• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@taknevim křeč v noze (lýtku) jsem měla dneska taky- chytlo mě to už v noci a trvalo to do dnešního odpoledne i přes to, že magnezko beru. v krámě jsem nemohla ani chodit..ale už ok
24. dub 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Před hodinou jsem se proběhla ve městě po náměstí - maximálně 20 minut - a takový pálení žáhy jsem už dlouho neměla... No jo, komplikace musely někdy přijít...
24. dub 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee celou dobu jsem si tu libovala, že mě žáha netrápí, jak jste tu psaly vy a taky to přišlo- mě na to zabírá to mlíko a nebo to prostě vydržet..
24. dub 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp no a já to tak mám furt
24. dub 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim chudáku :frowning2:
24. dub 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim ani nevím, můžou se na to nějaké ty renie a td?to asi v těhu ne, že? to by to asi brala každá :grinning:
24. dub 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vem si espumisan to mě doporučil dr
24. dub 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila tak to máš dobré, že se ještě vejdeš za volant. Já už mám na mále, ještě se o kousek posunout tak už nedosáhnu na pedály. Oddálila jsem si aspoň opírací část. :slight_smile:
24. dub 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám dva dotazy - budete si psát porodní plán? A uvažujete nebo jste některá rodila s epiduralem? Jaké jsou plusy a mínusy? PS: Už jste všechny na Červnovky 2012? http://www.facebook.com/messages/184766524883958#!/groups/432205583473265/
24. dub 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Může se Rennie fruit, doktor mi to doporučil, mě pálí žáha od začátku, i když teď už je to trochu lepší. A je to tam přímo napsaný na krabičce, že to je vhodné pro těhotné. Není v tom nic špatného, je to jen uhličitan vápenatý, aby se zneutralizovaly ty kyseliny v žaludku.
24. dub 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy Já na červnovkách 2012 jsem,ale přijde mi to takové nepřehledné myslím,že tu je to lepší.Ty tam jsi taky??Zatím jsem tam potkala jen Karolínu tady odtud :wink: ...
24. dub 2012 ve 22:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cosy já sem taky věrná tady vám,radši si popovídám s 5 holkama jak s 50,měla bych v tom chaos
25. dub 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Jo jo to máš pravdu jak už jsem psala je to fakt chaos....Dnes se jdu přihlásit do porodnice ještě jsem nebyla :frowning2: ...dokoupím nějaké věci,chtěla jsem se zeptat jak jste tu řešily vložky do podprdy,které jsou nejlepší,už si nepamatuji??
25. dub 2012 v 09:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak a ještě sem se zapomněla ochválit,včera sem si dala horkou vanu v večer a ani v noci ani jedna křeš a probudila sem se až v 9.15 :slight_smile:
25. dub 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Já s křečema kupodivo problém nemám,ale dřív jsem to mívala často už jako malá holka mě to v noci budilo a pak v těhu taky :frowning2: ..no a teď nic tak to musím zaťukat :slight_smile: :slight_smile: ...nevěděla jsem,že horká vana pomůže..
25. dub 2012 v 10:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Dobrá kolečka: chicco, johnsons - oboje tvarované a hodně savé, babylove, fixies - obyčejnější ale též dobré.
Špatná kolečka - babydream (rossmann) - lezou z nich vlákna a lepí se to na prsa.

Dobrá je celá taška z lékárny do porodnice, vyrábí to Hartmann, nebo Samu. Tam jsou vložky, kolečka, síťované kalhotky a možná ještě něco, to už si nepamatuju.
25. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak a budeš rodit teda tady v LBc?
25. dub 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tom facebooku je to takový krapet nepřehledný, sem tam se tam člověk dozví i něco zajímavého, ale je tam těch mamin opravdu hodně a spíš mi to ten fb krapet zahlcuje :grinning:
25. dub 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Díky moc já vím,že jste to už řešily jen jsem si to nenapsala :frowning2: ...asi bude dobrý to koupit v lékárně..
@evelp jo jo budu rodit v LBC,budu tu mít i tak trochu protekci skrz tu mojí známou z GENNETU tak uvidím jak to vše dopadne :wink: ..Jo a kam do jaké čtvrti se stěhuješ??
25. dub 2012 v 11:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Já jsem v červnovkách taky, koukám teď tam i sem, ale je pravda, že tady je to takový jednodušší - na FB je těch holek hodně a některý věci se tam dost opakují, člověk se v tom hůř orientuje... :wink:
25. dub 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak ani já to nevěděla,ale včera sem to zkusila,ne pro ty křeče,ale chtěla sem si odpočinout
25. dub 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak jestli se to všechno stihne, tak to bude do Jungmannovi- kousek od soudu. ještě se v tom bytě musí vyvložkovat komín (teda v celém baráku :grinning:) a následně dát plynový kotel- tak si na to musím počkat, protože jsem si vyžádala byt do zahrady a ne do silnice..hold si moc vymýšlím, tak musím čekat :grinning:
25. dub 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evelp Tomu fandím, když už tak už :slight_smile:
25. dub 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Já mám nakoupeny Fixies, četla jsem na ně dost chvály. Uvidím, jak budou vyhovovat...
25. dub 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g já jedině chicco,už je mám vyzkoušené a sou nejlepší.Mlezivo mi teče už ted ,ráno když vstanu,tak mám zaschlé kapky na košili.Budu zas jak dojná kráva,už to vidím :grinning:
25. dub 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@misula.g Taky díky za typ :wink: ..
25. dub 2012 ve 13:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Pokud nebudou Fixies vyhovovat, tak určitě jdu taky do Chicco :slight_smile:
25. dub 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak jsem dneska volala na sociálku, že mi ještě pořád nepřišla nemocenská a paní mi vtipně oznámila, že z práce jim lístek na peníze donesli až 23.4.- což bylo v pondělí a téměř o měsíc později, než jsem jim ho do práce donesla já, chápete to???!!! Jsem tak vytočená!!!!!!!!! oni prostě nechápou, že jsem na těch penězích závislá :frowning2:
25. dub 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tak to je hnus :angry: Já bych měla taky od 12.3. mít nemocenskou proplácenou ze sociálky a proplatili mi jen toho 12.3. a na zbytek budu čekat kdo ví do kdy :confounded: :confounded: Těžko říct, jestli to je bordel u zaměstnavatele nebo na sociálce.... Alespoň nejsem na těch penězích až tak závislá, ale u tebe to je fakt nechutné!
A to ještě uvidíme, jak to bude s mateřskou... :rolling_eyes: Držím palce, ať brzy dorazí prašule :wink:
25. dub 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 tohle je bohužel chyba zaměstnavatele...u nás ve firmě totiž ještě nikdy nikdo takhle dlouho nemarodil, takže oni v podstatě skoro nevědí, co mají dělat...no hrůza, jsem zvědavá, co mi na to řeknou, protože zítra jim ponesu na další měsíc!!
25. dub 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek