• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@vak Až se stydím, foták zaprášen pod tunou věcí ještě z bourání oken ... :frowning2: :angry:
Jako, kdybych 100 x za den nesedla a nedala na chvílinku nohy nahoru, nebo si nenašla práci v sedě.., taky bych nic nedala .. :cry: Jak píšeš, možná je to i tím pokročilým týdnem těhu, kdy jsi budto unavená, utahaná, nebo protestuje bříško... :sweat_smile:
Co děláš na zahradě ?
30. dub 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak S těmi fotkami neváhej, aspoň to zkus, aby tě to nemrzelo. Já jsem byla před focením moc nervózní, ale nakonec to bylo příjemné... Zatím na ty svoje čekám, teď se upravují :slight_smile:
30. dub 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy Tak bez toho se obejdu :slight_smile:
30. dub 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jj myslím,že de těžko si nevšimnout,já mám břicho strašně dopředu ,až moc .První jde břicho a za pul hodky já :grinning:
30. dub 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Já prostě nesnesu,když mne někdo ovládá nebo omezuje :confounded: :confounded: ,vím že v tomto případě je to naprosto něco jiného :grinning: :grinning: a prďolce mojí milovaný to za zlé nemám :wink: !!!!
Máme docela velikou zahradu s takovým menším domečkem a saunou,kde se konají oslavy ,no a od plnoletosti mého synka se tam konají i jeho akce :frowning2: vždy mi říkal že je vše uklizené jenže znáš to má naprosto odlišné představy o úklidu stejně tak jeho kamarádi :angry: :angry: ...dlouho jsem v něm nebyla a včera jsem se zhrozila páč máme pozvaných pár přátel na dnešní čarodějnice :angry: ...a co se týče zahrady jako takové tak manžel sekal a já upravovala co se dalo,na zahradníka už asi korunky nebudou :angry: :angry: ....
@misula.g Máš pravdu u dvou těhu jsem to neudělala a kdo ví,zda toto není poslední příležitost,navíc je to známá tak jí můžu říct své požadavky že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako ať vyretušuje mé povadlé pozadí atd.... :grinning: :grinning: ..
30. dub 2012 v 09:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Bříško dopředu ??? :grinning: No jo, kluk !!!

@vak No to nezávidím, takže děti dají takhle zabrat i po odrustu :confounded: ???
Zlost z omezování bříškem mám za sebou.. :confounded: Ted už nad ním jen žasnu a mazlím.. :sweat_smile: DOPORUČUJI :grinning:

Trávu u Nás dělám já, manžílek záhonky, ale pomáháme si, on sadí já zalévám,já zastříhávám on postřikuje,.. sekám a hrabu (mám na to i trakrůrek) a děti během sekáni na klíně a řídí semnou...
I když věřím že zahradníkem by to bylo dokonalejší :confounded: :sweat_smile: :grinning:
30. dub 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky a nestydíte se na ty "nahatý" fotky? mě se mooooc líbí, ale mám 3 fotografy, který mě asi budou fotit, ale bohužel jsou to všichni tak trochu známí a já se před nima moc slíkat nechci :grinning: a zas , že bych šla k někomu jinému...ty už mi neudělají takovou cenu
30. dub 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Si to užívej žádný ostych bříško je přeci nádherné,když je takto napnuté :slight_smile: :slight_smile: počkej po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!Já bych šla raději k chlapovi než k ženský jednoho znám,ale to by mi neprošlo doma :frowning2: :frowning2: ...
30. dub 2012 v 09:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak bříško jo, to mi nevadí vystavovat nahaté, ale ten zbytek..:grinning:
30. dub 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 není to pravda s tím břichem ,měla se to tak i u holky :slight_smile:
30. dub 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Ju ? U mne to platílo , špičaté a do předů u kluku , u dcery nízké a nabraté boky .., žádné nevolnosti. :sweat_smile:
30. dub 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Jasně chápu,ale jsi mladá nemáš se za co stydět :wink: :wink: ...
@taknevim @marki1904 Já mám bříška taky naprosto stejné všechny dopředu :wink: ..
30. dub 2012 v 11:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Mně fotila ženská fotografka, asi tak 32 let, taky jsem nevěděla, jestli se nebudu stydět, ale bylo to takový nenucený, přirozený, nakonec se mi to asi fotilo líp, než ty oblečený. Večer udělám album a hodim fotek víc :slight_smile:
30. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 už se těším na fotky si tam moc hezká
:slight_smile:
30. dub 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Díky, už se červenám :slight_smile: Sama sobě se nelíbim normálně vůbec, jsem nefotogenická, nedokonalá, asymetrická, křivý nos a zuby. Ale co dokáže správné nasvícení a retuš :slight_smile: Na těch fotkách se sobě i líbim :slight_smile:
30. dub 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee
@misula.g
@marki1904
@vak Díky holky, miluju retuš, na živo jsem o dost horší :grinning:
30. dub 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 no a myslíš,že já na té fotce co tu mám vypadám jak? :grinning:
30. dub 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Já jsem se úplně nahá nefotila, a když jsem sundala podprsenku, měla jsem přes prsa ruce :slight_smile:
30. dub 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Na tý fotce vypadáš dobře :wink:
30. dub 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g bez podprsenky už jsem se jednou taky fotila a fotky dopadli skvěle, to bych asi zvládla, ale ten zbytek...no, ale co by pro tu památku člověk neudělal :grinning:
30. dub 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem blbá, jsem se neudržela a koupila ve městě ve výprodeji 3ks pracího prášku (6kg) + velkou krabici lega + aviváž + chleba a ted to táhla 3 km v sítovce do kopce...a to bych měla ještě žehlit a vařit .. :confounded:
Ani mě nehne :confounded: Přenechám na podvečer.. , a ted nohy nahoru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ty jsi blááááázínek, promiň, ale vzhledem k tvým předčasným porodům by ses měla šetřit podstatně víc!!

jinak jsem se taky dneska konečně vrhla na žehlení pidi oblečků
30. dub 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp No právě, když Nás všechny ted čeká takové praní / žehlení ,
nechej prací prášek za dobrou cenu ležet v obchodě... :unamused: Ale kdybych věděla jaká to bude dřina, asi bych to vzdala...
Energii jsem dohnala plechovkou pikaa:grinning:
A co, jak zvládáš 34 tt ???
30. dub 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 mňam, pikao, to jsem neměla asi 1000 let :slight_smile: a to pro tebe manža nemohl zajet autem nebo tak? určitě by ho za ty peníze měli i později :slight_smile:

no zvládám...fyzicky to poměrně jde, na bolesti jsem si více méně zvykla :grinning: a když hodně odpočívám, tak cítím jen vazy a tvrdnutí, ale včera , jak jsem jela kouknout na to auto do Pardubic, tak jsem myslela, že cestou někde porodím....
ale psychicky jsem už totál pod dnem, snažím se na to nějak nemyslet, ale už to potřebuju všechno posunout konečně dál s tím bydlením...
30. dub 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
evelep@ No už to trvá dlouho, pak vše vidíš černě, to chápu.
Na druhou stranu, kolik jsi toho zvládla !
I přes nemalé komplikace jsi malého udržela v bříšku tak dlouho, že kdyby se brzy narodil bude zdráv.
Nenosíš růžové brýle co se přítele týče.
A Neustále hledáš nová řešení své situace.
Já myslím že se fakt nestratíš, a za chvíli, až se ti miminko narodí budeš vědět, že to všechno stálo zato!
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. dub 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 chtělo se mi až brečet, když jsem to dočetla! moc děkuju za podporu!
30. dub 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, dneska jsme malému koupili káru :grinning:
30. dub 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@misula.g na verano jsem slyšela samou chválu
30. dub 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
40 do. Tak jsem zvědavá. Minule jsem přenášela jak slonice, teď by si mohla beruška trochu pospíšit vzhledem k horkům. I když zatím neotékám, ale minulý týden mi nebylo do skoku - z děsné rýmy se mi to rozlezlo do vedlejších dutin, z toho ta bolest zubů, pak oka, tak mám penicilin a jak už je mi dobře, zapomínám ho brát...
Mimochodem dodělala jsem svůj jahodový záhonek a jelikož nám vymrzly růže, tak i tu mrkev jsem zasila. Ale na zalévání už nemám, je to na konci zahrady, kam nedosáhne hadice.
30. dub 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila To jsem ráda, já taky četla samé dobré recenze. A je fakt obrovskej
30. dub 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek