• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@lacin já piju šumivý hořčík, má hotřeba dm drogerie asi za dvacku... Někdy stačí magnezia nebo vincentka.
26. dub 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na maliník se dneska ptala jedna holka na porodnim kurzu. No tak prý to je taková trochu babská rada, možná taky trochu placebo, ale když tomu člověk věří, tak proč ne. Ale lněný semínko je prej uplně zbytečný.
26. dub 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už nám ty pořádný potíže začínaj co? Poslední týden to pociťuju víc, než kdy jindy - jsem nemotorná, obvod břicha mi neuvěřitelně narůstá, zadýchávám se, bolí mě záda, nohy, tečou mi prsa, jsem otrávená jak hadí zub... Dneska jsem byla na utahování rovnátek, takže mě přes tu bolest zubů včechno drtí ještě víc. Asi to budu muset nějak zaspat... Ještě, že je alespoň hezky. To mě zítra čeká další koncert, vůbec nevím, kde vezmu dobrou náladu, snad mě do zítřka aspoň ty zuby pustí. Ježíííš to je depka! Tak jsem si postěžovala, snad jsem vám nepokazila náladu...
26. dub 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To já měla dnes super náladu do doby, než mi zas přišlo něco líto. Takže jsem skoro celý večer bulila. Kromě toho jsem dnes zjistila, že neobuju žádné boty, jakoby mi noha vyrostla o číslo a přitom ji nemám viditelně nateklou :frowning2: A taky se poslední týden v noci budím bolestmi břicha, jsou to jakoby ty menstruační. Do další poradny daleko, až ve 37. tt :-/
Včera jsem zkusila vyprat první plíny, abych zjistila, zda se nerozpadnou - už mají pár let a naštěstí vydržely :slight_smile: Dnes jsem si sbalila asi polovinu věcí do porodnice a zítra nemám v plánu nic, budu po náročném týdnu a před sobotním výletem odpočívat :slight_smile:
26. dub 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se dnešek docela líbil. Jednak jsem si v CA koupila těhotenskou sukni a pláťáky, cena sice hrozná, ale v tom dnešním počasí jsem myslela, že v džínech padnu a jednak jsem byla na druhém předporodním kurzu, byli jsme se kouknout na porodní sály, přípravny a tak a na jednom porodním sále se zrovna narodilo miminko, bylo to úžasně dojemný, viděli jsme, jak ho sestřička zrovna myla a kontrolovala a u toho byl i tatínek a fotil. No skoro všem nám ukápla slza :slight_smile:
26. dub 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 fakt jo? no to by mě asi vadilo jako té matce toho miminka,kdyby mě někdo prohlížel u porodu
27. dub 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Matka o nás vůbec nevěděla, bylo to u Apolináře, tam jsou porodní boxy, matka byla v nějakém z nich někde vzadu a my byli vpředu, kde je ošetřovna pro děti, takže tam o nás věděla akorát ta porodní asistentka s dítětem a otec (ten si nás ale moc nevšímal). :slight_smile: Samozřejmě tam, kde byla matka, jsme nemohli :slight_smile: Mně by to taky samozřejmě vadilo.
27. dub 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 aha,tak to jo .Já jen 6e v Hradišti ti dělají všecko na jednom pokoji a vše co dělají s mičem vidíš,Jak ho váží myjí,oblékají,prostě vše
27. dub 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nevím teda jak je to z těma oknama,ale já mám dnes tolik energie,že už mám umyté okna.Jo a v noci bez křečí,snad to magnesium a ten vápník zabral :slight_smile:
27. dub 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim No to je tak většinou všude, tady bohužel ne, je to stará porodnice a nejsou tam na to prostorově zařízený :slight_smile:
27. dub 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Jo jsem, jako Jitka Hrdinová. Tebe jsem myslím poznala podle fotky. :slight_smile: Já chodím sem i tam, je mi to jedno...
27. dub 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás po porodu dostane matka mimčo na břicho, za chvíli jdou miminko umýt jinam, ale berou s sebou tatínka, aby si ho nafotil a podepsal, takže u toho ošetření je on, matka zatím dostane "cihlu" na břicho a má chvíli na odpočinek. Pak se vrátí tatínek už s tou zabalenou "houskou" a dětská sestra ukáže, jak poprvé přiložit.
27. dub 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila aha,tak to máme výhodu vše co se děje vidím,odnesou mimi až je uplně po všem
27. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Tak to je uplně stejný jako u nás
27. dub 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte některá bolestivé poslíky? Já se ráno probudila s děsnými křečemi v břiše, nějaký záchod k tomu a teď mnou vždycky projede křeč, že jsem sprostá jako dlaždič. Do toho tvrdnu, takže vůbec neumím odlišit, jestli je původ od dělohy nebo od střev. :confounded:
27. dub 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila já jsem to takhle měla 2 dny zpátky- celý den a celou noc, postupně se to stupňovalo- krátili se intervali, do toho průjem a druhý den to prostě přešlo
27. dub 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky
:slight_smile:
27. dub 2012 ve 12:41  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp holky co tu strašíte s takovýma věcma?eště máte čas .Já to teda neměla,ale dávejte na sebe pozor
27. dub 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Já mám bolestivé. Poslední týden mi tvrdne břicho párkrát denně, k tomu se v noci budím s "menstruační" bolestí. Průjem taky druhý den, ale jen ráno. A nevím proč, ale dnes mne od rána dost píchá v břiše
27. dub 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky se mi bříško posouvá dolů, když porovnám fotku dnešní a před 14 dny
27. dub 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem se vrátila z návštěvy v práci - po týdnu jsem se tam zase na chvíli ukázala a holky se strašně smály, jak mi narostlo za ten týden břicho. A opravdu - oproti minulému týdnu mám přes pupek o 5cm víc. To je fakt mazec :grinning:
27. dub 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak psala jedna liberečanda odtud z modrého koníku,že jí praskla plodovka přesně v den termínu asi v 15.30.hod,chodíme ke stejnému gynekologovi :slight_smile: :slight_smile: ty vado to je mazec jsem zvědavá strašně si přála klučíka,ale řekli ji, že to bude asi holčička jen ten náš doktor jí řekl,že to vypadá na kluka :slight_smile: ..už má doma dvě princezny :grinning: ..jsem napnutá jako kšandy a závidím jí,že už to bude mít za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
27. dub 2012 v 17:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se to uklidnilo po obědě. Jako bylo poznat, že to jsou poslíci a nic závažnějšího, ale dost nepříjemné.
27. dub 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Jéé, tak držíme palce :slight_smile: A snad to bude ten vysněný klouček :slight_smile:
27. dub 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahooj, finišujem holky co, uf.
:slight_smile: Ka :slight_smile: žd :slight_smile: é probuzení je ten břušek nějakéj těžkéj, a při oblékání kalhotek to přes něj dělám táák krkolomně, že je pravidelně oblékám nejmín na dvakrát, jelikož zjistím že je mám naruby a pod
:confounded: :angry:
Tak mě málem chytá až nostalgie, jsme v 33 tt a přitom v 34 tt se mi v minulém těhu narodila beruška :sweat_smile:
Jak to tu čtu , otoky, křeče v lítkách , průjem po křečích a pod, vše poctivě prožívám na vlastní kůži s Váma, teda až na to balení do porodnice ??? To musí ještě vydržet :angry:
Jinak fyzička ciklistiky bych řekla že dospěla vrcholu :grinning: , bez zadýchání a fofrem , nožky makaj ido kopečka až předjíždím ostatní ... :grinning: :grinning:
Dostali jste od dr. propagační kufřík pro miminko ??? Já ju a k tomu pichulu do prd... , jelikož jsem krev. 0- :unamused:
27. dub 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Ahoj Marki, no jo, už to máme za pár a zrovna nejpříjemnější ten poslední měsíc asi nebude.
Jen, aby se ti na kole nezatočila hlava a nespadla jsi. Já kufřík nedostala a to už jsem tam byla v poradně naposledy, už si půjdu jen pro výsledky stěrů a pak si mne přebírá porodnice.

Holky, jak jste včera zvládaly to horko? Já se doma v bytě potila jak dveře od chlíva a venku mi natekly nohy i ruce. Byla jsem si na ty oteklé nohy koupit nové botky, neměla jsem nic na obutí :frowning2: A dnes nás po dlouhé době čeká volný víkend, takže výlet, no to jsem zvědavá, jak to zvládneme...

Mějte krásný víkend holky :slight_smile:
28. dub 2012 v 05:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ahoj já dostala kufřík už ve 30tt a na ty křeče mi to magnesium fakt pomohlo a ten šum.vápník mi moc chutná a dělá dobře i na žaludek
28. dub 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 já mám taky RH - a injekci jsem dostala už ve 28tt a kufřík pro mimi mi teda žádný nedali :frowning2: ale vím, že ho u nás dávají v porodnici

jinak k horku- včera jsem si udělala pěší procházku do města a celou noc jsem ležela v křečích do nohou, ještě teď to cítím- měla jsem oteklý nohy i ruce..fuj :grinning:
28. dub 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se přidám jestli můžu. Termín máme 2 června. Tak já zatím neotíkám, ale při prvním těhu jsem byla oteklá šíleně a hlavně nohy a bolelo to jako blázen ty otoky. Za to bujuju s potničkama pod prsama, nevíte co na to?
28. dub 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp kup si to magnesium a šumivý vápník já sem uplně bez křečí
28. dub 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek