• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@vak
@cervena_vila
Hezký den děvčata, a hezký 34 týdne !!!

Dneska je to celé nějaké divné, manžel se mě už od rána vyptává, co budu nyní potřebovat do porodu nakoupit... :astonished: aby si mohl udělat plán. No jsem z toho celá vedle ale zatím jen mlžím ... :sweat_smile:

Už 10 dni co nemám na vrch ani deko, spíš minus ..., tak to vypadá že jsme se zastavili, dávám tomu cca 3 týdny.., a to jen v případě že zpomalím..
2. kvě 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den holky :slight_smile:

@miribee Nás čeká pracovní víkend, taky budeme montovat skříně a přesouvat ložnici, natírat dveře, umývat okna a taky konečně uděláme "zahrádku" na terase... Vyperu oblečky a dobalím tašku do porodnice a pak už budu jen čekat :slight_smile:

Včera jsem měla přesně měsíc do termínu, zatím se cítím docela v pohodě, jen o víkendu mi dost natekly ruce, že jsem nemohla ohnout prsty. Ale druhý den dobrý. A dnes celou noc mne bolelo divně břicho a ráno jsem nemohla ani dojít na záchod, jak mne bolestivě táhly vazy...
2. kvě 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g My to snad o víkendu docvaknem - co by si člověk nevymyslel měsíc před porodem, co? :grinning:
2. kvě 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Krásný letní den :slight_smile: ...no vidíš,že by se v něm cosi hnulo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to je super tak toho hned využij než bude pozdě :grinning: ....to já jen kynu holka v tom vedru nejsem schopná ničeho než ležet u bazénu :grinning: :grinning: ,ne že bych si stěžovala,ale ještě,že tu jsem sama a nikdo nevidí to mé sloní tělo :confounded: :confounded: :confounded: ....
Dnes to mám za 40 HURÁÁÁÁÁÁ!!!!
2. kvě 2012 v 11:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g Člověče vždyť ty už můžeš klidně pomalu rodit viď :slight_smile: Týden nebo dva a prcek může být na světě :slight_smile: Je to zvláštní, to já mám čas ještě skoro 2 měsíce.
2. kvě 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mrkněte mi do inzerátu,třeba se někom hodí :slight_smile:
2. kvě 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 No, 1 měsíc, to už je za pár... hlavně, aby ještě ty dva týdny malej vydržel :slight_smile:
2. kvě 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak se vám pochválím co šiju,to je Eliška v kroji :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@taknevim No teda! Krásná práce. Jak dlouho trvá ušít takový jeden malý kroj?
Elišce to moc moc sluší :grinning:
2. kvě 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Ty jo, to je hodně dobrý, tohle obdivuju, v životě jsem nic neušila, takže klobouk dolů
2. kvě 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Nám říkali na kurzu v porodnici, že pro ně je ok už i 35. tt. Ale jasný, čím dýl, tím líp. :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: děkuju holky ,mě to zas moc baví a chtěla bych se tím živit.Trvalo mi to asi den.Je to piplavá práce,všecky ty kraječky... a eště vám pošlu co sem šila Matějovi.Tohle bych chtěla dělat do budoucna,už sem se to byla učit,tak to snad klapne :slight_smile: .Lidi co to umí sou tu už staří a vymírají.Někdo se to musí naučit :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezka312 no mě by nevadilo,kdyby se už za14 dní narodil,už se mě to nechce tahat :grinning:
2. kvě 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim DEN???!!! Ježiš, jsi genius :grinning:
Jinak chápu, taky bych klidně rodila tak o 14 dní dřív, ale u mě to je až skoro v půlce června, takže ještě čas :slight_smile:

Dneska jsem se zas vyděsila, někdo tady na koníkovi psal, jak mu umřelo dítě ve 39. tt (jako ještě v břiše). To je prostě hrozný, chvíli jsem brečela, že nevim, co bych dělala, pak jsem se uklidnila, že na to myslet nemůžu, ale stejně...
2. kvě 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 no to je hodně smutné,eště že je Honzík hoooodně živé dítě,furt se tam krutí....břicho mi jen skáče.No a já bych se zas nemohla živit počítačem ...jedině rukama .A šila sem ho den,ale byl to malinký dětský ktoj .Dospělácký bych dělala mnohem dýl :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Tyhle myšlenky jsem si už zakázala - je to hrozná tragédie, ale nám se to nestane - vtloukat do hlavy!!! Bohužel se i takovéhle věci dějí, nicméně si to člověk nesmí připouštět. V přápadě těhu se z nás musí alespoň na chvíli stát beznadějní optimisté :grinning: Tak - sluníčko, teplo, všechno klape, prťata se v břichách mrskaj a těšej se na svět. Tak a je to!
2. kvě 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@taknevim Normálně ti závidím tvojí šikovnost a trpělivost :grinning: Jsi fakt dobrá :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee zas neumím zpívat :grinning: :grinning:
2. kvě 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Z toho si nic nedělej - já to neumím tak, abych se tím mohla živit :grinning: Nebydlím v hudebně lukrativní lokalitě, nemám 175cm/55kg a neposlouchám disco. Ale budu bojovat! :grinning: Je asi pravda, že lidí, co uměj šít kroje je celkem málo, že? Jsem ráda, že tě to baví a že máš chuť se to učit :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee ty si veselá kopa fakt :grinning:
2. kvě 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Co mám dělat - jsem přemýšlivý typ a v tohle státě bych to všechno nejradši zfackovala na hromadu - tak si z toho musím alespoň dělat srandu, jinak bych se z toho fakt musela zbláznit :grinning: Doufám, že každé z našich pěti dětí bude mít jiné názorové vyznání (kromě nacismu - tohle dítě uškrtím) a budeme večery trávit nad bouřlivými diskuzemi s nástroji v rukách (abychom se nemohli fyzicky napadat). Zatím to praktikujeme s kamarádama a je to docela osvěžující :grinning:
2. kvě 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak mi dneska tak otekl nárt jedné nohy, že se nevejdu do boty. Přišla jsem do práce v botách, tady si je sundala, teď jsem chtěla na oběd, ale do té jedné boty už se nevejdu. :unamused: Super. Jo a jak psala @taknevim ohledně toho řezání do čípku (bylas to ty viď :slight_smile: ), tak to cítím trochu víc, je to docela nepříjemné, ale každý den se párkrát ta bolest ozve. Snad je to ok, zítra se zeptám doktora.
2. kvě 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Já to taky četla hrozný,když si uvědomíš,že kdyby se narodilo o týden dřív a v pohodě by tu mohlo být to je strašný :frowning2: :frowning2: ....raději na to fakt nemyslet,ale copak to jde,když už jsi na toho bobíška v bříšku zvyklá a máš o něj strach??

@taknevim Jsi fakt šikovná ty vado já bych na to neměla nervíky,nááádhera!!!!!Hlavně to musíš předat zase dál dcerce ať takové šikulky nevymřou úplně :wink: !!!!!
2. kvě 2012 ve 13:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedné mé kolegyni z bývalé práce se stalo něco podobného, bylo to tedy asi na 36tt a taky jí v bříšku umřelo a už před tím měla problémy ubec otěhotnět...tak si řekli , že příroda to prostě z nějakého důvodu nechce, tak si 3 děti adoptovali (postupně samozřejmě :slight_smile: )
2. kvě 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 no mám to stejně jdu v pátek ,tak sem taky zvědavá a ty moje křeče v nohách jako,ani ty vitamíny už nezabírají
2. kvě 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jsem blbá,nebo sis posunula TP? jsi měla myslím tak 4dny po mě a ted ho máš 5 dní přede mnou? no toto........
2. kvě 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
V tom vedru se nechce hýbat nejen mně, ale i tomu mrňousovi. Co jsou tyhle teploty, tak se jen párkrát přetočí, aby se neřeklo a jinak asi relaxuje.
2. kvě 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 taky jen tak kárkrát kopne a pak dlouho nic :grinning: já se mu ani nedivím..spíš mě znepokojuje, že jsem měla zas dneska celý den ten krvavý hlen..snad to zítra bude ok
2. kvě 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp hele a nemůže ti odcházet už hlenová zátka? ale to je brzo co
2. kvě 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
i když prý může odcházet i 3 týdny před porodem
@evelp
2. kvě 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek