama nepřeháněla! Návštěvy hodně pak donesou (aspon u nás). A dokoupit se dá vždycky.. :wink:

@vak tak to je super, že je vše v pořádku! Mám radost! A váha je teda pěkná. Taky myslím, že moje mimi má tak nějak. Před 15 dny mělo 1507g, a ted přibírají tak 200-250g týdně..:slight_smile:
a starší děti jsi přenášela nebo byly na termín?
19. dub 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@comra Díky :slight_smile:.. Obě byly tak nějak v termínu nepamatuji se zda přesně na den,dřív jsem to tak neprožívala jako teď :grinning: ...to víš starší matka a předtím ještě dítě :wink: ....Je fakt,že to vše beru strašně zodpovědně,vše víc řeším až příliš se mi někdy zdá,ten můj chlap je v tomto ohledu naprosto v klidu ,takže si připadám něky jako blázen :angry: :angry: ....A ty jsi měla jak velké děti??
19. dub 2012 ve 14:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@comra No já už všude hlásim, že jestli budou kupovat nové oblečení pro mrně, tak ať začínají na 62, ať z toho taky něco máme a nenosí to jen 14 dní. Takže ty 56 zbydou asi na mě :slight_smile:
19. dub 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson hledala jsem tu stranku na fb a nenasla......odkad od drexlerky taky nefunguje.....ne hodila bys prosim odkad pokud tam jsi?? Na fb jsem mnohem casteji nez tady.... :wink:
Tyyyy joo holky takovy velikosti podprsenek :grinning: hmmmm a ja porad ty svoje becka :slight_smile:))))) no ted uz mozna c ale do B se taky vejdu :grinning: asi ani nebudu kupovat kojici podrpdu..vystacim si stemadle...stejnak buhvi jak dlho budu kojit nevidim to moc slavne ja takovej jedlik....a kdyz budu tak nemam rada kojeni kdekoliv :grinning: takze asi staci kdyz podprsenka ma odepinaci raminko coz u vetsiny mam a staci :slight_smile: malinik a lnene seminko do toho taky pujdu dekuju za tip.... Epi no asi ne to mi prislo takovy divny :grinning: snad to zmaknem i bez toho :grinning:
Velky utz se blizi ..ve stredu... Tak se tesim:slight_smile: snad bude ok uz me stve jak mi kazdej rika ze mam mini brisko a tipuji me tak na 5.mesic. a rikaji ze bude mrnous! Podle mne muze byt uplne stejne velka jako u velkych brisek......uvidime ve gstredu no
19. dub 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak ahoj,tak hlavně ,že vše dobře dopadlo :slight_smile:
19. dub 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karollinka To už jsem slyšela mockrát, že velikost dítěte vůbec nezáleží na velikosti břicha. Zrovna nedavno jsem tady narazila na jeden fotoblog a tam ta holka šla rodit a sotva bys poznala, že je těhotná a narodilo se dítě 3,70 kg. Takže tim to fakt neni!
19. dub 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karollinka Mě to šlo se přihláit až doma v práci to máme zablokované,ale jinak se mi to na odkazu od drexlerky normálně otevřelo..
Na bříšku fakt nezáleží vůbec se tím nestresuj hodně mamin kolem mne měly malá bříška a děti celkem velké na ten nepoměr :wink: ...
19. dub 2012 v 15:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak teď jsem si tu stěžovala a příspěvek se ztratil... Tak zas nic...
19. dub 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimisek2011 U Marki se o víkendu pracovalo, dělali podlahy, ale žádnou zprávu od ní nemáme.
@comra Mně doktor počítal, že mimi bude do porodu přibírat tak 150 g týdně, ne 250 g... Tak to jsi mne vyděsila, to asi budu mít pěkného cvalíka
@vak Tak to je super, že vše dobře dopadlo. Umím si představit ten strach, co jsi prožívala - já mám hodně nahnáno i když je malý méně aktivní a za celý den moc necítím pohyby :frowning2: Vždy mi to ale následující den náležitě vynahradí :grinning:
19. dub 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g No jo jsme holt citlivky ještě,že tu všechny popisujete své pocity to mě vždycky na chvíli uklidní :wink: ..
19. dub 2012 v 17:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson jojo , na sepsání porodopisu
19. dub 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee demokracie ,aj mě se to stalo
19. dub 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g jj snad je marki v pořádku,ona je dost aktivní na svuj zdr.stav mi příjde.Babo jedna kde jsi,snad jsi v pořádku :slight_smile:
19. dub 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim jak jako demokracie? :frowning2:
19. dub 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee no že si nemožeš napsat co chceš :wink:
19. dub 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Taky jsem jí psala jsou to tak dva dny,ale neodepsala :frowning2: ..holka asi maká na baráčku vždyť všici víme jaká je čiperka :slight_smile: ...snad se brzy ozve...
19. dub 2012 ve 20:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim jo táák - mám nějakou depresivní náladu a nějak nechápu, promiň :unamused: Začla jsem přemýšlet o porodu a díky tomu je všechno špatně...
19. dub 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee bude líp děvče uvidíš,já naštěstí takové deprese nemám
19. dub 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek