• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@pitrson No asi 3 dny zpatky mi prislo ze mam nakej nateklej oblicej:slight_smile: ale behem priprav ven jako sprcha oblekani atd to slehlo....pak sem litala cely den po Praze mela sem naky vyrizovani,no a prislo mi ze mam na tekle nohy....ne nak extra ale jak jsem psala,38ka me tlacila coz vetsinou neni normalni.-)) ale od te doby ok...vcera sem byla s neterinkou na pouti a docela sme toho nachodily hodne a nic.....tak asi jen obcas......btw ja mam spise nizky tlak kdyz uz....
22. dub 2012 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@tyrisa Hele ty jsi tam neměla termín porodu,když jsem ti psala :frowning2: ...31 je asi ještě brzy na poslíky,každopádně to určitě prober s doktorem.....s tím otékáním já to až dnes pociťovala po probuzení jen trošku ruce měla jsem narvaný snubák,ale přes den jsem splaskla :grinning: ,ale to je asi normální myslím,že jak začne být teplo budeme mít nohy jako konve na to se fakt netěšim :angry: :angry: .....a prý má být květěn teploučký :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
22. dub 2012 v 18:46  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dneska jsem si koupila formovače bradavek a začínám formovat, snad to pomůže, vypadá to v podprsence teda šíleně, takže opravdu jen na domácí trénování :slight_smile: Jinak jsem dnes koukala na nějaké vaničky...jakou vzít velikost? 100 cm nebo 84 cm? Je mi jasný, že ve větší prcek dýl vydrží, ale jestli je to vůbec potřeba, jestli už pak stejně nebude radši ve velký vaně?
22. dub 2012 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobré ráno holčiny :slight_smile: ,tak já ode dneška na tvrdo doma,vyrazím pro kytičky na terasu a začnu hnízdit také kolem baráčku,počasí k tomu jen navádí :grinning: :grinning: ...jinak bych se asi unudila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..krásný den všem!!!
23. dub 2012 v 08:51  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 Vypadá to, že nakonec ty formovače nebudou potřeba, protože už 3 týdny vytahujeme večer při natírání bříška a je to k nepoznání rozdíl. Fakt to pomáhá a myslím že to stačí. A jaké to je? Nebolí to?
23. dub 2012 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak já mám před barákem sazeničky jahod, dneska je někam napíchám :dizzy_face: ať je ta zahrádka aspoň k něčemu.
23. dub 2012 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cosy No já vytahuju večer taky, ale moc efekt nevidim, hlavně teda s jednou mám problém. Tak to zkusím s těma formovačema. Nebolí to a hlavně můžu něco dělat a při tom formovat a ne sedět a tahat :slight_smile: Navíc třeba hodinu nebo víc bych to určitě nevydržela, takhle se to dělá samo :slight_smile:
23. dub 2012 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak jsem přemýšlela, v kterém týdnu začně klesat břicho? Nebo je to až těsně před porodem? Jak jsem byla na tom předporodnim kurzu, tak mi přišlo, že všechny holky ho maj vejš než já (a to byly napřed oproti mně). Tak jsem se trochu vyděsila. Vlastně teda ani nevim, jak by to kleslý břicho mělo vypadat. Manžel mě trochu uklidnil, že ho mám pořád stejně vysoko, takže třeba je níž, ale pořád stejně...Tak nevim...
23. dub 2012 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 já jsem minule žádný pokles nezaznamenala. Možná klesají jen ta větší břicha? Mělo by to být až před porodem v době, kdy už se to chystá. U někoho pár týdnů, u někoho pár dnů. A pozná se to, že se začne líp dýchat, že tolik netlačí na bránici a je nasáčkované dole, hlavička už naléhá na porodní cesty. Toť teorie :wink:
23. dub 2012 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervena_vila Hm, tak teď bych to ještě chtěla vidět v praxi, jak to tak vypadá :grinning:
23. dub 2012 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 Jo jo jak píše cervena_vila až se ti začne lépe dýchat,holky já jsem jak lokomotiva zadýchávám se i při telefonování :frowning2: ...manžel se mě ptá proč vzdychám,ale já si potřebuji vydechnout tak na mě kouká jako na blázna..jak já bych mu to břicho půjčila alespoň na chviličku,aby poznal ty pocity a nálady,teď ke konci mi leze neuvěřitelně na nerv :angry: :angry: ...máte to taky tak????
23. dub 2012 ve 12:27  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak Na mě manžel vždycky taky kouká, co se mi stalo a já jen oddechuju :grinning: Funim hrozně i v sedě :grinning:
23. dub 2012 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak @terezka312 Mne manžel peskuje, že se nemám vůbec zvedat z postele, že mi vše donese :slight_smile: Moc mi pomáhá, to mi bude po porodu chybět :slight_smile:
23. dub 2012 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@misula.g To bych se v tý posteli asi ukousala nudou :grinning: Ale každopádně je to od něj hezké. Já vstávám do práce, takže to ani jinak nejde, ale manžel je taky pozorný, jen si ještě nezvykl, že prostě jsem jak lokomotiva :slight_smile:
23. dub 2012 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 Však to taky platí jen o víkendech, jinak je manžel v práci :slight_smile: No já dnes byla dopoledne venku, ještě sehnat nějaké oblečení na focení a za 3 hodiny jsem úplně ko :frowning2: A to jsem nesehnala prádlo, takže zítra nanovo... Kdy budeš mít hotové fotečky?
23. dub 2012 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@misula.g No říkala, že se k nim dostane ve středu, takže doufám, že nejpozději ve čtvrtek mi je pošle, abych udělala výběr, co se bude vypalovat na CD a co tisknout. Už se nemůžu dočkat!!!
23. dub 2012 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@misula.g A kde jsi sháněla prádlo? Neříkej, že se v Praze nedá sehnat :slight_smile: Já jsem si nakonec koupila soupravu v DBK na Budějovický. Je to značka Sassa (což jinak vůbec neznám), ale je fakt hezký a celá souprava vyšla asi na 650 Kč, což mi přišlo na Prahu super.
23. dub 2012 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terezka312 To věřím. Já už bych to taky chtěla mít za sebou a doufám, že se i naše focení vyvede, budu to mít i s líčením a česáním
23. dub 2012 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 Já byla dnes jen na Václaváku a spoléhala jsem na NY nebo CA, tam jsem vždycky nakoupila. Ale dnes nic. Zítra jdu zase do poradny na Chodov, tak zkusím zajít ještě tam do obchoďáku
23. dub 2012 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes v noci jsem dostala svůj první kopanec do žeber. Musím říct, že je to fakt síla
23. dub 2012 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
a já mám vše oprané,nakoupené,už jen vyžehlit a nachystat.Kosmetiku sem koupila hipp,měla sem ji i u Elči a krásně to voní
23. dub 2012 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak ahoj mám o uplně stejně,jen já už mám na mojeho uplnou alergii,nemužu ho ani vidět
23. dub 2012 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak @terezka312 A já mám ještě ke všemu rýmu. Stačí vyjít deset schodů a jsem KO na čtvrt hodiny. Dneska jsem se zadýchávala i v autě při řízení :confounded:
23. dub 2012 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda mně se to dítě v tom břiše nějak hrozně mele, až mě to kolikrát i píchne a je to nepříjemný. :unamused:
23. dub 2012 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 Mně se mrně mele už od včerejšího večera, tak jsem mu před chvilkou dvakrát pustila ukolébavku od Káju Gotta a je klid :grinning:
23. dub 2012 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terezka312 Taky pravda :grinning: Bůhví, jak to bude. 19. května mám poslední koncert, pak by to mělo vyjít v termínu a jestli ne, tak další mám 16. června - že by se přeci jenom potvrdilo proroctví, že začnu rodit na pódiu? :sunglasses: Budu muset ukecat muže, aby jel se mnou :grinning:
23. dub 2012 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jdu zítra podepsat smlouvu na byt a cca o víkendu velké stěhování :slight_smile:
23. dub 2012 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
Dnes poradna, doktor potvrdil chlapečka a má 2200g :wink: Jinak odběry a zítra znovu na hematologii... :angry:
A taky malej nabírá na síle, jeho kopance stojí tedy za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2012 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@evelp Tak to si dávej při stěhování velký pozor. Doufám, že budeš mít pomocníky a budeš to jen organizovat :wink:
23. dub 2012 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp Fakt jo a kam se stěhuješ??Hlavně oparně jak píše mimisek2011 jen dohlížet ať nejsi první,kdo tu porodí :wink: !!!!!!
23. dub 2012 v 17:20  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek