• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@evelp mně taky zaměstnavatel mešká. Zatím jen týden, ale přecházím z RD na PPM a aby mi dovyplatili poslední RD, už potřebují denní výměr PPM, aby to nějak podělili, takže to taky vidím na měsíční vzduchoprázdno...
25. dub 2012 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervena_vila to víš, jim o peníze nejde, oni z toho živi nebudou :frowning2:
25. dub 2012 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ,taky vás někoho pichá dole? mě to příjde ja kdyby to bylo v čípku
25. dub 2012 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
25. dub 2012 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim Mně taky, zatím to bylo většinou, když se prcek hnul, tak jsem to přikládala tomu, že tam do něčeho naráží, ale je to nepříjemný, až to jakoby řeže
25. dub 2012 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Dala jsem si do alba fotku pupíku (je na ní krásně vidět, jak máme zaprskané zrcadlo v koupelně)
A tady je jedna fotka k poněkud staršímu tématu - koupací kyblík a v něm moje dvouletá dcerka.
25. dub 2012 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terezka312 tak to máme stejné.Já jdu zkusit zase tu horkou vanu na ty křeče,mám je šílené :frowning2:
25. dub 2012 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky poslusne hlasim...dnes na kontrole vse v poradku:slight_smile: jsem pry 30tt podle vel plodu... a mala vazi 1480g....vse v poradku...a termin porodu kdyz sem se ho ptala mi rekl 4.7 !!!! takze uz sem mezi cervencovkama??? ale rekla at to neberu jako pevny bod ze se to jeste mozna soupne....
25. dub 2012 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cervena_vila Máš krásné bříško, takový kulatý pupík :slight_smile: To já mám spíš hrušku :grinning:
25. dub 2012 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky...máte taky chuť na pivo? :confused: Já jsem jak střelená...alespoň cucnout si musím....a ted ujíždím na Radlerovi.Nechci to přehánět,tak ho radši ani moc nekupuju,ale teda furt na něho myslím...jako bych měla absťák,nebo co.....přitom normálně mi pivo nechutná a nepiju ho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2012 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Ahojky jsem 32tt mužu se přidat
26. dub 2012 v 09:57  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mohu se přidat jsem v 32tt
26. dub 2012 v 10:02  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
tak máme 1750 g a 9 kg navrch
26. dub 2012 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tyrisa já taky buď radler nebo lemon :slight_smile: mňam mňam, to dělá to počasí... :grinning:
26. dub 2012 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky 32tt :slight_smile:
26. dub 2012 v 11:40  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak já včera kontrola. Jsem 34tt, kontrola spodem. CS2. U danyho si pamatuju, že říkal, že hlavičku už cítí(vyšetření spodem). Ted mne vyšetřil a že ještě UTZ, koukneme, kde je hlavička. A hlavičkou je mimi dole, tak dobrý… Jinak mám špatný krevní obraz, tak jsem dostala železo..
26. dub 2012 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@tyrisa já zas jedu na zavařených broskvích :slight_smile:
26. dub 2012 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp a toho radlera taky možu je to taková dobrá sodovka
26. dub 2012 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj baby, kde se všechny touláte? Jak vidím za oknem sluníčko, vzpomínám na loňská koupálka přemýšlím, jestli to taky půjde s dvěma dětmi.
Jinak po týdnu děsné rýmy jsem si vzpomněla na bioparox a jen lituju, že mě nenapadlo ho použít dřív. Jsem děsně unavená, pořád bych spala. Naštěstí mám dost hlídání, takže se flákám, místo abych dělala cokoliv užitečného...
@lacin ahoj :dizzy_face:
26. dub 2012 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@tyrisa Já si pivo cucnu od manžela vždy, když si dává doma :slight_smile: Tak asi jednou za dva týdny. Ale s chutí bych vypila půllitra dobré desítky :grinning:
26. dub 2012 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@comra Já taky dostala ve 33. tt železo, ale teď jsem byla na hematologii a tam mi dr. řekl, že ho ani nepotřebuju
26. dub 2012 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervena_vila Já jsem se dnes toulala na focení s břískem :slight_smile: Bylo to moc příjemné a asi půjdu ještě ven, potřebuju sluníčko :slight_smile:
26. dub 2012 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: já se dnes byla přihlásit v porodnici konečně..jinak v lékárně a drogerii jsem nechale 2 000,-kč :confounded: :confounded: ....balíček do porodnice jsem nesehnala koukali na mě tak nějak divně jako co chci :frowning2: ,ale v jedné mi paní řekla,že už se nedělají takže jsem nakoupila dle seznamu..a hurá můžu si nachystat tašku do porodnice :grinning:...jaště mi chybí ta kojící podprda...
@lacin Ahoj vítáme tě mezi náma :wink: :wink: ..
26. dub 2012 v 16:47  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak i já dnes nakupovala v lékárně,koupila sem magnesium a šumivý vápník na ty moje šílené křeče.No a ještě sem si koupila chicco tamponky do podprdy ,sou fakt boží.A ani sem se nepochválila,včera sem lezla z vany a sekla sem sebou na zem ,rozplácla sem se jak žaba.Naštěstí na zadek.Ale šok sem měla velký,čekala sem co bude a vše ok.
26. dub 2012 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky máte někdo zkušenosti s tím maliníkem? Já tu o tom četla poprvé a láká mě to celkem
26. dub 2012 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim Jsi teda dobrá kaskadérka,ale chápu tě jsem taky dost neohrabaná :angry: ..já se natáhla na schodech v práci minulý týden i s kávou,kterou jsem nesla do kanceláře a taky dobrý jen modřina na noze :angry: ..to bylo znamení,že už mám jít na mateřskou :grinning: :grinning: ,že už tam fakt nemám co dělat!!!Hlavně,že jsi OK :wink: ..
Maliník mám taky v plánu stejně jako epi-no a ještě GYNEX a to by v tom byl čert,abych neporodila bez nástřihu a v pohodě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!
26. dub 2012 v 18:06  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@taknevim je to dobrý bylinný čaj, rozhodně se tím nic nezkazí. Pila jsem ho minule celé ty poslední týdny.
26. dub 2012 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
chtela bych se zeptat jestli ma nekdo take krece a co na to pomaha
26. dub 2012 v 19:43  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@lacin hořčík v tabletách....nech se ho napsat
26. dub 2012 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lacin mě dal dnes dr.magnesium a šumivý vápník .tak sem zvědavá
26. dub 2012 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek