• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@hadimrska Ahojky, vítej. Já zase každé léto trpím potničkama na stehnech a v lékárně mi na to doporučili Sudocrem. A fakt to pomáhá. Trošku se opláchneš vodou, osušís a pak natřeš, je to jako balzám. A taky se to používá na opruzeninky miminkám, takže to určitě využiješ i potom.
28. dub 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp @marki1904 Já jsem taky RH negativní a žádnou injekci jsem ještě nedostala, myslíte, že bych se měla připomenout? Kufřík jsem dostala hned na prvním kurzu pro těhulky.
28. dub 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy Díky tím mažu už třetí den a zatím nic moc, máme doma, mám ho vyzkoušenej na dceři, té pomáhá na vše, ještě možná zkusím bepanthen a nebo pytiol. Jako zklidní se mi po tom, tak moc to nesvědí, ale tak snad to za týden zmizí.
28. dub 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy A jakej kufřík myslíte, já dostala na začátku těhu prenatal box a další bych měla zřejmě dostat v porodnici, pokud ne, mám si tam o něj říct.
28. dub 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v noci mě začal bolet zub (skáču radostí) jak to přežiju do středy? Teda zkusím, jestli i v pondělí tam moje zubařka bude, ale moc tomu nevěřím, když je ten svátek... Zdravý zub bez kazu a plomby, jako by nestačily už ty spravované...
Ale udělala jsem si radost na těhu-józe, ještě to zvládám.
@misula.g já obula žabky :wink:
@marki1904 kufřík nemám, doufám, že v porodnici dostanu.
28. dub 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mně teda v tom horku zatím otekly jen prsty u rukou a křeče do nohou mám jen občas (ťuk ťuk). Naopak už mě skoro nepálí žáha, takže krom toho šílenýho zadýchávání i v sedě je mi relativně dobře, břicho taky nebolí ani netvrdne (taky ťuk ťuk), ale je fakt, že jsem tady z vás asi nejmíň těhotná, takže co není, jistě může být :slight_smile: Jinak já ještě 8x do práce :unamused: , už chci na mateřskou!!!
28. dub 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pokud jste RH negativní a krev je v pořádku bez protilátek, tak injekci dostanete až v porodnici, ale jen pokud bude dítě RH pozitivní. To si pohlídejte (vlastní zkušenost :angry: ) RH negativní dítě nemá na nic vliv :wink:
V poradně jsem prenatal box dostala společně s průkazkou :slight_smile:
@cervena_vila Na zub by mohl pomoci obklad odvarem z hřebíčku. Držím palce.
Za sebe zatím otoky ťuky ťuk, dobrý.
28. dub 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy @alma13277 Holky a co obsahuje prenatal box? Já na něj asi štěstí mít nebudu, když už jsem jej doteď nedostala :-/
28. dub 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g No záleží jak kterej, já třeba tam měla vzorky krémů pro mimi i pro mě, pak nějakej časopis pro maminky a miminka, někdo dudlík - já ne, vzorek nápoje Caro, vzorek Sudocremu, no a dál už ani nevím, ale při prvním těhu jsem chodila na jinou gyndu a dokonce soukromou a tam jsem nedostala taky nic. :frowning2:
Teď půjdu na gyndu asi naposled, tak uvidím jestli mi něco dají. :slight_smile:
28. dub 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g No já ho dostala už dávno a moc mě to neoslnilo. Nějaký letáky a časopis, vzorek sudocremu, vzorek hipp oleje na strie a jedna pamperska. Nic víc, ani dudlík, ani Caro.
28. dub 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska @terezka312 Aha, takže až taková výhra to zas není, co? :slight_smile:
28. dub 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g To ne, ale potěší to. Poprvé jsem byla zklamaná, že mi nic nedali. Ale nejdůležitější je zdravý miminko a maminka a ne nějaký kufříky. :slight_smile:
28. dub 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alma13277 já už ji právě dostala- dělali mi testy asi 3x kvůli těm protilátkám- i otce a ten má pozitivní...já tomu moc nerozumím už :grinning:

tak to vypadá, že zítra budu mít konečně to nové auto...jsem na to zvědavá :grinning:
28. dub 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 já caro měla :slight_smile:
28. dub 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim no já ho stejně nepiju :grinning:
28. dub 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to, co dostávají v naší porodnici je taky jenom pár vzorečků kosmetiky, povidání, spoooustu povidání a plínka :grinning: a mají to teda rozdělené na modrou a růžovou krabičku, ale je v tom oupelně to samé
29. dub 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, stranš mě dneska bolí stydká kost - jak kdybych včera jezdila půl dne na koni, nebo mě někdo nakopal. Stalo se vám to?
29. dub 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Mne zatím nebolí, ale trošku jsem brouzdala a cituji:
Takže důvodem je roztahování spony stydké (protože je to chrupavka) a například chůze, nebo třeba vystupování z auta způsobuje, že se posouvají ty dvě části pánve, které ona stydká kost spojuje a to vyvolává bolest.
Předcházet tomu se dá tak, že budete při těchto pohybech stahovat svaly pánevního dna, omezovat stání na jedné noze, neprohýbat se v zádech a dávat si při ležení na boku mezi kolena polštář

Někteří lékaři na bolesti předepisují vápník, ale asi se s tím moc dělat nedá :frowning2:
29. dub 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Každopádně posilování svěračů a pánevního dna se hodí...

Na sobotní hodině těhu-jógy mě napadlo, jak směšně musíme vypadat - v kleče, opřené o lokty, zadky vyšpulené ke stropu a lektorka komentuje: "Soustřeďte se na svěrač okolo konečníku, stáhnout - povolit. Teď svaly okolo pochvy, jako byste se snažily vtáhnout tampon. Stáhnout - povolit. Teď svěrač okolo močové trubice, jako když potřebujete čůrat a nemůžete. Stáhnout - povolit" :grinning: :grinning: :grinning: Čtyři ufuněné těhotné "jogínky". Pak si nás vyfotila při dechovém cvičení, "protože jsme krásný".
29. dub 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já mám tak nádherný fotky!!!! Zatím jen tu část aktovou, ještě budou i oblečené, ala na akty jsem se těšila víc a jsou nádherný! Já se sobě i líbím!!! Škoda, že sem se asi ty nahý fotky nedaj dát, ale jsou fakt krásný! Zkusím aspoň nějaký bez odhalených prsou.
29. dub 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@terezka312 Moc hezký, krádná památka :slight_smile: .
Já na toto můžu zapomenout, potničky ne a ne zmizet :angry:
29. dub 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Retuš to jistí, taky nejsem dokonalá, ale na těch fotkách třeba celulitida zázračně zmizela :grinning:
29. dub 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Nádherný fotky :slight_smile:
29. dub 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Luxusní fotky! A moc krásné bříško. Já jsem z focení trochu zklamaná, protože jsem čekala, že kromě líčení mi udělají i vlasy a utřela jsem... Takže hromada fotek nejde použít kvůli vlasům. Ale určený počet pro úpravu jsem vybrala, tak čekám na výsledek.
29. dub 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Krásné fotky ! Bříško fakt k zulíbáni :slight_smile: Já pořád nemám ani jedno foto bříška !!! :angry: :frowning2:
Holky, dneškem jsme dřinu ukončili, než se teda bude pokračovat další, ale to už bude asi maý Oli na světě. :wink:
V boxíku jsem měla caro, prospekty, vzorečky,olejíky, plenečky, a pod (po pravdě jsem to ještě neměla čas prozkoumat)
Co se týče RH faktoru, ano dostává se u negativních maminek očkování po porodu, ale dle nového zavedení, se má již jedno dostávat i před porodem... Stojí to 1000 Kč, a né všechny pojištovny to už mají schválené a uhrazuji...
@evelp Taky jsem byla 3x testována na protilátky vůči miminku, 2x to bylo Ok, a z třetího odběru se teprve dozvím. :confused:
První miminko jsem měla RH pozitivní, což bylo v průběhu léčeni novorozenecké žloutenky dost stresující a nepříjemné, druhé po mne RH - , a beruška vše zvládala o poznání líp , žádné další hospitalizace a komplikace navic...

Jinak dnes člověče nějak poctivě poslíčkujeme, nepravidelně s odestupy ale makačka, tož se nám to chystá ... :fearful: :slight_smile: :wink:
Sem tam bolest v kříži , napnutý podbříšek, a žáha v poho, tak nevím jestli je zas níž ??? Co u Vás? Dává Vám občas žáha pokoj ?
29. dub 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ahoj mě konečně po neumorném blití dala žáho pokoj a těhu si zašínám užívat,až na jiné problémy zase,křeče které sem taky podchytila a bolest pod pravým žebrem
30. dub 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Nádherné fotečky ty vado,kamarádka fotí a taky mne ukecává ať příjdu,když vidím ty tvoje mám chuť do toho jít taky :slight_smile: :slight_smile: ...moc ti to sluší a máš krásné bříško!!!!!!
30. dub 2012 v 08:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 No hnízdíš tedy v plné parádě že :wink: :wink: ....a kdy se nám ukážeš jako černovláska :wink: ??
Já včera makala na zahradě a bříško trochu tvrdlo,vždy když mám něco v plánu tak to chci udělat,jenže mě teď tak ovládá můj stav až jsem z toho hotová :confounded: :confounded: ,odpočívání mě strašně omezuje a pak nestíhám :grinning: :grinning: :grinning: .....jako by to něčemu vadilo že :stuck_out_tongue_closed_eyes:...poslíky zatím ještě nemám,ale bolí mě záda chodím jak kačena :confounded: :confounded: ..
Dnes mi začíná 35.týden a jdeme di fináááále :grinning: :grinning: !!!!42 dní do porodu...
30. dub 2012 v 08:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim To je fajn že už neblinkáš .. ! A žebra si odpočinou asi až po .... :unamused:
Holky, luxus počasí, to těhulkováni je ted bezchybné, zjistila jsem že až ted, co neoblékám bundičky si lidi všímají Našeho těhotenství :grinning: (v šatičkách a nátělníčkách ...)
Byla jsem se 2 kamarádkala v zahrádce na juice, to bylo pozorností - všechny 3 jsme pupkate s termínkem za pár ..., tááák jsem si to užila, asi mi to nakonec bude i chybět. :sweat_smile: :wink:
30. dub 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Vzorečky, letáky, reklamy, caro...
30. dub 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek