• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Tak více fotek z profi focení v mém albu :slight_smile: Nedávám tam teda všechny a už vůbec ne ty s odhalenýma prsama, aby mi album nestopli :slight_smile:
30. dub 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Já už fotečky omrkla a fakt bomba! Moc vám to jako rodince sluší :slight_smile:
30. dub 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Děkuju, já jsem fakt ve skutečnosti hrozně hnusná :grinning: Ale tady se sobě taky docela líbim.
30. dub 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Ale no tak, Teri! :grinning: Tomu nevěříme. Jsi normální krásná holka!
30. dub 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Taky se těšim na tvoje fotky :slight_smile:
30. dub 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 kráááááásnýý!!!!! když vy máte všechny takový chlapy na focení- já mám pupkatýho chlupáče :grinning: mě to teda neva, ale že by se tak chtěl někde fotit asi nee, ale přitom bych byla ráda, kdybych měla alespoň jednu s holym bříškem a s nim...
30. dub 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Hele tak mu řekni, že vyretušovat se daj i chlupy i břicho, kdyby s tim měl problém :grinning: Ale třeba fotky jen pro vás do šuplíku by mu nemuseli vadit, když se nebudou nikde zveřejňovat ne. :wink:
30. dub 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Já je budu mít pravděpodobně jen pro přátele, tak pokud budeš chtít, tak si potom přátelství potvrdíme :slight_smile:
@evelp Já jsem se fotila bez manžela, on na to vůbec není. Jsem ráda, že máme aspoň nějaké z výletů
30. dub 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g U nás na to zas nejsem já, všude radši držim foťák a fotim :slight_smile: Tak pak dej vědět, až budou fotky, přidám se a kouknu ráda :slight_smile:
30. dub 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g já ani vlastně nevím, jestli na to ten můj je nebo ne :grinning: já jsem se ho nějak ani neptala a vlastně jsme nemluvili ani moc o tom, že půjdu- já teda půjdu, ale s nim jsem to neprobírala...schválně se ho na to zeptám, fotek do šuplíku je mi zase líto, když už, tak ať jsou výstavní :grinning:

tak mám pidi oblečky vyžehlené, krásně roztříděné a nastrkané do skříně, hurá o starost míň :slight_smile:

a maminy- jak řešíte ložní prádlo? nebude mi stačit zatím mantinel, prostěradlo a buď spací pytel nebo zavinovačka?
30. dub 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Určitě jo, stejně miminko nemůže spát na polštářku a v létě peřinka potřeba asi moc nebude... My máme dost teplý pokoj, takže využiju nejlépe asi plínku na přikrytí.
30. dub 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g já jsem totiž teprve teď vytáhla povlečení do postýlky, který jsem koupila asi před 2 měsíci a zjistila jsem, že to už je na trošku větší mimčo - že je tam oficiální větší peřinka a polštářek a mantinel k tomu...tak mě to zarazila, že vlastně asi ani žádnou peřinku nemám, protože jsem si říkala, že na to je stejně ještě dost času..
30. dub 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Já mám jednu přikrývku 120x90, pak mám jen dečky a zavinovačky...
30. dub 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g a kolik máš zavinovaček? já mam 2 rychlo a pak máma povidala, že snad má ještě nějaké ty klasické (ještě po mě :grinning: ), tak přemýšlím, jestli ještě nějakou nedokoupit, ale asi to stačí...co myslíš?
30. dub 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Já mám taky dvě rychlozavinovačky, jednu menší jsme dostali na veletrhu a pak mám ještě jednu větší a mám vypůjčené ještě klasické zavinovačky, ale nevím, zda je budu používat. Myslím, že dvě stačí a do zálohy si vezmi tu od maminky
30. dub 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsem se odrovnala, sedím tu jak kamion s nohama od sebe a funím , je mi divně..., jak se postavím křeče do spodku.. :unamused: Zítra do doufám odležím , anebo to odrodím dnes ... :zipper_mouth: :unamused:
30. dub 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp S mým chlapem bych se taky mohla fotit jen před manželstvím. Narostl mu pupek a prsa :grinning: Občas si ze sebe dělá srandu, vypne hruď a chodí po bytě jako kulturista - jen ty svaly trochu chybí :sweat_smile:

Já teda na focení nemám chuť, asi jsem málo chlap, vůbec mi to nepřipadá sexy. Mám ráda svoje tělo, když nevrážím pupíkem do židlí... Prostě ta bublina vepředu je pro mě dočasná záležitost. Obsah lepší než forma. Stejně jako bych nešla fotit dítě na první narozeniny do ateliéru a tak. Jsem spíš na momentky.
30. dub 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp já měla tři rychlozavinovačky a půjčené klasické - ty jsem ani nevytáhla z igelitky. Tři stačily. Jen když je blinkací dítě (a to se dopředu nedovíme) je spotřeba prádla větší.
30. dub 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 neroď, je moc vedro.
30. dub 2012 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Mě to povídej.., vedro, slunko mě cestou domů ožehlo a večer jsem ještě vyvařovala na kachlákách, talže vedro je ještě mírný výraz.. :sweat_smile: Začalo bříško i tvrdnout, ale podařilo se mi z toho vyspat, jsem tááák ráda!!!!!!!!! JEŠTĚ ALESPON 3 TÝDNY ..

@evelp Zavinovačky jsem upotřebila 2. Jednu krásnou kočátkovou , návštěvní a pod., druhou domácí. Krásně schly a pak voněli, takže byli pořát jak ze žurnálu a dálší bych ani nevyužila... (obzvlášt na léto)
1. kvě 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už chci zase nosit šaty!!! Miluju letní šaty, ale všechny, které teď obléknu, na mně vypadají jako přehoz přes koně. Speciální těhotenské nemám, co by se pod břichem zase přiblížily k tělu, takže vypadám ještě těhotněji než jsem.
1. kvě 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mě v těch vedrech není taky hej, tak slabo divně, nohy otíkají naštěstí jen trochu, a když si je dám nahoru tak splasknou, včera malá seděla se mnou a obě dvě nohy v lavóru. Už se těším na ochlazení. A nosíte už kojící podprsenky, nebo ty klasické co máte doma?
1. kvě 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Já jsem koupila teď 1 kojicí vyztuženou, 1 kojicí bavlněnou a 1 sportovní, jsou všechny moc pohodlné, ale ještě je nenosím...
1. kvě 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Aha, díky já mám dvě obyčejné bílé z prvníbho těhu od canapol babies, ale ty jdou jen tak na doma, nebo do porodnice, pod tričkama jsou moc vidět i ramínka, já minule bohužel nekojila, tak nevím co teď, ale potničky už mizí a tak asi na léto budu muset pokoupit bavlněné klasické, ať se zase nazapařím pod prsama. Koukala jsem i na Bonprix, ale nevím, asi je lepší je vyzkoušet.
1. kvě 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem :slight_smile: ..právě jsem se vyvalila z pelechu rodina je na golfu a já myslela,že se probudím do deště no a jaké překvapení azuro jako na dovolené to je nááádhera :slight_smile: :slight_smile:....musím tedy napsat,že mi teplo vůbec v tomto stavu nevadí boty mi jsou sice těsné,ale pokud nemám podpatky tak mi ani moc nenatýkají,takže zatím super :grinning:...chladím se v bazénu,který se díky počasí krásně vyhřál a letos si konečně užívám slané vody a ne chloru :slight_smile:,první týden na mateřské se prostě vyvedl :grinning:!!!
@cervena_vila Psala jsi,že máš pomrzlé růže??Mě se taky totiž taky zdají divné mám vždy u jedné jeden zelený stonek a zbytek suchý tak čekám zda z toho něco nebude,ale nic žádný náznak pučení :confounded: :confounded:...to už by asi bylo ne,já je mám od loňska teprve.
1. kvě 2012 v 10:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak nám vymrzly úplně, zbylo tak 50% růží - jak bylo těch -20 a míň. Když je na jaro ostříháš, měla bys tam najít něco zeleného.
1. kvě 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Já jsem zkoušela a koupila si úplně jinou velikost, než jsem kdy nosila, takže za mne bez zkoušení určitě ne. Pod triko mám parádní z HMka
1. kvě 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme za sebou první fázi stěhování toho našeho stavebního provizoria, aby se vešla postýlka a pult se skříní. Zbyla nám okorát postel, stůl, šatní skříň (ta ještě taky půjde jinam) a kuchyňský kout. Ježíš, jak já se těším, až to všechno budem stěhovat do nového obýváku a ložnice. Docela mě to pozitivně naladilo - jen to chození pro věci na stará místa než odbourám :grinning: Třikrát se otáčím podle své osy, než si vzpomenu, kde ty věci máme teď :slight_smile:
2. kvě 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj,tak už mi zbývá jen 43 dní toto uteklo
2. kvě 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Uááá, 38, to je měsíc a týden :slight_smile:
2. kvě 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek