• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@misula.g Tabulka dobrá, ale vsadím se, že tak maximálně jedna z nás porodní přesně na termín :slight_smile:
21. dub 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g No ale ty budeš tak jako tak asi první ne?? :grinning:
21. dub 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Málo lidí o něm ví to jsem taky zjistila no už ho mám tak musím do toho jít :wink: ...
@misula.g dobrý nápad s tabulkou souhlasím :slight_smile: !!!
@taknevim Marki mi dělá taky starosti,ale snad by dala vědět,kdyby něco...
21. dub 2012 v 15:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik váží váš (vysněný) kočárek? Já sice starý kočár mám, ale zalíbil se mi jeden červený s kytičkama :dizzy_face: a nemůžu o něm nic najít, na jedné německé stránce, že váží "nur" 18kg. To se mi zdá až až, ale nemám srovnání. Jen se svým roanem, který má tak jednoduchou konstrukci, že má asi 15kg, přesně nevím.
21. dub 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila já mám espiro atlantic a váží 15 kg :slight_smile:
21. dub 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila
samotná konstrukce s kolečekama : 8,1 kg
konstrukce se sportovní sedačkou : 11,4 kg
konstrukce s adeptérama a hlubokou korbou : 12,7 kg
21. dub 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Ale zatim je jen vysněný, ještě ho nemáme ani jsme neviděli na živo :grinning:
21. dub 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak taky na ní pořád myslim,...ona měla oba porody předčasný, tak aby ji to nechytlo zas, jestli neleží třeba na udržovačkách..
21. dub 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebsian Ahoj, jestli máš na mysli Magne B6, tak to mi MUDr doporučila již v Pronatalu, jen kolem 36 týdne vysadit. Já jsem zatím asi i díky tomu absolutně bez křečí, ani mi břicho netvrdne, jedině když se tam malej rozvalí :slight_smile:
21. dub 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Taky mě to napadlo,ale nechci malovat čerta na zeď :frowning2: ....říkala jsem si,že se snad o víkendu ozve tak uvidíme :wink: ..
21. dub 2012 v 19:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak
@evelp Já myslím, že jen staví výběh pro emu nebo tak něco a prostě nemá čas :slight_smile: Je to aktivní ženská no :slight_smile:
21. dub 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitrson ja se predevcirem vzbudila taky naka otekla hruzaa..a kdyz dlouho chodim tak mi prijde ze mam natekly nohy..tudle sem courala po praze..a zkusila jsem si boty normos mam vzdy 38 a ted mi byli vsechny male takze natekla noha......ne nijak extremne ale trosku jo:(
21. dub 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 V tabulce pravděpodobně ano, ale kdo ví, jak ve skutečnosti :slight_smile:
@cervena_vila My budem kupovat příští víkend Firkon - konstrukce 6,5kg, hluboká korba 5,5kg, sportovní nástavba 5,4kg
22. dub 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,taky vás někdy bolí břicho jako před MS?Mě od večera....tak mě uklidněte :confused:
22. dub 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Já vždy zapomenu v kolikátém jsi týdnu,ale nemělo by to být často myslím tak max 10x za den...pokud si nejsi jistá zavolej si do nemocnice máš to jistější!!!!
22. dub 2012 ve 12:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa jojo, jak píše vak- je to normální cca do 10 za den, to se tělo akorát připravuje :slight_smile:
22. dub 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka uz jsi se vzbudila???otekla?ja ani nemluvim protoze jsem musela zdelat z rukou vse...tak prave doufam ze je to vse ok...cetla jsem ted o te preeklampsii a teda mam docela obavu...
22. dub 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak jo?a kolik si tak tipuješ,než ti to docvakne :grinning: já to mám tak nějak v kuse bez tvrdnutí břicha,ale tedka už je to oki.Dala jsem si magnézko a nic mě nebolí.Já jen nechci zbytečně plašit a ten předMS pocit je ted takový nezvyk...úplně bych řekla,že to dostanu,kdyby jsem neměla pupek....
@evelp to jsem si fakt oddechla.
22. dub 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze natikam stale do toho vseho jak jsem jiz psala karollice cetla jsem o preeklampsii :frowning2: zbytecne se teda stresuju ale....mam teda docela strach....
22. dub 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa jj me bolelo bricho minulej tyden takhle a nakonec jsem zacala jeste spinit :frowning2: ale vse je ok...a prej jsou to poslicci :slight_smile: Dr.mi nasadil magnezko a pohoda :wink:
22. dub 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson zavolej na gyndu...já to měla cca před 14ti dny a hned jsem musela přijít,změří tlak a vezmou moč....dr zkontroluje jestli je vše oki.Mě napsala magnesium....akorát nevím proč,páč to na otoky není,ale pravda je,že od té doby otoky mám úplně minimální,spíš takové brnění v prstech jen.
22. dub 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa no ja tam byla min.tyden a vse bylo asi ok....a mam jit na kontrolu 30....a jak jsi to mela ty???Ok?
22. dub 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson tak ty už jsi alespon 35tt....já kdybych začala špinit,by mě asi kleplo...se chodím pořád kontrolovat,ale asi je to fakt jen příprava na porod.....
22. dub 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa a v Utery jsem mela tlak 140/110 a sestra ani doktor nerikal nic...jsem otekla asi 3 den.
22. dub 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson já jsem se jednou ráno vzbudila s úplně oteklýma rukama,až to bolelo,vůbec jsem nemohla ohnout prsty...no fuj.i nohy mi začaly natíkat,jsem měla od ponožek otlačené...což normálně nemám.tak jsem zavolala,sestra mi řekla,že hned přijít....napsala mi to do průkajdy a změřila tlak,měla jsem naštěstí nízký,takže vše oki a v moči taky nic.Dr se na mě mrkla,pro jistotu a řekla,že mám odpočívat....prej je nejhorší,když dlouho stojíš,nebo sedíš....zatím tuk tuk,je to dobrý.....
22. dub 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa jj jsem 35tt.jooo a pak mi klesl ten tlak ale teda mela jsem porad nizkej..
22. dub 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa no pockam do toho 30 a pak uvidim asi
22. dub 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Tak to se divím,že ti nic neřekla,páč máš vysoký tlak!!!!! Zítra zavolej určitě dr.není to sranda.
22. dub 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa já myslim, že to zas tak vysoký tlak není...já mám kolikrát zas třeba extrém 80/40 a taky to dr. neřeší
22. dub 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek